VIVA PLUS II

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o VIVA PLUS II

Kiedyś:)

Witam forumowiczów,kiedyś pracowałam w tej firmie i reasumując nie było źle.Pewnie że trzeba było pracować bo nikt za nic nie robienie nie będzie płacił.Zgodzicie się ze mną że tak było jest i będzie.Kiedyś była: kawa ,cukier woda itd dla pracowników,przez długi czas ale jak niektórzy zaczęli wynosić do domów to się nie zdziwiłam że się skończyło!!Mogła bym wiele jeszcze przykładów przytoczyć pozytywnych ale myślę że te wystarczą. Szefostwo jak dla mnie było OK!!W trudnych chwilach(dla mnie) potrafili pomóc.Odeszłam ze względu na stan zdrowia bo zrozumiałam że zdrowia i tak się nie kupi za żadną fortunę.Wyrażm swoją opinię z dawnych czasów i myślę że tak jest nadal.Pozdrawiam wszystkich, życzę miłego dnia:)

Rozmowa kwalifikacyjna (usunięte przez administratora) jest nieadekwatna do rzeczywistości. Nadgodziny na pakowni to norma. Praca 12 godzin w ciągu nocy. Całkowity brak premii. Warunki pracy skandaliczne. Nie zapewniona odpowiednia klimatyzacja pomieszczenia. Pracownik czuje się jak zamknięty w metalowej puszce. Zamontowane 2 śmieszne wiatraki, które z uwagi na swój wiek ledwo pracują, przez co ich efektywność jest równa zeru. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam szukających opinii na temat firmy.

Jorguś

Podpowie ktoś coś o tych obowiązkach grafika, czy dalej będziecie się kłócić o głupoty?

lokoloko

hejo ludzie nie dajcie się wkręcać i prowokować ,znam tą panią "misto" ma tu też parę innych nicków ,to co robi nazywa się czarny PR nie robi tego za darmo przekupka jedna "-) ,chyba za mało jej płacą w aktualnej firmie. bidulka

yoko ono

misto nie zajmuj się tą firmą bo widać że nie masz dobrych intencji i co cię obchodzi czym firma bilansuje przychody, bo przychody to nie dochody a nie wiesz czy firma zarabia i ile zarabia no i z tego co mi wiadomo to ludzie tu zarabiają o wiele więcej czego i ja jestem przykładem ,nie pracuje tu długo ale wydaje mi się że już wystarczjąco żeby mieć swoje zdanie i nic co tu piszą hejterzy nie jest prawdziwe . szefostwo ma duże poważanie za to co zbudowali i pozycje na rynku aktualnie ma byc wprowadzona prywatna opieka medyczna dla pracowników a z tego co wiem to kosztowna sprawa więc firma dba o pracowników pewnie takim jak Ty nie spodoba się to co pisze ale wisi mi to ,ja mam tu lepiej niż w poprzedniej pracy i to mnie tylko interesuje .po przecztaniu wpisów powyżej niestety współczuje tylko włąścicielom że mimo wysiłku jaki włożyli w tą firme są tacy ludzie pełni nienawiści i jadu jak Ty misto i tobie podobni

jorguś

Czy ktoś mógłby krótko opisać czym konkretnie zajmuje się u Was grafik? Czy praca jest w trybie jednozmianowym? Ostatnio pojawiło się kilka ogłoszeń, a firma nie chce udzielić informacji przed osobistym spotkaniem.

misto

Nie wydaje się Wam, że 2000 zł w przedsiębiorstwie zajmującym się m.inn. produkcją to stanowczo za mało? Jak nie kosztami pracy, to w jaki sposób firma bilansuje przychody ?? upiększaniem budynku i jego rozbudową??

zaintersowany

praca drukarza jest na 3 zmiany czy 2 ??

macho

janek z tego co wiem to tyle to ma magazynier a ja słyszałem od kumpeli która tam obsługuje export że wyciąga 4000 a są i tacy ponoć co dochodzą do 5 tysięcy gdybym był biegły językowo zawalczył bym u nich o miejsce

