Opinie o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Agencja zatrudnienia KS Service już od ponad 10 lat pomaga Klientom dynamicznie rozwijać się, zwiększać produkcję i sprzedaż. Czynimy to skutecznie wyszukując na rynku najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników. Nasze działania cechuje etyczność, uczciwość i profesjonalizm. Wychodzimy z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Jesteśmy przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Wiemy jak ich znaleźć.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Anonim

Podpisują kontrakty z oszustami przez co nie zgadza się wypłata oraz przepracowane godziny. Tragedia

Lili

Witam na jaką umowę zatrudnia agencja do pracy w Belgii ? Polska umowa czy belgijska ile zabierają za zakwaterowanie?

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Operator Maszyn? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Irena Nowy wpis

Jak tak widzę ostatnią opinię to czy często firmie się zdarza, że zostaje pomylona z inną? Są tego jakieś większe skutki niż wpis w sieci? I mógłby ktoś napisać coś o obecnej sytuacji w agencji? Komentarzy ostatnio nie wdziałam, czy ludzie przestali z niej korzystać? jaki powód?

Szczery Nowy wpis
Klient

Dotyczy KS Service na Emilii Plater w Szczecinie. Dzisiaj przed godziną 13 byłem w drodze powrotnej na pieszo z Wałów Chrobrego i pomyślałem, że zajdę i zapytam się jakie mają oferty pracy. Wchodzę, patrzę , zero klienteli i siedzi z 6 młodych kobiet. Każda przed komputerkiem bez zajęć. Jedna przy drzwiach rozkojarzona brunetka spojrzała się rażącymi niebieskimi oczami jakby zdezorientowana sytuacją, że ktoś wszedł tu. Tak więc pytam się jej jako pierwszej z brzegu, że przyszedłem dowiedzieć się jakie mają oferty pracy. Chwila ciszy i zagubienia. Po czym jedna odważna ze środka sali siedząc odpowiada, że "zapraszamy na naszą stronę KS Service, tam są oferty pracy". Szok! Nie dość, że jestem na miejscu, to jeszcze niczego się nie dowiedziałem. Zamiast zapytać mnie co mnie interesuje (przecież mają komputery pod nosem), to siedzą jak ameby i nic. Totalne bezmózgowie. Ich opiekun lub opiekunka płaci im chyba za siedzenie przed smartfonami na facebooku a komputery dla przykrywki. Albo grają w jakieś gierki na PC online. Takie dzieci specjalnej troski. Zero zainteresowania. Takie czekanie na wypłatę. Zapewne dostają pieniądze za świecenie oczami. Albo jest to połowa ekipy z Ukrainy pod skrzydełkiem jakiegoś żałosnego frajera lub frajerki. Obrażony jestem. "Kobiety". Myślałem, że chociaż nie ameby.

Szczery Nowy wpis
@Szczery

Pomyłka. Chodziło mi o KADRY SERWIS

Zofia
@Anonim

Tzn z kim podpisują te kontrakty? I co oni mają do wypłat i przepracowanych godzin pracownikow?

@Zofia

Doskonale wiedzą, że np PaasFood ucina godziny, po konfrontacji z PaasFoodem sama konsultantka z KS przyznała ze szef tej firmy strasznie kręci ale nie mogła tego powiedzieć przy wszystkich bo mają podpisany kontrakt. Mi podczas pracy z tą agencją ucięto cały dzień pracy bo chip nie działał mimo ze miałam świadków na mój dzien w pracy, sami leaderzy załatwiali w biurze sprawę z tym chipem. Agencja totalnie to zlała zamiast jakkolwiek zareagować. Ponadto gdy pracowałam jeszcze w innej agencji również dla PaasFooda, Pani z KS chciała nas namówić na przejście do KS Service po przez dyscyplinarkę która przecież zostaje w papierach. Tragedia i tyle, byle by nakraść

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. logistyki – zaopatrzenie powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Spawacz TIG - praca od zaraz
BadamyTO
(31 opinii)
logo firmy Kierowca Międzynarodowy C+E
Szczecin
Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.
(73 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Lili

