counter
1 425 413 5 1
Kakadu
Nazwa działu: Marketing

No więc... Mam bardzo mieszane uczucia. Szukałem pracy jeszcze przed wirusem i zostałem zaproszony na rozmowę - chyba najdziwniejszą w moim życiu. Na początku pani recepcjonistka wręczyła mi tescik ze słowami "każdy, kto chce tutaj pracować rozwiązuje ten test". Jakby... Ten sam test na wszystkie stanowiska? Sprzątaczka, magazynier, programista? Pytania... ciekawie dobrane, aby nie rzec - absurdalne - od obliczeń geometrycznych, przez co widzisz na obrazku, aż po napisz wiersz o swoim dzieciństwie. Bardzo to było ciekawe. Potem przyszedł taki pan, nie wiem czy szef, nie wiem kto w ogóle, czy miał chociaż jakieś imię, popatrzył na moje CV, na 5 minut zainteresował się moim doświadczeniem związanym z branżą i stanowiskiem, na które aplikowałem. Następnie cofnął się do momentu, w którym miałam przyjemność współpracować z parkiem wodnym i kolejne 20 minut zaśmiewał się z własnych dowcipów w stylu "och, basen, to sobie można popatrzeć". Była też bardzo profesjonalna i rzeczowa opowieść o polowaniu. Do dziś nie jestem pewien co się wtedy działo, ale w porządku, może być tak, że między ludźmi nie zaiskrzy, może że strony tego pana dziwny byłby inny przebieg rozmowy o pracę? Trzeba się zrozumieć. Przynajmniej starał się być na swój sposób sympatyczny... Natomiast parę miesięcy później, po zarazie, znowu szukam zajęcia i wysyłam aplikacje do firmy pod inną nazwą, z innego miasta i w ogóle zajmującą się innymi rzeczami. Przez OLX. Na OLX ktoś mnie prosi o kontakt mailowy na jakiś adres. Nazwy żadnej firmy w nim nie ma. No ok, chociaż niecodzienne - każda inna firma by napisała do mnie bezpośrednio i podała swoje dane, ale co tam, czemu ma sobie hr-owiec nie ułatwiac. Tym razem już na skrzynkę przychodzi mi informacja, że firma jest gdzieś indziej i co innego robi, niestety nie dowiedziałem się jak się nazywa. Dopiero po zobaczeniu zadania rekrutacyjnego zorientowałem się, że to...znów w to samo miejsce? Jakby...spoko, nikt nic złego nie zrobił, nikogo nie obraził. Ale czy tylko mnie taki sposób postępowania i rekrutacji wydaje się... Oryginalny?

kuku Nowy wpis
@Kakadu

cytuje "Jakby...spoko, nikt nic złego nie zrobił, nikogo nie obraził." sam sobie odpowiedziałeś . a tak na marginesie to długo szukasz pracy wiec może z Toba cos jest nie tak? i poświęciłeś tyle czasu żeby pisać o niczym ....

TakNie1
Kakadu Nowy wpis
@kuku

No tak, uprzejmość. I wycieczki ad personam, nie ma to jak wyżyny rzeczowej dyskusji. Dlaczego zakładasz, że to firma mnie nie przyjęła, a nie, że to ja podziękowałem po tej "przygodzie"? Dlaczego miałbym chcieć pracować w firmie, której proces rekrutacyjny jest po prostu dziwny, a osoba rekrutująca zachowuje się nie na miejscu? I wiesz albo nie wiesz, są ludzie dla których normalne jest grzanie jednego stolka przez pół życia, chociażby im kapało na głowę i tacy, którzy pracują, uczą się i szukają nowych opcji. Taka osobliwość, widzisz. Co do tego, co nie zostało najwyraźniej zrozumiane, powiem prościej, w ukłonie dla towarzystwa: jaka firma ma takie zwyczaje i za jakiś czas udaje, że jest inną firmą, pod inną nazwą i w innym mieście?

Kakadu Nowy wpis
@Kakadu

A i jeszcze jedno. Ja nie wiem, czy udało ci się zauważyć to drobne zjawisko, powodujące drobne niedogodności, które się nazywa PANDEMIA. Na pewno wszyscy, którzy w tym czasie mają problemy z zatrudnieniem podchodzą pod kategorię "coś z nimi nie tak"? Co za empatia, wyrozumiałość i głębia wglądu w rzeczywistość. Pogratulować ????

