Mister Minit

Poznań

Opinie o Mister Minit

użytkownik zarejestrowany

@oj-tam nie jestem pracownikiem Mister Minit i nie mam zadania monitorowania firmy, ale jestem moderatorem forum gowork.pl i właśnie dlatego ciągnę za język. Dzięki temu uzyskuję na forum informacje, które mogą zainteresować wiele wchodzących tu osób, które szukają opinii o potencjalnym pracodawcy. Zatem jeżeli chcesz pomóc tym osobom to odpowiesz na moje pytanie?

użytkownik zarejestrowany

@Kruger co masz na myśli z tym wypłaceniem sobie premii? Możesz powiedzieć jaśniej, żeby wszyscy uczestniczący na wątku firmy Mister Minit wiedzieli o co chodzi? Napisz proszę merytoryczną wypowiedź na temat swoich odczuć z firmą, która pomoże innym użytkownikom.

@Iza 07.09.2017 14:59

Raczej nie jesteś zainteresowana pracą w firmie a ciągniesz za język... Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi, a jak już będziesz naszym pracownikiem to też dojdziesz do tego co kolega miał na myśli mówiąc o wypłacaniu sobie premii... A może jesteś pracownicą firmy i w zakresie obowiązków masz monitorowanie tego wątku? Pozdrawiam

Kruger

Zawsze można premie sobie wypłacić . Arek wszystko obieca , Michał i tak zawsze ma za mało . Tylko czekają jak zatrudnić jakiś Baranów,,,, " starzy pracownicy się trzymają z lenistwa . " ;)

Znalowy

Kto wie jak ten sobie poradzi... Jeśli nie masz szefa który patrzy Ci na ręce to i premie sobie wypracujesz :)

oj-tam

Dajemy rade. Sami możemy sobie zrobić podwyżki i wypracować premie :) Kwestia chęci. Pozdrawiam...

Michal

Starzy pracownicy sie trzymaja z lenistwa. Nowych za takie pieniadze nie znajda, a jak juz to na krotko, szkolenia sie nie zwroca. Albo potezne podwyzki, albo ciagle szukanie pracownikow. Wydatki rosna szybciej niz pensje, czyli zarabia sie co raz mniej.

Gerda

Trwa sezon ogórkowy.

użytkownik zarejestrowany

@Uwolniony Widzę, że nie uzyskałeś odpowiedzi na swój post. Może jest ktoś, kto może wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji panującej w Mister Minit? Rozumiem, że byłeś pracownikiem tej firmy? Jak możesz ją ocenić? Dlaczego zrezygnowałeś ze współpracy z Mister Minit?

Uwolniony
@Iza 20.07.2017 09:16

Tak byłem kiedyś jej pracownikiem i oceniam tą firmę nie najlepiej. Ci którzy tu piszą wiedzą o co chodzi, a nowi chcący pracować w tej firmie wystarczy że poczytają to co tu jest zawarte w 90% opinii. Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam

Uwolniony

Co tam słychać panowie w wielkiej firmie? Jakoś ucichło na tym kanale... Czyżby wszyscy dostali podwyżkę i tym samym pracuje się lepiej? A może doszły was słuchy o szykujących się bonach na święta? Hehe do świąt daleko i prezes z pewnością zdąży wydać waszą kasę. O przepraszam, od dawna nie ma już dla was kasy :) Pozdrowienia dla wytrwałych.

WILKA

I się skończyło :) odszedłem z firmy :) Na wstępie powiem tak - praca specyficzna, różne rodzaje klientów i typy galerii :) Nie mam nic do zarzucenia ani Pawłowi ani Jarkowi - robili swoje :) Wypłata zawsze na czas, chciałeś zaliczkę dostawałeś :) Minusy ?? Praca tak jak mówiłem specyficzna - 12h daje trochę po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niekiedy brakuje towaru :) Czemu odszedłem ?? Znalazłem lepiej płatna prace i mniej wymagającą i mniej godzin :) A tak między nami - skończcie pieprzyć ze robi się za 1440. Robisz 14 dni i dostajesz najniższa. Ja robiłem 14dni plus 3-4x i bez wyrobionego celu miałem 2000. Wiec jak chcesz więcej zarabiać wyrabiaj cele (w wielu przypadkach awykonalne) albo weź nadgodziny :) i nie, nie byłem liderem. Ogólnie miałem swoje wzloty i upadki w Minicie ale będę dobrze wspominał czas tutaj spędzony :) Siema :)

Yeti
@WILKA 20.05.2017 13:51

A jak długo pracowałeś ?

