Grupa Bis-Pol HR

Jasło

Opinie o Grupa Bis-Pol HR

Peterbisg

Witam chciałbym sie dowiedzieć jak wyglada praca na zbieraniu sadzonek malin zakwaterowanie , pieniądze wyplacanie pieniedzy itp. Prosze o szybką odp.

justina

Hej :) jeśli był ktoś na sadzonkach truskawek w listopadzie z tej firm, prosze o opinie jak było jak wygladała praca, warunki itp, bede bardzo wdzieczna :)

siwka92
@justina 12.10.2017 22:33

Hej jedziesz na te sadzonki truskawek

justina
@siwka92 27.10.2017 20:44
Hej jedziesz na te sadzonki truskawek

@siwka92 zastanawiamy sie z koleżanką, ale chciałabym najpierw poznać opinie osób, które już tam były.

Grażyna

07.09.17r. Podpisałam umowę z pośrednictwem pracy Bispol Jasło na wyjazd na zbiór truskawek do Niemiec. Jak zostałam zapewniana zbiory miały być duże. Na miejscu okazało się że pracodawca nas kłamał. Zatrudnił mnie oraz 5 innych polek do czyszczenia pól. Zbierało się 7 skrzynek dziennie truskawek z tego 3 skrzynki uzbierać trzeba było na zapłate mieszkania czyli 8.60 euro. Trzeba było przejsc hektary pola aby uzbierać te 7 skrzynek truskawek. Pracowali tam równiez obywatele Rumunii. Robili strajk że pracodawca mało płaci za uzbieraną skrzynkę truskawrk tylko 3 euro. Za karę pracodawca nie dał autobusu aby jechać do sklepu. Były burze deszcze grad ludzie wchodzili pod przyczepy traktorów. Traktują ludzi jak niewolników. Ja byłam na wielu zbiorach w różnych krajach ale z takim traktowaniem spotkałam się pierwszy raz. Proszę firmę Bispol aby zastanowiła się gdzie wysyła ludzi bo niewolnictwo już chyba dawno się skończyło.

Grazyna 2
@Grażyna 16.09.2017 05:57

jezeli pracodawca niemiecki nie wywiązał sie z umowy to prosze zglosic zazalenie do firmy pisemnie. Przeciez wszystkie agencje maja to w umowie. Tak to sie robi w kazdej dziedzinie jezeli usluga jest nieprawidlowo wykonana. Reklamacje składa sie na piśmie aby mozna bylo cos zmienic. Anonimowe pisanie na forach nic nie da. Domyslam sie ze agencja ma mnóstwo kontraktow w Niemczech wiec pani post jest malo przydatny. Dlaczego pani nie poprosila o przeniesienie do innej firmy. Zreszta dobry pracownik poradzi sobie wszedzie a ..

Czerwonewinogrona5

Winobranie- darmowe domki, darmowa tv, darmowy internet, darmowe obiady i sniadania, wyjazdy na zakupy co drugi dzien, wycieczka do Paryża (pod warunkiem ze nie imprezujesz po nocach), praca na godziny, wszystko na legalu. Wlasciciele winnic sympatyczni. Niestety za polakow musimy sie czasem wstydzić. No ale jak to mowia czy slonce czy deszcz francuzi pracuja i my tez :) pozdrowienia z francji.

Bialewino

Witam. Jestem obecnie na winobraniu od 6 dni w tym 4 roboczych. Jestem zalamana, ponieważ jednego dnia pracowaliśmy w deszczu przez dwie gpdziny, po czym pojechaliśmy na obiad I po nim znowu do pracy na kolejne 4 godziny W przemoczonych ubraniach I plaszczach. Ponadto miała być organizowana wycieczka do Paryża, wszyscy było gotowi rano, po czym przyszedł Pan z biura I powiedział ze wyjazd się nie odbędzie ponieważ dostał informację że grupa pola alkohol po ciąży nocnej na terenie obiektu I została złapania. Mniej więcej w południe okazało się ze to pomyłka I inna grupa zrobiła coś takiego, A my do Paryża nie pojechaliśmy przez nich. Praca jest ciężka dla osób które mają słaby kręgosłup lub problemu z nim ponieważ cały czas trzeba się schylac przez 9 godzin. Na polu woda czasem jest a czasem nie ma, rzadziej nie ma, więc bez swojej może byc ciężko. Camping jest oddalony o 50km więc sam dojazd zajmuje nam godzinę. Domki są chyba zrobione z tektury bo wszystko sluchac na całej przestrzeni a w jednym pokoju 1.8x2 są dwa łóżka które między sobą mają 5cm przestrzeni. Póki co jestem pewna, ze drugi raz bym nie pojechała. Dodatkowo kierowca ma o wszystko problem nawet o wyjazd do sklepu I według niego wszystko zależy od niego gdzie pojedziemy I na ile.

