VIVA PLUS II

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o VIVA PLUS II

Kakadu

No więc... Mam bardzo mieszane uczucia. Szukałem pracy jeszcze przed wirusem i zostałem zaproszony na rozmowę - chyba najdziwniejszą w moim życiu. Na początku pani recepcjonistka wręczyła mi tescik ze słowami "każdy, kto chce tutaj pracować rozwiązuje ten test". Jakby... Ten sam test na wszystkie stanowiska? Sprzątaczka, magazynier, programista? Pytania... ciekawie dobrane, aby nie rzec - absurdalne - od obliczeń geometrycznych, przez co widzisz na obrazku, aż po napisz wiersz o swoim dzieciństwie. Bardzo to było ciekawe. Potem przyszedł taki pan, nie wiem czy szef, nie wiem kto w ogóle, czy miał chociaż jakieś imię, popatrzył na moje CV, na 5 minut zainteresował się moim doświadczeniem związanym z branżą i stanowiskiem, na które aplikowałem. Następnie cofnął się do momentu, w którym miałam przyjemność współpracować z parkiem wodnym i kolejne 20 minut zaśmiewał się z własnych dowcipów w stylu "och, basen, to sobie można popatrzeć". Była też bardzo profesjonalna i rzeczowa opowieść o polowaniu. Do dziś nie jestem pewien co się wtedy działo, ale w porządku, może być tak, że między ludźmi nie zaiskrzy, może że strony tego pana dziwny byłby inny przebieg rozmowy o pracę? Trzeba się zrozumieć. Przynajmniej starał się być na swój sposób sympatyczny... Natomiast parę miesięcy później, po zarazie, znowu szukam zajęcia i wysyłam aplikacje do firmy pod inną nazwą, z innego miasta i w ogóle zajmującą się innymi rzeczami. Przez OLX. Na OLX ktoś mnie prosi o kontakt mailowy na jakiś adres. Nazwy żadnej firmy w nim nie ma. No ok, chociaż niecodzienne - każda inna firma by napisała do mnie bezpośrednio i podała swoje dane, ale co tam, czemu ma sobie hr-owiec nie ułatwiac. Tym razem już na skrzynkę przychodzi mi informacja, że firma jest gdzieś indziej i co innego robi, niestety nie dowiedziałem się jak się nazywa. Dopiero po zobaczeniu zadania rekrutacyjnego zorientowałem się, że to...znów w to samo miejsce? Jakby...spoko, nikt nic złego nie zrobił, nikogo nie obraził. Ale czy tylko mnie taki sposób postępowania i rekrutacji wydaje się... Oryginalny?

Kakadu

A i jeszcze jedno. Ja nie wiem, czy udało ci się zauważyć to drobne zjawisko, powodujące drobne niedogodności, które się nazywa PANDEMIA. Na pewno wszyscy, którzy w tym czasie mają problemy z zatrudnieniem podchodzą pod kategorię "coś z nimi nie tak"? Co za empatia, wyrozumiałość i głębia wglądu w rzeczywistość. Pogratulować ????

lili
@Kakadu

rece opadaja za mądry nie jesteś i nikt tu nie robił zadnych wycieczek pod Twoim adresem tylko firma sie rozwija i tworzy nowa jeszcze wieksza firme w innym mieście a szuka starymi metodami które sie sprawdziły .. stad twoje wrażenie ze to jest to sama firma .... potwierdzam chodzi raczej o nową firme i rekrutacja była do nowej firmy w innym mieście znów jak wielu tu odwracasz "kota ogona " i jestes ten miły, dobry, wspaniały tylko świat sie na Tobie nie poznał i nie wykręcaj sie wirusem ,ludzie pracowici ,zdolni i z umiejętnościami znajdują prace i to czasem szybko nawet w czasach wirusa ... może te według Cie nie konwencjonalne metody są jednak skuteczne ? nie przyszło Ci to pewnie do głowy może ten test i rozmowa jest sprytniejsza od Ciebie ? i nie dostrzegłeś nawet co sie stał i jak zostałeś oceniony bo zawsze jest ocena ,każde pytanie jest na innych temat mimo ze sięga zakresem zakresu nauki ze szkoły podstawowej nikt nie ma interesu żeby być tu złośliwym tylko czasami ta złośliwość połączona z mądrościami jest od takich jak TY "pisze bo uważa ze jest najmadrzejszy ' nic nie wniosłeś do tematu tylko sobie popaplałeś tylko po co .. bo nie przyjeli Cie do pracy podszkol się ,lepiej się przygotuj , zrób to zadanie jak najszybciej , skoryguj CV i może się uda czego Ci życze