Monika
@Lili

Szukałam interesujących Cię informacji na stronie internetowej Agencji Zatrudnienia KS Service, jednak nie udało mi się ich znaleźć. Dowiedziałam się jedynie, iż z ich strony będziesz mogła liczyć chociażby na: terminowości wypłat wynagrodzenia, uczciwą i legalną pracę oraz na opiekę lokalnego koordynatora. Może niedługo ktoś zechce napisać coś na temat umów i zakwaterowania. A jaki rodzaj pracy by Cię właściwie interesował?

pytalem
@Lili

jak rozmawiałem w firmie umowa polska na warunkach belgijskich,trzeba zapytac jeszcze raz pierwsza umowa na 2 tyg.druga na 3 mce,potem na 2 lata oile sie ktos sprawdzi u szefa w belgi...no własnie.wlasne auto karta paliwowa do 30km kwatera. i 300 euro okolo za kwatere tylko zapomniałem zapytac z kim sa te kwatery.. bo normalnie w belgi mały pokoik z osobnym wejsciem w małym miescie to 500euro a pół domku z ogrodem czy mieszkanie 850euro z garazem plus media to 1 tys. zalezy jaka dzielnica.

taki jeden
@Lili

znikła moja wypowiedz niewiem dlaczego,niepracowałem przez ta agencje,ale pytałem w biurze u milych pan wiec pl.umowa na warunkach belg.trzeba dopytac 300euro kwatera zalezy od regionu z kim niewiem okolo 30km.auto swoje za paliwo zwracaja.

Jan
@pytalem

Jestem ciekaw, czy osoba, która nigdy wcześniej nie pracowała za granicą, może bez problemu znaleźć dla siebie satysfakcjonująca ofertę pracy za pośrednictwem firmy Agencja Zatrudnienia KS Service? Jestem ciekaw, czy pracodawca dostosowuje oferty do profilu kandydata, czy może oferuje je zupełnie losowo?

ben
@Lili

Chyba na zasadzie delegacji do Belgii polska umowa . Płacą ZUS w Polsce, odprowadzają składki

@Jan

Jedź na pierwszy raz z KS a zrazisz się do wszystkich agencji.

@Lili

Na polską oczywiście, delegacja, żebyś wyjechała za granicę bo w Polsce niczego przy aktualnych zarobkach się nie dorobisz ale podatek chętnie sciagna z Ciebie w € z tego co zarobisz według stawek belgijskich na przyklad. Polecam belgijskie agencje. Za 4 miesiące pracy w Belgii dołożyłem 4000€ i dostałem zwrot 3150€ i nikt nie próbował mnie wydymac. Pozdrawiam ( Randstad, Tempo Team, Link to Europa...itd)

Dziwne
@7537

"dołożyłem 4.000Euro" - nie no, biznes życia :-)

Polska

Gość

Z powodów prywatnych musiałem zrezygnować ale byłem zadowolony mimo że przed wyjazdem widziałem opinie tutaj. wypłata była z opóźnieniem ale o tym mnie uprzedzili. Największy minus pracy to ludzie na kwaterze i to chyba właśnie taki typ ludzi wstawia tu opinie... Współczuję pani koordynator która pomogła nawet jak już dla nich nie pracowałem.

Maja
@Gość

Sami uprzedzali że wypłaty będą z opóźnieniem? Mówili z czego to wynika? No i jakie to poślizgi, kwestia kilku dni?

piotr K
Kandydat

Gdzie pracujecie z KS Service. Przeglądam oferty produkcjia lub magazyny. Polecacie coś?

Mvagusta
Klient

Patrze na ogloszenie z KS i staram sie zrozumiec a moze ktos mi to wytlumaczy? Stawka 13.52E umowa Polska pracujac w Belgii?? Za zakwaterowanie trzeba zaplacic i teraz pytanie po co wyjezdzac za granice zarabiajac 2k euro od tego podatek Belgijski zakwaterowanie i wyzywienie przeciez to w Pl mozna wiecej zarobic niz tulac sie po Swiecie za grosze!

Langosta
@Mvagusta

dokładnie tak ,szukaja osob desperatow

Ogłoszenie na Elektryk do Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

ben
Kandydat

Dzień dobry, Czy planuje ktoś oraz czy ktoś może pracuje w Ghent w Belgii jako może orderpicker czy wózkowy? Jak wygląda wynagrodzenie w Belgii przez KS Service, po wpisach wnioskuję że system płacowy jest raz na miesiąc, umowa polska na belgijskich warunkach, ZUS opłacany w Polsce więc wnioskuję że jest to coś w rodzaju oddelegowania polskiego pracownika do pracy w Polsce. Nie wiem czy to się tak opłaci, jeżeli podatki mamy płacić za pracę w Belgii? Liczę na pomoc w podjęciu decyzji czy jechać z nimi ,czy darować sobie. Jak zarobek tygodniówki, czy dojazd jest zwracany etc?