Marta

@Niezadowolony pracujący uczciwie w Holandiu - czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Grupa Bis-Pol HR? Jaki jest powód Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Z Twojego wpisu wynika, że to pracodawca zapewnia zakwaterowanie - czy jest ono dodatkowo płatne? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

cykor

czy ktoś jedzie do schrijnwerkers w tem weekend lub poniedziałek na borówki?

Freusi

Jedzie ktoś może na boŕówki do holandii 5 sierpnia?

Ktosia
@Freusi 30.07.2017 14:37
Jedzie ktoś może na boŕówki do holandii 5 sierpnia?

Ja jadę, pierwszy raz

Gosc123

Witam, czy ogólnie polecam firmę? Byłem już na borówkach i wiem jak to wygląda.. W tym roku znajoma pojechała i rowiez nic się nie zmieniło. Jezeli chodzi o pracę jest ona średnia, trzeba znaleźć sobie wyprawę w zbieraniu owoców i swoją taktykę, ludzie którzy tam pilnuja potrafią być chamscy i nie patrzą na nic.. Na umowie 8 godzin pracownia przed 6 dni max ale to tylko na umowie w Polsce, tutaj prawda okazuje się inna bo czasem było, że charowalismy cały dzień przed 7 dni. Fakt w deszcz nie robimy. Kasa jak kasa, ile sobie zbierzesz tylko zarobisz. Trzeba wyrabiac ta normę bo jak zaczną do Ciebie dopłacac to w końcu Cie zwolnia. Po prostu trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jeżeli chodzi o warunki mieszkaniowe to tragedia. Ja byłem w lepszym domku ale to jest obóz koncentracjny. W pokoju są 3 łóżka piętrowe bez drabinek dwie szafy i tyle. W 2x2 m mieszczą się 6 osoba które po sobie chodzą.. Kuchnie miałem duża, kanapy, TV polska i wisienka na torcie.. 2 prysznic i 2 ubikacja na 18 osób.. Jedna damska druga męska. Gdzie trzeba bić się o ciepła wodę. Co to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Auschwitz?! Niektórym się podoba bo jak mowie miałem najlepszy domek. W którym i tak śmierdzialo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i stechlizna. Jeżeli jesteście gotowi na taki mały obóz pracy proszę bardzo, jedynie poznacie fajnych ludzi ale tutaj wami nikt się przejmował nie będzie. Jezeli chodzi o borówki co macie wyjazd w sierpniu z rozmów ludzi którzy tam byli, nie polecali wgl. Podobno warunki lepsze ale za to ciagle pada i wgl nie ma co zbierać.. Błoto po kolana ciagle i ludzie jeszcze gorszy którzy traktują Cie jak robola.. A jednak to też Polacy :) za granicą Polak Polakowi wilk. Bis pol bierze duża kase za to i wiecej ich nie interesuje. Zastanówcie się dobrze czy chcecie wyjeżdżać z tej firmy bo to istny zakład pracy i poszukajcie czegos może lepszego w innym mieście np Rzeszow. Ja borówek nie polecam, nie liczyłem na luksusy ale to jest troszkę przesada. U mnie kradzieże się nie zdarzały bo miałem super ludzie ale wiem, że u innych się zdrzaly. Podobno winobranie sobie chwalili ale ja jako osoba która tutaj była.. Nie polecam, ale każdy może sprawdzić na swojej skórze, jednak są osoby które jeżdżą na to z roku na rok, kwestia przyzwyczajenia :)

MF

Wybiera sie ktos na winobranie albo ktos juz byl i podzieli sie doswiadczeniami?;D

Kasia

Badii
@Kasia 12.07.2017 09:45
Wybiera ktoś się na borówki 12 sierpnia - Holandia.. ? Bardzo proszę o opinię.

Dziś zobaczyłem ofertę i wraz z dziewczyną prawdopodobnie się wybierzemy.

cykor
@Kasia 12.07.2017 09:45
Wybiera ktoś się na borówki 12 sierpnia - Holandia.. ? Bardzo proszę o opinię.

tak,ale do jakiej firmy jedziesz,napisz proszę razem rażniej

TAKAA

jedzie ktos dzisiaj na borówki do Niemiec?

