Opinie o ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O w Bielsko-Biała

Wróbelek

W biurach mowia od lat ze pospolita zięba zwyczajna jest gatunkiem któremu nie grozi wyginiecie .( tak podaje tez wikipedia) Nie jest to radosna wiadomość.

Paryska

Nie myśl ze zrobisz karierę w tej firmie, chyba ze bedziesz trzymać z panią black . Jeżeli Cie polubi , nie będzie kablować na ciebie wyżej .Najlepiej udawać ze sie ja lubi wtedy jest sie w miarę bezpiecznym w firmie.Prawie wszyscy menadżerowie tak robią, i jakoś się trzymają na stołkach. Jeden z nich z drugiego końca korytarza wyjątkowo sie jej wazelinuje.Stawka warta świeczki dla niektórych. Wszystko w biurach jest tam jednym wielkim układem

Gacek

Witam ile dostanę na rękę na początek ?

Agnieszka
@Gacek

Niestety nie wiem jaką stawkę proponuje firma ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O dla początkujących pracowników, jednak dodatkowe informacje na temat benefitów możesz znaleźć sprawdzając interesującą Cię ofertę pracy: https://www.aplikuj.pl/pracodawca/bielsko-biala/161/electrical-components-international-sp-z-o-o- Na jakie stanowisko planujesz aplikować?

Pracownica

Minimum, po, 10 latach wyjdzie z 400-500 wiecej

Trelle
@Gacek

Gacek szału nie ma , jak po 10 letniej karierze w firmie oferują bon uwaga , uwaga wysokości 300 złotych i wręczają Ci go w obecności wszystkich prawie pracowników firmy , ale uścisk dłoni dyrektora jest bezcenny .

Nie dotyczy
@Agnieszka

Na chwilę obecną licz aż 1500 dla polaka, ale Polaków zwalniają mimo wzietej tarczy antykryzysowej. Wolą Ukraińców bo są tansi w utrzymaniu

Piksel
@Trelle

taa egzotyczny uscisk dloni wynagradza wszystko

HR mam wrażenie że nie chce zatrudniać - być może mają płacone za rozmowę kwalifikacyjną. Na wejściu test Excela atmosfera fatalna. Do biura najlepiej Panowie - kobiety nie.....

Hmm?

A na jakie stanowisko aplikowalas?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O?

Pracująca

A jak myślisz? Minimalna krajowa po 12 latach pracy

On

Niestety minimalna krajowa. W tym roku przez covida zabrali premie, podwyżki nawet socjala. Za 10 lat pracy bon 300zl, kolega dostał w nagrode plecak za wykazanie dość oszczędności w tysiącach euro dla firmy... Za niedługo tylko Ukraina tu zostanie bo ono ponoć mają lepsze warunki.

@On

Z tego co wiem to tylko produkcja dostała podwyżki na początku roku...administracja i reszta już się nie załapała.

dddd
@On

czy ja wiem czy ukraina ma lepsze warunki? walą za 12-14zł na zleceniówkach po 12h to nie ma się co dziwić że wychodzą ponad 3,5 netto

Jolka
@dddd

Minimalna krajowa a tak w nawiasie kierownictwo i Polacy okropnie wulgarni Ukraińcy mili i pomocni

nic wielkiego

najlepszym sposobem na bycie dobrym pracownikiem w tej firmie to wyzbycie się ambicji i łatanie na szybko nowych zadań. zabieranie premii najlepszym sposobem na manipulowanie ludźmi

NaMa

Cześć wszystkim. Jak mogę dojechać z Pietrzykowice Żyw. na zakład w Bielsko-Biała?

GPPP
@NaMa

Nie ma Pan telefonu żeby wpisać w mapę i wyznaczyć trasę :D?

kam

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglada praca na wzorcowni, czy warto? Jak zarobki wyglądają?

Kolejny

Nawet jakby praca była ok, to niekompetencja pewnej osoby na wysokim stanowisku jest porażająca, kreowanie się na kogoś kogo wszyscy powinni się bać. Najgorsze że nie ważne jakie stanowisko, pozycja w zakładzie i tak będziesz miał z nim do czynienia. M

Wiecie czy ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dddd

Zależy od stanowiska, podczas szału z koroną wirusem część góry poszła na zdalne z narzędziami z pracy

Szukajacy pracy

Witam.Czy moze ktos powiedziec jak sie pracuje na produkcji? jaka atmosfera?czy sa szkodliwe warunki?bo mam alergie i wszelkiego typu szkodliwosc odpada.A moze warto aplikowac, jesli ktos szuka tego typu pracy bo jest calkiem ok?pozdrawiam

@Szukajacy pracy

Witam. Na produkcji atmosfera bardzo dobra, nie ma rygoru nikt nikomu na ręce nie patrzy robi się swoje na spokojnie. Praca w miarę lekka. Montaż wiązek lub przemontaz ewentualnie cięcie przewodów. Warunki na hali bardzo dobre, czysto brak żadnych szkodliwych warunków. Dla szukających pracy polecam, firma nie jest zła:)

Chętny

Praca na magazynie krótki na temat 8nteresuje mnie wszystko co trzeba wiedzieć o pracy tamn jako wózkowy

Edward
@Chętny

Obecnie pracodawca szuka pracownika wzorcowni, pracownika produkcji i inżyniera do spraw testowania szaf sterowniczych. Jeśli chodzi o produkcję to praca jest na trzy zmiany. Firma zapewnia premie - jakościową, wydajnościową, nagrodę kwartalną dodatkowe benefity i dowóz do pracy. Niestety nie znalazłem żadnych ofert jeśli chodzi o magazyn. Daj znać, czy zdecydujesz się składać CV na inne stanowisko.

