Opinie o Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowice Brzezińska 59

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Scanfil Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scanfil Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowice Brzezińska 59

niespełniony dyrektor

witam,pracuje tam już nie wiem od kiedy robota jak robota trzeba pracować kamery nie przeszkadzaja bo robota idzie a te ososby które pisza ze jest dno i wogóle to mama z tatusiem nie nauczyły ich pracy dwie lewe rece ta pani która popłakała sie po dwóch dniach pracy to sama zrezygnowała a o robocie wiedziała tylko tyle co nic jak jej umysł nie ogarniał schematu pracy na produkcji to zkim tu rozmowa wogóle pytam sie o jechac po firmie to kżdy może ,finanse ok na czas podwyższki brak ,atmosfera może być . PS. pozdrawiam ludzi z ostatniej imprezy firmowej i tych którzy zostali zwolnienie za prostackie zachowanie na imprezie,

ufff

NBA nie wiem gdzie tak słyszałeś ale tam problemow z płaceniem nie było a dla tych co ida tam to jedna rada "miej (usunięte przez administratora) a będzie Ci dane"

karlik

warunki jakie proponują na dzień dzisiejszy to 2200 brutto przez pierwsze 4 miechy potem 2500 brutto umowy tygodniówki praca na 3 zmiany od poniedziałku do piątku ja ide na rozmowę teraz w poniedziałęk to poczekamy zobaczymy co będzie

duniaa3586

Witam byłam w partnertech dwa dni , przez te dwa dni przeżyłam koszmar , majstrowie wydzierali się na mnie non stop , potem oskarżyli mnie że paliłam papierosy gdzie to było nieprawdą kamer jest mnóstwo na zakładzie 40 lub nawet więcej , gdy poprosiłam aby udowodnili mi że paliłam tego nie zrobili, a za ręke mnie nikt nie złapał , nie wiedzieli jak się mnie pozbyć to wciskali 20 zadań na raz. Najlepsze jest to że nie wiem po co są szkolenia bhp skoro się do nich nie przestrzega. Majster Adi czy jakoś tak najpierw wydarł na mnie mordę że mam zamiatać całą halę "bo jeśli się kur... sprzatać nie nauczysz to roboty też nie" to były jego słowa... Kamilek (brygadzista majster sama nie wiem) drugi cwaniaczek podpierdziela pracowników, to on był w kadrach i nakłamał że paliłam fałszywie mnie oskarżając, nawet nie miał odwagi podejść i osobiście wręczyć mi obiegówkę jako iż był moim przełożonym jeszcze uciekł schował się przede mną . Nie polecam tej pracy mimo iż zaproponowali mi stawkę 2200zł , wychodząc z pracy miałam łzy w oczach tak psychicznie mnie wykończyli tam po 2 dniach pracy.

zapytanie

Znalazłem na stronie tej firmy oferty pracy i mam zamiar zglosić swoją kondydaturę.Mam pytanie jak się pracuje w tej firmie?Czy warto brać ją pod uwagę przy poszukiwaniu pracy?Intetesują mnie konkretne informacje na ten temat.Nie takie jacy są według kogoś tam ludzie,bo to sprawa względna,tylko czy jest szansa na dłuższe stabilne zatrudnienie,oraz czy pensje są konkretne i wypłacane w terminie.

jo

dwa lata temu było super ale teraz to jest n.porozumienie. N.POLECAM kierownictwo! szkoda słów banda przygłupów co trochę się zmienia, a zarobki dla początkujących spoko ale dla fachowca szkoda czasu

jaaa

czy przyjęcia są przez pośredników ?

Mazur stefan

Chiny ludowe się zrobiły. Nadgodzin już nie będzie, bo nie. Nieudolni leaderzy i tak zarabiają, to po co mrówki mają mieć lepiej. ... Nie polecam! Wszyscy odejdą, jak tylko coś znajdą. Amen.

on...

witam jak wyglada praca na dzien dzisiejszy w firmie ? czy mozna liczyc na dodatkowe premie tak jak to mowia w agencji p.t.. czy mozna pracowac w weekendy i nadgodziny w tygodniu. licze na odpowiedz

on ...

witam wszystkich . jak wyglada praca na dzien dzisiajszy w firmie? czy oprocz podstawowego wynagrodzenia mozna oczekiwac premi , tak jak to mowia w posredniku? czy mozna pracowac w weekendy i po godzinach. czekam na odpowiedz

młody

czesc Adam zycze powodzenia w nowej pracy i napisz jak tam jest bo tez chcialbym tam pracowac. pozdrawiam:0

Popatrzcie na to forum jak i na inne nigdy nie ma pozytwnych informacji a pracowac trzeba. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Pozdrawiam od poniedzialku tam zaczynam i jak cos to sie wypowiem czesc

Welder

Kamery kamerami ale śmieszy mnie tam prowadzenie np spawalni.Brygadzistami są fatałaszki co najmniejszego pojęcia o konkretnej robocie nie mają.Przez to efekt mnóstwa bubli gwarantowany.Może kierownictwo się w końcu otrząśnie i zacznie coś zmieniać w przeciwnym razie nie wróże firmie konkretnych zamówień a być morzę pójdzie na dno jak kłoda:D

Spawacz

Witam. Chcialbym wszystkich uprzedzic przed praca w tej firmie. W hali ponad 70 kamer ktore szpieguja cie caly czas. przelozenie do bani i maja gdzies pracownikow. Zarobki naprawde marne i wymagania dosc spore. wystarczy wejsc na forum i troche poczytac. Nie trzeba nic tlumaczyc.Nie polecam!!

?

Ogolnie to jedno wielkie dziadostwo.brak ludzi kompetentnych,wiekszosc nie ma totalnego pojecia o tym co robi.Z gory ogolnie tez olewaja system byle by 10 dostac na konto.Dla tego ta firma ma.brak konkretnych robot w 99% to garazowka i nic wiecej tam nie bedzie

eeeeeee

firma oferujaca przez posrednika 1800 brutto z umowami na 7 dni .... i to ma byc wielki zaklad produkcyjny ? wiecej w pizzeri daja za mycie talerzy a umowy co 7 dni ... zostawie bez komentarza

Zadowolony

JA się cieszę że mnie nie przyjęli do tego zakładu - 1800 na ręka dla spawacza to żart. Poza tym ten Pistacjusz z działu kadr zadaje wścibskie i głupie pytania. Ciesze sie że nie muszę harować w szFeckiej korporacji marzeń.

Pasiu

Kiedyś to była firma z przyszłością a teraz po roku pracy widzę że trzeba wracać do Manuli... bo tam może i jest do (usunięte przez administratora) y ale jakoś organizacja pracy jest znacznie lepsza. Co do zarobków to ech szkoda gadać :/

olek wielgaśny

Praca jak każda inna w myśl zasady "dobrze jest tam gdzie nas nie ma". Ludzie na produkcji są w porządku (oczywiście zawsze znajdą się jakieś czarne owce), kierownictwo, hmm, pozostawię bez komentarza.

JEMEN

Sie ma dostałem propozycje pracy w PArtnertech w Mysłowicach. Od znajomego tam pracującego słyszałem że kiedyś tam było bardzo spoko ale teraz wszystko się pozmieniało i większość rzeczy do kitu. Warto się tam w ogóle zatrudniać czy lepiej szukać czegoś innego. Dodam że interesuje mnie praca na produkcji. Jak się z ludzmi pracuje? jak kierownictwo? atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Scanfil Poland Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scanfil Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Scanfil Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Scanfil Poland Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 75 ocen.

Scanfil Poland Sp. z o.o.