Opinie o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

War

Są jakieś szczególnie ciezkie warunki? Na co sie trzeba przygotować?

Manager

Jeśli ktoś chce pracować w dobrej atmosferze i zarabiać niezłe pieniądze to to jest miejsce dla niego.

Mirosław
@Manager

no ale chyba ta dobra kasa to nie jest tak od razu tylko to kwestia też stażu pracy?

Mirosław
@Manager

stawiacie raczej na doświadczonych ludzi?

@Mirosław

No wiadomo, ale jak na początki to też nieźle

@Mirosław

Głównie tak

@Manager

Btw. nie jestem menadżerem, podpisałem się tym nickiem bezmyślnie, bo tak mi wpadło do głowy :)

Eclipse

Pracuje tutaj od przeszło roku. Czasem jest ciężej czasem lżej. Kasa się zgadza, wypłata w terminie. Ludzie spoko atmosfera zmienna i zależna od natłoku pracy. W porównaniu z poprzednim pracodawcą jest o niebo lepiej.

@Eclipse

do kiedy wypłacają?

Kiero

sam fakt ze musisz byc odpowiedzialny na tym stanowisku jest na plus bo daje mozliwosc duzego rozwoju i zlapania doświadczenia

@Kiero

o jakim stanowisku mówisz?

@Kiero

bo tego info zabrakło

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. controlingu w firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Sumo

Praca w tygodniu, czy również weekendy?

rio
@Sumo

7 dni, 4 lub 3 zmiany w zależności od linii

Sumo

Ok, dzięki

Roy

to jest czterobrygadówka??

@rio

te 4 zmiany to jak się rozkładają w czasie godzinowo? Bo nie mogę sobie tego jakoś ustawić w dobie

@Roy

Tak, system czterobrygadowy

@eleek

W systemie czterobrygadowym godz. pracy: 06 -14;14-22; 22-06 Jedna zmiana ma wolne

owocki pozdro
@Elaela

jak masz 24 gruszki, podzielisz je na 4, ale jest wiecej osób które chcą gruszkami to oni się sprytnei tymi gruszkami wymieniają i tak w kółko

dziękuję

@owocki pozdro

a jak już chcesz to robić, to rób to tak, żeby się dało wypowiedź zrozumieć chociaż...

Wis

Firma w pełni zasługuje na swoją dobrą opinie w okolicy. Wszystko zawsze rzetelnie zrobione i zalatwione. Warunki godziwe.

Były
@Wis

Pierwsze słyszę taką opinię. W związku z tym, że rynek pracy jest słaby, jest to bardziej opcja, niż praca marzeń. Kto szuka kasy, ten jeździ do Niemiec, ale to pochłania dużo czasu. Ja odszedłem między innymi ze względu na hałas i pył (pojawiły się pierwsze negatywne symptomy związane z hałasem). Czy żałuję odejścia, zdecydowanie nie, trzeba wszędzie pracować, ale warto szukać lepszych miejsc zatrudnienia. P.S. Mam działkę niedaleko "płyt", z sąsiadami doszliśmy do wniosku, że teraz produkują płyty światłoczułe, z kominów HDF coś leci przy kiepskiej pogodzie, a przy bezchmurnej i słonecznej nic... Czyżby problemy z ekologią....

Wis
@Były

Co człowiek to opinia, ja swoją wyraziłem Nie mówiłem też nigdzie, że to praca marzeń Tyle ode mnie, pozdrawiam

Ogrodnik
@Były

Masz rację, faktycznie, jak jest ładna pogoda w dzień to z kominów nic nie leci.

Sąsiad
@Były

Witam. Od 10 dni przyglądałem się kominom Homanitu. Faktycznie, w dzień przy ładnej pogodzie nic nie leci, jak pojawia się zachmurzenie zaczyna "kopcić"... Mam nawet zdjęcia.