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie VIVA PLUS II? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ja

@Lucy dowiedziałaś się coś apropo zatrudnienia?

Anonim
@Ja

Ludzie odpusccie sobie ta śmieszna firmę. Jeśli chodzi o pracę to jest naprawdę całkiem ok. Zarobki do czasu wirusa też były ok. Tylko szef z roku na rok jest coraz gorszy. W TV chwali się tym, że co roku organizuje dla pracowników wyjazdy, wycieczki itp. W sumie ok, tylko na te wycieczki jechała "elita" czyli pupile szefa. Lecz trzeba zacząć od tego, że w dniu emisji programu, na te wycieczki już od 3 lat wstecz nikt nie jeździ, bo szef ich nie organizuje ;) program był pod tytułem "dobre bo Polskie" i dlatego zatrudnia Ukraińców? ???? (oczywiscie nie mam do tego problemu) ale zaprzecza sam sobie. Kolejna najbardziej poważna sprawa to kwestia podejścia do pracownika. Proszę mk wierzyć, że nie jedna pracownica wylała łzy w tej firmie. Dlaczego ? Pisać o tym je będę, bo row bez boję się konsekwencji. Szef ma takie znajomości, że pewnie bez problemu po ujawnieniu takich faktów, by mnie znalazł.

mimaki
@Anonim

i znów coś kogoś boli koleżnko ,i znów kłamstwa ,co Wy z tego macie , tylko hejt się Wam ulewa ,albo konkurencja to pisze wycieczka była do Dubaju właśnie przed filmem ,rok wcześniej tez była do Izraela ,wcześniej nie pamiętam ale była przecież wszytkie zdjęcia są na fejsie chyba ich nie podrobili wycieczki są organizowane tylko w innej formie ,czyli na zaproszenie i nigdy właściciele z nimi nie jadą . Może to i pupile ale to kierownicy ,wiec też się postaraj może dasz rade Nie możesz się dziwić że tylko na zaproszenie ( bo mu i tak (usunięte przez administratora) obrobicie) pomyśl gdyby wysłał kogoś takiego jak Ty .... to tylko by strarcił kasę .....po tym co piszesz to za mądra nie jesteś jestem ani za ani przeciw ale denerwują mnie takie ewidentne kłamstwa Szefostwo właściwie od 3 lat już się do niczego nie wtrąca zobaczyć Go na hali to trzeba w kalendarzu zapisać ,chyba nawet większość czasu mieszka za granica , wiec po co faceta oczerniasz i jednocześnie boisz się Go jak ognia ( swoja droga jest czego :) ) w sumie to dobrze piszesz o zarobkach , o nagrodach ale trzymaj się prawdy zastanawiam się tez jaki masz poziom rozumowania bo program "Dobre Bo Polskie " jest o tym ze coś się produkuje w Polsce a nie kto tam pracuje,,wiec o co caman czego nie rozumiesz ? .Pracuje z tymi "niedobrymi Ukraicami " chociaż było ich tylko 3 i już nie ma żadnego smutne to, ale wyniki mieli lepsze od przeciętnej i to Cie może boli . na koniec ktoś tu napisał .....pisanie o niczym i jak dzieci i tu się zgadzam pozdrawiam P.S. Słyszałam ze pare spraw już poszło na Policje i do prokuratury Jestem ciekawa jak to się skończy Alejuż można znaleźć kilka wyników takich potyczek ;)

Lucy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 95 dni.

czy w Viva plus są może jakieś opcje pracy na ten moment? ktoś coś wie na ten temat? niby z zadnym konkretnym ogłoszeniem się nie spotkałam, ale może jednak. jeśli ktoś się orientuje w tej kwestii to będę wdzięczna za info.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

A może by tak zakończyć to przekomarzanie się jak dzieci? To nie forum od tego ! I firma dziwi się, że nikt jej na poważnie nie bierze jak tacy ludzie ja reprezentują.

Tak6Nie1
Ona

Jeżeli kiedykolwiek pomyślisz że, opinie są wyssane z palca. Zastanów się dwukrotnie! Nie polecam pracy w tej firmie.