Nick
@TAKAA 07.07.2017 12:26
jedzie ktos dzisiaj na borówki do Niemiec?

Tak :)

choper2118

POLECAM BIURO AXELL Z GLIWIC. Kredytują koszty wyjazdu itp. OBECNIE pracuję przy wacie mineralnej . Tygodniowka moja 290 euro bez soboty i niedzieli.Soboty platne 150 % niedziela 200%. Praca 8h 3x przerwa. HOLANDIA

winko

Czy wybiera się ktoś na winogrona od września do Francji?

Bolek

Masakra! Szkoda gadać, ludzie uważajcie na tą firmę

Hanek787
@Bolek 05.07.2017 12:07
Masakra! Szkoda gadać, ludzie uważajcie na tą firmę

Dlaczego,?

Hanek787

Witam, czy był ktoś na zbiorze borówki w Holandii? Wybieram się w tym roku i chciałabym usłyszeć opinie ludzi którzy pracowali w latach wcześniejszych :)

qwerty123

witam. ktoś był moze z tą agencją w Holandii na borówkach? oferta figuruje jako zbiory borówek dla uczniów i studentów :)

Misiaa

Byl ktos moze na borowce w Hannoverze ? Szukam opinii

Darek

Byl ktos juz na borowkach w hanowerze? Jak jest z tymi normami? 7 kg na godzine to bardzo duzo...

Juriusz

Witam. Szukam kogoś kto był w Holandii montować panele fotowoltaiczne i mógłby mi coś 1iecej powiedzieć o warunkach ;)

paula

Również proszę o opinię na temat pracy przy borówkach w Hannover

Uta
@paula 20.06.2017 12:21
Również proszę o opinię na temat pracy przy borówkach w Hannover

Jak dowiedziałaś się czegoś to napisz do mnie : uta20068@interia.pl plis ;))

Mariolka01

Wybiera się ktoś na zbiór borówki do Hannover w Niemczech ? Albo już tam był na zbiorze? Proszę o opinię

Zaciekawiony

Witam wszystkich, czy ktoś wybiera się 30 czerwca na sortowanie i pakowanie? :) Jakby co to ze znajomymi wyjeżdżam z Krosna, dawajcie tutaj znać :)

uciekinier

Nie widziałem skąd fenomen tej agencji, skąd takie dobre opinie ale już wiem. Po prostu ludzie pracujący dla nich nie są zbyt inteligentni. Nie wiem jak jest gdzieś indziej ale opiszę pracę w Szwecji przez Bis-Pol. Agencja prosi o przelanie pieniędzy za transport mimo że ma się samochód bo to ma potwierdzić chęć wyjazdu. Prawda jest taka że wysyłają busem żebyś nie mógł z tego obozu uciec. 21 osób na małym domku z jednym prysznicem i dwoma kiblami z czego jeden zamknięty przez Sebę i Karyne. Łóżko jedno obok drugiego, ciaśniej niż w wojsku. Starsi pracownicy mówią że to super warunki bo gdzieś indziej jest po 60 osób i myją sie w miskach. Oczywiście nie widzą, że coś jest nie tak, luksus! Oczywiście wyróżnienie to chyba jedynie w majtki, bo Grażyny ciągle okupuja kibel. Jak 21 osob ma umyć sie po i przed pracą od godz 6-18 jeżeli jest 21 osób na jedną toaletę? Kolejna sprawa, najważniejsza... Agencja powinna odtracac 30% podatku, ale potrąca 20%, tacy są dobrzy! Tylko gdzie to idzie? Chyba do ich kieszeni. Mówiąc krótko: jeśli chcecie żyć jak zwierzęta i pracować na czarno to polecam Szwecję z bis-polem!

Rzeszóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóów

@Wiolassss ja właśnie też chciałem jechać pierwszy raz, także nie pomogę ;/

Organic

Delfina
@Organic 08.06.2017 19:15
Jedzie któs może do venlo na pakowanie i sortowanie ?

tak jutro wyjeżdżam pierwszy raz jadę zobaczymy ile prawdy w tym co mówią :)

DORINKA
@Organic 08.06.2017 19:15
Jedzie któs może do venlo na pakowanie i sortowanie ?