User

W zasadzie ta opinia jest prawdziwa i przedstawia tylko i wyłącznie fakty. Dosyć ogromnym problemem jest „kadra zarządzająca”, która niestety ma negatywny wpływ na funkcjonowanie firmy. Ci lojalni pracownicy nazbyt skupiają się na kolokwialnie mówiąc rzeczach nieważnych, które nijak się maja do sprzedaży. Kontrolowanie w każdej firmie jest oczywiście natomiast ślepe wyliczanie czasu jest bezsensownie. A jeżeli wyjdzie mniej to co zajęło tyle czasu? Brak indywidualnego podejścia do sytuacji, pracownika. Częste skupianie i wytykanie błędów aniżeli wspólne wyszukanie rozwiązania. Firma dużo uczy i ogromy szacunek dla właściciela firmy. Natomiast niektórzy pracownicy utknęli w „czasoprzestrzeni”, która nijak ma się do do bardzo trudnych dzisiejszych czasów.

@Lucy dowiedziałaś się coś apropo zatrudnienia?

mimaki

i znów coś kogoś boli koleżnko ,i znów kłamstwa ,co Wy z tego macie , tylko hejt się Wam ulewa ,albo konkurencja to pisze wycieczka była do Dubaju właśnie przed filmem ,rok wcześniej tez była do Izraela ,wcześniej nie pamiętam ale była przecież wszytkie zdjęcia są na fejsie chyba ich nie podrobili wycieczki są organizowane tylko w innej formie ,czyli na zaproszenie i nigdy właściciele z nimi nie jadą . Może to i pupile ale to kierownicy ,wiec też się postaraj może dasz rade Nie możesz się dziwić że tylko na zaproszenie ( bo mu i tak (usunięte przez administratora) obrobicie) pomyśl gdyby wysłał kogoś takiego jak Ty .... to tylko by strarcił kasę .....po tym co piszesz to za mądra nie jesteś jestem ani za ani przeciw ale denerwują mnie takie ewidentne kłamstwa Szefostwo właściwie od 3 lat już się do niczego nie wtrąca zobaczyć Go na hali to trzeba w kalendarzu zapisać ,chyba nawet większość czasu mieszka za granica , wiec po co faceta oczerniasz i jednocześnie boisz się Go jak ognia ( swoja droga jest czego :) ) w sumie to dobrze piszesz o zarobkach , o nagrodach ale trzymaj się prawdy zastanawiam się tez jaki masz poziom rozumowania bo program "Dobre Bo Polskie " jest o tym ze coś się produkuje w Polsce a nie kto tam pracuje,,wiec o co caman czego nie rozumiesz ? .Pracuje z tymi "niedobrymi Ukraicami " chociaż było ich tylko 3 i już nie ma żadnego smutne to, ale wyniki mieli lepsze od przeciętnej i to Cie może boli . na koniec ktoś tu napisał .....pisanie o niczym i jak dzieci i tu się zgadzam pozdrawiam P.S. Słyszałam ze pare spraw już poszło na Policje i do prokuratury Jestem ciekawa jak to się skończy Alejuż można znaleźć kilka wyników takich potyczek ;)

Lucy

czy w Viva plus są może jakieś opcje pracy na ten moment? ktoś coś wie na ten temat? niby z zadnym konkretnym ogłoszeniem się nie spotkałam, ale może jednak. jeśli ktoś się orientuje w tej kwestii to będę wdzięczna za info.

A może by tak zakończyć to przekomarzanie się jak dzieci? To nie forum od tego ! I firma dziwi się, że nikt jej na poważnie nie bierze jak tacy ludzie ja reprezentują.

