Opinie o ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O w Bielsko-Biała

j14p@interia.eu

Pracownice nie pomagają sobie wzajemnie w pracy:nie wszystkie. To znaczy ,skończą swoją pracę i ściemniają zamiast pomóc innej osobie której np ma awarię stołu albo poplątane moduły .To widać po stołach które osoby pracują a które ściemniają. Proponowała bym normy regulowane to znaczy jeżeli pracownik świetnie wykonuje własną pracę ponad normę ,wynagrodzić go premią. Podobno w ECI jest segregacja śmieci. Do której z mojej obserwacji większość się nie dostosowuje. Nikt na to nie zwraca uwagi. Kosze do których powinien być wrzucany papier są zmieszane z plastikiem. Myślę że dyrekcja się tym zajmie

pracownica
@j14p@interia.eu

jak się weżniesz do roboty ,to tez skończysz przed czasem .Jak masz czas rozglądać się kto co robi ,to proponuję Tobie podnieś normę .Ty pewnie świetnie wykonujesz swoją prace ? ha ha ha chyba w donoszeniu na koleżanki ,,te co sciemniają "

Aśka

Witam,jak wyglądają zarobki w ECI na stanowisku monter wiązek? Czy są premie i kiedy są przyznawane? Jak z bonami na święta z wczasami pod gruszą? Czy są nadgodziny i jak są wypłacane? I czy są jakieś soboty-niedziele pracujące i czy są płatne 100%? I jak to jest z tymi normami?? Zastanawiam się nad złożeniem CV i za informacje dziękuję

pola

Usługi mają rzeczywiście na dobrym poziomie, ale wiadomo czy dorzucają dla pracowników jakieś benefity socjalne? Nie ukrywam, że fajne jest zatrudnienie.

mateo

Z dniem dzisiejszym po 6 latach zakończyłem prace w ECI :) Moja opinia? Gdyby mnie życie nie zmusiło został bym i pracował bym dalej! Wspaniali ludzie z którymi ciężko mi się dziś było rozstać :( miłe i szanujące mnie kierownictwo z którym zawsze można było wszystko dobrze załatwić. Liderki zawsze potrafiły za mną stanąć w obronie gdy się czasem roboty nie zrobiło przez np psującą się maszynę :) Praca lekka i przyjemna od 2 lat bardzo dobrze płatna! Polecam zakład , przyznam ze początki nie należały do łatwych ale z czasem było tylko lepiej. Pozdrawiam każdego z którym się nie miałem dziś okazji pożegnać :) życzę wam by było tylko lepiej! Mateusz dział : ARA/IDC

Ted
@mateo

Dlaczego tak sciemniasz?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
+++

do kopalnia tak dobrze sie dzieje ze ludzi zwalniaja i kwietniu ma byc kazdy piatek wolny,dziwi mnieto ze młode dziewczyny siedza i trzymaja sie tego eci jakby zadnego zakladu w bielsku nie było

były

8 lat temu się zwolniłem z tego cyrku i czytam że jest tylko gorzej. Liderki z chorymi ambicjami i przegięte normy... jedyne co fajnego zapamiętałem z tego zakładu to ładne dziewczyny i wylajtowani mechanicy:)

dupeczka

ECI w bielsku na ulicy Międzyrzeckiej 222, MASAKRA !!!! takich liderek do (usunięte przez administratora) nigdzie indziej sie nie zobaczy jak tam !!!!!

dobra
@dupeczka

w 1000 % sie zgadzam !!! leniwe a w dodatku plotkary jakich świat nie widział !!! nie polecam pracy w tym zakładzie

On

Na dziale maszynowym szwenda się tam jeszcze ten cep rogaty kierowniczek z rękoma w kieszeni? Bo jak sobie przypomnę tego cwaniaczka co się bujał jak buka to dalej śmiać mi się chce. A tak poza tym nie polecam tego zakładu karnego.