Wilka
@Yeti 20.05.2017 20:28
A jak długo pracowałeś ?

Rok

cb 6

Myślę że za dużo w tej firmie jest pracowników nieudaczników życiowych którym pasuje taki układ wlaźą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kablują . Myslą ze coś się zmieni w ich nędznym życiu. A kierownictwo ich dyma po całości bo nie ma cwaniaka na poznaniaka .

Safir

Panowie Historia Lubi Się powtarzać . Podwyżek nie będzie chyba tylko te co zleci ekipa panująca na Wiejskiej . Szczery Uśmiech Arkadiusza i Michała :D to tylko puste słowa. M.M oszukuje pracwników. Tragedia . I pytanie dlaczego jeszcze się PiP nie zainteresował , grafiki w ostatnim dniu miesiąca . Praca po 3 dni to przesada . I podglądanie przez kamery w niektórych sklepach . Walka z klientem , kierownikiem regionalnym i obietnica podwyżki ... szkoda słów.

RinGerda

Na Śląsku to sa jaja ludzie :) nie dosc ze non stop zjeby za o ze nie wyrabiasz celu ( kogoś pojebało z tymi celami) to najlepszych gnoja i wysyłają na delegacje - 3majcie sie tam chłopaki i walczcie :) Ogólnie jaja na kolkach - zapierdalasz jak mały wół za najniższa krajowa i jeszcze kierownik O zdziwiony czemu chodzisz wkurwiony. Jak tak dalej pójdzie to w minicie nie będzie komu pracować - zero szacunku dla pracownikow z doświadczeniem. Chłopaki powoli czas spierdalac - bo albo nas zajada albo zmądrzejemy.

mms

witam. zna ktoś może dokładny adres siedziby w Belgii?

ww gerda

U mnie w trójmieście tez 2 się zwolniło i nikt nowy nie przyszedł czyli zapychają dziury większą ilością godzin dla innych. A ogłoszenia wiszą że przyjmują w całym kraju hehe. Czarno to widzę... Jak będę miał za dużo X-ów na grafiku to też im podziękuję. Pracuję by żyć, a nie żyję żeby pracować....

Hi

U mnie szykuje sie fala zwolnien jesli nie bedzie podwyzek. Juz wszyscy maja dosc takich warunkow, za takie pieniadze. Ci co zostana wolne beda mieli tylko w swieta. Ktos bedzie musial zaiwaniac za tych co odejda, a nowi raczej w kolejce nie czekaja.

Ja

Brawo za szczery i trafny powód odejścia. Pozdrawiam.

EUP-3D

Właśnie wysłałem cv do konkurencji na śląsku. gdyby ktoś chciał namiar to dajcie tu znać

Lb2d

Poważnie z tym dodatkiem do mieszkania i biletami dla ukrainców? Chamstwo. Niech samych banderowców zatrudnią, ja bez żalu się pożegnam w takim razie.

Pracownik punktu
@Lb2d 18.04.2017 11:37
Gdzieś na produkcji, magazynie, gdzie go klient nie widzi. Tam gdzie jest kontakt z klientem, czy to telefoniczny, czy osobisty...

Oj,oj, a jeżeli jest Polakiem ze wschodu mówiącym piękną polszczyzną sienkiewiczowską. Akcent o niczym nie świadczy. Na Śląsku, kaszubach,podlasiu,podhalu, wiele osób mówi gwarą mnie to nie przeszkadza wręcz odwrotnie lubię słuchać tak mówiących i nie mam problemu ze zrozumieniem. Więcej tolerancji dla innych.Za politykę firmy nie odpowiadają pracownicy punktu. Pozdrawiam.

Lb2d
@Pracownik punktu 18.04.2017 17:02

Wyzej ktoś pisal, ze nie robia dokumentow ani faktur, bo NIE ZNAJA JEZYKA! a warunki zatrudnienia lepsze maja niz Ty, o ile to prawda z tymi dodatkami. Slazacy czy kaszubi sa u siebie to moga po swojemu gadac i kazdy ich zrozumie. Jedziesz na zachod, przyjmujesz sie w obsludze klienta i nawijasz po polsku ? Pomysl logicznie. Juz teraz wstyd sie komus przyznac gdzie pracuje, niech jeszcze banderowcy opinie wyrobia to w ogole w kominiarkach i z modulatorem glosu trzeba bedzie obslugiwac. Cale szczescie na razie ich u mnie nie ma.