JEDNA WIELKA ŚCIEMA, BRAK ROBOTY ,MIESZKANIE WNIEMCZECH A ROBOTA W BELGII ZUPEŁNIE COS INNEGO NIZ BYŁO MÓWIONE

Borówka Holandia

Witam był ktoś może na zbiorze Borówki w Holandii ? Mógłby się podzielić opinią?? Wybiera się ktoś?

Rzeszóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóów

Wiolassss
@Rzeszóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóów 31.05.2017 19:37
Wybiera się ktoś może na wakacjach na zbiory borówek?

Ja palnuje jechać z chłopakiem na borówki. Jakieś opinie ? Jedziemy pierwszy raz więc za bardzo nie wiemy co i jak. Przeraża mnie myśl zbierania normy w ciągu godziny. Myślę że to może byc problemowe dla niektórych osób , szczególnie tych co jada pierwszy raz...

Kasia96
@Rzeszóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóów 31.05.2017 19:37
Wybiera się ktoś może na wakacjach na zbiory borówek?

Może ktoś się podzielić opiniami na temat tej agencji i pracy dotyczącej zbioru borówek ? bardzo proszę.

Naruciak

Witam, wybiera się ktoś na pielęgnację i zbiór fasoli do Szwecji 6.06.17? był tam ktoś wcześniej i może się wypowiedzieć? Mam ofertę wyjazdu, ale nie wiem jak to będzie. .

Naruciak
@Mmo 19.05.2017 15:45
Masz więcej inf o tej pracy? Też jestem zainteresowana?

Podaj mi e-mail :)

Mmo
@Naruciak 26.05.2017 09:20
Podaj mi e-mail :)

mmo.monika@onet.pl

Do kwiatów

Jedzie ktoś może do kwiatów w maju??

Pan Kleks

A ja nigdy nigdzie nie wyjade ze strachu. Wszyscy znajomi juz pojechali, ale nie ja. Ja jestem madrzejszy, bo czytam fora internetowe. A te fora sa takie straszne i te agencje sa takie straszne i ci pracodawcy sa tacy straszni i te koszty sa takie straszne i pis jest taki straszny i macierewicz jest taki szczegolnie straszny i na pewno bedzie glod i wojna i oszukaja nas i na pewno lata nie bedzie w tym roku tylko od razu zima i dlatego najlepiej zostac w domu i pisac na forum o tym jakie to wszystko jest przerazajaco straszne i uzywac jak najczesciej slow straszne, przerazajace i oszukali zeby inni tez sie bali jak ja i zamiast wyjezdzac i zarabiac siedzieli przed komputerem i nabijali przerazajace kliki strasznemu gowork. Jeszcze zeby mi tez za to pisanie placili tyle co ma gowork za kliki to bylaby idealna robota dla mnie :) Ale to jest zbyt straszne zeby bylo przerazajaco prawdziwe. Chyba popuscilem kleksa. Z przerazajacym powazaniem - Pan Kleks.

ja byłam na truskawkach i jadę jeszcze raz

Xcv
@Pracuś 10.05.2017 13:18
ja byłam na truskawkach i jadę jeszcze raz

Gdzie byłeś na truskawkach?

Emi
@Xcv 20.05.2017 21:03
Gdzie byłeś na truskawkach?

hej jedzie ktoś na truskawki z bis polu 30.05 do niemiec?

malami

Truskawka w Niemczech. Opowie ktoś coś wiecej?

Elewela28
@malami 09.05.2017 15:21
Truskawka w Niemczech. Opowie ktoś coś wiecej?

Ja byłam na truskawce w Stuttgarcie i więcej nie pojechałam

marzena

Witam mam pytanie o borowkę w Holandii. Jakie warunki

XxXx

jak to jest z tym pakietem Full Care ? Jest możliwość zeby tylko zapłacić za sam wyjazd 260 zł + te dodatkowe ubezpieczenie na 7 dni za 20,56 zł które obejmuje leczenie podstawowe assistance czy muszę również zapłacić te 309.44 za śmieszny (DODATEK) w który w skaład w chodzi pomoc językowa i inne śmieszne rzeczy co w ogóle nie sa warte tej ceny ? Skoro pakiet sprawia że nasz wyjazd będzie dobrze zorganizowany to jak nie wykupimy pakietu to co? Pojedziemy do innej pracy? Będziemy jechać dłużej? Skoro pakiet zapewnia pomoc w wypadkach losowych, to co się stanie bez niego? Zadzwonimy z problemem, a oni rzucą słuchawką? Przecież i tak po dojechaniu do pracodawcy podpisuje sie tam umowę w której od razu masz ubezpieczenie wiec moim zdaniem zapłata 309.44 za smieszny pakiet jest tylko takim Polskim Trickiem żeby tylko zarobić ... na stronie Bis-Pol https://bispolhr.com/pracownicy/zanim-zdecydujesz/ w zakładce co to jest Pakiet Full Care pisze ''Wykupienie pakietu jest opcjonalne.'' Wiec można go kupić ale nie jest to ''NAGAZANE tylko ZALECANE'' z góry pozdrawiam xxx