Tak8Nie1
bbb.
@Ona

nie sa wyssane z palca? a to co pisze pani powyżej medea ? to co to jest ? puszczała się w domu uciech a teraz się .mści to żenada ,te wszystkie Wasz wpisy to jakieś g ówn o nic na temat ,tylko hejt Medea osiągnęłaś Top dna niżej już upaść nie można naprawdę ktoś powinien podać Cie do sądu za pomówienia skarżyłaś się ze byłaś bita przez kolejnych partnerów jeśli taki poziom prezentowałaś w związku to może nie trzeba się dziwić lepiej bój się żeby ktoś nie podał tu Twojego imienia chociaż wszyscy i tak wiedza a może nazwisko ? i nic nie poradzisz bo są świadkowie

TakNie5
@bbb.

1. To nie medea pisała ten komentarz 2. Pomówienia są karalne. 3.Jeżeli nawet ktokolwiek pracowałby w "miejscu uciech" jest to jego prywatna sprawa i innym nic do tego. 4.Jeżeli ktoś chce konkretów to proszę. W firmie jest mniej więcej tak jak w tym komentarzu u góry. Na zewnątrz pięknie i czysto w środku zgnilizna.

Tak3Nie1
logo
@Ona

sorry cos Ci się chyba pomieszało .... osoba która to niby pracowała w domu uciech lub tak jak ty która pisze ze to jej sprawa czyli akceptujesz ku restwo mama mi mówić i informować ze firma jest Be i najgorsza na świecie cytuje "to najgorsza firma w której pracowałam " to ja dziękuje za takie opinie (usunięte przez administratora) nie ziemski coś Wam się pomieszał w głowach poza tym to pisze ciagle i to samo jedna osoba żenada ,kibicuje nie ktoś w końcu zrobi z taki ludźmi porządek

TakNie4
logo
@Ona

i jeszcze jedna uwaga piszesz ze tam w środku sama zgnilizna to co w takim wypadku Ty masz w środku, co to jest ?kim jesteś, proszę wyjaśnij mi to dopiero zgnilizna ,skoro ten cały s y f to dla Ciebie normalka ludzie trzyjcie mnie ,świat się kończy czy ty czytasz co sama piszesz ? ktoś takim jak Ty i koleżanka w ogóle macie jakieś prawo wypowiedzi słyszałaś coś o moralności ,etyce , wstydzie , uczciwości ,zasadach i szacunku do innych ? Ty nawet nie wiesz co to jest

Tak1Nie4
@logo

Proszę Pana, prawo do wypowiedzi gwarantuje nam Konstytucja, którą Pan ma najwyraźniej gdzieś. Pisanie, że "to najgorsza firma w której pracowałam " nie jest wykroczeniem tylko opinią i ma się niczym do tego co Pan pisze o osobie, która pracowała w domu uciech. Obrażana jest i szkalowana na forum o pracodawcach i gdzie tu jest moralność, etyka, wstyd, uczciwość, zasady i szacunek do innych, więc po raz kolejny powtarzam to nie to forum, ale rozumiem, że tonący brzytwy się chyta. I to racja, należy zgłosić ten fakt do prokuratury, bo to wierzchołek góry lodowej. Ukrywanie się za różnymi Nikami nic nie da, jeszcze jest IP i charakterystyczny znak rozpoznawczy w pisowni. Wmawianie sobie, że jest się przebiegłym nic nie da, bo na moje oko wnioskując po kolejnych wpisach to już nerwy puściły, ale to żadna nowość, bo chyba większość doświadczyła tego w tej firmie . Pozdrawiam

Tak5Nie
Fredi

Firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Wiecie coś w temacie pracy?

@Fredi

Tak, że to jest najgorsza firma w jakiej pracowałam w szczególności za sprawą właściciela, (usunięte przez administratora) Zgnoi i wmówi Ci, że powinieneś być dozgonnie wdzięczny za to, że daj Ci szanse. (takiemu nieudacznikowi).

