Opinie o ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O w Bielsko-Biała

Waldi

A ja sądzę, że przy takim podejściu do pracy to nic dobrego nie będzie chociaż firma jest ok!!

Pracownik Eci

Najpierw dwa tygodnie nauki na maszynach Komax. Dwa komputery obsluguja bardzo skomplikowana maszyne. Do tego kupa roboty manualnej. Sam musisz przestroic maszyne na kazde zlecenie inaczej. Uczy Cie pracownik ktory sam musi wykonac swoja robote i zwyczajnie mu przeszkadzasz. Musisz patrzyc co robi i od tego sie nauczyc. Przy tym stopniu zaawansowania maszyny powinien byc co najmniej tygodniowy kurs obslugi. Teraz dzial montazu. Fajna zrecznosciowka. Lubie. Ale... norma 75 sztuk na godz. Czyli... 40 sekund na sztuke...Po trzech dniach na dziale przychodzi personalna na wezwanie majstra i tlumaczy ze normy sa po to zeby je wykonac. A i za czesto chodze po wode i siku w hali o temp. 28 stopni. Jeszcze sie trzymam ale trzeba byc twardym.Obrzek nog gratis:)

Xxxxxxxxxxx

Jakie zarobki w utrzymaniu ruchu ? Są dodatki za dojazd ?

ANONIMOWY

Załatwię pracę w ECI . Adres przesłania cv (anonimowy23@o2.pl) Proszę o napisanie na jakie stanowisko .Czy na produkcję czy na magazyn.

Enter
@ANONIMOWY

PROGRAM POLECEŃ NOWE ZASADY Znasz kogoś kto szuka pracy na produkcji bądź magazynie? Mógłbyś kogoś polecić ? Przynieś jego CV do działu personalnego. JEŚLI ZAREKOMENDUJESZ OSOBĘ , KTÓRĄ ZATRUDNIMY PO 3 MIESIĄCACH JEJ PRACY OTRZYMASZ 700 ZŁ. BRUTTO,A PO KOLEJNYCH 2 MIESIĄCACH 300 ZŁ. BRUTTO . RAZEM MOŻESZ ZDOBYĆ AŻ 1000 ZŁ. BRUTTO ZA POLECENIE. Anonim W TAKI SPOSÓB CHCESZ KOMUŚ " ZAŁATWIĆ " PRACĘ ???? WIĘC NASTĘPNYM RAZEM NIE PISZ ŻE ZAŁATWISZ KOMUŚ PRACĘ,BO ZAŁATWIĆ ,A POLECIĆ KOGOŚ I DOSTAĆ ZA TO KASĘ TO JEST WIELKA RÓŻNICA.

@Enter

Wnioskuję, że znasz dobrze firmę Eci. Czy oprócz wspomnianego programu poleceń, otrzymujecie od tego pracodawcy inne dodatkowe wynagrodzenie na przykład premie świąteczne? Jakie wymagania należy spełnić, aby kwalifikować się do ich otrzymania?

Ona2891
@ANONIMOWY

Witam Szukam pracy na same nocki. Czy są może przyjęcia? Obojętnie jaka praca. Mam 28 lat. Kobieta. Bardzo bym się cieszyła gdyby w zakładzie i na normalnej umowie. Email: litka0404@wp.pl

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Wkurwiony

Porażka porażka porażka brak szacunku dno zero yo najlagodniejsze słowa

Eros

Halo ECI, Żyjecie? Co się dzieje aktualnie w zakładzie szczególnie na TSA? Opowiadajcie :)

Luiza

Pracowałam 7 lat w eci odeszłam bo znalazłam pracę bliżej. To była męka 7 lat nie fizyczna ale psychiczna. Setki ludzi przewinęło się przez eci. Podnoszone normy mierzenie czasu przerzucanie z działu na dział robienie ludziach pranie mózgu. Teraz mają Ukraińców nie umieli szanować swoich którzy pracowali solidnie ale nie wytrzymali presji. Godzinowki itd. jak im odbiło.podkrecali karuzele teraz nie ma ksruzel. Że starej ekipy została garstka. Nie wiem czemu nie szanują starych pracowników.pozdrowienia dla kierownkaM... i dyrekorkaK...ła

Wampir z Kęt

Szukam pracy czy sa obecne przyjęcia? Prosze odp

@Wampir z Kęt

W firmie Eci prowadzone są obecnie rekrutacje na trzy stanowiska. Jednym z nich jest Inżynier Procesu. Do obowiązków należeć będzie między innymi projektowanie, wdrażanie optymalnych pod względem kosztowym procesów produkcyjnych oraz metod zgodnych ze specyfikacją produktu i standardami jakościowymi. Czy zaciekawiła Ciebie ta oferta?

