Opinie o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Agencja zatrudnienia KS Service już od ponad 10 lat pomaga Klientom dynamicznie rozwijać się, zwiększać produkcję i sprzedaż. Czynimy to skutecznie wyszukując na rynku najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników. Nasze działania cechuje etyczność, uczciwość i profesjonalizm. Wychodzimy z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Jesteśmy przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Wiemy jak ich znaleźć.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Hanna

@Piret To bardzo dobrze, że praca w KS SERVICE jak dotąd spełnia Twoje oczekiwania. Dziękuję Ci za Twoją opinię, która być może okaże się pomocna dla zainteresowanych użytkowników forum. Nadmieniasz, że pracodawca zapewnia "wszystko" - a czy również włączone jest w to ubezpieczenie zdrowotne?

Piret
@Hanna

Zdrowotne tez jest i skladki od calego dochodu

Piret

ja tam robie w Belgi jako operator CNC i sobie chwale.belgowie mnie na rekach nosza bo wiedzom ze im wszystko zrobię .ks wszystko ogarnia formalnosci, nocleg i wszystko inne.Kasa sie zgadza a to najwazniejsze ludzie do pracy a nie tylko narzekac!

Hanna

@Jackpot Dziękuję Ci za Twoją opinię. Cieszę się, że praca w KS SERVICE jak do tej pory spełnia Twoje oczekiwania. Jak długo jesteś tam zatrudniony? Co możesz jeszcze dodać od siebie o tym pracodawcy?

Jackpot

Ja polecam pakowanie rożków w belgii w ichtegem, kasa dobra i zakwaterowanie ok.Trzeba pracować szybko ale po to wyjechalem zeby zarobic a tam morzesz calkiem dobrze

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko OPERATOR MASZYN CNC - OD ZARAZ ! SZCZECIN powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Hanna

@niebo1 Jesteś zainteresowany pracą w KS SERVICE? A może jesteś już zatrudniony? Jeśli posiadasz jakieś aktualne informacje dotyczące tej firmy, to zachęcam, abyś podzielił się nimi z innymi użytkownikami forum. Twoje uwagi mogą okazać się pomocne dla osób szukających tam zatrudnienia.

Waterloo

Witam zastanawiam się nad wyjazdem do fabryki rożków,koło Brugi czy ktoś może był jest jakieś opinie proszę.

niebo1
@Waterloo

pojechales na te rozki? tez bylbym zainteresowany makanadzic@poczta.fm napisz

Hanna

@Antywiesniak Muszę po raz kolejny Cię upomnieć - nie możesz na forum publicznym nikogo wyzwać oraz obrażać. Proszę, żebyś się do tego stosował. Poza tym, Twoja wypowiedź nie jest do końca zrozumiała i myślę, że większość użytkowników nie będzie wiedziało, co chciałeś przekazać. Może mógłbyś zatem napisać jeszcze raz coś na temat pracy w KS SERVICE?

Antywiesniak

Naganiacz minus zero i cały czas Niewilników bez znajomosci angielskiego z polski wschodniej zawsze bo takich można bezograniczeń płacic połowe i oni nic ztym nierobią bo usiebie na wschodzie zarobili mniej pozatym nieumią sie porozumiec

Hanna

@Antywiesniak Dziękuję, że zdecydowałeś się podzielić się z użytkownikami forum swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w KS SERVICE. Rozumiem też, że miałeś złe doświadczenia z wyżej wymienioną agencją pracy. Pamiętaj jednak, że obowiązują tutaj zasady spisane w regulaminie https://www.gowork.pl/regulamin Zapoznaj się z nim i przestrzegaj go.

Bartek

Jesteście pewni, że nic dobrego o firmie nie można napisać?

@Bartek

Ja pracowałem przez KS w Belgii w sumie nie jest źle. Mieszkania organizują. ja mieszkałem w pokoju z innym pracownikiem, bez szału, ale nie było najgorzej. Kontakt z koordynatorką spoko, z biurem też można się dogadać. Wypłaty na czas. Ja polecam. jak ktoś chce pracować a nie wydziwiać to można spokojnie zdecydować się na wyjazd przez ks.

