Opinie o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Poznań Zygmunta Felczaka 11

Praca dla każdego - w Polsce i Europie. Każdego darzymy szacunkiem i rozwiązujemy ich problemy, podchodząc do nich indywidualnie. Dzięki zaufaniu razem możemy osiągnąć wspólne cele.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Poznań Zygmunta Felczaka 11

Iza

Czy możecie wypowiedzieć się na temat warunków pracy w firmie? Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @pytanko? @pytanko, a może znasz już odpowiedzi na swoje pytanie i możesz się nimi z nami podzielić? Zdecydowałeś się aplikować do firmy czy w dalszym ciągu się zastanawiasz?

Iza

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @pytanko? Czy ktoś z użytkowników aplikował ostatnio do firmy? @pytanko, jak rozumiem pytasz o warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Doprecyzuj proszę swoją opinię, wówczas użytkownikom będzie łatwiej odpowiedzieć na Twoje pytanie.

pytanko
@Iza

warunki mieszkaniowe ,praca jako wedliniarz zakres obowiązków ,jak dlugi kontrakt

pytanko

opinja o pracy wedliniarz w belgii

Iza

@Asiax33 a jak przedstawia się możliwość awansu oraz dodatkowe benefity takie jak kursy językowe, czy też karnet na siłownie? Każda merytoryczna opinia, która będzie zasadna i zgodna z regulaminem, przyda się nam. Czy mógłbyś opisać swoje doświadczenia pod kątem rekrutacji, może masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Asiax33

Ja polecam, pracowalam przy pakowaniu piersi z kurczaka. najważniejsze że da się zarobić , a pracować trzeba w końcu po to tam pojechałam wiec nie wiem po co te narzekania. zdziwiona jestem tymi zlymi opiniami, ja moge z czystym sercem polecic.

Mihau
@Asiax33

A jak wyglądała kwestia godzin w pracy? Nie było przestojow itp?

Iza

@Asiax33 Piszesz, że warunki pracy w KS Service są pozytywne, a jak wygląda kwestia z dodatkowymi benefitami, czy firma organizuje jakieś dodatkowe szkolenia, spotkania integracyjne dla swoich pracowników? Podzielcie się tym, co wiecie na ten temat.

Iza

@Milens a możesz opisać atmosferę pracy jaka panuje w KS Service? Czy w kontekście możliwości rozwoju oraz dodatkowych benefitów oceniasz tego pracodawce pozytywnie? Orientujesz się czy na ten moment poszukują pracowników?

Iza

@Milens możesz w kilku zdaniach opisać jak przebiegał proces rekrutacji w tej firmie i jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Jeśli ktoś inny posiada informacje na ten temat, to gorąca prośba o taką informację.

Milens
@Iza

Dają karty paliwowe, jakiś pakiet medyczny a co najwazniejsze za dojazdy do pracy z kwatery dodatki. ja dostawalem 200 euro jak jechalem z dwoma innymi na ten zaklad.sama rekrutacja dobra wszystko załatwili i mówili co i jak mam ogarnac.mogliby kilka żeczy poprawic jak np wiecej ludzi opiekunow w belgii ale opinii o agencji nie moge mieć złej.nie wiem skąt tyle nagatywow.

Milens
@Iza

rekrutacja sprawnie wszystko mi dziewczyny z biura zalatwily.wszystkie papiery itd. z dodatkow to mialem karte paliwowa zakwaterowanie i jakis za darmo pakiet medyczny

Iza

@ciesla, a w jakim trybie pracuje się w tej firmie? Czy praca jest ciężka? @www, a jak wygląda proces zatrudnienia poprzez KS Service? Czy firma zapewnia na przykład dojazd do miejsca pracy i zakwaterowanie za granicą? Co możecie powiedzieć o aktualnej sytuacji w KS Service? Czy polecacie podjąć współpracę z tą firmą?