Barbars

Nie pracowałam w firmie ale pracowałam dla Państwa Kowalczyków. Tak empatycznych ludzi nigdy w życiu nie spotkałam. SERCE NA DŁONI. Cieszę się, że firma dobrze prosperuje, życzę najlepszego, a chłopców macie przecudnych. Barbara Katarzyna Laskiwska

Czym VIVA PLUS II zachęcają? Jakie mają dodatki?

Pracownik byly

Jedyne dodatki za moich czasów to były za nadgodziny haha

Fredi

Firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Wiecie coś w temacie pracy?

Beatrice

tak w Twoim przypadku Medea powinnaś być wdzięczna właścicielom za szanse ale jej nie wykorzystałaś po tańcach na rurce i innych tzw. show w klubach i po tym ja sama płakałaś że nawet nie wiesz jak się ubrać poprawnie bo jesteś z domu alkoholowego .. trafiłaś do dobrej firmy i pracowałaś z ludźmi na poziomie ,wszyscy chcieli Ci pomóc tyle tylko że jesteś chyba jeszcze za młoda żeby to zrozumieć lub docenić Bądź szczęśliwa !nie daj się bić przyszłym chłopakom ! i nie pisz głupot o ludziach którzy wyciągnęli do Ciebie rękę

Pracownik produkcji

Szkoda, że na te wycieczki jeżdżą non stop te same osoby... Można zobaczyć na zdjęciach na stronie firmy, plus pojedyncze osoby . Do samego szefa nic nie mam, bo nie miałam z nim do czynienia, ale parę rzeczy w tej firmie niestety kuleje. Jak można pozwolić, żeby pracownicy z długoletnim stażem nic nie znaczyli dla firmy. Co do BHP, najgorzej nie jest, ale wystarczy wejść do toalety na produkcji najlepiej w godzinach popołudniowych to się przekonacie, że jest problem z głupim mydłem (tu wywalczyliśmy ostatnio i póki się nie skończy, to będzie) o ręcznikach papierowych nie wspomnę. Towar deficytowy. Smutna prawda.

Medea

Może zacznijmy od tego że nie jestem żadną koleżanką z drukarni, jeśli chodzi o prywatne myśli to forum właśnie do tego służy, bo każdy pracownik w tej firmie miał własne przeżycia, o których powinien podzielić się z innymi potencjalnymi pracownikami.(usunięte przez administratora)Poza tym odpisywanie na kilka różnych wpisów szukając powiązań jest słabym tropem, przecież wiadomo że z tej pracy odeszło mnóstwo łudźi, którzy na pewno nie chwalą tej firmy.

zainteresowana

czesc, znam j.francuski, angielki, hiszpański czy firma szuka kogoś do działu handlowego? Moje oczekiwania to 7 tys netto :D

xD
@zainteresowana

xD co tak mało?

ZBIGNIEW MAGIER

WITAM WSZYSTKICH TYCH CO PRACOWALI I DALEJ PRACUJĄ W VIVIE T AK CZYTAM TE WSZYSTKIE OPINIE O FIRMIE I MNIE SZLAK TRAFIA LUDZIE FACET STWORZYŁ FIRMĘ DAŁ WAM ZATRUDNIENIE ZA MIARĘ DOBRE PIENIĄDZE A WY NA NIM PSY WIESZACIE SPRÓBUJCIE JEDEN Z DRUGIM OTWORZYĆ WŁASNY BIZNES I NIE MIEJCIE NAD NIM ŻADNEJ KONTROLI TO POPŁYNIECIE ZA MIESIĄC PRZEZ 7 LAT KIEDY TAM PRASOWAŁEM MIAŁEM Z SZEFEM BARDZO DOBRY KONTAKT FAKT JEST ŻE JEST OSOBĄ WYMAGAJĄCĄ ALE JAK TRZEBA TO UMI DOCENIĆ PRACOWNIKA JA TEŻ BYŁE WYZYWANY ZA NIE SWOJE BŁĘDY ALE PO KILKU DNIACH WSZYSTKO WRACAŁO DO NORMY PAMIĘTAJCIE NIKT WAM NIE BĘDZIE PŁACIŁ ZA SAME PRZEBYWANIE W PRACY TO NIE TE CZASY TRZEBA COŚ Z SIEBIE DAĆ ŻEBY ZAPRACOWAĆ NA WYNAGRODZENIE MIMO PARU ZŁYCH CHWIL DOBRZE WSPOMINAM PRACE W VIVIE POZDRAWIAM ZBIGNIEW MAGIER CHYBA JAKO JEDYNY PODPISAŁEM SIĘ POD OPINIĄ