Jabłko

Ta firma to dno. Omijajcie szerokim łukiem

Zuza
@Jabłko

Czemu tak mówisz? Co oni ci zrobili?

Agnieszka

Nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy w internecie, ale zawsze można skorzystać z możliwości przesłania cv za pośrednictwem strony http://www.ecintl.com/careers Czemu interesujesz się akurat Eci jako potencjalnym pracodawcą? Słyszałeś może jakieś dobre opinie o tej firmie? Jeśli, tak, to czy mógłbyś się nimi podzielić na forum?

nowy

mam pytanie. czemu robią takie przesunięcia, przerzucają pracowników z działu na dział, bo nie ma roboty, czy ten zakład się sypie, czy co, czy warto tam nadal pracować, może lepiej szukać innej pracy,

Nie polecam tego zakladu robota moze nie jest ciezka ale placa jal za taczke gruzu a wymagaja nie wiadomo czego od pracownika, niby na 3 zm od pn-pt a ciagle trzeba na nagodziny przychodzic zeby jakos koniec z koncem powiazac. Cala ta banda delibi z kierownicta z konofalem na czele prowadzi do tego za kazdy sie mysli o zmianie pracy na lepsze , podobnie na magazynie byl fajny zespół, ale nie chceli dac podwyzki to sie 2 zwolnilo bo nie chceli im podniec pensli , nawed ukraincy nie chca tu pracowac jednym slowem jedna wielka (usunięte przez administratora) jak tak dalej pojdzie i nie zacznac placic normalne pieniadze to te smiecie w garniturach zami beda na produkcji i magazynie pracowac , ja tez nie ma zamiaru tu dlogo pracowac jednym slowem (usunięte przez administratora)

Juke

Po pierwsze nadgodziny kto chce przychodzi (sobota niedziela), po drugie ukraina robi tylko 12h, po trzecie siejesz propagande... Nie wiesz jak było z magazynem a dużo gadasz, a i co do fajnego zespołu na magazynie to jesteś żałosny... Bo kto pracuje dłużej wie doskonale jak magazyn leci w ch... Nie pozdrawiam.

Niki

Z tego co wiem na produkcje trzeba tylko chęci do pracy wiec nie wiem czego od Ciebie wymagają....żeby przychodzić do pracy i pracować......Masakra.... Nadgodziny nie są obowiązkowe jak chcesz dorobić to idziesz zreszta jak wszedzie. A jeśli chodzi o magazyn to słuchasz tych plotkarzy którzy tylko sieją zamieszanie a robić im się nie chce i wiecznie nażekają

Agnieszka

@Mery Lou, proszę Cię o opisanie Twoich wrażeń i odczuć wynikających z pracy na produkcji w Eci. Co możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia, w oparciu o które, współpracujesz z firmą? Nie udało mi się namierzyć ofert pracy w Eci. Wiesz coś może o aktualnych bądź planowanych rekrutacjach do firmy?

Oszukana
@Agnieszka

Lepiej isc do innych firm, a ta omijac szerokim lukiem. Kierownicy ktorzy nie potrafia zarzadzac ludzmi tylko kaza jak w szkole jesli ktos ma swoje zdanie.... liderki na wszytskich donosza do kierowników i podobno maja za to premie... a jedna Gośka to niech lepiej sobie uwaza co mowi i nie wykorzystuje swojego stanowiska w firmie. Daja co prawda umowe o prace, ale za najnizsza krajowa albo jak sie uda to 2150 zl brutto plus premie wydajnosciowa i jakosciowa, które sa regularnie odbierane... śmiech na sali.

pracująca
@Oszukana

ja również pracuje na produkcji ale nie przypominam sobie żeby ktoś mi zabrał premie jakościową i wydajnościową z tego co wiem to liczy dział kadr. Zapomniałaś jeszcze dodać, że co kwartał jest premia kwartalna 400 zł jak dla mnie super sprawa. Jeśli chodzi o kompetencje kierowników i liderów to różnie bywa ale jest paru spoko liderów

Janusz

Podpowiedzcie czy są w firmie jakieś pakiety socjalne albo wczasy pod gruszą?

