Opinie o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Poznań Zygmunta Felczaka 11

Praca dla każdego - w Polsce i Europie. Każdego darzymy szacunkiem i rozwiązujemy ich problemy, podchodząc do nich indywidualnie. Dzięki zaufaniu razem możemy osiągnąć wspólne cele.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. w Poznań Zygmunta Felczaka 11

Magda

Ksservis Belgia Ghent. Pani Agata i Pani Jagoda to największe niekompetentne oszustki jakie miałam okazję poznać w życiu mieszkania to nory zagrzybione bez internetu i tv po 350 euro od osoby pokoje 2 osobowe czyli 700 euro od pokoju paranoja. Mówią nieprawdę w każdym temacie odnośnie życia poza pracą. Nie polecam wyjazdu z tą firmą do Ghent, będziecie zawiedzeni.

Zainteresowana

Witam,wie ktoś cos może na temat pracy w Belgii w fabryce volvo?

xkasiax

ktos moze mi wiecej powiedziec o agencji i pracy, praca w Niemczech przy pakowaniu plyt,ksiazek @xkasiax5551@wp.pl

Ken

No mi tam ich ogłoszenia imponują pod takim względem, że wydają się naprawdę sensowne i na miejscu, przynajmniej biorąc pod uwagę fakt, że większość jest jednak do niemiec, gdzie ludzie się czasami jednak obawiają pojechać, a tutaj jest bezpiecznie i okej

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
Masakra

W kulki lecą, nie polecam.

TB

Kontakt z KS Service (oddział w Poznaniu) jest całkiem dobry. Pracownicy są kontaktowi, od początku do końca. Aplikowałem na jedno ze stanowisk pracy w Polsce. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą odbyła się. Chociaż ostatecznie nie zostałem zakwalifikowany na to stanowisko, to zostałem powiadomiony o tym przez KS Service. Jest to niebywałą rzadkością, jeśli chodzi o firmy rekrutujące, jak i samych pracodawców. Dlatego oceniam firmę jak najbardziej pozytywnie, pomimo tego, że nie udało mi się zdobyć pracy, na którą aplikowałem.

Osobiście jestem zadowolony z wyjazdu do Belgii przez KS Service Szczecin. Nocleg pewny, wypłata czasami się spóźni kilka dni ale jest. Gdybym był niezadowolony jak reszta tu piszących to wócił bym do kraju i przestał narzekać! Postawcie się w roli osób tam pracujących, przecież każdego wykonują setki telefonów w sprawie pracy dla Was! To nie jest ich wina że pracodawca postanowił tyle płacić pracownikowi. Oni pośredniczą między nami a pracodawcą i należy im się za to zapłata, gdyby nie było agencji pracy to przecież większość z Was siedziała by z (usunięte przez administratora) w Polsce bo nie umiecie języka albo boicie się wyjechać szukać pracy. Tu macie wszystko gotowe i jeszcze narzekacie. Nie wspominają Wam również o tym, że po jakimś okresie dobrej pracy możecie zostać zatrudnienie w firmie w Belgii? Może warto popracować dobrze a nie lenić się i po kilku miesiącach zmienić umowę? Raz jeszcze dziękuje KS Service za możliwość wyjazdu do pracy

karo

Umowa o świadczenie usług, wykorzystują ludzi, pracuję na 3 zmiany za jednakową stawkę i to jeszcze na akord, każą zostawać na nadgodzinach tak samo płatnych jak normalnie, wyliczona przerwa, problem z uzyskiwaniem informacji, z zapytaniem o regulamin pracy, dostałam odpowiedź, że on mnie nie obejmuje, w tym przypadku obejmuje to kodeks cywilno-prawny, a i tak jest łamany.

DonVito

Proszę o odpowied,czy są tu może spawacze wysyłani przez KSService zagranicę? np BelgiA, Holandia, Francja? jak wrażenia, wypłacalność itd?

xxxx

te gamzy młode w agencji (usunięte przez administratora) wiedzą jak przyniosłem l4 na miesiac to nie wiedzialy i nie powiedzialy mi ze powinienem odrazu jechac do zusu z tym i dala do podpisania umowe o przedluzenie jak bylem na l4 w szpitalu

mrx

RHENUS GOTHA - ktoś cos? Jak wyglada tam teraz praca, jak z dojazdem i zakwaterowaniem? Ile godzin mozna miec?

byly pracownik

wysylaja za granice do pracy ktorej w pozniejszym czasie nie ma jest malo godzin brak organizacji, koordynator nie jest pomocny warunki mieszkaniowe oferuja fatalne. jadac z tej agencji mozna sie tylko zadluzyc.

alka

abc wydaje mi się że na teraz taka umowa jest konieczna a po jej okresie można próbować już bezpośrednio u właściciela firmy. Trudno jest znaleźć prace za granicą bez języka a KS Service ma kilka ofert pracy.

Józek

Nie wiem co Wam nie pasuje ? Na moim przykładzie, Agencja załatwiła mi pracę z umową na 3 miesiące, po 3 miesiącach zostało złożone pismo że moja firma przejmuje mnie od agencji i wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze bez żadnych utrudnień. Miło wspominam proces rekrutacji i kontakt z rekruterem.

przepraszam pomylka, ja dostalem za 120h-600euro. Wychodzi na to, ze za 160h wyszloby ponad 800e. Kolega za ponad 150h dostal 720euro.

x

czy ktos wie cos na temat pracy w Belgi przy drobiu

Generalnie nie polecam, ciężko się dogadać z paniami w biurze. Trudno się z nimi skontaktować oraz spóźniają się z wypłatami. Oferty pracy i ich opisy są często przekłamane pod względem ilości godzin pracy, obowiązków na danym stanowisku czy płatności. Mam nadzieję że już nigdy nie będę musiał korzystać z ich pośrednictwa.

Wujas

pucinho racja.proszenie się o swój hajs to słaba sprawa.umowa to fikcja.ty musisz a oni tylko mogą.łaske robia jak nic gdy chcesz wolne bo nie ma kto robić za ciebie.słabe jest to że co rusz te panny w biurze się zmieniają a do tego połowa nic nie kuma ciągle dzwonią i pytaj innych.rotacja ludzi nie tylko na halach

pucinho

Szczerze odradzam pracę przez tego pośrednika, W umowie dzień wypłaty mam wpisany jako 10.08 ,obecnie jest dzień 12.08 i na koncie świeci pustkami!!! (Nie tylko mi !!! Pieniędzy nie dostało całe biuro około 80 osób)Odsetki za zwłokę śmieszne (no to już wina prawa naszego kraju) Czyżby firma traciła płynność finansową ??

rhenus logistic horselgau

ostatnio firma rhenus logistic w horselgau zwolniła ponad 300 polskich pracowników zatrudnionych bezpośrednio u nich bo jakaś polska mądra głowa nie potrafi liczyć i poprawnie rekrutować ludzi do pracy, mało tego zwolnili nawet dobrych przeszkolonych już pracowników i ks service jest naganiaczem stąd takie zapotrzebowanie na tymczasowych pracowników w biurze oczywiście podpisuje się umowę na 6 miesięcy co jest totalną bzdurą i fikcją bo rhenus może zwolnić cię w każdym momencie i agencja ks service również nic innego ci nie zapewni fikcyjne szkolenia fałszywi ludzie dla których liczy się tylko kasa a nie pomoc drugiemu człowiekowi

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 153 ocen.

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.