@XxXx 10.04.2017 20:24

Jak ci nie pasuje ich oferta to idź do innej agencji. To tak jak w sklepie jak w jednym ci towar nie odpowiada to szukasz czegoś innego. Proste.

Cococi

Czy wybiera się ktoś 11.04 na szparagi?

hasiek

Siemanko jedzie ktoś z was 17 kwietnia 2017 r na Solary ? dajcie znac jak tam jest i czy sie opłacas jechać oraz czy trzeba pracować czy zapierd........

Nana

Witam, jadę na zbiór truskawek 17 kwietnia ;) może się ktoś wybiera, bądź już był?

slonce96

Witam ;) mam pytanie czy opłaca się jechać na winobranie i ile około na rękę się przywozi ?

@slonce96 29.03.2017 14:32

Odpuść sobie aplikowanie na winobranie co roku maja tylu chętnych że połowa odpada z barku miejsc. Jak chcesz się dostać to tylko z polecenia, czyli najlepiej jeżeli ktoś kto był cie poleci to masz szanse.

klaun

Agencja to jedna wielka porażka . Nie maja pojęcia gdzie wysyłają ludzi przed wyjazdem wszystko pięknie ładnie lecz po wyjezdzie brak kontaktu. jeszcze cena tego pakietu to jakieś żarty. Nie polecam

Joker
@klaun 14.03.2017 11:33

Klaun, trafny nick.

klaun

bp

@bp 09.03.2017 17:00
Wiecej opinii nt. agencji Bis Pol znajdziesz na stronie http://bpwh.pl Ranking Agencji Pracy w Holandii....

BisPol nie jest holenderską agencją pracy tylko POLSKĄ!! oni współpracują z Connectiva i Watch Out

Mmx

Wie ktoś coś więcej o pakowaniu szparagi.? Dostał ktoś już dokumenty?

Łukasz
@Mmx 08.03.2017 07:05
Wie ktoś coś więcej o pakowaniu szparagi.? Dostał ktoś już dokumenty?

Dostałem. Ale nie pisze gdzie jaka firma itd. Dopiero po wysyłaniu dokumentów jest napisane że przydziela i dadzą znać I koszt 590 zł pakiet full care transport ubezpieczenie i Polski kordynator drogo trochę

Mmx
@Łukasz 09.03.2017 16:04

No właśnie ten pakiet to porażka kiedyś jechałam z nimi i zapłaciłam za ten pakiet a to się okazało że jest to porostu informator z paroma słowami po niemiecku i karta do tel i opłacony bus ale napewno nie jest to warte tych 600 zł. Ciekawe czy można z tego zrezygnować i samemu jechać bo bus to koszt ok 250 zł......

Klaudia

Czy wybiera się ktos 20 na plauzowanie ?

Angii

Czy ktoś był w Niemczech w Stuttgart na sortowni jabłek ? Jak praca, warunki ?

Mmo
@Angii 28.11.2016 14:18
Czy ktoś był w Niemczech w Stuttgart na sortowni jabłek ? Jak praca, warunki ?

Podpinam się pod pytanie. Też jestem zainteresowana Dzwonili do ciebie?

Xxm

Był ktoś lub jest na sortowanie cykorii jakieś opinie??

Karolina

Spoko damy radę

fm

wezmę :) mam nadzieje ze wszytsko zapakowałam a jeśli czegoś zapomnę to liczę na waszą pomoc :D

Karolina

Weź będziemy fimy oglądać w wolnym czasie:-);-)

fm

Ela
@fm 08.11.2016 18:50
ja biore sporo ciepłych rzeczy i właśnie boje sie ze sie nie załaduje z tym wszystkim :D bierze ktos laptopa ?...

Ja się właśnie zastanawiam czy brać

Zostaw opinię o Grupa Bis-Pol HR - Jasło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Bis-Pol HR