Zajfert

Częstochowa

Zajfert

Opinie o Zajfert

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Natalia

@anonimowy, czy jesteś byłym bądź obecnym pracownikiem firmy Zajfert? Czy możesz coś napisać na temat warunków pracy jakie oferuje pracodawca? Jeżeli posiadasz jakieś cenne informacje na temat pracy w tej firmie proszę podziel się nimi na forum. Każda merytoryczna wypowiedź będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy.

Filip

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

koora

slochajcie zajferta juz nie ma od roku na rynku a wy dalej wypisujecie takie glupoty to bez sensu

dino
@koora 28.05.2017 13:30

Jak nie ma? Jest i nadal jest prezesem!

Natalia

Pisaliście wcześniej niezbyt przychylne komentarze na temat firmy Zajfert - czy od Waszych ostatnich komentarzy coś się zmieniło w firmie? Pisaliście też, że firmy już nie ma rynku - w KRS-ie ani ogólnie w Internecie nie znalazłam takich informacji, czy ktoś ma sprawdzone info na ten temat i mógłby się podzielić swoją wiedzą?

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Zajfert?

Nina

Jesteście przekonani, że nie można o Zajfert-ie napisać coś więcej ale przechylnego? W każdej firmie są lepsze i gorsze chwile. Wiem natomiast jedno, że atmosfera w firmie w znacznym stopniu zależy od ludzi!!!

Ania

Witam wszystkich przeczytałam wasze opinie o firmie Zajfert i Quavo muszę przyznać, że jesteście bardzo powściągliwość dla tej bandy oszustów i degeneratów. Nowe osoby powinny zwrócić uwagę na dokumenty, które dostaną do podpisu: zakres obowiązków ( większość zakazana przy stopniu umiarkowanym) , oszczędność produktów ( dostaniecie i tak mniej niż ninimum), i oczywiście zakaz przekazywania informacji o firmie. Byłam pracownikiem tej firmy a ZUS Sosnowiec przez dwa tygodnie więcej się nie dało. Mobing i poniżanie na każdym kroku nie mówiąc o plotkach w których góruje cud natury Aldona. Ludzie tam pracujący nie zdają sobie sprawy że to szpicel pierwszej jakości, wszystko co usłyszy leci do brygadzistki, podkłada ludzą świnie ,żeby ich zwolnili, bo nie ma grupy i boi się że wyleci. Obie z brygadzistką tylko knują i spiskują, przez te dwa tygodnie na słuchałam się sporo wiem nawet kto siedzi w portfelu Aldony masakra. Ludziska uciekaj cie jak najdalej.

Ruda
@Ania 24.05.2017 11:48

Ale się uśmiałam wreszcie ktoś napisał prawdę o blądi. Ja też pamiętam jak przyszła do ZUS-u latała za koordynatorem i donosiła, wystroiła się jak do kościoła tyłkiem zamiatała, zęby szczerzyła Piotruś powiedz że ładnie wyglądam. Napewno wszystkie pamiętają aferę z dyrektorskim piętrem chora była żeby się tam dostać aferę nakręcił, że szkoda gadać,ale któraś ją uświadomiła że to wcale nie taki rarytas, szybko odwróciła kota ogonem wpadła w histerie, że tam nie pójdzie, Piotruś ją zwolnił potem przyjął super szopka pod publikę. Woli tyłek obrabiała a potem z płaczem dzwoniła bo się wszyscy na nią uwzieli. Najbardziej szkoda mi było Eli i Marysi owineła sobie je wokół palca a za plecami wyśmiewała się w perfidny sposób. Aldona ma sporo za uszami. Mam nadzieje ze w końcu noga jej się powinie i trafi na kogoś kto zapłaci jej za wszystkie przez nią pokrzywdzone. Krzywda zawsze wraca a ludzkie łzy bolą najbardziej. Pozdrawiam wredną Aldona "blądi"

Kasia

Uważajcie na tę firmę!Zatrudniają ludzi niepełnosprawnych i żerują na ich ! Bardzo dobrze poznałam ich metody i gdy tylko znalazłam normalnego pracodawcę,zaraz uciekłam od tych kanciarzy! Jeden z przykładów:miałam wypadek w czasie pracy z winy drugiej pracownicy tej firmy.Sporządzona została notatka służbowa z podpisami pracowników obiektu,którzy udzielili mi pomocy.Pani Zajfertowa grożąc mi palcem ,kategorycznie zakazała rozgłaszania zaistniałego faktu.Mam się wychorować i wracać do roboty.Pan z BHP zignorował moje zdarzenie.Po kilkumiesięcznej utarczce z Zajfertami dopięłam swego i odzyskałam należne mi pieniądze .Musiałam postraszyć sądem pracy cwaniaczków.

