counter
Ryszard Nowy wpis

Jeśli ktoś ma uwagi dla firmy to nie rozumiem dlaczego zostawia je na forum pracowniczym?

TakNie
Roman Nalewski Nowy wpis

Firma, która ma za nic klienta . Zakupiłem produkt, który okazał się bublem prosiłem o zwrot pieniędzy, zakupiłem Noti One w promocji szt. dwie w cenie 90.00złp. Zakup był w dniu 18.05.2019. Firma odpisywała pytająco czy użądzenie piszczy, czy świeci na niebiesko, uważającom klienta za głupiego. Roman Nalewski

TakNie1
Antonina Grzelak Nowy wpis

Świetni ludzie, fajny produkt i jeszcze fajniejsza praca przy nim. Słynny lokalizator notiOne to nasze dziecko, począwszy od pomysłu, poprzez wykonanie, aż do przekazania w ręce Klienta. Jednym słowem – robimy fajne rzeczy w fajny sposób. Benefity i stabilność jak w korpo, a przy tym startupowa atmosfera. Pracuję tu już ponad 2 lata i z czystym sumieniem polecam!

Tak6Nie

Jaką ocenę wystawiłbyś firmie Notinote Sp. z o.o. w miejscowości Poznań jako pracodawcy? Rynek pracy czeka na twoją opinię o tej firmie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o Notinote Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad