Opinie o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Poznań Zygmunta Felczaka 11

Praca dla każdego - w Polsce i Europie. Każdego darzymy szacunkiem i rozwiązujemy ich problemy, podchodząc do nich indywidualnie. Dzięki zaufaniu razem możemy osiągnąć wspólne cele.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Poznań Zygmunta Felczaka 11

Pan Dawid

Patrzę i czytam ale na jaką firmę trafię z ogłoszenia są narzekania. Po woli dochodzę do wniosku ze tę wszystkie komentarze piszą ludzie niespełna rozumu ... według Was wszytko jest źle ?!

@Pan Dawid

Ja już dawno przestałem sugerować się tymi wszystkimi komentarzami! Wszędzie gdzie możliwe są do wystawienia opinie to zazwyczaj pachnie przekrętem. Albo naciągane i chwalenie na maksa byle tylko sprzedać produkt albo konkurencja rzuca mięsem by tylko pogrążyć innych.

Julka
@Pan Dawid

A zastanów się ile ty razy w życiu napisałaś-eś pozytywnych opinii! Ludzie nie piszą ich bo nie mają takiej potrzeby, przy jakimś skrzywdzeniu ich robią to by odreagować. Wnioski nasuwają się same czy wierzyć czy też nie tym opiniom. JA WIERZE!

Meduza

Komentarze sa zbedne typu pracowac sie nie chce, lepiej zbierac puszki ze smietnikow itp. Na produkcji sa rozni ludzie po studiach lub w trakcie. Wmawia sie ze prscuja na produkcji bez wyksztalcenia a to nie prawda. Praca bardziej fizyczna jak I lekka uzalezniona jest do linii. Sa linie na ktoryxh robi sie na dwoch plaetach (ukladanie kartonow) sa linie na ktorych leci 180 szt/ min albo takie na ktorych prawie nic sie nie robi. Ciezkie zycie w Novei ktora nic nie daje od siebie a agencje pracy robia to co robia (czyli okradaja jak tylko moga). Nie pisze po to zeby was wystraszyc poprostu ludzie sa niezadowoleni I nie chca pracowac za taka kase smieszna. Czasy sie zmienily. Jestesmy Polakami nie Chinczykami zeby robic za free. Radze sie zastanowic 50000 razy czy warto zatrunic sie przez agencje do nivea ktora mowi duzo a malo daje.

Nicki

Praca od 6 - 14 14 - 22 22 - 6 Maja zmienic z 3 brygadowki na 4 brygadowke 20 min przerwy (wlicza sie do czasu pracy) 10 min przerwy ((nie wlicza sie do czasu pracy) Wyplaty masakryczne 180h 1500 zl . Mi wychodzi o wiele wiecej poniewaz firma oszkuje I okrada z godzin pracownika trzeba walczyc o swoje. Nastepna sprawa nivea kazdego roku planuje przestoje jesli nie masz urlopu wyrobionego nie zaplaca ci. Powinni placic 100% od 1h pracy powyzej. 160h . Bardzo oszukuja. A pracy jest naprawde duzo. Np po 60 tys sztuk rece to same odpadna. Nie polecam firmy !!!

OLA

Dlaczego firma NIVEA nie zatrudnia bezpośrednio? Napiszcie proszę o grafiku i godzinach pracy i o wypłacie

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Poznan

Nie ma nic pozytywnego o ogolniajac dajcie spokoj z ta firma . Brak poszanowania pracownika, wasze niezadowolenie nie bedzie wysluchane a tylko koordynatorow . Sprzeciwisz sie a dostajesz rekomendacje do zwolnienia . Bialych czepkach ludzie moga robic wiecej niz ci zloci . Masakra jakas . Sekret tkwi ze nie ma sie zarabiac tylko pracowac I nie marudzic .

koordynator

Banda oszustów

Derek

Ponadto pracownicy sa oszukiwani przez ksservixe. Proponuja nadgodziny czyli po 12h (placone 13 zl brutto) Jesli sie przepracuje 168h z tego co mi mowili mialo byv 100% wiecej placone pracownicy stali informuja ze placa 50% a 100% w swieta . Trzeba pilnowac godziny bo sie jest oszukiwani, Premie miaalby byc po 400 zl brutto co 3 miesiace ale 1 miesiac jest wliczony do przeuczenia czyli po 4 miesiacach , Wprowadzaja 4 brygadowke 3 x 12h I 3 wolnego wiec mozna wpasc na niedziele I pracowac za 13 zl brutto . Nie wiadomo czy na jednej linii czy bedzie nie pozostalych . Pracownik dowiaduje sie ostatni ale dobrze ze sie zwolnilem bo nie da sie pracowac za ta kase w warunkach mobingowych.