Pepw

Pracuje w quavo od roku czasu i nigdy nie mialam problemu zeby ktos mnie zle traktowal i wyplata zawsze byla i na czas .. sami szukacie problemow .. a PANI Bożena to najlepsza szefowa jaka znalam ugodowa i nigdy nie da krzywdy zrb pracownikom

hardus

No pewnie to jest konkurencja, bo ja wiem, że firma dobrze prosperuje i pracownicy są traktowani tak jak powinni @mati.

Wszystkie te negatywne opinie o firmie są prawdą jak o Firmie Zajfert tak i o firmie Quavo, ktoś w końcu musi doprowadzić do zamkniecia takich firm które żerują na ludziach którzy chwycą się każdej pracy byle tylko mieć na przysłowiowy chleb. W dzisiejszych czasach każdy chce pracować aby mieć za co żyć. Czy to pozwala takim firmą wykorzystywać pracowników ???!!! gdzie Ci ludzie mają sumienie? ??? Mi udało się znaleźć pracę w innej firmie i nie żałuję że nie pracuję już w firmie rodziny Państwa Zajfert. Najsmutniejsze jest to że osoby z niepełnospawnością zostają w takiej pracy bo nie mają innego wyjścia, za coś przecież muszą żyć. Mam nadzieję, ze w końcu się coś zmieni w zakładach pracy chronionej,chroniony powinien być pracownik a nie psełdo pracodawca.

mila

czy ktoś pracował w zus częstochowa,jak tam jest-jaka brygadzistka,czy pensja na czas

Marek korbela alpinista

Macie problem bo praca tam to czyste kpiny mi kasę jeszcze wiszą jak zajfert tak i quawo masakra całą rodzinka posrala i to zdrowo auta kupują za moje zarobione pieniądze

ruda

Benek weź się do pracy uczciwie leniu smierdzacy, zapita palo .Ja rozumiem że chciałbyś dostawać pieniądze za frajer, ale tak nigdzie nie ma

BENEK

RUDA !kolezanaka p.CZERWIŃSKIEJ !ZNAMY CIĘ !

Ruda

Piszecie tutaj takie okropne i niesprawiedliwe opinie,sama pracuję w firmie quavo 2 lata i nigdy nie brakowało srodków czystosci ani mopów ani papieru ani zetek.Nikt nigdy na mnie nie krzyczał ani nie wyzywał.Więc nie rozumiem skąd u Was takie oszczerstwa///MYSLE że jesli komus nie chce sie pracować i mysli że za leżenie bedą mu płacić to się myli.WEZCIE SIE DO PRACY ALBO JA ZMIENCIE

lena

i taka osoba jak pracownik JULIUSZ noe pełnosprawny wyjada ze smietnika na terenie ZUS-u [pytanie zasadnicze ?kto bierze jego pensje?

