Opinie o Grupa Bis-Pol HR w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Bis-Pol HR. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Bis-Pol HR o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Bis-Pol HR w Jasło

Karol

Wiadomo jedziemy do pracy za granice i to fizyczna, a nie na ekskluzywne wczasy.. bo nie ktorym to czytajac komentarze wydaje sie ze jada wypoczywac i oczkuja jakis luksusow. A jezdzac przez nich od dwoch lat stwierdzam ze warunki sa wystarczajace, bylem w miejscach gdzie bylo znacznie gorzej.

AdrianOciepa

Ktoś się wybiera niedługo na fotowoltaike do Holandii?

szyc

Po wirusie będzie fajna oferta. W Holandii przy montażu paneli fotowoltaicznych (praca na płaskich dachach magazynów). Są to wyjazdy na 5-8 tygodni, dobre kwatery - bezpłatne, bezpłatny transport, dobre zarobki (6-7 tys zł netto miesięcznie), praca po 42 godziny w tygodniu, w razie postojów spowodowanych brakiem materiałów płacone są dniówki. Możliwość wyjazdów na projekty przez cały rok.

solar
@szyc

Szyc co ty piszesz, na panelach dużo się pogorszyło. Nie szanuje się starych pracowników, większość nowych co przyjeżdza ma(usunięte przez administratora), postojowego nie płacą , nadgodziny są ale jako odrabianie postojowego. Nie warto jechać

Krzysiek
@solar

rozumiem, że chcesz odstraszyć nowy kandydatów bo chętnych coraz więcej, a miejsca ograniczone. Jak jest się rzetelnym pracownikiem to nie ma co się bać o dalsze zatrudnienie. Postojowe płacą zgodnie z przepisami, a jak tego nie kumasz to poprostu skontaktuj się to ci wytłumaczą skoro czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.

Magda

Czy ktoś wie od kiedy rozpoczynają się zapisy na winobranie 2021 i czy mozna zapisać się do tej samej winnicy. Ja byłam u Lami, było spoko. Zarobki ok. Pozdrawiam

Bardzo przyjazny, miła atmosfera

O prawo jazdy, doświadczenie w budowlance, referencje od poprzedniego pracodawcy, znajomość języków, dyspozycyjność, dodatkowe kursy i uprawnienia, obsług komputer

Jarek

Polecam bispol

Karol

Winogrona to mordownia. "Połącz pracę z wakacjami" - ta jasne. Wstajesz o 5, żeby zdążyć na 5:45, do roboty ponad godzina jazdy, 5 godzin roboty przerwa na obiad (jazda pół godziny w każdą stronę + zjedzenie), po obiedzie 3-4 h roboty i godzina jazdy do domu. Wracasz do domu po 18-19, ogarniasz się, myjesz i spać bo o 5 trzeba wstać. I tak 6 dni w tygodniu. Podczas roboty o wodę trudno. Brak wycieczek, zakaz imprez, w busie nie wolno jeść ani korzystać z toalety bo koronawirus. A jak bus załadowany po brzegi to już spoko koronki nie ma. Obowiązkowa wpłata za "bezpieczny wyjazd" 600 zł a jak do lekarza/szpitala to trzeba mieć ekuz czyli 600 zł za co? Przyłbicę za 2 zł z biedry chyba. I fajna stawka z której bispol podpierdziela sobie połowę twojej wypłaty. Właściciel płaci 15 euro netto a tobie do ręki trafia lekko ponad 7 euro - 600 zł "bezpieczny wyjazd" - 3,5 euro dziennie za media - wymagany sprzęt do wyjazdu (buty robocze, których na miejscu i tak nikt nie używa bo nie wygodne, kalosze, płaszcze itd) - pieniądze na bieżące wydatki i zakupy. Wychodzi (usunięte przez administratora) nie wypłata - (usunięte przez administratora), chyba że kogoś bardzo przyciśnie.

Muszę polecić bispol, dobry pośrednik pracy

spoko praca spoko zarobki

Marcelina

Po przedstawionych warunkach wcześniej na miejscu wszystko było zgodne z obietnicami. Prace przy zbiorach nie należą do najlżejszych, ale mnie to odpowiadało i wiedziałam na co się piszę. Przynajmniej wróciłam o 5kg lżejsza i opalona :) Polecam zdeterminowanym i pragnącym zarobić konkretne pieniądze :) Moja opinia odnośnie Bis-Polu jest pozytywna.

Daria

Wybieram się teraz do Holandii na sadzonki, praca około 10h dziennie, najlepiej wyrabiać normę, bo się najwięcej zarobi.

Ola
@Daria

I jak wrażenia po tym wyjeździe?

JacekSolorz

Fotowoltaika najlepszy wybór na dzień dzisiejszy

Smietana

A mi się podobała praca przy zbiorze borówki w Holandii. 3k euro przywiozłem za miesiac.

PaulinaB

Chlopak był na borówkach, przyjechał zadowolony

Błażej

Jestem chętny na jakiś szybki wyjazd (około 2 tygodnie)

Jasiek

Jak ktoś wyrabia normę i nie narzeka to zawsze dobrze zarobi.

Konrad

Witek

Czekam na polepszenie się sytuacji za granicą i ruszam do pracy

Wojtek

Jak to wszystko minie to odrazu ruszam do francji albo niemiec

Sonia

Jeden z lepszych pośredników pracy

Balbina

Proszę o jakaś opinie co do sortowania cebuli wBiegi.

Naaa
@Balbina

Odradzam można tylko zdrowie stracić, to nie jest sortowanie a odbieranie ręczne nożem tempem ekspresowym

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Bis-Pol HR - Jasło

• Jak się pracuje w Grupa Bis-Pol HR?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Bis-Pol HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 505.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Bis-Pol HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 405 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Bis-Pol HR?

Kandydaci do pracy w Grupa Bis-Pol HR napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Bis-Pol HR