Tss
@Edward

Zapomnij o premiach i benefitach. Wszystko ucinają. Szukaj innej firmy dobrze Ci radzę

Dla mnie jako byłego pracownika tej firmy jedyna rzeczą z którą się nie zgadzam i jest nie do zaakceptowania jest to, że osoby pracujące w biurze mowa tu o kierownikach/technikach etc. do spraw jakości itp. innych spraw , zostały osoby zatrudnione tam tylko i wyłącznie przez koneksje i znajomości , a są to nawet Panie 20 paroletnie , "bo wiesz córka pracy szuka może się coś znajdzie w biurze dla niej"... nigdy tak naprawdę nie pracujące nawet na produkcji, patrzą później na człowieka z góry, na papierosa chodzą co pół godziny .... a niech się Wam wiedzie....

@Tomek

Hmmm ciekawe.... ja nie slyszalam zeby ktos w biurze byl po znajomości.... ale wśród liderów... kumoterstwo

Daria

a ja potwierdzam , znam tam w biurze jedna "koleżankę" kiedyś bo teraz to ona mnie nie zna.... i pracę dostała przez koneksje , a jeśli chodzi o liderów to nie wiem ale ogólnie pracując tam swego czasu to to miłe osoby "normalne" . Moim zdaniem zwykli "normalni" ludzie powinni się postawić przeciwko co poniektórym osobom które uważają siebie za "władców" uważając, że są lepsi od innych ...

Kadriwa

Szukają do kadr. Warto aplikować? Jaka atmosfera w biurze i zarobki? Czy rekrutuja bo obecną kadrowa odchodzi?

ANia

czy ktoś wie jakie zarobki na stanowisku inzynier procesu?

Czy w firmie ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O są regularne szkolenia pracownicze?

Pracownica

Pracuje tu 10 lat i miałam 1 szkolenie

Ogłoszenie na montera szaf,przybita piątka, kadry wszystko pięknie mówi w zadzwonimy jutro w celu podpisania papierów i na tym koniec przygody z tą firmą. Zero wiarygodności ani słowa ani SMS ani maila nic. Wiarygodność zero ! Odradzam!

@Nowy

Sądzę, że brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w tej firmie. Możesz napisać, czy w trakcie rozmowy pracodawca weryfikował w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności? Napisz, proszę coś więcej na temat samej rozmowy. Chciałbym dowiedzieć się, czego można się spodziewać.

@Marek

Oczywiście,przyszedłem rozmowa z dyrektorem pytania ile chciałbym zarobić ogólną rozmowa o doświadczeniu potem rozmowa z majstrem potem wrócił dyrektor poszliśmy razem do kadr powiedział przy mnie Pani że jutro ma do mnie zadzwonić w celu podpisania umowy bo przeszedłem rekrutację bardzo dobrze i już się nie odezwali także jest to nie profesjonalna firma i odradzam kazdemu.

Dominika
@Nowy

@Nowy Przyznam, że z Twojej wypowiedzi sytuacja wygląda co najmniej dziwnie. A Ty nie próbowałeś skontaktować się z ELECTRICAL Components?

Norbert

@przyszłość może być inna Firma dobra lecz wymagająca więc nie każdy daje sobie radę ale narzekać jak najbardziej potrafi?

przyszłość może być inna

Pracowałam tam bardzo krótko- nieprzyjazana atmosfera, podkopywanie jeden drugiego, osoba, która mnie uczyła lubiła podkładać świnię, nie tylko mnie, przecież to nic osobistego- takie środowisko. Szefowa -miła osoba nie nadająca się na to stanowisko. Zarobki słabe.

CNC

Dziękuję za opinię ostrzegające przed patologią ... Chciałem aplikować ale po przeczytaniu szybko się wyleczyłem ... Będę omijał szerokim łukiem .

Agnieszka
@CNC

Jasne jest to, że opinie na forum są nieocenionym źródłem informacji. Jednak każdy z nas oczekuje czegoś innego od pracodawcy i dlatego może się okazać, iż akurat Tobie praca w ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL będzie odpowiadać. Na jakie stanowisko chciałeś aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O
1.7/5 Na podstawie 121 ocen.
  • Osiedle Kolejowe 12
    32-851 Bielsko-Biała