Jeremi

Pracuję w firmie od dwóch i pół miesiąca ze skierowaniem z Urzędu Pracy. Jestem pracownikiem fizycznym przy ZUS Czerniakowska w Warszawie, i uważam, że wszystko to tu było napisane o P. Annie Czerwińskiej jest nieprawdą i wręcz kierowane jakąś niezrozumiałą dla mnie nienawiścią. P.Anna Czerwińska oznacza się wielkim poczuciem empatii i wyrozumiałości w stosunku do podległych jej pracowników. Nie dość,że zajmuje się sprawami podległej jej jednostki to do tego sama niejednokrotnie pracuje fizycznie i za to można ją jedynie podziwiać a nie pisać niezrozumiałe dla mnie hejty. Sam byłem świadkiem, że pracownicy którzy powinni byli zostać wyrzuceni z pracy dyscyplinarnie zostali przez Panią Anne potraktowani ugodowo.Samej firmy nie znam i nie jest to moją intencją aby ją oceniać i wtrącać się w jej wewnętrzne sprawy.Przyszedłem tu pracować, a nie jęczeć i wypisywać obrzydliwe oskarżenia.Warunki zostały mi przedstawione i na nie się zgodziłem, jak wyżej zostało napisane, jeśli się komuś nie podoba to zawsze ma wybór i może się zwolnić.A z tego co widzę to niektórzy myślą, że przyszli sobie tutaj posiedzieć i brać pieniądze za nic...No to chyba takiej firmy w naszym Kraju nie ma, ale jeśli ktoś z wyżej wymienionych opiniotwórców cokolwiek wie o takiej firmie, to proszę o pilny kontakt. Dziękuję, z poważaniem (usunięte przez administratora)

JEREMI
@Jeremi 26.11.2015 08:37

CZERWINSKA PISZE O SOBIE POCHWALNE OPINIE !

ciul

I będzie głośno, i będzie się działo czy to Zajfert czy to Quavo

sprzątajaca x34

Na temat "firmy" (piszę w cudzyslowiu, poniewaz tego burdelu nie mozna nazwac firma) ZAJFERT mam do powiedzenia mnóstwo rzeczy! Oczywiście wszystko jest w ciemnym świetle, ponieważ żadnych plusów tutaj nie ma! Nawet nie wiem od czego zacząć, bo to jest jedno wielkie g*wno. Myślę, że szczytem tego burdelu jest traktowanie pracownika (o ile "firma" ta wie co to słowo znaczy), a mianowicie - zatrudniony nie ma żadnych praw, jest traktowany jak śmieć, byle kto, gnida, która pracuje byle tylko dać zysk "firmie"; mimo, że są to osoby niepełnosprawne, które powinny być traktowane inaczej, z odpowiednim podejściem, a nie gorzej, manipulując nimi, bo właśnie takie są; celowo część pracowników jest niezdolna do jakiejkolwiek pracy, nadużywa alkoholu, ma symbol P.. ale firmie nie zależy na jakości wykonywanych usług, tylko na tym, ze z takich ludzi mają największy zysk, osoby zdrowe na umyśle są wyeliminowane, ponieważ stwarzają zagrożenie, że mogą "zrobić porządek" w tej "firmie" (najczęściej są zastraszne zwolnieniem jeśli walczą o swoje prawa). Dla przykładu, "firma" dała pracownikom tak silne chemikalia do czyszczenia, ze używanie ich powodowało omdlenia, wymioty i inne dolegliwości - myśleli, ze dając takie g*wno osobom niepelnosprawnym, te nie będą interweniować w tej sprawie; a jednak sprawa stała się głośna, ale nikt się tym nie przejął, mimo, że pracownicy musieli przejść na chorobowe. Inna kwestia do poruszania w tym szambie jest odnosnie asortymentu w jakie zaopatrzają, a raczej nie zaopatrzają swoich pracowników: brak uniformow, rękawiczek, mopow, sciereczek (jedna służyła do umycia muszli klozetowej, biurek, drzwi - WSZYSTKIEGO), odpowiednich preparatów do czyszczenia.. no k*rwa nic nie było; jak brakło ręczników papierowych albo papieru toaletowego, to p. koordynator kazał pomnożyć albo kupić za swoje pieniadze (pracownicy obiektu wycierali d*pe ręką); ciągle brakowało tego, dla obiektu, dla której "firma" pracowała.. Kolejną sprawą jest koordynator - druga osoba po Panu Bogu - która może robić w firmie wszystko cokolwiek zechce; np. używać mobbingu wobec pracowników (zdarza się to bardzo często), wyzywanie ich od "nieudolnych bab", krzyk, ubliżanie jest na porządku dziennym i mimo interwencji o tym "szanownej" Aleksandrze Zajfert, nic z tym nie zrobiła, powiedziała, ze koordynator może sobie na to pozwolić; koordynator ma w d*pie pracowników (w sumie jaka "firma", jaki właściciel, takie g*wno i koordynator), nie interesuje się nimi, za premie pracowników wyjezdza na wczasy zagraniczne, od czasu do czasu przyjeżdża do firmy zeby op*erdolic pracowników, pop*erdolic jakieś głupoty i pojechac z wykrzywionym ry*em; to nie przypadek, ze koorydnatorka taka jak wlascicielka. Kolejną rzeczą jest nawet brak wody do picia dla pracowników; "firma" mówiła, zeby pić wodę z kranu; nie ma przerwy na sniadanie, na odpoczynek. Innym motywem, jednakże tym razem o pracownikach jakich również tam zatrudniają jest fakt, ze przychodzą psy*holki, zatrudnione na 3/4, pelny etat i nie przepracuja nawet połowy tego co mają do zrobienia; szybko przyjda do pracy, "ochlapią" podłogę, udadza, ze cos porobily i zamiast przebywac w pracy 8h, wracają po max. po 3h do domu - syf jaki był, taki jest, osoby niekompetentne są utrzymywane na tych stanowiskach. Dodatkowo jeśli pracownik zachoruje to musi przewidziec to przynajmniej tydzien wcześniej i powiadomic o tym firmę, zeby mogli kogos dac na zastepstwo, ktorego i tak nigdy nie ma! Syf wszędzie. No ale przecież ludzi rzetelnych, pracowitych i uczciwych sie wyeliminowuje. Jak w ogóle takie g*wno może prosperować na rynku pracy, śmiech na sali! Nie polecam, nie pozdrawiam i życzę wszystkiego najgorszego dla brudnej i nieuczciwej wlascicielki tej śmierdzącej firmy! ALOHA #tematdlauwagi

