Minit Polska

Opinie o Minit Polska

OSZCZĘDNY

W PUNKCIE AUCHAN PIASECZNO WYMIENIONO BATERIĘ W PILOCIE SAMOCHODOWYM ZA CENĘ 38 ZŁ GDY SAMA BATERIA DOSTĘPNA JEST NAP MA ALLEGRO ZA CENĘ 2,80ZŁ. REZYGNACJA Z USŁUGI ORAZ PROTEST NA WYSOKOŚĆ CENY WYWOŁAŁ IRYTACJĘ USŁUGODAWCY I ODMOWĘ USUNIĘCIA NOWEJ BARDZO KOSZTOWNEJ BATERII ORAZ ZWROTU KLUCZA GDYŻ USŁUGA TRWAJĄCA MOŻE MINUTĘ ZOSTAŁA WYKONANA. MYŚLĘ ŻE TAKIM SPOSOBOM ZARABIANIA PIENIĘDZY MOGŁA BY ZAINTERESOWAĆ SIĘ INSPEKCJA HANDLOWA BĄDŹ ORGANY OCHRONY KONSUMENTÓW.

anonymous

@ASO 01.03.2013 00:39
a ile kosztuje w ASO ? 80ZŁ

idiota

Waldi

Czy dzieje się coś w firmie? Macie tak dobra prace, że już nie chce sie pisać? Mam ochotę na pracę tu ale chciałem się czegoś dowiedzieć od pracowników.

kelso

To już nawet na nazwę stanowiska będziecie tutaj narzekać @olek. Ważne przecież jest to, że pracownicy mają umowę o pracę, że są szkolenia co jakiś czas. No i atmosfera też jest przyjazna, myślę, że właśnie dzięki temu też warto się nimi zainteresować

polk

Również chciałbym sie więcej dowiedzieć o tej firmie. O szkoleniu, umowie, wynagrodzeniu itp.

Zostaw opinię o Minit Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Minit Polska