Nick

Potem więcej? A kiedy jest to POTEM? Ja po ponad 6 latach mam mniej niż 2000 na rękę z dodatkiem za funkcje jak jestem cały miesiąc w pracy bez wolnego (urlop, L4)... Więc ja się pytam, gdzie jest to WIĘCEJ??????!!!!! Tak jak mówisz, czas się zwijać... No chyba że jesteś z Ukrainy i przysłała Cię agencja to wtedy masz 2000 na rękę i nie robisz papierów czy nawet nie wypisujesz faktur bo przecież nie znasz języka... Dodatkowo zwrot za bilety i dodatek do mieszkania...

Pracownik punktu
@Nick 27.03.2017 09:40

No właśnie, Minit płaci za otwarcie punktu. My otwieramy bo nam płacą za otwarcie i tyle i aż tyle w temacie. Reszta ( utarg ) należy do Ukraińców i nowych pracowników. Tak trzymać dyrekcjo a "audytów" będzie coraz więcej. Jest powiedzenie. Stare zachowaj nowe zdobywaj,ale pamiętaj. Stare to złoto, nowe to srebro. Pozdrawiam Bałtycką i resztę kolegów.

Ciekawy

Jak płaci konkurencja na śląsku? Bo jest też sieciówka na śląsku np w Galerii Kato

M.
@Ciekawy 11.03.2017 12:34

Pytalem. 1700 na rękę na próbnym. Potem więcej. Pora się zwijać.

Kisey

Nie no prosze was ludzie ... mijajcie z daleka szerokim lukiem.

UL 050

Czy w MM dostaje się jakieś bony albo paczki na święta . Dowiedziałem się że tylko dostają liderzy i biuro . Albo co wybitniejsze jednostki w łapę pod stołem na boku . Może staż pracy ma znaczenie . ?

Kenoko

A kto Ci karze robić tyle butów.

Pytający

Mam jeszcze jedno pytanko pewnie do tych najdłużej pracujących, czy nie obawiacie się o swoje zdrowie szlifując na tych swoich maszynach tą chińską gumę i wdychając ten cały pył? przecież to szkodliwe jest. Czy pracodawca nie powinien zapewnić wam jakiejś ochrony w postaci masek? tego chyba możecie się domagać? Jak to jest w przepisach BHP? Pozdrawiam.

@Pytający 13.12.2016 11:24

Jak postoisz na przystanku w drodze do pracy to się więcej nawdychasz. Nie dramatyzuj. Jak jestes z Krakowa to nawet nie musisz z domu wychodzic i się bardziej strujesz.

@Nick 13.12.2016 12:38

Nie jestem z Krakowa i nie dramatyzuje, tyko pytam. Chyba odezwał się ktoś z kierownictwa...

asus

ciekawe, że tak mało płacą. bateryjki za 2 zł sprzedają za 20 (Auchan Swadzim i Pestka Poznań)

Pytający

To bardzo motywujące dla pracownika... To rotacja niemała pewnie jest... W takim razie nie zawracam sobie gitary. Pozdrawiam wszystkich pracowników zarabiających minimalną krajową :)

Pytający

Witam. Mam pytanie o to ile dostaje się na wstępie w MM i jakie są szanse awansu. I jeśli możecie to powiedzcie mi do ilu można dość np po 3-4 latach pracy. Nie wiem czy warto startować czy raczej nie zawracać sobie głowy... Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Pytający 05.12.2016 10:49

Po 3 czy 4 latach zarabiasz tyle ile pierwszego dnia, no chyba, że minimalną krajową podniosą w międzyczasie :)

w3w33
użytkownik zarejestrowany

wiesz co taka jest prawda ze to czy to się pokrywa z tym co jest w ogłoszeniu to dowiesz się w prac

Lol

Tylko, że nie znam nikogo kto by ją dostał dlatego pytam tu na forum. Jako nowy nie masz na to co liczyc skoro starzy nie mają. Pewnie to sciema i tak piszą na zachete w ogloszeniach a pozniej sie jakos wykpia.

Lol

Dostał ktoś kartę multisport ? Czy tylko tak piszą w ogłoszeniach, aby zachęcić nowych naiwniaków ?

oj-tam

Nie ma żadnych kart, wszystko jest jedynie na listach obecności i to góra Ci mówi kiedy się podpisujesz a kiedy nie. A jak Ci nie pasuje taki system to Ci mówią że możesz się zwolnic, a Twoje miejsce zajmą inni z innych punktów. Dochodzi do takich sytuacji ze są delegacje z innych miast gdy kogoś brak do pracy. Dziwi mnie to bo przecież to też kosztuje i to nie mało. Hotel i pewnie dodatkowa kasa i przejazd. Dlaczego nie podniosą pensji? Wtedy ludzie nie będą się zwalniali i problem się powinien rozwiązać... Od stycznia wzrasta podobno płaca minimalna. Wtedy to już wszyscy będą zarabiali tyle samo. Nie ważne czy stary doświadczony pracownik czy ktoś kto przyjdzie pierwszy dzień bo pewnie podwyżek nie przewidują. Myślę że wtedy to się posypie bo starzy wyjadaczy odejdą do konkurencji.