ROMAN

PRACOWAŁEM W Z,U.S ul czerniakowska przez 4 miesiace z 2 mioesiące nie dostałem wypłaty sprawe skierowałem d o sądu czekam już 4 miesiące na wyrok tej firmy ale oni mają jakieś układy z Polityką P.O. WIĘC NIE IEM CZY WYGRAM ? ZOSTAŁEM BIEDNY I BEZ PRACY ! OSTRZEGAM !!!!TO FIRMA KRZAK NIE WIERZCIE SZCEGÓLNIE P.ANNA CZERWIŃSKA !ZAKŁAMANA ,OSZUSTKA ,ZWYKŁA SZPRZĄTACZKA ALE SCIERKA !!!

kundel

PROPONOWAŁ BYM JEDNEJ P,z CZERNIAKOWSKIEJ -Z,U,S,- UDANIE SIĘ DO PSYCHIATRY !! TRAKTOWANIE LUDZI W SPOSÓB ZEROWY WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA !! CZY SZEFOSTWO O TYM WIE ? DLATEGO SĄ TAKIE ROTACJE W TYM Z.U.S-ie !!

HUDA

P.ZAJFERT może sobie straszyć zwolnieniami z pracy !!!ALE MY MAMY WYBÓR !! ZAWSZE PRACĘ MOŻNA ZMIENIĆ !! I ZMIENIAM !

Firma nieuczciwa, wykorzystująca pracowników, nie zapewniają odpowiedniej ilości środków jak i akcesoriów do sprzątania. Kontakt z kierownictwem zerowy!!! Dodzwonić się do nich graniczy z cudem. Firmą kieruje cała rodzina. Szefostwo wymusza od pracowników udokumentowania z leczenia psychiatrycznego, jak i I grupę inwalidzką. Jak człowiek który do tej pory miał np II jak i III grupę inwalidzką może się zacząć starać o otrzymanie I, chyba jak sobie rękę odetnie. Żądania właścicielki są bezsensowne jak i żerujące na czyjejś niepełnosprawności. Wymuszanie od pracowników chodzenia do psychiatry by ona mogła dostawać za każdą taką osobę odpowiednie środki pieniężne od Państwa. Grożenie pracownikom że jeśli się nie załatwi odpowiedniego papierka to niestety słowa włascicielki " niestety będziemy się musieli pożegnać" jest nie do zaakceptowania Firma Zajfert jak i Quavo " właściciel syn " wykorzystują osoby niepełnosprawne. Ktoś powinien w końcu się za nich wziąć. Tak nie może być. Niedługo 4 pokolenia będa kierowały tymi żenującymi firmami. Nie polecam pracy w tej firmie.