Tak24Nie2
Lusy
@Medea

Obawiam się ze kłamiesz, też tu pracuję i rozmawiałam tylko kilka razy (raz na wigilii) z właścicielem osobiście , miły gość, uśmiechnięty, może mu zazdrościsz lub masz osobiste ale.... a do tego od kilku miesięcy jest ciągle w podróży ,wiec kiedy gadałaś z Nim? od lat nie ma z Nim bliższego kontaktu są kierownicy, wiec perfidnie kłamiesz, sama Mu doniosę, żeby Cię oddał do sądu żeby skończyć z takim opluwaniem ,robię swoje ,jestem dobrze wynagradzana ,szkolona, ogólnie jest ok, pisanie o braku BHP to też brednie ,wszystko jest, tylko trzeba sięgnąć po rękawiczki ,a chemia jest jak w każdej drukarni i za to też powinni oddać Cię do sądu koleżanko z drukarni, co kilka miesięcy jest kontrola i wszystko jest ok zgodnie z przepisami i normami. Jak czytam te posty zawsze zastanawiam się kim Wy jesteście ,gdzie się wychowaliście w jakim domu? Tylko plucie pomówienia. Ten "zły "szef wysłał kilka osób w nagrodę na długi majowy weekend do Dubaju na swój koszt i to chyba nie pierwszy raz, możecie zobaczyć na firmowym fejsie jak nie wierzycie. Wiec to co piszesz Medea to twoje prywatne myśli i nie powinnaś się nimi tu dzielić bo to zwykłe pomówienie a jak ktoś by tak pisał o Tobie to ... było by ok ? a tak prywatnie, to mogę sie domyślać Kim możesz być :) bo ostatnio zwolniono pewna panią .. prawdopodobnie to Ty podczas wigilii spałaś na podłodze w ubikacji, spita na amen ! wstyd był na całą knajpę, że o innych excesach nie wspomnę. Może się mylę ale to może tłumaczyć dlaczego miałaś okazję osobiście porozmawiać z właścicielem pozdrawiam

Tak4Nie21
Beatrice
 Rekomendacja
@Medea

tak w Twoim przypadku Medea powinnaś być wdzięczna właścicielom za szanse ale jej nie wykorzystałaś po tańcach na rurce i innych tzw. show w klubach i po tym ja sama płakałaś że nawet nie wiesz jak się ubrać poprawnie bo jesteś z domu alkoholowego .. trafiłaś do dobrej firmy i pracowałaś z ludźmi na poziomie ,wszyscy chcieli Ci pomóc tyle tylko że jesteś chyba jeszcze za młoda żeby to zrozumieć lub docenić Bądź szczęśliwa !nie daj się bić przyszłym chłopakom ! i nie pisz głupot o ludziach którzy wyciągnęli do Ciebie rękę

Tak4Nie17
@Lusy

Szkoda, że na te wycieczki jeżdżą non stop te same osoby... Można zobaczyć na zdjęciach na stronie firmy, plus pojedyncze osoby . Do samego szefa nic nie mam, bo nie miałam z nim do czynienia, ale parę rzeczy w tej firmie niestety kuleje. Jak można pozwolić, żeby pracownicy z długoletnim stażem nic nie znaczyli dla firmy. Co do BHP, najgorzej nie jest, ale wystarczy wejść do toalety na produkcji najlepiej w godzinach popołudniowych to się przekonacie, że jest problem z głupim mydłem (tu wywalczyliśmy ostatnio i póki się nie skończy, to będzie) o ręcznikach papierowych nie wspomnę. Towar deficytowy. Smutna prawda.

Tak4Nie1
@Lusy

Może zacznijmy od tego że nie jestem żadną koleżanką z drukarni, jeśli chodzi o prywatne myśli to forum właśnie do tego służy, bo każdy pracownik w tej firmie miał własne przeżycia, o których powinien podzielić się z innymi potencjalnymi pracownikami. Pisanie O jakieś koleżance śpiącej w ubikacji świadczy o braku profesjonalizmu a szczególnie mówiąc, że to odbywało się w czasie Wigilii, świadczy tylko o właścicielach do czego dopuszczają organizując takie spotkania jak wigilia, takie rzeczy nie powinny nawet mieć miejsca. Poza tym odpisywanie na kilka różnych wpisów szukając powiązań jest słabym tropem, przecież wiadomo że z tej pracy odeszło mnóstwo łudźi, którzy na pewno nie chwalą tej firmy.