Aga Giri
@ZBIGNIEW MAGIER

Witam wszystkich...czytając po raz pierwszy opinie na temat tej firmy podpiszę się pod Zbyszkiem Magierem -swoim prawdziwym Nickiem. Pracowałam w Vivie ok 5lat I powiem wam wszystkim ,że jak czytam te wszystkie hejty to nie wierzę własnym oczom. 5lat temu zmieniłam pracę odchodząc z vivy,w której spędziłam 5lat ..zaczynałam jeszcze na starym miejscu na skrajnej..na moich oczach budowa nowej lokalizacji rosła. Szef przybiegalal do naszego dzialu pokazując nam jak wyglądają postępy budowy. W dzień otwarcia zaprosił wszystkich pracowników -byl szampan ,dobre jedzenie ,Adele...pokazał nam każdy zakamarek firmy. Grała muzyka ...wszyscy byli szczęśliwi. Szef i szefowa zbudowali tą firmę od podstaw -to bardzo dobrzy ludzie.Zarobki na ten czas były bardzo dobre,jak ktoś się wykazał to dostawał premie ,nagrody ,dla każdego pracownika kasa w kopercie w Wigilię. Ja akurat wygrałam konkurs pracownika roku i wyjechalam do Indii. Każdego roku wyjazd w inne miejsce...zdjecia z wyjazdów publikowane byly na stronie.Przepracowalam tam 5 lat ,bardzo miło wspominam ten czas, to dobra firma ale tylko dla ludzi,którzy chcą pracować i będa lojalni. Niestety rynek pracy sie zmienil i kazdy "mlody" po studiach oczekuje Bóg wie jakiej podstawy...ludzie na to trzeba sobie zapracować. A ci ,którzy w Vivie byli tylko miesiąc nic tak naprawdę nie wiedzą o tym ile szefostwo poświecilo czasu,nerwów, zaufania dla tych, ktorzy przychodzili na chwilę. Jeśli ktoś zna początki tej firmy od podszewki ,nigdy złego słowa by nie powiedział. Pozdrawiam wszystkich bylych pracownikow i GRATULUJĘ szefowi i szefowej ,że nadal są numerem jeden na rynku. Pozdrawiam Aga Giri

@Aga Giri

witam, jestem pracownikiem w VIVIE. Czytając twoja wypowiedź krew mi się gotuje. Wycieczek nie ma już od 4 lat (fakt nr 1), zmienił się kierownik produkcji, czasem jego zachowanie czy wypowiedzi zostawiają wiele do życzenia (fakt nr 2), zwalniają się pracownicy ze stażem 10 i więcej lat i nie dlatego, że idą do innej lepszej pracy (fakt nr 3), brak w ubikacjach papieru, mydła, ręczników papierowych (fakt nr 4), nikt o tym głośno i otwarcie nie mówi,ale soboty obowiązkowe 3 zmianowe, żeby się waliło paliło musisz być (fakt nr 5). mogę tak podawać bez końca. Szefowa i Szef bardzo dobrzy ludzie, pracownicy również bardzo fajni ludzie. Od jakiegoś czasu wszystko się sypie nie wiem czy Szefostwo o tym wszystkim wie, jeżeli dalej tak będzie to w firmie będą pracować sami Ukraińcy (pracują nadgodziny, każda sobotę i jeszcze są zadowoleni), takich pracowników Kierownictwo lubi. Pozdrawiam

Czy w obrębie jednego działu w VIVA PLUS II są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Olga

W takim razie już prawie wszystko jasne - bardzo dziękuję za te wyjaśnienia. Ale teraz już bardzo chętnie poznałabym aktualne warunki zatrudnienia, jakie się oferuje pracownikom w VIVA PLUS II. Czy firma od razu proponuje umowę o pracę, czy może decyduje się na to dopiero po okresie próbnym?