Ich

czy ktokolwiek był w vivie na rozmowie? złożyłam CV, dziś Pani dzwoniła że zaprasza na jutro

filomena

Agnieszka wydajesz się być rozsądna . Uwierz mi są tu normalni i uczciwi ludzie..... ale jak wszędzie są też czarne owce ...Ja mam do powiedzenia tylko tyle że znam do dziś osobiście jedną z ty co piszą te opinie.... otóż najlepsze jest w tym to że pracowała w tej firmie wiele lat temu jakieś 6 lub 7 lat temu ( to lata świetlne temu) a dalej jej mottem życiowym jest jak to mówi "nigdy nie daruję że mnie zwolnił, przynajmniej tak mu mogę zaszkodzić " i dalej dosłownie cytuje "tak przynajmniej mogę się zemścić" i co ty na to ....to dopiero osobowość smutne.....

Agnieszka

czytajac opinie zastanawiam sie czy pracuja tam normalne osoby..nie wydaje mi sie. chcialam sie tam zatrudnic..jednak wychodzi na to ze atmosfera w firmie jest,delikatnie okresle niezdrowa. kazdy kazdemu zawisci i obgaduje. nie dziwia mnie w/w komentarze negatywne po przeczytaniu calosci..zawsze wina jest po obu stronach. wycieczki? spoko..ja jednak wolalabym juz premie/nagrode np w wysokosci 1 tys zl. przynajmniej dziecku na koncie by sie zwiekszyly oszczednosci na zycie. co mi po wycieczcce? wspomnieniami nie nakarmie malego..

zdziwiona

Czytając opinie na temat pracy w Viva Plus dochodzę do wniosku, że ci co zostali zwolnieni lub sami się zwolnili mają bardzo złą opinie o firmie (ale może to normalne w takiej sytuacji) natomiast ci, którzy jeszcze pracują są wręcz zachwyceni. Aczkolwiek wpisy dotyczące wycieczek dla najlepszych pracowników przypominają mi "wyścig szczurów"

koleżanka

czy twoj mąż wie jakie bzdety wypisujesz? potwierdzam dostawał 600 zł. dodatkowo do pensji przez rok lub półtora roku co do dnia nie pamietam   i to nie jedyna osoba której szef pomógł lub podał rękę ale jasne jest że nikt sie tym nie chwali a może powinien zrobić taką liste bo ludziom się pamieć zaciera ! jeśli macie z tym problem to wystarczy zapytać szefa lub kolege czy to prawda ja bym ci podziekował za wspołprace za taki text ... grubo jedziesz ....

no to popisałaś się "gryby łysoń" tak obseruje czasami te daremne wpisy i muszę niestety stwierdzić że cześć ludzi tutaj to naprawde żenanada i poziom dna wiec koleżanko powiem co wiem i co widziałem a mianowicie że może nie wiesz ale ten pierszy operator a jest ich tylko 2 ,dostawał po kilkaset złoty od szefa pomocy na spłacanie kredytu przez bardzo długi czas! że o opale kupionym dla niego nie wspomne (chyba wszyscy widzili worki z weglem n a parkingu ) myśle że nie tylko ja o tym wiem ale i inni też, wiec to co piszesz jest poniżej pasa myśle że sam zaintersowany może to potwierdzić jeśli masz wątpliwośći!! " nie przestrzegają żadnych zasad BHP" ...głupia jesteś sam widziałem w czwartek inspekrora na hali .. i dobiegło do moich uszu że ladnie i spoko jest a i jescze przypomniało mi się ..... kolega jest często wysyłany na targi żeby mógł zarobić troche więcej na dietach , więc tak to wyglada ,taka to firma i taki to szef ale oczywiście nie można tu nic dobego napisać bo to chyba godzi w niektórych ludzi których celem życia jest obrzyganie tej firmy ..... moim zdanie jesteś poprostu ś w in i ą pisząc takie historie i tak nawiasem mówiąc, to chyba zrobiłaś tak zwany "pocałunek judasza" fiona ma racje raczej nie pomogłaś im ty pisaniem...