Tak4Nie
@Beatrice

O przepraszam, że tyle czasu nie odpowiedziałam na wpis Beatrice. Zacznijmy od tego, że nie potrzebowałam żadnej szansy, bo nie jestem jakąś początkującą gówniarą , która skamle o pracę, ale jak mniemam to pewnie sądzisz sama po sobie. Jeśli chodzi o wygląd i ubiór to miałam powyżej przeciętnej w tej firmie. Co do tańca na rurce to bardzo chętnie uprawiałabym dyscyplinę jaką jest poldens, ale już obrałam swoją ścieżkę kariery, z której nie ma odwrotu. Ponadto już nie będę komentować dalszego wpisu, bo to jest uwłaczające. Jak ludzie mogą dobrze tu pisać jak takie rzeczy wypisują sami właściciele, albo nałożnice wiadomo kogo, o których szanowna małżonka wie. No i wszyscy są szczęśliwi udając, że jest w porządku. Pozdrawiam większość pracujących z syndromem sztokholmskim. Przebudźcie się, bo za chwile może być za późno.

Tak3Nie
@Medea

uwłaczające to jest to piszesz nie wiem czy dobrze zrozumiałam ,co było nie w porządku w organizowanie wigilii? czy to ze się spiłaś jak świnia ? i spałaś w ubikacji? na podłodze, uprzednio puszczając oko do ... bo się przy składaniu życzeń nie mogła od niego odkleić a wszyscy patrzyli i widzieli !! jak mówią" uderz w stół a nożyce się odezwą" wiec się odzywasz zupełnie nie potrzebnie ten co to pisał trafił w każdy Twój słaby punt łącznie z tańcami na rurce ludzie wiedza co rozbiłaś w Hiszpanii i nie był to tylko taniec na rurce ....wiec nie zabieraj głosu nie komentuj za dużo jakie to są złe firmy , bo każda firma jest lepsza od (usunięte przez administratora) w którym pracowałaś ,niestety ludzie to wiedzą uważaj też co piszesz bo łatwo Cie namierzyć bo pewnie piszesz z domu lub jeszcze gorzej z telefonu a to są 2 sekundy do namierzenia Tak nawiasem to zawsze się dziwie ze właściciele nie ścigają takich ludzi a powinni bo to nie dzielenie się opinia tylko pomówienia ale ktoś mi ostatnio to wytłumaczył i ma to sens "jeśli ktoś czyta te (usunięte przez administratora) i przychodzi na rozmowę to znaczy że jego poziom intelektualny jest bardzo wysoki i że jest to najlepszy test inteligencji i poziomu etyczno moralnego. ,zawsze człowiek ma szanse sam się przekonać i wyciągnąć wioski " pozdrowienia z Barcelony :)

TakNie3
zniesmaczona

dobre ,dobre, naprawdę dobre szkoda ze to usunęli dałaś mu? bo innym tak i to nie raz i nie jednemu

@zniesmaczona

przepraszam miejsce w którym pracowałaś powinnam inaczej nazwać bo usunięte "miejsce uciech dla panów", a La Rambla to ulica a najlepsze to jest to skoro skomentujesz to znaczy że ubodło prawda boli :)

@Medea

Medea to było do Ciebie pozdrawiam

ony
@Medea

obydwie Ty i "zmiesmaczona" czy jak tam.. jesteście prymitywy ale fakty Medea są takie że na targach w Niemczech klient rozpoznał Cię i podzielił się wiedzą czym się zajmowałaś w Hiszpanii pewnie nie Ty pierwsza i nie ostatnia ale nie pisz już (usunięte przez administratora) wystarczy

Tak1Nie2
@zniesmaczona

Właśnie nożyce się odezwały, wypisując takie rzeczy o jakiejś biedaczce. Biedny też jest sam szef, przecież jest taki uroczy i przystojny, że nie może się opędzić od kobiet. Lecą do Niego jak muchy do gó..a.

observ
@Medea

jestem z poza Waszych waśni ale niestrety widać to jak na dłoni że się mścisz Medea słabe to zrobisz wszystko żeby się zemścić na firmie czy to na jakimś tam szefie u zwolnionych pracowników niestety tak to wygląda