Pracownik produkcji

To co się w ostatnim czasie dzieje na produkcji woła o pomstę do nieba. Ogólnie praca na prawdę nie jest zła i zarobić w miarę też się da. Jak ktoś się zastanawia nad pracą i przyjdzie na rozmowę z kierownikiem, to niech nie bierze na poważnie tego co mówi na temat zarobków, bo niestety przesadza i trochę się zdziwicie (nie ma źle, ale takiej idylli jak opowiada, to niestety nie ma) i soboty. To nie są "góra dwie soboty, w grudniu" tylko rąbie się je prawie pół roku i nie ma, że ci nie pasuje. Pracujemy i nie ma gadki - na 3 zmiany! Rotacja niestety non stop.(usunięte przez administratora)Obowiązków tylko dochodzi i rosnących wymagań, a akordu pomimo mnóstwa zleceń nie idzie wyrobić... Szkoda mi było tej pracy, ale bardziej szkoda zdrowia.

Sonia

Podtrzymuje. Jestem zainteresowana pracą?

Eroxd

Witam , mam pytanko ile tak średnio sie zarabia w akordzie na drukarni ? Z góry dzięki za info !

Angelika ❤

Witam ???? Miło wspominam pracę w viva plus produkcja ???? najlepszy Brygadzista (usunięte przez administratora)???? Pozdrawiam Angelika ????

Mat

Jakieś niedawne doświadczenia z działu handlowego?

K.

Praca nie jest zła moze troche monotonna ale ujdzie jedyne co mi przeszkadzalo ze czlowiek prosi sie sie o swoja umowę a powinna byc juz pierwszego dnia przy podjeciu pracy. Fajni ludzie pacuja na drukarni i to byl duzyyyyy plus.

Klaudia
@K.

A możesz powiedzieć coś więcej? Czy praca jest od poniedziałku do piątku po 8h, czy sa nadgodziny? Umowa od poczatku jest o prace?

Ciekawski
@Klaudia

Praca po 8h, jak trafisz na "sezon" to i weekendy nie Twoje :) pierwsze 3 umowy to zlecenie, taki okres ochronny z fajną kasą, potem umowa o prace i ile zrobisz tyle zarobisz. Faktycznie, ludzie fajni. Gorzej ze środkami ochronnymi, ubrań roboczych też możesz sie nie doczekać ;p

Napoleon

(usunięte przez administratora) mnie boli Lubię atmosferę w VIVA PLUS II za: Filoki

ona

pip to przerażające że są tacy ludzie jak Ty też uważam jak jogi że (usunięte przez administratora)jest zwykła złodziejka jestem pracownikiem mam swoje zdanie ale trzeba być człowiekiem publicznie znieważyłem tego faceta a za to są już paragrafy to czyta tez jego rodzina jak byś się czuł jak ktoś tak by Ciebie nazywał ? jesteś świnią jak masz ochote i odwage to powiedz to w face to face nie schowasz się za byle Nickiem Policja łatwo Cie namierzy po IP które udostępni forum zastanawiałam się czemu firma nie zablokują możliwości pisania takich głupot i obelg … ale może czekali aż ktoś będzie na tyle mało rozumny i da się ponieść "swojej " fantazji" z tego co wiem to obydwie sprawy sa już na Policji i teraz wystarczy poczekać... kibicuje i mam nadzieje że podadzą Cie tu z imienia nazwiska i będzie wstyd siema

Solidarni

Wszystkie firmy poszkodowane przez portal gowork zachęcamy do dołączenia się do pozwu grupowego przed Sądem . Wszystkich zainteresowanych z całej polski zachęcamy do kontaktu na nieprawdziwe12[małpa]gmail.com .Jedynie ruch solidarny położy kres tym kłamstwom i kalumniom Piszcie będziemy się wspólnie bronić

Zostaw merytoryczną opinię o VIVA PLUS II - Bytom

• Jak się pracuje w VIVA PLUS II?

Zobacz opinie na temat firmy VIVA PLUS II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVA PLUS II?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVA PLUS II?

Kandydaci do pracy w VIVA PLUS II napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVA PLUS II