oj-tam

1500 to pensja z premią, no chyba że zasuwasz ponad normę (czytaj nadgodziny bo brak rąk do pracy) Wtedy nie płacą jak za nadgodziny tylko jako premia a na liście obecności się nie podpisujesz... Wiem że tak jest na niektórych punktach. Nie ma innych stanowisk jak prezes, regionalny i na końcu zwykły szary pracownik. Jest jeszcze ewentualnie lider punktu z drobnym śmiesznym dodatkiem za kupe obowiązków które musi zrobić (zamówienia, papiery, kasa, itp) a dodatek to śmiech na sali... Brak konkretnej premii to brak motywacji dlatego ludzie się zwalniają. Więc jak chcesz sie zatrudnić to zaczynasz od początku i tu zazwyczaj zostajesz bo nie ma innych wolnych stanowisk i tak wegetujesz ile zniesiesz... pomiędzy nachodzeniami regionalnego i tajnymi klientami i na dodatek na niektórych punktach cały czas pod kamerami prezesa... Pozdrawiam

Yrololololo

Nie ma, ile razy mozna w kolko to samo powtarzac. Mam wrazenie, ze sami idi,oci tu wchodza.

Trololololo

1500 to juz z premia. Umiesz czytac ? Pisali wyzej.

Trolololo

1500 to juz z premia. Umiesz czytac ? Pisali wyzej.

Trolololo

Pozyskiwac klientow i proponowac masz na punkcie jak ktos podejdzie. Proste pytanie - do kogo taki przedstawiciel mialby jezdzic? I nie mow, ze do klientow, klienci sami przychodza jak sa na zakupach i czegos potrzebuja.

Trolololo

Człowieku weź na chłopski rozum, po co przedstawiciel w firmie gdzie usługi się robi na miejscu ? Ktoś od marketingu może i tak, ale nie przedstawiciel. Internet jest nieograniczony, ale watek tyczy sie konkretnej firmy, w ktorej przedstawiciel nie jest potrzebny. Potrzebne sa podwyzki i to nie 50 czy 100zl bo niedlugo nie bedzie komu pracowac.

Nick

Jaki przedstawiciel handlowy, o czym Ty mowisz haha, masz byc robolem na punkcie inne posady sa obstawione

Nick

Co taki przedstawiciel mialby robic ? Maszynki, tablice z kluczami w bagazniku, wybierac losowo osiedle i chodzic po ludziach sie pytac czy klucz dorobic ? Rozbawilo mnie to

były

sdfgh..... stawki stoją w miejscu i jeszcze tną jak mogą , aby pracownik MM poczół się bardziej doceniony przez kierownika AG. .. w tym celu regionalni zawsze wsadzają swoje 3 grosze .... pzdr ( były )

stop minit

1700 na start. 3 miesiące na próbnym. potem 2 tysie. w minicie miałem 1550 na dobrym punkcie. kradł nie będę.

Stop minit

Zlozylem CV u konkurencji w Katowicach. 1700 na rękę na starcie :))) żegnaj minicie

Qwerty

Warszawa! Chce się dostać do pracy w MM, co zrobić żeby się udało. Pracowałem w branży 5 lat aktualnie pracuje na innym stanowisku. Czy mam większe szanse z doświadcZenieM? Czy doswiadxzenbi pracowni także przechodzą szkolenia? Kto jest kierownikiem w Warszawie? Jakie zarobki?

Patryk

A mógłby mi ktoś powiedzieć czy podejmując pracę w Mister Minit podpisuje o zakazie pracy u konkurencji

pomidor

Do tego wszystko zależy gdzie jest umieszczony punkt. Do jednej galerii przychodzi bogaty klient który płaci a do drugiej przychodzi na tanie zakupy i zawsze będzie mu za drogo... Danielo, skoro taka sytuacja ma u Ciebie miejsce zainwestuj w dyktafon i po kłopocie. Albo pokażesz nagranie w PIP'ie albo swojemu regionalnemu i sprawa powinna się rozwiązać sama. Albo go zwolnią albo jak sam zobaczy to da Ci spokój :)