TakNie1
@observ

A jeśli pracownik sam się zwolnił, to też tak wygląda? Może pracownik był molestowany seksualnie? Może odrzucony Pan i Władca mścił się na pracowniku poprzez znęcanie psychiczne? i jak to Panie observ skomentujesz? Dlaczego zakłada się, że ten właśnie pracodawca sam się pozbywa pracowników? przecież te czasy dawno minęły, że pracownik musiał się, zgadzać na wszystko, aby utrzymać pracę i wysłuchiwać, że na twoje miejsce jest 100, którzy stoją w kolejce. 1. Jeśli jesteś osobą z poza naszych waśni to co tu robisz? 2. Dlaczego natomiast nie komentujesz wpisów od strony firmy i najpewniej pochodzących od samego pracodawcy, czy nie bulwersuje Cię, że wypisuje takie obrzydliwe historie o pracownicy, które pozyskał manipulując ludźmi a nawet od samej pracownicy, która opowiedziała o sobie w zaufaniu, bo myślała, że szef jest taki fajny? Pozdrawiam

Tak3Nie
Barbars

Nie pracowałam w firmie ale pracowałam dla Państwa Kowalczyków. Tak empatycznych ludzi nigdy w życiu nie spotkałam. SERCE NA DŁONI. Cieszę się, że firma dobrze prosperuje, życzę najlepszego, a chłopców macie przecudnych. Barbara Katarzyna Laskiwska

Tak1Nie2

Czym VIVA PLUS II zachęcają? Jakie mają dodatki?

Zdziwiona
@Pytanie

Nie ma żadnych dodatków. Ktoś tam niżej napisał praca od dzwona do dzwona. Przychodzisz, odbijasz się i zasuwasz ile fabryka dała żeby zarobić na swoje utrzymanie, na przyjemności nie licz, ponieważ z tych zarobków możesz co najwyżej kupić sobie zapałki jako ozdobę komody.

Tak9Nie
Pracownik byly
@Pytanie

Jedyne dodatki za moich czasów to były za nadgodziny haha

Szofer
Użytkownicy czekają na odpowiedź 166 dni.

Magazynier kierowca. Jakie zarobki? Jaka umowa? Jakies informacje?

Tak15Nie
zainteresowana
Nazwa działu: Handlowy

czesc, znam j.francuski, angielki, hiszpański czy firma szuka kogoś do działu handlowego? Moje oczekiwania to 7 tys netto :D

Tak1Nie1
xD
@zainteresowana

xD co tak mało?

ZBIGNIEW MAGIER

WITAM WSZYSTKICH TYCH CO PRACOWALI I DALEJ PRACUJĄ W VIVIE T AK CZYTAM TE WSZYSTKIE OPINIE O FIRMIE I MNIE SZLAK TRAFIA LUDZIE FACET STWORZYŁ FIRMĘ DAŁ WAM ZATRUDNIENIE ZA MIARĘ DOBRE PIENIĄDZE A WY NA NIM PSY WIESZACIE SPRÓBUJCIE JEDEN Z DRUGIM OTWORZYĆ WŁASNY BIZNES I NIE MIEJCIE NAD NIM ŻADNEJ KONTROLI TO POPŁYNIECIE ZA MIESIĄC PRZEZ 7 LAT KIEDY TAM PRASOWAŁEM MIAŁEM Z SZEFEM BARDZO DOBRY KONTAKT FAKT JEST ŻE JEST OSOBĄ WYMAGAJĄCĄ ALE JAK TRZEBA TO UMI DOCENIĆ PRACOWNIKA JA TEŻ BYŁE WYZYWANY ZA NIE SWOJE BŁĘDY ALE PO KILKU DNIACH WSZYSTKO WRACAŁO DO NORMY PAMIĘTAJCIE NIKT WAM NIE BĘDZIE PŁACIŁ ZA SAME PRZEBYWANIE W PRACY TO NIE TE CZASY TRZEBA COŚ Z SIEBIE DAĆ ŻEBY ZAPRACOWAĆ NA WYNAGRODZENIE MIMO PARU ZŁYCH CHWIL DOBRZE WSPOMINAM PRACE W VIVIE POZDRAWIAM ZBIGNIEW MAGIER CHYBA JAKO JEDYNY PODPISAŁEM SIĘ POD OPINIĄ