@ben

Z daleka od ks...jak nie chcesz zmarnować czasu i pieniędzy a przede wszystkim zdrowia...byłem z KS w gent przyjęty z 13 operatorami rt...po 3 miesiącach zostało nas 3 a po moim odejsciu ( rezygnacji ) tylko 2 desperatow. Podpisuje się pod wszystkimi negatywnymi opinjami

Roman
@76579

A jak się nazywała ta firma w Belgii?

Anonim

Do dziś będę pamiętać jak źle zostałem potraktowany przez agencję. Omijać szerokim łukiem.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Nick

Nie polecam tuch (usunięte przez administratora)!!!!! Wala na kase jak sie da. Lokacje w Destelbergen to gorsze jak osrodki dla uchodzcow a kosztuja niczym hotel Golębiowski. Arogancka opiekunka- blondynka z garbatym podbródkiem odpowiada na telefony jak jej sie zechce

Hanna
@Nick

Jak dokładniej wygląda zakwaterowanie w KS Service? Opiszesz? Czy można wyjechać z osobą towarzyszącą (też do pracy) i będzie się miało zagwarantowaną wspólną kwaterę?

Rekrutacja
Kandydat

Witam. Obecnie firma prowadzi rekrutacje do struktur wewnętrznych (działu księgowości). Czy ktoś kto pracuje/pracował w tej firmie mógłby podzielić się opinią o warunkach oraz atmosferze w pracy? Jak długo po złożeniu CV oczekuje się na odpowiedź? Widzę ze jest sporo opinii, natomiast wszystkie dotyczą pracy przez agencje w zewnętrznych firmach. Pozdrawiam

@Rekrutacja

Szczerze nie polecam... stres, stres, stres... pretensji końca nie widać, szefostwo ma zawszę rację... nie szanują ludzi... jak zaczniesz tam pracować uwierzysz, że jesteś beznadziejny... bo to ci wmówią...

a
@Rekrutacja

potwierdzam powyższą opinie. wiem że mieli kilka spraw w sądzie pracy z inicjatywy pracownika.

Hanna
@Były pracownik

Ten stres w KS Service jest związany jedynie z atmosferą pracy? Mogłabym się dowiedzieć jak wygląda sama praca w firmie? Jak jest pod względem ilości obowiązków? Czy nowy pracownik szybko wszystko ogarnie?

Tomek

Odradzam i jeszcze raz odradzam . (usunięte przez administratora) na 13 wynagrodzenie nie podążają właściwym urzędem w Belgii jak w moim przypadku faktycznego czasu twojej pracy (usunięte przez administratora) na składkach firma (usunięte przez administratora) odradzam

Czy poziom wynagrodzeń w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Gratka.pl 7 grudnia.

stacho

Witam wszystkich , prosze omijac ta firme...poslugujaca sie wlasnym kodesksem pracy (usunięte przez administratora)

@stacho

Gdzie pracowałeś?

Kandydat

Witam, czy ktoś pracował lub pracuje przez tą agencje pracy w Tongeren na jajkach? Jakie opinie?

Rojson

Witajcie. Mam małe pytanie i liczę na konkretna odpowiedź. Czy da się zarobić powyżej 2000? Pracuje właśnie we Francji na polskiej umowie w delegacji i przy 148 godzinach bez weekendów jest trochę ponad te dwa tys. Czy przez ks service da się normalnie zarobić czy oferują stawki jak Ukraińcom w Polsce?

Radex
Kandydat

Witam to jaką agencje pracy w Belgii polecacie ? Jak ta jest zła , czy wszystkie są do(usunięte przez administratora) ? Komentarze fajne tylko czy to jest prawda ..... Kiedyś byłem w Holandii i pisali że zarobię max 250 euro na tydzień ,a jak się przekonałem to wyszło 450 euro na tydzień i co mi z tych komentarzy ...... Dziękuję z góry za odpowiedź . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - Szczecin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii