VIVA PLUS II

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o VIVA PLUS II

lolo

wowo aleś ty głupi naprawdę liczysz na prawdziwe opinie na tym forum ... tu tylko nienawiść i jad lub odgrywanie się ... jeśli umiesz jakiś język to wyślij CV i tyle wszystkiego się dowiesz

Ex_machina

szkoda czasu i intelektu na prace w tej firmie; dajcie sobie spokoj zanim bedzie za pozno

Misiek

Witam wie ktoś może więcej o tej firmie jakie umowy zarobki na magazynie??

iksinska

mogę rzec że zgadzam się z opinią "folsk jakoś tam" koleżanka " tiptoe " pracuje najprawdopodobniej w korporacji która niektórym odbiera rozum ,nie trzeba się wysilać, nie trzeba za dużo myśleć, wszystko jest w systemie , podane na tacy ,pensja na początku jest malutka ale stała ,nie trzeba żadnych wyzwań , słowem biernie dlatego pojawiają się takie pomysły ..może na próbę na pare godziń... trzeba zdać sobie sprawę że jeśli chcesz zarobić trochę więcej to trzeba po pierwsze podjąć wyzwanie a po drugie odrobinkę się wysilić mi się opłaciło :)

folsdoiczka

tiptoe" ty poprostu jesteś nie za mądra delikatnie mówiąc ... pani Cie potraktowała ... dobre .. czy wiesz że to nie przedszkole i nie zabawa ...bo masz ochotę się sprawdzić ..... nikt zdrowy na umyśle nie dopuści Cie do CRM u ( jeśli w ogóle wiesz co to jest ) i do klientów ,bo chcesz spróbować ................. firma bardzo się rozwija, ma targi w całej Europie wiec potrzebują ludzi plus jest rotacja bo rynek pracy jest aktualnie nastawiony wzrosty w każdej branży .słabi mnie jak czytam takie posty ja twój. myśle że firma broni się przed takimi głupolami jak TY codziennie przychodzą setki maili i zamówień z całej Europy na które trzeba odpowiedzieć ,więc ktoś to musi robić, często zastanawiam się nad poziomem ludzi którzy tu zaglądają i piszą. ręce opadają!!! ale taki widać jest poziom ludzi .pani Cię odrzuciła wiec już piszesz swoje mądrości !!!!! daruj sobie pilnuj pracy która masz, bo to chyba nie twoja liga ...dorośnij lub zmądrzej , lub podejmij jakieś wyzwanie ;) ale to wysiłek ....wiec za ciężkie dla Ciebie ludzie litości !!!

tiptoe

Raz dostałam się do tej firmy na pracownika ds. exportu z językiem angielskim niestety się niezdecydowałam gdyż przeraziła mnie myśl pozyskiwania klientów , a widomo z praca łatwo nie jest wiec zostałam tam gdzie pracuje. Od kilku miesięscy obserwuje ,że dalej pojawiają się nowe oferty pracy nie tylko na te stanowisko.Pomyślałam ,a może poszłabym na godziny próbne poświeciłabym swój własny czas,że zobaczyć jak się tam pracuje. POza tym wielu pracodwaców tak robi by też poznac pracownika. Zadzwoniłam na wstępnie Pani mnie odrazu zrównała z ziemią , że ona nie bedzie poświecała czasu (ja szkolenia nie oczekiwałam). Teraz już wiem czemu w firmię pokazują się co chwilę nowe oferty pracy. A pracownik ds. eskportu to popropstu handlowiec, którego obowiązkami jest pozyskiwanie klientów na danym obszarze czyli także telemarketing.

lala

zgadzam się z "Hogi " wystarczy mieć średnie wykształcenie i znać dobrze język żeby dostać się do tej firmy, znam wiele takich osób szef ceni naturalna inteligencje ,pracowitość i zaangażowanie i to wystarczy

printerka

a ja miło wspominam wigilie .Nigdy nie byłam na takiej imprezie co prawda moja kopertka była cieniutka bo nie pracuje za długo ,ale jak opowiedziałam rodzinie o tym że była loteria dla wszystkich pracowników i do wygrania była 13 ta pensja ,skoki na spadochronie ,loty szybowcem ,skok na bungee, wiele innych bonów np. do TEsco Sephory itd Rodzinka nie chciała uwierzyć Mam nadzieje że kiedyś ja coś takiego wygram

abi
@printerka

witam mam pytanie, wiecie jak wygląda praca jako sekretarka w firmie? jak wyglada polityka firmy wzgledem pracowników?

lusia

holender jeśli nie wierzysz zapytaj ... przyjdź zapytaj mogę ci palcem pokazać kto co dostał ,sam zapytasz nikt się raczej nie wyprze, po co miała bym pisać? żeby upiększać?podlizać się? pracuje tu i tak jest ,tyle tylko że firma jest już dość duża i jeśli ktoś dostał pożyczkę to nie leci przez całe miasto i nie krzyczy "mam kłopoty finansowe i musiałam pożyczyć kasę" ,raczej zachowa to dla siebie i nikomu się nie pochwali bo to wizerunkowo jest nie fajnie przed koleżankami ( to samo z kasą w nagrodę ,to też dla niektórych super tajne po co się chwalić ,żeby mieć wrogów i krzywe spojrzenia ) nie ma tez róży bez kolców ,zależy gdzie pracujesz ale wszędzie tempo jest podkręcone - wysokie ,musi się sprężać ,o obijaniu nie ma mowy ...presa jest duża i możesz nie wytrzymać ...... co się zdarza , żeby trochę więcej kaski przytulic na koniec roku musisz się napracować , trochę bardziej niż przeciętnie !,nie pisze tu o symbolicznej kopercie na karpia jak ma to miejsce co roku , ale trochę grubszej kopercie ( moja koperta była trochę grubsza....:) ) pozdro