Tak12Nie6
Aga Giri
@ZBIGNIEW MAGIER

Witam wszystkich...czytając po raz pierwszy opinie na temat tej firmy podpiszę się pod Zbyszkiem Magierem -swoim prawdziwym Nickiem. Pracowałam w Vivie ok 5lat I powiem wam wszystkim ,że jak czytam te wszystkie hejty to nie wierzę własnym oczom. 5lat temu zmieniłam pracę odchodząc z vivy,w której spędziłam 5lat ..zaczynałam jeszcze na starym miejscu na skrajnej..na moich oczach budowa nowej lokalizacji rosła. Szef przybiegalal do naszego dzialu pokazując nam jak wyglądają postępy budowy. W dzień otwarcia zaprosił wszystkich pracowników -byl szampan ,dobre jedzenie ,Adele...pokazał nam każdy zakamarek firmy. Grała muzyka ...wszyscy byli szczęśliwi. Szef i szefowa zbudowali tą firmę od podstaw -to bardzo dobrzy ludzie.Zarobki na ten czas były bardzo dobre,jak ktoś się wykazał to dostawał premie ,nagrody ,dla każdego pracownika kasa w kopercie w Wigilię. Ja akurat wygrałam konkurs pracownika roku i wyjechalam do Indii. Każdego roku wyjazd w inne miejsce...zdjecia z wyjazdów publikowane byly na stronie.Przepracowalam tam 5 lat ,bardzo miło wspominam ten czas, to dobra firma ale tylko dla ludzi,którzy chcą pracować i będa lojalni. Niestety rynek pracy sie zmienil i kazdy "mlody" po studiach oczekuje Bóg wie jakiej podstawy...ludzie na to trzeba sobie zapracować. A ci ,którzy w Vivie byli tylko miesiąc nic tak naprawdę nie wiedzą o tym ile szefostwo poświecilo czasu,nerwów, zaufania dla tych, ktorzy przychodzili na chwilę. Jeśli ktoś zna początki tej firmy od podszewki ,nigdy złego słowa by nie powiedział. Pozdrawiam wszystkich bylych pracownikow i GRATULUJĘ szefowi i szefowej ,że nadal są numerem jeden na rynku. Pozdrawiam Aga Giri

Tak8Nie9
@Aga Giri

witam, jestem pracownikiem w VIVIE. Czytając twoja wypowiedź krew mi się gotuje. Wycieczek nie ma już od 4 lat (fakt nr 1), zmienił się kierownik produkcji, czasem jego zachowanie czy wypowiedzi zostawiają wiele do życzenia (fakt nr 2), zwalniają się pracownicy ze stażem 10 i więcej lat i nie dlatego, że idą do innej lepszej pracy (fakt nr 3), brak w ubikacjach papieru, mydła, ręczników papierowych (fakt nr 4), nikt o tym głośno i otwarcie nie mówi,ale soboty obowiązkowe 3 zmianowe, żeby się waliło paliło musisz być (fakt nr 5). mogę tak podawać bez końca. Szefowa i Szef bardzo dobrzy ludzie, pracownicy również bardzo fajni ludzie. Od jakiegoś czasu wszystko się sypie nie wiem czy Szefostwo o tym wszystkim wie, jeżeli dalej tak będzie to w firmie będą pracować sami Ukraińcy (pracują nadgodziny, każda sobotę i jeszcze są zadowoleni), takich pracowników Kierownictwo lubi. Pozdrawiam

Tak6Nie1

Czy w obrębie jednego działu w VIVA PLUS II są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

@Pytanie

W obrębie żadnego z działów nie ma czegoś takiego jak lider, nie ma też co liczyć na awanse, bo nie bardzo są takie stanowiska..

Olga
@Pracownik produkcji

W takim razie już prawie wszystko jasne - bardzo dziękuję za te wyjaśnienia. Ale teraz już bardzo chętnie poznałabym aktualne warunki zatrudnienia, jakie się oferuje pracownikom w VIVA PLUS II. Czy firma od razu proponuje umowę o pracę, czy może decyduje się na to dopiero po okresie próbnym?