Daniello

Region Śląski. Jako pracownik mogę Wam wszystko czarno na białym opisać. Po mc szkoleniu w Poznaniu trafiasz sam na punkt gdzie Kierownictwo wymaga od Ciebie utargów rzędu tysiąca złotych dziennie. Jeśli Ci marnie idzie obwiniany jesteś że kradniesz, obijasz się i nic nie robisz... Kierownik regionu Jarek to typowy cham i prostak, wywierający mobbing na pracownikach. Potrafi człowieka nawet uderzyć pasem do fleków w rękę według niego jest to "nauka". Praca za 1400 w mister minit nie miała by najmniejszego sensu gdyby nie "Lewucha" na lepszych punktach tak jak mój sięga tysiąca zł mc. Wprowadzają jakieś liczenie towaru i inne gówna ale jeśli Oni nas jebią to i my ich po całości, Pozdrowienia ze Śląska !!

bbb
@Daniello 29.08.2016 12:22

idiota !!!! żali się że mobbing i chwali się że kradnie

Nick

Wez numer do regionalnego gdzie chcesz pracowac, zadzwon i sie dowiedz.

gracz

Wow...! Masakra...! Niestety...! Część negatywnych komentarzy na temat "Mister Minit" jest prawdziwa i to jest - Fakt! Czytając nie które komentarze zastanawiam się co myślą o mnie osoby postronne, które tu nie pracowały - a tylko czytały to forum wchodząc rano - popołudniu - wieczorem na mój punkt usługowy nr 48***6 znajdujący się w jednej z galerii handlowej w mieście wojewódzkim. Czy widzą osobę, która jest gnębiona, poniżana, znerwicowana, która w pocie czoła pracuje 7 dni z rzędu po 12 godzin za 1350 zl netto który skończył zaledwie 4 klasy podstawówki. Jednym słowem takiego ludzika z którym nie wiadomo o co chodzi bo tylko siedzi potulnie i się nie marudzi. Podczas gdy dookoła jest tyle pracy - konkurencja która płaci 2 - 3 razy tyle. Hmm... Coś tu nie gra... Pomóżcie rozwiązać i ta zagadkę. Bo z tego co się orientuję to polowa pracowników to studenci lub mgr, dla tego inni pracują tu i 10 lat Odpowiedzi możecie wysyłać faksem do biura;) A teraz jak to wygląda z mojej strony. Praca w Minicie jest specyficzna - nie każdy się nadaje, chodź każdy może tu pracować. Przede wszystkim musisz być wtajemniczony specyfikę branży - rozgarnięty - kumaty i wiedzieć o co chodzi. Bo inaczej - BIEDA! WIELKA BIEDA! powiadam wam. Potrzebne są zdolności manualne, wiedza ślusarska, pojęcie o elektronice samochodowej itp. Chodź nie obowiązkowo. By usiąść za sterami na punkcie wystarczy Ci to czego naucza w Poznaniu(śmiech na sali) czyli nic. Jeżeli tego nie posiadasz to nie dziw się że niektórzy użeraj się z klientami, że drogo i siedzą 12 godzin i nikt nie chce przyjść. Dorobisz źle klucz, klient wróci na poprawkę, każdemu się może zdarzyć, ale gdy wróci po raz drugi już NIGDY nie będzie dorabiał u Ciebie. A wiadomo kasa ucieka:) Ceny jak w Europie? Hahaha... A wy gdzie mieszkacie w Palestynie? Kambodży Nie cenisz swojej pracy? Bo ja cenie i to drogo czerpiąc z tego profity. Jeżeli wykonujesz swoją prace solidnie, rzetelnie i na poczekaniu a klient nie będzie musiał wracać na poprawki i reklamacje. To zapłaci tyle ile trzeba bez żadnej dyskusji czy rabatów zdobywasz jego zaufanie. Zarobki: Wiadomo jest tylko, że każdego 10-tego jest premia uznaniowa 1950 brutto plus dodatek za pranie koszulek 350 brutto. Dniówki od 100 do *** netto w zależności od punktu i potrzeb. Ale to tylko plotki:) Minit jak zakon templariuszy strzeże swoich sekretów. :D Pozdrowienia dla graczy dla graczy

Zalamka
@gracz 05.08.2016 07:47

Torun, warszawa albo gdansk. Trzeba sie bylo od razu nazwiskiem podpisac.

1400 PLN Powodzenia :)

minitowiec

U konkurencji na slasku sa przyjecia. Pora sprobowac. Trzymajcie sie

Zostaw opinię o Mister Minit - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mister Minit