Huda

TO JEST FIRMA ŻERUJĄCA NA BEZRADNOŚCI CZŁOWIEKA KTÓREMU CIĘZKO ZNALEŻĆ W TYM KRAJU PRACĘ !! PAMIĘTAJCIE TO FIRMA RODZINNA !! ALE IDĄ DOBRE WIATRY !! PŁACE W TEJ FIRMIE ZA USŁUGI SĄ ŻENUJĄCE !! CZŁOWIEK TRAKTOWANY JEST JAK ZERO !! UMOWY PODPISYWANE OD DOŁU !! SZUKAĆ NOWEJ PRACY I UCIEKAĆ TYLE WAM RADZĘ ! NIE MÓWIĄC O BRYGADZISTACH !!TRZYMAJĄ Z KOORDYNATORAMI !NIE SĄ RZECZOWI W PRACY TWORZĄ SIĘ PODZIAŁY NA LEPSZYCH I GORSZYCH !!JEDNI PRACUJĄ DRUDZY SIEDZĄ Z P.BRYGADZISTKA itp.a SZEFOSTWO NAWET NIE WIE !!DLACZEGO LUDZIE ODCHODZĄ !!NATOMIAST BRYGADZISTA ŻEBY UKRYĆ PRAWDĘ ZNAJDZIE POWÓD !!JA ODZESZŁEM/AM DLACZEGO ? KLAN SIEDZIAŁ I NIC NIE ROBIŁ !!POSPULSTWO ROBIŁO WSZYSTKO !! TAKIE PODZIAŁY NIE SŁUZZĄ ŻADNEJ FIRMIE !!

PISOWIEC
@Huda 04.07.2015 07:56

PIS !! DOJDZIE DO WŁADZY I WYKUSZY Z RYNKU TĄ DZIADOWSKĄ FIRMĘ !! SKOŃCZĄ SIĘ UKŁADY !! IDZIEMY PO WAS !! FIRMO KRZAK Z CZĘSTOCHOWY !!

benia

Witam.Proszę wszystkich chcacych pracować w firmie Zajfert lub Quawo aby zastanowili się zanim zechca u nich w pracować, firma nieuczciwa dorabiajaca się na wykorzystywaniu pracowników a głównie sama właścicielką tej firmy.Uwazajcie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

wkurzony

jedno co mam do dodania to to że na terenie Łodzi policja przesłuchuje ludzi na temat działalności firmy

kuternoga

opinia o tej firmie to ciężki orzech do zgryzienia i nie powiem wam, co myślę o przedstawicielach, koordynatorach właśnie firmy "ZAJFERT" sami to oceńcie, a ja opowiem wam moją historię związaną z tą firmą: Jestem osobą z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności i uszkodzonym narządem ruchu. Przez rok pracowałam na obiekcie, który był bardzo wymagający. Niestety kontrakt mojej firmy się kończył i przegrał przetarg publiczny z ZAJFERT. Do tej pory nikt nie miał zastrzeżeń do pracy, mojej i moich koleżanek. Kiedy na obiekt weszła firma Zajfert zaczęło się ! Tu brudno, tam nie doczyszczone! Przez pierwsze 2 tygodnie jako pracownik zatrudniony na um.o dzieło tylko psioczyłam, że nie mam czym sprzątać, bo sam odkurzacz, kij i nakładka do mopa to za mało nikt z firmy nie reagował, a pracownicy obiektu zwracali uwagę nam; sprzątającym. Gdy miałam już tego dość ośmieliłam się zadzwonić do koordynatorki, żeby upomnieć się ośrodki czystości i dowiedzieć się kiedy przyjedzie na obiekt, usłyszałam, że będzie końcem m-ca ( a była dopiero połowa), a pracować mamy tym co nam dostarczyła, czyli niczym, bo nawet worków na śmieci nie było. Końcem m-ca pani koordynator się pojawiła ze środkami na nowy m-c i wiecie co mi się dostało z przydziału!250ml koncentratu do mycia podłóg, 3 odśw. pow. w żelu i litr płynu do naczyń, pół litra płynu do mycia szyb, aaa i upomnienie, że nie wykonuje poleceń przełożonego ( myj i wszystko doczyść samą wodą nawet to co wymaga środków profesjonalnych)Z dnia na dzień było gorzej, ale bałyśmy się już nawet cokolwiek powiedzieć będąc na okresach próbnych. Dziewczyny, które miały prawo do renty zaczęły rezygnować z pracy, a na ich miejsce zaczęły wskakiwać osoby z dysfunkcją słuchu i mowy. W rezultacie po okresie próbnym z obiektu zostały zwolnione osoby z dysfunkcją ruchu "R" i zastąpione osobami głuchoniemymi, bądź z poważną dysfunkcją tych narządów. A i zapomniałam dodać, że nagle pojawiła się jeszcze jedna koordynator miejscowa i zaczęła wprowadzać swoje metody sprzątania, a kadry twierdzą, że na tym terenie nie mają miejscowego koordynatora. Jak na obiekt przyjechał serwis, to musiałyśmy jeszcze po nim sprzątać, tak nam wszystko doczyścili, że ściany musiałyśmy myć ręcznie, bo takie były zachlapane. Reasumując i tu pole do popisu macie wy .................,a ja odezwę się, kiedy będę wiedziała jaki będzie finał tej przygody, pozdrawiam :)