@Wis

Na początku proponuje się zapoznać z podstawami ciepłownictwa, z cyklonu który nazywacie kominem wydobywa się para wodna, przy większej wilgotności jest ona widoczna lepiej (np w nocy lub pochmurne dni), ba nawet w największe słońce też wydobywa się tam para wodna ;) co do pyłu na zakładzie jest tego pełno jak i duży hałas

nieźle
@Sąsiad

ale ty musisz mieć strasznie nudne życie kolego

Sasiad
@Abi

Ja tam się znam bo prosty człowiek jestem, ale po zapytaniu do kilku organizacji ekologicznych to trochę wyjaśnili ( a na pewno się zainteresowali ). Głównym "kominem" jest o ile pamiętam rafinator, są tam podawane zrąbki w celu rozwłóknienia, roztarte na tarczach są nasączone parą wodną i chemią. Widoczność pary jest większa w pogodny dzień niż przy niskiej podstawie chmur. Czy w pogodny dzień widać z daleka, a przy opadach i dużym zachmurzeniu słabo. Jak pisałem wcześniej są osoby zainteresowane tym tematem, i niech dochodzą. A, jeszcze poprosili o więcej zdjęć.

@Sasiad

Z tą chemia to prawda ale rafinator to nie jest komin tylko maszyna! To co napisałeś to część procesu technologicznego a o tym więcej pisać nie będę jak to wygląda, proponuję również żebyś chociaż na wikipedii przeczytał zasadę działania cyklonu i kiedy widać "DYM". Jak masz słońce i 30 stopni to mało co widać, wieczorem bądź jak jest pochmurno to wtedy lepiej widać parę wodną która się tam wydostaje a komin jako komin z definicji masz kilka na zakładzie i lepiej zmień te organizacje bo większych głupot nie czytałem jeszcze. A co do chemii to tak, jest tego dużo tutaj dodawane ale masz od tego proces technologiczny żeby jak najmniej wydobywało się tego do środowiska. Nie bronię zakładu ale mnie bawi jak ktoś takie głupoty wypisuje

Żary
@Abi

Cóż, w Żarach też tak twierdzili... Dodatkowo spalanie odpadów poprodukcyjnych, w Krośnie też ma to miejsce (spalany jest pył i odpady z produkcji, czyli nie biomasa tylko resztki produktu finalnego ). Jest zgoda z urzędu, ale to inny temat.

@Żary

To prawda, płyta lakierowana jest traktowana jako śmieci, na równi z innymi. Nie jest to ekologiczne i z tym się zgodzę.

Niki
@Żary

Ekologi narazie zbyt dużej tu nie ma jak w podobnych tego typu zakładach ale to co napisałeś to jest właśnie jeden z rodzajów biomasy (przemysłowa), która pochodzi z drewna (bo z tego jest płyta) a co jest w płycie nie będę wypisywał. Jak jesteś obeznany w temacie to powinieneś znać rodzaje biomasy

sąsiad
@Abi

Faktycznie wczoraj między 10 a 11 nastąpiła gwałtowna zmiana warunków. Godzina 10 piękna pogoda słońce "coś" z kominów zasuwa aż miło, ładnie i wyraźnie widać, nagle gwałtowna zmiana warunków, gwałtowny skok temperatury o 0,01 C, i nić nie widać, Jesteś Pan jednak spec....

Reto

Może zaczelibyśie tutaj też dodawać bo nie każdy tam wchodzi

W sensie?

@Reto

O co ci właściwie chodzi?

@Max

Temat został rozwinięty w osobnym wątku także nie musze chyba pisać o tym drugi raz

@Max

Poza tym już jest dawno po wszystkim i po temacie. gdyby nie powiadomienia to bym nawet nie widział tego

@Reto

Jak się ustawia powiadomienia?

Max (nie Reto)
@Reto

Nie mogę, patrzę na twój nic i wpisałem zamiast swojego, mistrzowskie zagranie ;) Sorry za (usunięte przez administratora), to niechcący!

@Max (nie Reto)

koło dodawania opinii masz przycisk obserwuj tam wpisujesz swój mail i przychodzą powiadomienia

A faktycznie, dzięki ;)

Reto

Widziałem że na Karlino takie fajne filmiki wstawiają z firmy a tutaj nic nie ma

@Reto

a one też właśnie w Karlinie były nagrywane???