ciesla

praca na prefabrykatach jest spoko, czasami wyplaty maja opoznienie 2-3 dniowe, ale nie wiecej, i wynagrodzenia sie zgadzaja z iloscią godzin ktore pracujesz

bueee

Wie ktoś cos o pracy w dilsen w Belgi, za posrednictwem ksservice, jak to wygląda, jak z kasą

www
@bueee

w Dilsen w betoniarni jest spoko

Iza

Czy firma wypłaciła zaległe wynagrodzenia i stanęła na nogi? Jak obecnie wygląda sytuacja w KS Service Sp. z o.o.? @Ciekawy, czy podjąłeś pracę za pośrednictwem tej firmy? Napisz proszę, czy jesteś zadowolony. Jakie warunki oferuje firma swoim pracownikom?

anty złodziej

brak wypłat ,hamstwo,aroganstwo,zakwaterowanie jak dla ukrainca ,maxymalnie niepolecam

Witam . Czy wybiera się ktoś do pracy jako Komisjoner bez języka niemieckiego Erfurt Niemcy lub obecnie czy ktoś tam pracuje i mógłby przedstawić warunki pracy oraz zakwaterowanie .Mój adres jasiu131313@interia.pl . Pozdrawiam

Ciekawy

Cześć chciałem zasięgnąć waszej opinii na temat agencji pracy Ks Personal Service zakwaterowanie Kostrzyn Nad Odrą miejsce pracy Großbeeren Zalando warto czy nie jak to wygląda licze na szybka odpowiedź

zainteresowany

Cześć chciałem zasięgnąć waszej opinii na temat agencji pracy Ks Personal Service zakwaterowanie Kostrzyn Nad Odrą miejsce pracy Großbeeren praca jako Komisjoner,okolice Berlina pozdrawiam czekam na szybką odpowiedź

....
@zainteresowany

Podpisuję się pod pytaniem

Nick-Nick
@zainteresowany

TO DWIE ZUPEŁNIE INNE FIRMY.

Ciekawy
@Nick-Nick

Cześć chciałem zasięgnąć waszej opinii na temat agencji pracy Ks Personal Service zakwaterowanie Kostrzyn Nad Odrą miejsce pracy Großbeeren Zalando jakieś opinie warto czy nie

jurek

dość sprzeczne opinie, a jak jest naprawdę? może ktoś coś napisze, czy warto tam szukać pracy?

Iza

@Nicki na jakiej umowie byłaś lub jesteś nadal? Jak ktoś szuka pracy to teraz agencja KS Service Sp. z o.o. ma dużo ofert, zobaczcie na ich stronę http://ksservice.pl/oferty

Anim

Nie warto wspolpracowac z agencja pracy gdyz sa oszustami. Usmiechnieci sa wtedy gdy podpisujesz umowe a potem olewaja cie ... za granica pewnie nie lepiej wiec uwazajcie. Wczesniej napisali w komentarzach ze lepiej miec 4000 tys niz w polsce minimalna moze I tak jesli by nie zabierali ponad 500€ . Minimalna krajowa w niemczech jest wieksza niz 1000€ ale watpie zebyscie tyle mieli.

Brak szacunku
@Anim

Oszusci mieszczaca sie na ul. Libelta. Zlodzieje , szukaja pretekstu zabrania twoich pieniedzy . Nie polecam firmy. Rekrutuja do nivea Etat 3/4 z mozliwoscia dopelnienia do 8h . Ciagle odwolania. Od 2 miesiecy wyplaty oscylują do 1300 zl. Zle traktowanie wszyscy maja cie w du.....

Fatalna agencja pracy. Spoznili sie z wynagrodzeniem i zwalali wine na firme od której brali zlecienie. Jakby pracownika obchodziło jak oni się rozliczają. Ponadto agencja robi problemy z rozliczeniem rocznym. Wystawili mi Pit 11 i Pit 8c. Ten drugi wystawili bo jak twierdziła Pani z kadr mogą sobie nie odprowadzać podatku za chorobowe i tego nie robią. Zostawiają to na głowie osoby zatrudnionej... też mi pełna obsługa umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 153 ocen.

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.