Zjeb
@Janusz

Bony na wielkanoc, wczasy pod grusza, bony bożonarodzeniowe, to od 380 do 450 zl w zaleznosci od dochodow, w innych zakładach więcej, naeet 800 zl , pod kazdym względem firma szuka pieniędzy i to na niekorzyść pracownika

MASAKRA

Normy podnoszą, a pieniądze takie same, premie marne, a o "motywacyjnej" szkoda gadać. Firmie chyba zalezy zeby doświadczeni pracownicy że stażem zwalniali się, a na ich miejsce przyjmowali tanią siłę roboczą. Zamiast zatrzymywać Polaków za wszelką cenę to przyjmują tych dzikusow ze wschodu. Rozumiem, że firmie opłaca się ich przyjmować, ale litosci ludzie! W zakładzie już nie wiadomo do kogo w jakim języku się odezwać. Przynajmniej atmosfera na niektórych wydziałach jest dobra i liderki normalne. Za to pewnemu marnemu kierownikowi coś się poprzewracało w główce i wykorzystujac swoje stanowisko zachowuje się jak (usunięte przez administratora) a z firmy tworzy ECI Birkenau. Żałosne.

abc
@MASAKRA

zgadzam się i tam pracuję. Niestety trzeba szukać innej roboty. Robota byłaby fajna, gdyby nie te normy, które ciągle podnoszą. Trzeba zaczynać przed pracą albo rezygnować z przerwy, bo nie idzie wyrobić :( Tak (usunięte przez administratora) to można nazwać. Zarobki za mieś. to nawet 2 tyś. nie ma na rękę

Agnieszka

@Juke, rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy, więc może napiszesz coś na temat atmosfery w pracy? Jak ją oceniasz? Czy sprzyja w funkcjonowaniu zespołu w Eci? Zachęcam Cię do odpowiedzi na te pytania, gdyż mogą okazać się przydatne dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

akamaka

Pracowałam rok pani kierowniczka Ula masakra chyba zawodówkę skończyła a robi z siebie dupną panią.Praca ciężka bo jak cię rzucą na inną wiązkę to ci pokarzą i normę masz wyrobić, marne pieniądze śmiechu warte nie wyjdzie się nawet 2 tyś .Nie polecam, a za pranie dostajesz 8 zl na mc jest szał.

Kuba

Żeby tu pracować trzeba mieć jakieś umiejętności , za to firma płaci!!

@Kuba

Uargumentuj swoją wypowiedź, bo takie coś to może napisac nawet dziecko z podstawówki (bez obrazy dla dzieci).

Agnieszka

Czy ktoś z Was zdecydowałby się na odpowiedź na pytania zadana na tym forum przez @Ciekawa. Z pewnością są one ważne dla niej ale również dla innych osób, które chciałyby się zatrudnić w Eci. Jakie aktualne warunki zatrudnienia proponowane przez tego pracodawcę? Powiecie coś na temat systemu premiowego w Eci?

@Agnieszka

Przede wszystkim jest to umowa o prace nie zleceniowka (podfirmy), premie: co trzy miesiące kwartalna 500zl (warunkiem dostania premii jest max 5 razy nie wyrobienie normy przez 3miesiace), wydajnościowa 110(głównie zależy od tego czy wyrabia dany dział HPU 8,48h normy, jakościowa 220( zależy od tego czy masz zwroty itp). Oczywiście kwoty podane są brutto. Pozdrawiam

Ciekawa

Powiedźcie coś o zarobkach.Jakie są premie,dodatki na święta itp.

Zostaw merytoryczną opinię o ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELECTRICAL COMPONENTS INTERNATIONAL SP Z O O
1.7/5 Na podstawie 121 ocen.
  • Osiedle Kolejowe 12
    32-851 Bielsko-Biała