fiona

chyba komuś z pracy zaszkodzisz tym głupim wpisem , nikt napewno nie pracuje za free !!! chyba bedzie łatwo zidentyfikoać kto takie głupoty pisze bo to wyjątkowo proste i ludzie domyślą się dlaczego musisz być naprawde złośliwy albo złośliwa i nieżle zazdrościć tej wycieczki niestety takich jak ty świat jest pełny ,chyba najbardziej zaszkodzisz temu ktory nie może zwiazać konca z koncem bo ma kredyt we frankach (mam takie podejrzenie że to mądra żonka wypisuje takie głupoty) bo drugi operator do ktorego pijesz był na takiej wycieczce w hong kongu więc został doceniny i nagrodzony myśle że nie pisałby takich bzdur w poniedziałek poprosze bossa żeby tu umieścił raport po kontrolny z PIP bo kontrola wlasnie się zakończyła i jest bardzo dobra opinia łacznie z zaprozeniem do konkursu bezpieczna praca ale ty wiesz lepiej

fiona

dobre he he he misia dobre zgadzam sie z czarownicą nie składaj aplikacji ! bo byc może zrobisz nam konkurencje bo co roku ktoś nowy wygrywa wycieczkę do ciekawych miejsc typu Penik,Hong Hong Kong Indie itp. Aktualnie dziewczyny są w Meksyku ,chwalą się codziennie zdjęciami na fejsie .Wystarczy dobrze pracowac i mieć wyniki ( ludzie lecą ze wszystkich działów) wiec pokaż mi koleżnko lub kolego "praca" ile znasz takich firm ..? które tak nagradzaja pracowników ??? tacy jak ty to chyba ta grupa gorliwie piszących tylko źle o pracodawcy dla których ten portal to jedyna wyrocznia ...zła firma zli szefowie aplikować nie aplikować ...oto jest pytanie nie aplikuj misia a ja to nawet widziałam jak zjadał karpia ....fuj !!! to gorsze niż krew dziewic

praca

Obecnie poszukują na stanowisko Kierownika działu handlowego / eksportu po przeczytaniu licznych opinii zastanawiam się czy aplikować? Czy poprzednik lub osoby z viva mogą się wypowiedzieć czy jest to nowe stanowisko czy ktoś nie dał rady ze względu na szefostwo?

ziomek

Z tego co tu czytam to jedna rada dla tych którzy zastanawiają się nad pracą w tej firmie: Jeżeli jesteś osobą pracowitą, pilną, zależy Ci na pracy, potrafisz pracować z innymi ludźmi również (i to się tyczy czy drukarni czy magazynu czy biur tak samo) i nie szukasz pracy w której będziesz mógł/mogła lecieć w (usunięte przez administratora)to jak najbardziej warto się tam zgłosić i próbować. Bo czy to sam szef, czy kierownictwo - nikt nie będzie Cię szanował jeżeli ty nie szanujesz innych, trzeba umieć rozmawiać ze wszystkimi. Są oni wymagający ale to normalna rzecz i nie są to naprawdę jakieś wygórowane wymagania, głównie tylko chęci. Jeżeli ktoś coś więcej chce wiedzieć to można pytać.

drukarek

zgadzam się z koleżanką, to żeby cię w ogóle wybrali to musisz mieć niezłe CV i przejść przez niezłe sito , z tego co wiem to jest duży odsiew ,nie przyjmują jak leci i nie pytaj też o PIT bo to też nie ok :-)

gość2
@drukarek

no wiem ze to troszke nie w smak takie pytanie ale chcialbym poprostu wiedziec czy wogole aplikowac. a ten aspekt skladek jak dla mnie jest wazny zeby byl normalny na przyszlosc a ni ejakies sciepy..

Zostaw merytoryczną opinię o VIVA PLUS II - Bytom

• Jak się pracuje w VIVA PLUS II?

Zobacz opinie na temat firmy VIVA PLUS II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVA PLUS II?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVA PLUS II?

Kandydaci do pracy w VIVA PLUS II napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVA PLUS II