Opinie o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Agencja zatrudnienia KS Service już od ponad 10 lat pomaga Klientom dynamicznie rozwijać się, zwiększać produkcję i sprzedaż. Czynimy to skutecznie wyszukując na rynku najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników. Nasze działania cechuje etyczność, uczciwość i profesjonalizm. Wychodzimy z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Jesteśmy przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Wiemy jak ich znaleźć.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Szczecin

Juras

Nie polecam. Zatrudniają tam studentów albo osoby niekompletne. Nic o oferowanej pracy nir wiedzą. Chcą podania wymiarów do odzieży bhp i nawet tego nie respektują. Nawet osoby z czeskiej firmy, dla której są pośrednikiem (montaż regałów w Zalando w Gardnie) się z nich śmieją. Jest to moja druga opinia odnośnie firm w dotychczasowej karierze więc wiem co napisałem. Nie polecam i nie życzę nikomu takiej współpracy. Trzeba weryfikować potencjalnych pracodawców. Jeśli nie umieją dotrzymywać umów, niech zwijają swój biznes przez np. brak potencjalnych pracowników i pracują dla innych.

Hanna

Aktualnie w firmie KS SERVICE prowadzona jest rekrutacja na wiele stanowisk: https://ksservice.pl/oferty.Czy ktoś obecnie pracuje, na którymś ze stanowisk i może się wypowiedzieć na temat pracy/ warunków zatrudnienia? Warto szukać pracy za pomocą tej agencji? Co się zmieniło podczas ostatnich tygodni? Myślę, że mogą tu zajrzeć zainteresowani właśnie po takie wskazówki.

Hanna

Mobbing @Polska oznacza spełnienie tych przesłanek: poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny, wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. Czy na pewno opisywane przez Ciebie sytuacje obejmują wymienione rzeczy? Na forum powinniśmy pamiętać o jak najbardziej wiarygodnych i rzetelnych opiniach, tak żeby firma mogła być przedstawiona w świetle w jakim jest w rzeczywistości.

Polska

Witam Czytam wszystkie komentarze negatywne firmy ks service i zgadzam sie powyższymi opiniami . Osoby wypisujace zlosc maja powód czy to formie grzecznościowej lub ordynarny. Zostali oszukani w chamski sposob kryjac sie nie nasza wina , pracownik nie kwapil sie do pracy . Mialem stycznosc poznac firme blizej i nieomieszkam byc bierny w jaki sposob zostalem potraktowany przez tak zwana agencje pracy tymczasową. Godziny pracy , premie uznaniowe, brak kontaktu z koordynatorem, szantaze , mobbing , traktowanie z pogardą.... zapewniam firme ks service zostanie wszczete postepowanie o ukarnie oraz wprowadzenie dzialan prewencyjnych . Firma nie godna polecenia Pozdrawiam

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko OPERATOR MASZYN CNC - OD ZARAZ ! SZCZECIN powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Hanna

@HEH, według Ciebie zapewnienia firmy KS SERVICE nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Co takiego się różniło? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do KS SERVICE?

HEH

Macie okazje wyjechać do pracy za pośrednictwem K.S Service ? NIE RÓBCIE TEGO !!!!!!!!! Dzwoniąc do nich usłyszycie milutką kobietę która opowie wam niesamowite historie . WSZYSTKO TO KŁAMSTWA I BAJKI !!! Rzeczywistość jest zupełnie inna !! UWAŻAJCIE NA TAKIE AGENCJE JAK K.S SERVICE !!!

Hanna

@A.Zborek według Ciebie KS SERVICE to nieuczciwa firma. Piszesz, że 'ucinają' wynagrodzenie. Z jakiego powodu? Czy była to jednorazowa sytuacja, czy powtarza się to cyklicznie?

Pakowacz

Jedzie moze ktoś z was 4 kwietnia do horselgau na pakowacza- komisjonera ?

Ciekawa

Wybiera sie ktos z okolic Wroclawia do Horselgau na komisjonera?

A.Zborek

Odradzam boto nieuczciwa firma gdysz ucinają wynagrodzie,ucinają godziny,zapomnij o płatnym urlopie bez interwencji adwogata lepiej niezatrudnic sie unich ,zaliczki o wiele zawyźane od tej prawdziwej sumy np . Mi odliczono zaliczek 3oo euro a wziełem 180 euro, oczywiscie moźna dzwonic ale albo nieodbierają albo masz wracac jak cisie niepodoba do Polski ,taka to firmaŁańcuchy

Hanna

Czytaliście już wywiad z firmą KS SERVICE opublikowany dla portalu GoWork.pl? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,7992,wywiad-artur-dziegielewski Wiedzieliście, że powyższa firma otwiera się na studentów i umożliwia im odbycie praktyki studenckiej?

A.Zborek
@Hanna

Zadarmo bez wynagrodzeńia

Magazyn

Jak jest z przerwą w pracy , czy wogóle jest a jak tak to czy platna czy nie?