Góralka

Sądzę że wszyscy oglądaliście trylogię ,,Gwiezdne Wojny''. Ja te wojny przerabiam codziennie w mojej pracy.Myślę że teraz wyświetlają mi część pod tytułem,,Powrót Jedi'' .Jest to część ostatnia.Ostatnim też będzie mój list a o czym dowiecie się wszyscy gdy treść tej opinii z uwagą przeczytacie.Mieczów laserowych czyli mopów powinno być w arsenale około 160 a jest jakieś 18.Co się z nimi stało.Czy połączyły się w walce w ręcz.Czy też trafiły na ciemną stronę mocy.A może je sprzedano tym małym kudłatym niedźwiadkom które handlują oscypkami pod Gubałówką.Natomiast o maszynie którą,sprzątam szpital nie mogą powiedzieć niech moc będzie z Tobą,ponieważ (życzliwe koleżanki zapomniały ją przez dwa dni naładować). A ja im naładuje do tych głupich głów.Straszą mnie tu ciągle że,zostanę zwolniona albo żebym sama się podała do dymisji ale mam to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie.Wiem bowiem że to one a nie Ja już wkrótce wylecą z roboty na zbity pysk za lenistwo,obmowę,[usunięte przez moderatora] i donosy.Macie już posprzątane i to nie mopem ani maszyną.Pani Dyrektor już o to zadba i to Wy powinnyście się podać do dymisji i uciec przed prokuratorem ,dymom i nie sławą ale głup[usunięte przez moderatora].Z okazji nadchodzących świąt życzę Wam abyście w nowym miejscu pracy uczciwie wykonywały pracę,nie [usunięte przez moderatora] ,nie paliły głupa, i piły w pracy ,nie stosowały [usunięte przez moderatora] i zdobyły się czasem na dobre słowo bądź uśmiech.To jedyna szansa dla Was.Bo inaczej nigdzie nie znajdziecie pracy i przyjdzie Wam chyba żebrać pod Kościołem. [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] Teraz parę słów dla Pani Dyrektor Szpitala i to pisanych poważnie. Mam 3 propozycje na uzdrowienie sytuacji w pracy. 1. Rozwiązać umowę z Panią[usunięte przez moderatora] 2.Zwolnić połowę personelu głównie kierowników i przyjąć z Urzędu Pracy ludzi młodych pracowitych i kulturalnych. 3.Kupić maszynę do sprzątania oraz sprzęt i sprzątać na własny rozra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nek. Mogę być w przyszłości koordynatorkom lub zwykłą sprzątającą .Gwarantuje ze swojej strony uczciwość,pracowitość,jakość pracy,dyscyplinę oraz to że będę szanowała swoje koleżanki i kolegów.

Zostaw opinię o Zajfert - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zajfert