Opinie o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. w Tychy

Robol

Nie można się dodzwonić do firmy, a chciałem zapytać o warunki. Zatrudniają przez agencje? Może tam szybciej pójdzie.

@Robol

Warto próbować do skutku, skoro chcesz podjąć pracę w TOP-THIMM Opakowania. Mam nadzieję, że osoby pracujące obecnie w tym miejscu udzielą Ci satysfakcjonujących odpowiedzi na zadane pytania. Jakie stanowisko i warunki interesowałyby Cię w TOP-THIMM Opakowania?

????

Po co tu w ogóle się rozwodzić czy płacą czy dają wolne. Same negatywne opinie świadczą za siebie. Płaca kiepska, brak podwyżek premii brak tzn śmiech na sali. PANI prokuret to robi jakąś kpię mówiąc że podwyżki tylko dla podnoszących kwalifikacji... Za chwilę to tu pracownik z Ukrainy będziesz plul na umowę ????

Irena

@Źle się dzieje, piszesz, że w firmie aktualnie ciężko o podwyżki. A czy poziom obecnego wynagrodzenia jest dość zadowalający dla pracownika? Jestem ciekawa też, jak wygląda kwestia awansu lub szkoleń podnoszących kompetencje pracowników firmy TOP-THIMM Opakowania.

Załamany
@Irena

W firmie co rok zarabiamy mniej, wszystko drożeje a podwyżek inflacyjnyc i grupowych brak???? trzeba się zwalniać i tyle. Aktualne zarobki daremne a wymagania z kosmosu. Premie motywacyjna dostają tylko liderzy maszyn to dopiero absurd. (usunięte przez administratora) Cała brygada na premie brygadzisty. Dyrektorka dzieli jak chce więc dobrze się maja co rok Ci sami ludzie. Z resztą co tu gadać na 4brugadowce zarabiamy tyle co wszędzie na zakładach a (usunięte przez administratora) W soboty i niedziele. I jeszcze pretensje jak nadgodzin nie chcesz robić. Tak dzieci same się wychowaja i wyrosna na bezduszne jak nasze kierownictwo.

@Załamany

@Załamany, w wielu firmach wygląda to raczej inaczej - że wynagrodzenia wzrastają, biorąc chociażby pod uwagę właśnie inflację. Czy nadgodziny, o których wspominasz, są obowiązkowe i często zdarzają się w TOP-THIMM Opakowania? W jaki później są później regulowane z pracownikami?

pracownik automative
@Załamany

jak co roku mniej to ile macie na reke brutto ja w obecnej pracy czekałam 2 lata na podwyzke jak zalozylismy zwiazki to podniesli nam o 300 zl i premie o 100 zl wiecej wiec jak uwas to wyglada

@pracownik automative

@pracownik automative, a dopytujesz, bo jesteś zainteresowana zmianą pracy i rozważasz pracodawcę TOP-THIMM Opakowania, czy po prostu jesteś ciekawa, jak takie kwestie wyglądają w innych firmach? Daj znać, czy będziesz chciała aplikować do TOP-THIMM Opakowania.

Porażka
@Irena

Tu nie wzrastają, nadgodziny jak robisz to masz spoko jak nie to patrzą na Ciebie z góry i trudniej o co kolwiek. Podwyżek nie ma i nie będzie. Związki już oznajmiły że zarząd nie przewiduje podwyżek dla wszystkich. Jedyna opcja to podniesienie kwalifikacji. Czyli najlatwiejsza i zarazem żenująca wymówka. Wstyd nie podnieść o 2% inflacji. Podobno to nie taki majątek

@Porażka

A czy nadgodziny często zdarzają się w firmie? W jaki sposób są później regulowane z pracownikiem - wypłacane jest za nie wynagrodzenie, czy też odbierane są w postaci dni wolnych? Myślę, że warto wiedzieć takie rzeczy. Długo już pracujesz w TOP-THIMM Opakowania?

????

Cóż tak intensywnie udzielają się akurat na tym wątku

Czy kandydat na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu w firmie TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
Źle się dzieje

Bardzo słaba firma, bark inwestycji w pracownika. Bez podwyżek grupowych od ponad 10 lat. Warunki do pracy kiepskie, zimno albo gorąco. Zapalenie hałas i mało miejsca co grozi potrąceniem wózkiem. Wczoraj miał miejsce ciężki wypadek. Z tego co wiadomo wina pracodawcy, a chcą winą obciążyć pracownika!!! Nie pierwszy raz... Piszcie ludzie i oszczegajcie inny lch ludzi. Pamiętajcie zdrowie i rodzina najważniejsze, tu i tak nie zrobicie godnej pensji

Irena

@pracownik, dziękuję za szczegółową opinię o pracy w TOP-THIMM Opakowania. Wspominasz o mobbingu - to bardzo poważne oskarżenie. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w TOP-THIMM Opakowania? Mówisz, że pracownicy to "ukrywają" - dlaczego? Może warto podjąć jakieś rozmowy w tej sprawie?

@Irena

Irenka jaka ty zainteresowana firmą :-) daj CV to rozwiejesz wątpliwości albo wyjdź z biura na produkcję ????

Irena

@:-), rozumiem, że pracujesz w TOP-THIMM Opakowania, skoro znasz aktualne stawki obowiązujące w firmie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu? Na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie? Czy ktoś z Was także pracuje w TOP-THIMM Opakowania i zechciałby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy? Zapraszam!