Pakowacz

Ile mniej więcej godzin jest w miesiącu , czy da radę robić nadgodziny, pani przez telefon mowila ze na godzinę wychodzi jjakies 7 euro netto plus dodatki za nocki , niedziele , nadgodziny, jak to jest z meldunkiem i formalnosciami , podpisaniem umowy ,ubezpieczeniem itp. , czy z kimś się jedzie gdzieś do urzędu czy od razu następnego dnia po przyjezdzie mozna podjąc prace .

Ciekawa

A czy ktos sie orientuje jak to jest z osobami bez samochodu? Ktos kogos informuje ze nowe osoby beda jezdzily z osobami posiadajacymi samochod? Czy trzeba szukac sobie samemu transport?

krysek
@Ciekawa

sa grupy dojazdowe tworzone koordynator to ogarnia a ty tylko dorzucasz sie na paliwo dla osoby z ktora dojezdzasz. o tym wszystkim mowia panie z biura przed podjeciem wspolpracy....

@krysek

Ok, rozumiem. A moglbys powiedziec jak wyglada sytuacja przechowywania jedzenia w tym hotelu? Tzn w sensie co mozna byloby zabrac ze soba na poczatek.

Magazyn

A jak to jest z godzinami od kogo dowiadujemy sie kiedy przyjsc do pracy , jakis grafik moze , czy jest możliwośc nadgodzin,czy trzeba do kogoś podchodzic po zmianie by zapisal ze bylismy w pracy, ile wam wychodzi na czysto za godzine pracy( - 22 % od brutto czy tak jest) czy w pokojach są lodówki , miejsce do przyrządzenia jedzenia , internet. Przepraszam ze tak się wypytuję ale poprostu chcę poznac jeszcze opinie innych pracujących tam i dowiedzieć się szczegółów od bardziej doświadczonych. Z góry dziękuję.!!!

kris
@Magazyn

grafik jest tygodniowy i ustalany na miejscu koordynator zazwyczaj go przekazuje masz karte czasu pracy wiec na wejsciu i wyjsciu sie odbijasz co do nadgodzin to sie pojawiaja wszytsko zalezy od tego ile pracy jest nie wiem jak wychodzi na czysto za godzine bo podatek jest niemiecki ale po miesiacu na czysto po potraceniu za mieszkanie mialem 1100eur internet jest ale kiepskiej jakosci lepiej zainwestowac w jakis niemiecki mobilny czy cos jest kuchnia do uzytku wspolnego

Ciekawa

Czy ktoś może opisac hotel pracowniczy Klosterpark i warunki w nim panujace?

krysek
@Ciekawa

no wiesz szalu nie ma pokoje dwuosobowe, dwie lazienki na kilka pokoi ale da sie przeyzc . ja nie liczylem na niewiadomo jaki apartament bo za taka cene trudno. ja pojechalem zarobic i to mi sie udalo.

Kamil

Właśnie ja też nic nie wiem jak to jest z dodatkami zmianowymi ( nocki , niedziele , święta - Pracowałem w polsce to nocki byly chyba płatne + 25 % , niedziele + 50% a święta + 100 % do podstawy). Zamierzam także wybrać się na początku kwietnia lecz chcę poznać jeszcze opinie innych osób o pracy. Gdyby ktoś coś wiedział proszę o informację .

@Kamil

A wiesz jak to jest z oplacaniem zakwaterowania? Czy oni pobieraja po przepracowanym miesiacu z wynagrodzenia za zakwaterowanie czy to sie placi co tydzien?

@Kamil

Kamil, napisz do mnie na maila ja juz wiem troche wiecej bo sie kontaktowalam z nimi dzisiaj. gosiunia5.91@o2.pl

Kamil

Witam !!! Czy ktoś jedzie może do pracy na magazynie ( pakowacz - komisjoner ) Horselgau na początku kwietnia. Dostalem propozycję wyjazdu i szukam osób które pracowały tam bądź pracują by dowiedzieć się szczegółów . Przedstawiono mi stawkę 8.91 brutto + nadgodziny , zakwaterowanie to 60 euro tydzień w hotelu 40 euro tydzien w mieszkaniu. Prosiłbym o wszelkie informacje , czy ta oferta warta jest zachodu .

@Kamil

Jak juz wczesniej pisalam ja wybieram sie z chlopakiem do Horselgau na komisjonera pakowacza. Mialo to byc koncem marca ale jedziemy poczatkiem kwietnia. Mam takie same informacje co Ty. I mam tez rozne obawy. Stawka godzinowa plus nadgodziny. Praca na trzy zmiany ale zadnej informacji o dodatkach zmianowych nie dostalam.

Magda

Witam. Czy za prace na nocnej zmianie sa jakies dodatki bo w informatorze nie ma nic podanego jedynie stawka godzinowa? Moze ktos kto pracuje przez agencje mi odpowie

Twoje komentarze są na tak niskim poziomie, że nawet nie chce się ich czytać, a tym bardziej na nie odpowiadać. Zerknij sobie do słownika ortograficznego...może się przydać.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.