Darek

Pracownicy zatrudnieni przez ksservice w nivei uwazajcie na pracownikow oraz na linowych nie zostaniecie wysluchani a zbesztani z blotem wmawiajac ze to wasza wina., Pracownicy w nivei sa podzelini na zlotych I bialyxh (czepki) zolci sa to osoby poczatkuhace nie wiedzace o pracy w nivei a biali stali pracownicy . Osoby zoltymi czepkami sa traktowani jak smiecie za grosze . Wykonuje sie prace za osoby ktorych np nie ma bo sie zwolnily !!!! Nie maja jak zalatac dziure. Czeste traktowanie pracownika jak smieci , straszenie zwolnieniem !!!, prowadzenie mobingu .... masz robic I nie pytac dlaczego tyle robisz !!!

kris

Czy może ktoś coś powiedzieć na temat pracy w Niemczech na magazynie produktów farmaceutycznych w miejscowości Rotgau czy ktoś tam może już pracuje

Magda
@kris

Byłam ponad 3 miesiące, teraz jestem na urlopie i mam zamiar wrócić. Jeżeli nie masz wykształcenia i nie znasz języka a chcesz zarobić te 4 tysiące zł to warto.

To On
@kris

Jeśli odpowiada ci praca pod presją czasu i ciągłe poganianie nie wspomne o pseudo karierowiczach ktòrzy myślą że są tam kimś za 7e na godzine.Dużym plusem bedzie wazeliniarstwo w stosunku do szefa na litere L Już po tygodniu dowiesz się kto jest kim i jakie kto ma priorytety.Jeśli jesteś uległy i pasywny to bedzie ci pasować a jak nie to dwa dni i pa,szkoda mi ludzi ktòrzy sa w stanie sie upodlić dla drobniakòw...

OLA
@To On

Witam mam zamiar zatrudnić się w firmie Nivea przez KS Service ale po przeczytaniu wpisów powyżej chyba mi się odechciewa.Może ktoś jest wstanie napisać coś pozytywnego Czy jest możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę Nivea i jak dokładnie w praktyce wygląda grafik i wypłata.

Krzychu

Studenci tez pracuja , i malo zarabiaja .... Pffff

Zik

Ludzie nie narzekajcie tak. Płaca zależy od rodzaju pracy. W każdej firmie praca mniej odpowiedzialna jest nisko opłacana. Trzeba się uczyć.

Sebastian

Proponuja nadgodziny z 8 na 12 godziny uwaga 98 zl dniowai hahaha po przepracowaniu minimalnych godzin czyli 168h mozna liczyc na 26 brutto ale trzeba sie liczyc ze czym qiecej zarabiasz tym wiecej oddajesz do polski. Zarobki max 1700 zl z nadgodzinami . Te chodzenie z listami obecnosci zenada . Firma z.....na i tyle . Nie polecam osobiscie firmy . Sa grzeczni podpisujac umowe pozniej drą sie co ty chcesz od nich !!! Waliiiiiiiiiiic ta agencjeeeeeeee pracyyyyy!!!!!

Niki

Czyżby konkurencja próbuje wybić się w brzydki sposób?

Bartek

Czytam i nie wierxe w to co czytam !!!! Zadowoleni ludzie zatrudnieni przez ks service nie sa . Osoby zatrudnione uslysza j......b ta firme , oszusci , w d....e maja pracownika . Tyle zadowolnych ludzi ze kazdego dnia uciekaja od nich . Osobiscie nie polecam firmy . Osoby zatrudnione przez progress sa bardziej zadowoleni z ich uslug niz z ks service. Kazdy wie ze firma ks serivice jest lewa firma . Pierwszy raz spotykam sie taka niekompetencja . Zastrzen co do tej firmy duza . Firma nivea jest fajna firma dbajaca o pracownika i goraco polecam firme ale agencje niszczcza kompetencje , renome firmy ktory miedzy innymi przyczynia sie ks service . Biora najtansze firmy rekrutajace osoby potem taki chaos sie dzieje . Tyle chetnych w pracy ze sa nadgodziny po.10 lub 12 h z powodu braku ludzi. Pozdrawiam

KarolinaS

Pracuje przez Ks service w firmie nivea od ok 2 tygodni i nie zgadzam sie z powyzsza opinia, rowniez co kilka dni chodze z karta do kierowniczki po podpis i nie ma z tym problemu by go uzyskac, ponad to smsy ktore przychodza a domyslam sie dostajemy wszyscy te same, sa ulatwieniem w komunikacji i naszej organizacji w pracy. Sama mialam problem ze znalezieniem na produkcji osoby ktora moze mi zweryfikowac moja obecnosc i dlugo nie wiedzialam do kogo sie zglaszac, wykonalam telefon do Koordynatorki p. Sandry i sama zaoferowala mi pomoc w tej sprawie, spotkalysmy sie na produkcji dalam jej karte a po kilku minutach, dostalam uzupelniona ze wszystkimi brakujacymi podpisami ponad to przedstawiono mnie kierowniczce glownej i teraz wiem gdzie i jak ja znalezc. Za brak pracy spowodowany przestojem calej produkcji nie mamy placone bo nie mamy z racji dopiero rozpoczetego zatrudnienia placone bo nie mamy mozliwosci platego urlopu zabrania, oczywiscie zostalismy o tym poinformowani o tym przed podjeciem pracy oraz w czasie szkolenia w Nivea. Jestem bardzo zadowolona w pracy z tej filmie, mam swietny zespol i warunki, i nie czuje sie poszkodowana ze jestem pracownikiem agencji, inne osoby pracujace przez inna agencje w tamtej firmie mowily mi ze ich koordynator nie jeśt tak nimi zainteresowany jak Nasz, co widac czesto, poniewaz Pani Sandra do nas podchodzi na produkcji pyta czy wszystko dobrze, i wszystko mamy zalatwiane od reki, lub w ciagu kilku najblizszych godzin. Osobiscie goraco polecam, poza tym w biurze Ks sErvice, wszystkie osoby zawsze byly dla mnie mile i sluzyly kompetentna informacja przed rozpoczeciem pracy. Pozdrawiam Karolina