@Olga

Najpierw jesteś na okresie próbnym. Wygląda to tak, ze przez 3 miesiące jesteś na umowie zlecenie i jest stała stawka teraz chyba jest to 2200 na rękę. Po trzech miesiącach przechodzi się na akord. Dostajesz umowę najpierw na miesiąc - próbna, a następna o pracę, bodajże 2 lata. Na umowie o pracę masz najniższą krajową, resztę (wypracowanego akordu) dostajesz na umowie zlecenie. Czyli masz dwie umowy..

Nazwa działu: Produkcja

To co się w ostatnim czasie dzieje na produkcji woła o pomstę do nieba. Ogólnie praca na prawdę nie jest zła i zarobić w miarę też się da. Jak ktoś się zastanawia nad pracą i przyjdzie na rozmowę z kierownikiem, to niech nie bierze na poważnie tego co mówi na temat zarobków, bo niestety przesadza i trochę się zdziwicie (nie ma źle, ale takiej idylli jak opowiada, to niestety nie ma) i soboty. To nie są "góra dwie soboty, w grudniu" tylko rąbie się je prawie pół roku i nie ma, że ci nie pasuje. Pracujemy i nie ma gadki - na 3 zmiany! Rotacja niestety non stop. A co do samego kierownika.. Jeśli czyta to góra, a obstawiam, że tak, radzę, żeby się nieco przyjrzała jego pracy i podejścia do pracowników, bo ostatnio to zakrawa na porządny mobbing. Krzyki i wyzwiska, ciągła spina, aż strach chodzić na dzienne zmiany, za co znowu i za kogo zbierze się ochrzan. Obowiązków tylko dochodzi i rosnących wymagań, a akordu pomimo mnóstwa zleceń nie idzie wyrobić... Szkoda mi było tej pracy, ale bardziej szkoda zdrowia.

Tak2Nie
Sonia

Podtrzymuje. Jestem zainteresowana pracą?

Ona

Chętnie się spotkam z An, aby dowiedzieć się więcej na temat pracy.

An

Nie polecam pracy w tym miejscu ,pracowałam na dziale drukarz miałam styczność z chemią pcv tzw chlorek winylu nie dostałam rękawic oraz maski ochronnej , brak szkoleń rodo, BHP

Tak13Nie3
Eroxd
Nazwa działu: Produkcja

Witam , mam pytanko ile tak średnio sie zarabia w akordzie na drukarni ? Z góry dzięki za info !

Angelika ❤

Witam ???? Miło wspominam pracę w viva plus produkcja ???? najlepszy Brygadzista (usunięte przez administratora)???? Pozdrawiam Angelika ????

Tak1Nie40
Mat
Nazwa działu: Handlowy

Witam wszystkich, Zamierzałem aplikować do firmy jakiś czas temu, ale po przeczytaniu komentarzy na jej temat - zrezygnowałem. Paradoksalnie nie chodzi mi tu o negatywne komentarze, bo wiem doskonale że ludzie narzekają wszędzie, tylko riposty na nie, które w podejrzany sposób wydają się przedstawiać niezwykle kolorowy obraz, tym samym odnosząc się z niezwykłą pogardą do osoby komentującej. Uznałem to za bardzo niepokojące i czytając ostatnie komentarze, widzę że trend się utrzymuje. Dość szybko znalazłem zresztą pracę w korpo, więc zamknąłem temat. Ale do rzeczy, rozglądam się powoli za czymś innym (korpo jak to korpo), i wciąż biorę pod uwagę dział eksportu w Vivie - proszę więc, na ile to możliwe, o opis niedawnych doświadczeń z działu eksportu ludzi którzy pracowali bądź pracują w firmie. Przede wszystkim chodzi mi o atmosferę, bo z komentarzy i zwłaszcza rispost wyłania się bardzo nieciekawy obraz. (Osobo z pseudonimów : eligentna, Fakty po Faktach, loka itp - bardzo proszę - nie od Ciebie). W daleszej mierze - jak to wygląda w kwestii możliwości rozwoju, zarobków oraz zakresu obowiązków. Słowem - dać szansę, czy trzymać się z daleka? Będę wdzięczny za wszelkie kulturalne i rzeczowe komentarze, dziękuję!

Tak3Nie2
Mat
@Mat

Jakieś niedawne doświadczenia z działu handlowego?

Zostaw merytoryczną opinię o VIVA PLUS II - Bytom

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

VIVA PLUS II
1/5 Na podstawie 425 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Kosynierów 9