@Irena

Firma naprawdę daremna. Na pierwszy rzut oka wydaje się ok później jednak wychodzi Szydło z worka. Kasa słaba 2600 do 2800 brutto wszędzie, wózek czy produkcja nie ma znaczenia. Więcej można zarobić za ustawiacza maszyn lub jego pomocnika. Niestety to też słabe pieniądze, nie adekwatne do powierzonych obowiązków. Pani dyrektor D. P. Ma swoich faworytów i oni mają inne stawki co do reszty pracowników. Premia za efekty pracy jest tylko dla ustawiacza maszyny. Wszyscy pracują na jego premie za (usunięte przez administratora) Ma to na celu wymuszenie manipulacji załogą. Maszynista goni załogę do roboty a dyrekcja ma ich z.glowy. Proszę nie wierzyć w obietnice i plotki o zarobkach jest naprawdę słabo, do tego pracuje się tam na 4b. i w tedy weekend w pracy robisz za normalna stawkę a w tygodniu 1 dzień wolnego. W lato prawie 40 st w zimę różnie od 11 do 15 max. Panuje tam duże zapalenie i hałas oczywiście szkodliwego nie ma. Jest też mobing i pracownicy go ukrywają z obawy o konsekwencje. Nie ma też podwyżek grupowych np brak inflacji. Trzeba się prosić o każdy grosz a Pani D.P i tak daje wybranym. Zdecydowanie nie polecam

Mateusz

Witam. jakie stawki oferuje firma dla kogos kto ma pojecie o opakowaniach ?

:-)
@Mateusz

2700 na rękę po 5 latach

Irena

@Stefan, nie wiem, czy patrzyłeś na stronę internetową firmy, ale pod tym linkiem: https://www.top-packaging.pl/praca-i-kariera/oferta-pracy/ znajdziesz aktualne oferty pracy w TOP-THIMM Opakowania. Czy zaciekawiło Cię któreś z wolnych stanowisk w tej firmie? Będziesz aplikował do pracy w tym miejscu? @anonymous, bardzo proszę o merytoryczne i przede wszystkim, kulturalne wypowiedzi na forum. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin . Długo już pracujesz w TOP-THIMM Opakowania w Tychach?

Słabe zarządzanie
@Irena

Irena nie kombinuj, normalny człowiek i tak nie podejmie tam pracy! Tego pracą nawet nie można nazwać. Czysty mobing! Ludzie już są tak nakreceni że zamiast wydawać polecenia krzyczą po sobie. W ogóle kto tam kieruje tym wszystkim. Brakuje tam ludzi decyzyjnych, sumie (usunięte przez administratora) tylko podkradaja pomysły a później kozaczki.

Yop

Praca na magazynie coś więcej na temat pracy na magazynie ? Widziałem ze przyjmują pod agencja pod firma jakaś kasa fajnie jakbyście dali opinie żeby człowiek nie wpadł na minę

@Yop

Praca na magzynie jest l. Tam kierownik będzie patrzal w kamery jak się opierdzielasz, podobno wali też konia w domu oglądając pracowników

Uczciwy
@Yop

Właśnie się zwolnił etat. Pracownik dał wypowiedzenie bo był przesladowany przez własnego kierownika

Stefan

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jakie zarobki można dostać w firmie? Czy coś więcej się dowiem?

Podobno aktualny kierownik transportu ogląda w domu kamery z kolegami przy piwie. Jakie kamery? Z monitoringu w pracy! gdzie RODO w tej firmie!!!

Irena

@Yop, widzę, że interesujesz się pracą w TOP-THIMM Opakowania. Z jakich warunków byłbyś zadowolony? @Uczciwy pracownik, rozumiem, że możesz mieć negatywną opinię na temat pracy w tym miejscu, ale na forum zabronione jest używanie imion i nazwisk, a także chociażby inicjałów osób trzecich. @Mateusz, widziałam, że pytałeś o pracę w TOP-THIMM Opakowania. Zdecydowałeś się aplikować?

Uczciwy pracownik

Odradzam pracę każdemu ambitnemu pracownikowi...poprostu zniszczą go. A Pan Jer... Z. Dyrektor generalny i Pani Mon. S. Zastępca czy jakoś tak, powinni bardziej skupić się na osobach którym powierzyli obowiązki zarządzania produkcją. Uważam że do zarządu nie docierają ważne informacje i problemy. A taki szef co ma wyrabane na swoich pracowników to nie szef. Oczywiście obudza się jak będzie za późno narazie kasa się zgadza to problemu nie widzą. A mamy ich tyle że już sobie z nimi nie radzimy ????

Filip

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Micky

Niech sie wezmą za ludzi w tej kanciapie co zaladunkami rozdzielają bo kierowcow mają gleboko w (usunięte przez administratora) Czeka sie po 8godz na zaladunki. A malolaty siedzą sie smieją tylko i kawunie walą jak wszyscy juz do domow pojadą. Aby godz przeciągnąc do fajrantu. Jestem z mazur ale takiego bydla to nawet w hutach nie widzialem. Pudelka na zapalki powinni robic nie kartony. Nie polecam i wszystkim odradzam cokolwiek miec wspolnego z tą niby firmą haa a jaki parking dla duzych aut mają. Zanim zajedziesz to zapas odkrec wczesniej. Dobra rada. Pozdro

zbig

no i jeszcze pani pytajnik

agros

można stracić zdrowie...

sikor

Nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. - Tychy

• Jak się pracuje w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.
2.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Katowicka 188
    43-100 Tychy

TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.