AJAJA

UWAGA NA ECI ! CI LUDZIE NAWET NIE WIEDZĄ KIEDY LUDZI PRZYJMUJĄ.. NORMY DO ZJEBANIA JEDEN KROK, CHCIAŁABYM WIDZIEĆ CHOCIAŻ JEDNĄ LIDERKĘ KTÓRA ZROBI TĄ NORMĘ, CO ROKU PODWYŻSZAJĄ O 30 SZTUK,PRACUJĄC TAM 3 LATA NAPISALI MI NA KONIEC ŻE PRACOWAŁAM TAM 3 MIESIĄCE.. PO PROSTU BEZMÓZGI!TANIA SIŁA ROBOCZA. ZWALNIAJĄC KOBIETĘ DZIEŃ PRZED WIGILIĄ TO PO PROSTU SZCZYT BEZCZELNOŚCI, ALBO WSPANIAŁY KIEROWNIK, PYTAJĄC SIĘ O WYKSZTAŁCENIE TY ODPOWIADASZ ŻE ZAWODOWE.. TO ON TWIERDZI ŻE NIE MAMY O CZYM ROZMAWIAĆ.. LUDZIE SPIERDALAJCIE STAMTĄD BO SIĘ WYKOŃCZYCIE PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE..

Milena

W ECI robota jest na chwilę przez agencje pracy tymczasowej, a później do pola. Co ja powiem dziecią jak do gara nie będzie co wrzucić, bo robota na chwilę?

alojjz

daremna firma w ktorej pracujesz za darmo zadza baby kierowniczki co sie na niczym nie znaja

Lidka

Po 2 zmianie powinnaś mieć 1,ale niestety pracownik nie ustala zmian i mogą Cię rzucić na obojętnie którą, czasami tak bywa

Ela

Czy ktos moglby mi powiedziec jak zmieniaja sie zmiany? Jesli w tym tyg bylam na 2 zmianie, to w przyszlym ide na 1 czy na 3?

Ramona

Praca jak wszędzie, zarobki może trochę za niskie ale tragedii nie ma. Wszystkim plotkarom życzę opryszczki na językach.

plom

Praca w biurze nie gwarantuje dobrych zarobków- nie w tej firmie...

górol

eci ( były cabind)gdy na początku rządzili włosi było bardzo dobrze. gdy kierownictwo zmieniło się na polskie (z wykończonego valeo)z zakładu pracy zrobiono (usunięte przez administratora) nigdy tam nie wrócę za żadne pieniądze i odradzam składanie tam cv.

Kolega kermit z tą swoją opinią to chyba podstawiony,albo świeży narybek firmy,stawka niewiele wyższa,raz się zgodzisz to robisz soboty cały czas,a przy redukcji specjalnie na to nie patrzą

gonzo

dobrze to mają i zarabiają w biurach.ludzi na produkcji gonią jak konie na polu.mało zrobisz i rozmowa z przełożonym pewna.spróbuj powiedzieć że w sobote nie możesz przyjść a przy redukcji masz pewne że bedziesz ten zakład oglądał z zewnątrz.nie polecam

on

A z urlopami jaka bajka jeszcze nie wiadomo kiedy bede go mial i jak tu wakacje zaplanowac ale kierowniczka Malgorzata za mnie wybrala termin to moze i wczasy postawi

ona
@on

święta prawda.

ECI

NIE POLECAM NAJGORSZEMU WROGOWI ! MOBBING I JESZCZE RAZ MOBBING TRAKTUJĄ LUDZI JAK MASZYNY CHODZĄ I STRASZĄ PRACOWNIKÓW UTRATĄ PRACY! DO WC NAWET SIĘ NIE DA NORMALNIE IŚC BO PATRZĄ KRZYWO... SAPIĄ O KAŻDĄ GŁUPOTĘ TOTALNY OBÓZ PRACY ! NIE PATRZĄ NA JAKOŚC WYKONYWANYCH WIĄZEK TYLKO NA ILOŚC, BO TO JEST NAJWAŻNIEJSZE NORMY Z DUPY WYCIĄGNIĘTE NIE DO ZROBIENIA! PRACOWNICE ROBIĄ WIĄZKI NA PRZERWIE ŻEBY NORMĘ WYROBIC MASAKRA CO SIĘ DZIEJE W TYM ZAKŁADZIE! GORZEJ JAK ZA HITLERA ! LUDZIE OMIJAJCIE TEN POJEB.... ZAKŁAD SZEROKIM ŁUKIEM BO SIĘ WYKOŃCZYCIE TAM PSYCHICZNIE !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O
1.7/5 Na podstawie 121 ocen.
  • Osiedle Kolejowe 12
    32-851 Bielsko-Biała