lusia

"falso" nie znasz tej firmy i piszesz co ci ślina na palec przyniesie , firma ( a raczej szef) pożycza pracownikom kasę na nie oprocentowane raty,wysyła ich na super wyjazdy w nagrodę dla najlepszych i to z każdego działu ,wiec nawet z drukarni czy magazynu możesz pojechać np. do Chin lub Meksyku ,organizują imprezy integracyjne.... jest "wesoło" :),jak jesteś dobry to przyklei Ci się do raczki parę pieniążków na koniec roku ,jeśli jesteś w handlowym to będziesz miał super szkolenie (myślę że poszerzy Ci horyzonty..)i na koniec dostaniesz prywatna opiekę lekarska firmy Medicover czy to mało ? pokaz mi taką firmę w Bytomiu naucz się tego niemieckiego i zaaplikuj ")

kandydat

Ponad rok temu kandydowalem do dzialu exportu. Rozmowa poszla ok, prezes byl bardzo zadowolony, powiedzial ze chce mnie zatrudnic i zadzwoni za pare dni zeby podpisac umowe. Kontakt sie urwal i nie udalo mi sie dowiedziec co bylo tego powodem. Nie otrzymalem zadnej odpowiedzi pomimo kilku prob skontaktowania sie. Troche to bylo dziwne, dobrze ze nie zlozylem wypowiedzenia w firmie w ktorej pracowalem. Malo profesjonalne podejscie.

lusylda

jeśli nie wykorzystałeś całego urlopu dostaniesz za to kasę. ale może poszukaj gdzieś w budżetówce tam prościej i będziesz święty (usunięte przez administratora)

Mariusz

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć, jak to jest z tymi urlopami w Vivie, bo czytałem, w którejś z opinii wcześniej, że firma wysyła pracownika na ustawowe 10 dni, a o reszcie można zapomnieć. Może się wypowiedzieć ktoś kto pracował lub pracuje aktualnie, bo nie wiem czy aplikować. Dla mnie urlop = rzecz święta =)

mikaela

atmosfera jest ok ostatnia impreza z okazji prezentacji wycieczki dziewczyn do Meksyku przeszła już do legendy!!!!super zabawa ,super mariachi ,super jedzenie ,super muzyka , super tequila i nie wiem co jeszcze , już czekam na następną impreze "integracyją"....

jasko

nie wiem skąd masz informacje o dużej rotacji( nie ma takiej) bo jakaś musi być przy 80- cio osobowej załodze ta firma powiedział bym to dość elitarne miejsce pracy w Bytomiu przyjmują nowych bo maja super wzrost sprzedaży to chyba normalne ktoś to musi obsłużyć ,atmosfera jest dobra drogi "sako " wymagania są spore ale to co masz pewne to że dużo się nauczysz a o to chyba chodzi w rozwoju osobistym

mirek

Ja mam zapytanie odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej słyszałem że jest test na czym on polega i czy na kazde stanowisko jest on stosowany?

miś

sprawa jest prosta 1600 płacą ci za naukę( 3 miesiące lub krócej zależy jak szybko pokapujesz) ,potem jesteś już samodzielny i średnio tyle wychodzi .proste

Kamil

Cześć, widzę, że na internecie jest nabór na drukarza i informacja, że: W czasie szkolenia minimalna pensja wynosi 1600 zł netto Po okresie szkoleniowym średnie wynagrodzenie to około 2500 zł netto Może ktoś się do tego odnieść? Ile to szkolenie trwa? Czy są zmiany? Jak wyglądają dniówki? 8 h od pon do pt? 12 h? Będę wdzięczny. :)

joptwoja

firma jest ok

misia

pozdro "kiedyś" nie wiem gdzie pracowałaś na starej siedzibie czy już na nowej bo na nowej warunki są nawet lepiej niż dobre .wody jeśli o to chodzi to masz do oporu ile dasz rade wypić, dodatkowo przy tych upałach są dodatkowe przerwy co 2 godziny ze odsapnąć ,wspomnę tez jak ci ciepło to możesz iść pod prysznic schłodzić się w mało których firmach jest tak czysto i schludnie dlatego to co pisze koleżanka "były pracownik - 2015-08-03 21:00:48 " to mega złośliwość i chiałabym użyć jej komentarza " Każdemu odradzam pracę w tej firmie," z tym że ostatnie słowo zmieniła bym na /w tej firmie/ na z tą pokrętna osobą . przyszli współpracownicy i przyszli pracodawcy ...obawiajcie się tej się tej pani ...pewnie już gdzieś nadchodzi

Zostaw merytoryczną opinię o VIVA PLUS II - Bytom

• Jak się pracuje w VIVA PLUS II?

Zobacz opinie na temat firmy VIVA PLUS II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVA PLUS II?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVA PLUS II?

Kandydaci do pracy w VIVA PLUS II napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVA PLUS II