Nivea ostrzeżenie

Witam Ks service ul libelta 22/5 przyjmują do firmy Nivea Unikajcie firmy która oszukuje na każdym kroku. Proponują umowę o pracę 1/1 etat 8h od pn do pt. Przychodzicie do pracy wtedy gdy otrzymujecie SMS-A!! Pracownicy Nivea oraz ochrona nie wiedzą o waszym przyjściu do pracy. Brak osoby naddzorujacej z ks service . Chodzi ie z listą obecności w kieszeni i pytacie się grzecznie czy wam podpiszą listę jeśli nie, nie zalicza wam dnia aaa mogę nie wypłacić wynagrodzenia. jeśli chodzi o BHP podpisujecie ze odbyliscie aaa po 2 dniach dzwonią żebyście przyszli na szkolenie do biura. Uwaga bhp jest prowadzone przez SKYPA hahaha. Nic się nie mówi o bezpieczeństwie na produkcji tylko zus i co może pracownik aaa czego nie może. Wypłaty poniżej 1500 zł!!!!! Premia po 3 miesiącach do 450 brutto (pierwsze słyszę ze premie daje się w brutto) Za przestój firmy Nivea w święta nie płatne hahaha Umowa o pracę e przelrscujesz tyle dni ile masz na liście za płacą to czymś się różni od zlecenia. JEŚLI KTOS CHCE WPLATE DO REKI (PRACODASCY Pracodawcy m MÓWI ZE ODEBRANIE WYNAGRODZENIA można odebrać inny sposób niż na konto bankowe) Za ta usługę liczą sobie do 30 zł BREEDNIEEEE Kłania się inspekcja pracy. Nie mam pojęcia co oni praktykują

M
@Nivea ostrzeżenie

Na facebooku reklama że taka dobra praca od nich a szkolenie bhp w siedzibie przy skype

Konrad

Pracowałem przez ksservice we Wrocławiu. Wynagrodzenie miało być płatne do 10. Pierwszy miesiąc, kiedy 10 wypadał w środku tygodnia, nie było problemu - wynagrodzenie było na czas. W kolejnym miesiącu natomiast 10 wypadał w sobotę, także wynagrodzenie powinno być 9 w piątek. Dziś jest 12 poniedziałek, ja wynagrodzenia nie mam na koncie do dziś. Dzwoniąc do biura, pracownik powiedział że mam zaczekać i że zapyta w kadrach o co chodzi. Na jej ponowny telefon czekałem ok. 30 min, a gdy zadzwoniła to powiedziała że nie wie czego to jest wina i dlaczego owe wynagrodzenie nie zostało jeszcze wypłacone. Gdy powiedziałem, że również mam swoje zobowiązania i takie opóźnienia są niedopuszczalne to stwierdzili że taka dyskusja do niczego nie prowadzi. Pracowników mają niedoinformowanych, a wypłaty nie zawsze przychodzą na czas. Zdecydowanie nie polecam.

Marqus

Witam. Mam okazje jechac z biura w Szczecinie do Gent na magazyn Katoen Natie. Czy ktos moze mi cos powiedziec na temat pracy w tamtym miejscu? Jak z godzinami i czy stawka 11,69/h + 6,5/dzien to prawda? Pozdrawiam

q
@Marqus

no to ci planują płacić mniej niż juz obecnym na miejscu (12,56 +6,5). To co istotne to warunki na miejscu - mieszkanie dramat za 340 euro gdzie pracownicy z work service płacą 240. Koordynatorki kłamią w żywe oczy, obiecają ci co chcesz aby pózniej bawić się w głuchy tel. Dramat odpuśc sobie

A.

Mogę pozytywnie wypowiedzieć się na temat oddziału Poznań - Libelta. Osoby tam pracujące, rzetelnie i starannie wykonują swoją pracę. Znalazłam ogłoszenie na ich firmowym facebooku, zadzwoniłam i uzyskałam wszystkie informacje o które prosiłam. Od przyszłego tygodnia najprawdopodobniej rozpocznę zatrudnienie. Dziękuje, zadająca dużo pytań :)

Magda czy to prawda? Jestem totalnie zaskoczony bo ja siedzę w Belgii od dłuższego czasu z KS Service na betoniarni i mogę ich polecić. Chociażby za kontakt i że zawsze wywiązują się na czas ze swoich obietnic. Fakt, że u nas kto inny jest opiekunem - Radek i naprawdę wszystko rozwiązują na bieżąco.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 153 ocen.

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.