Hanna

@anty (usunięte przez administratora) czemu obrażasz pracowników firmy KS SERVICE? Można nie dogadywać się ze wszystkimi. Ale nie jest to miejsce i powód by kogoś obrażać. Zapoznaj się z regulaminem forum. Tam masz jasno opisane zasady funkcjonowanie tego forum. @Nestor na pewno są zwalniani bez przyczyny? Może wszyscy pracownicy nie mają informacji, dlaczego ktoś został zwolniony, a firma jednak miała powody, żeby to zrobić?

anty disco polo

Nie polecam agencji mieszkania to zwykła patologia,hamstwo i bieda bo wynagrodzenia to mniej nisz zero !!

oszukany exworker piekarz

brak wypłat ,hamstwo,aroganstwo,zakwaterowanie jak dla ukrainca ,maxymalnie niepolecam

anty złodziej

"firma" chu.....ja warta ,BARDZO NIEPOLECAM

Nestor

Niestety w firmie brakuje spójnej polityki zarządzania, ludzie ciągle są zwalniani bez konkretnej przyczyny, panują ogromne rotacje. Kompletny brak poczucia stabilności, stawki dla specjalistów rzędu najniższej krajowej lub niewiele większe. Rekruterzy to zwykle młodzi ludzie, którzy zatrudniają się żeby zdobyć trochę doświadczenia i później uciekają do lepszych firm. To uderza w pracowników tymczasowych i kandydatów, ponieważ projekty ciągle przejmują nowe osoby, zwykle słabo wdrożone do pracy i rzucone "na głęboką wodę". Cała kadra zarządzająca to znajomi znajomych, bez kwalifikacji i pomysłu na rozwój firmy i pracowników.

Witam . Czy wybiera się ktoś do pracy jako Komisjoner bez języka niemieckiego Erfurt Niemcy lub obecnie czy ktoś tam pracuje i mógłby przedstawić warunki pracy oraz zakwaterowanie .Mój adres jasiu131313@interia.pl . Pozdrawiam

Hanna

@deny de vito czyli późniejsza oficjalna odpowiedź od biura polskiego KS SERVICE różniła się od zapewnień przy zatrudnieniu, tak? Czy w trakcie rozmowy powiedziałeś o tym, że te informacje się różnią? Jaką dostałeś na to stwierdzenie odpowiedź?

Hanna

@deny de vito rozumiem, że nie masz najlepszych doświadczeń z wyjazdu. Ale czy próbowałeś dzwonić do KS SERVICE do Polski, a nie kontaktować się przez koordynatora? Może oni przekazaliby mu jakieś wytyczne i wtedy internet by działał lub byłaby wyższa kwota na paliwo? Jak myślisz?

deny de vito
@Hanna

niestety dzwonione bylo do polski do biura lecz odpowiedz byla nastepujaca ta ilosc paliwa musi wystarczyc jezeli nie to prosze tankowac za swoje co do internetu to zekomo jak wynika z informacji biura w szczecinie nie ma mozliwosci zwiekszenia zasiegu i transferu internetu to jest oficjalna odpowiedz biura

Hanna

Przypominam o obowiązującym regulaminie na forum: https://www.gowork.pl/regulamin Porównania do takich miejsc jakie wymieniłeś z konotacją historyczną są nie na miejscu. Negatywne opinie można również wyrazić w sposób kulturalny i nieobrażający nikogo. A czemu nie rozmawiałeś z kordyantorem na temat wynagrodzenia? Skoro na umowie masz wyższą kwotę to powinieneś ją dostawać. Takie sprawy powinno się załatwiać osobiście.

Hanna

@Juras w wywiadzie dla serwisu gowork.pl (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,7992,wywiad-artur-dziegielewski) firma KS SERVICE wspomina o zatrudnianiu studentów. Jednak nie jest wspomniane, że to jedyni pracownicy firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.