@Reto

bo fajnie to tam wygląda trzeba powiedzieć, dobre warunki

Mario
@Tytus

Filmy zawsze są tak nagrywane, żeby to wyglądało dobrze, więc nie można się całkowicie sugerować znaczy, ja nie mówię, że jest źle, ale najbardziej miarodajnie jest zobaczyć na własne oczy i wtedy oceniac warunki

@Mario

ja tak tylko mówię całkowicie niezobowiązująco, wiadomo że na żywo się sprawdza jak się idzie do pracy

Mario

Rozumiem, rozumiem

bnm
@Tytus

a faktycznie masz zamiar sprawdzać? jesli tak to na jakie stanowisko?

@bnm

wstępnie, ale jeszcze się zobaczy, na razie nie ma o czym mówić na tym etapie

@Tytus

Pracuje w homanit Karlino. To co przedstawili na filmie to tzw biurowiec gdzie urzędują kadry. Pracownicy z produkcji mają do dyspozycji automaty wendingowe które często wciągają pieniądze a nie ekspresy do kawy. A posiłki konsumujesz gdzieś w kącie na hali produkcyjnej.

A, o to chodziło

@Reto

Jaki my, użytkownicy forum mamy na to wpływ niby?

MówmiDejw

Witam. Jestem pracownikiem tej że firmy od ponad 4 lat więc moja opinia powinna być wiarygodna. Zacznę tymi słowami" szału nie ma d*py nie urywa" i w zasadzie tym akcentem mógłbym to zakończyć. Ale do rzeczy. Plusy: -obiad za zete(obecnie domowe obiady z automatu, pakowane próżniowo) - darmowy transport do i z pracy - terminowość wypłat (do 10-ego każdego miesiąca) - darmowe kursy i szkolenia - mili ludzie (szczególnie na niższych stanowiskach) Minusy -słaba płaca co do wykonywanych obowiązków(o podwyżce zapomnij! Obiecanki cacanki) -hałas -pył -smród(lakiernia) -kierownictwo do bani (na większości działów) -trzeba uważać na ludzi(usunięte przez administratora)) - praca 3 zmianowa 4 brygadowa (2xr 2xp 3xn ww 2xr 3xp 2xn ww 3xr 2xp 2xn www) - brak klimy w większośći wózków widłowych ???? Podsumowując: jeśli jesteś mega wytrzymała/y psychicznie jak i fizycznie, nie boisz się ubrudzić i spocić (jeśli kierujesz się na produkcję) to jest to praca dla Ciebie. Jeśli jesteś inteligentna/y szukaj czegoś innego. Tutaj Cię stłamszą i sponiewierają(zwłaszcza jeśli jesteś młoda/y). Praca ani zła ani dobra. Kto co lubi. Nie zarobisz, a się narobisz. Jeśli nie fizycznie to na pewno psychicznie.

Czy któryś z pracowników pracował kiedys tak że zaczynał na polskim oddziale tutaj albo na Karlinie a potem przeszedł na Losheim?

Maciej

nie kojarzę nikogo takiego, ale wiem, że na tym, albo na drugim profilu był poruszany taki wątek, dotyczący tego, czy w ogóle jest możliwość, więc ctl+f i spróbuj poszukać

@Maciej

O dzięki za cynka w takim razie tak zrobię

Aioli

Który zakład był pierwszy Karlino czy Krosno???

@Aioli

Jedli chodzi o grupę HOMANIT - Karlino

Dolek

Czyli mówicie że na stałe sie można zaczepić i zapuścic korzenie w firmie ??

Reto

Ale to tylko luźna propozycja jak ktoś chce to mooże tam wejść i obejrzeć polecam

Milo
@Reto

Ja zawsze jak cos sobie sprawdzam tutaj na goworku to wchodze na oba mimo ze pracuje tutaj w krosnie

Stary

Chętnie z kimś popisze czy coś się zmienilo przez ostatnie lata

Starszy
@Stary

To zależy od punktu odniesienia. Za ZPP było biednie ale wesoło, Hardex głownie biednie, a teraz idzie w kierunku "nowoczesnego" zarządzania. Kasy trochę więcej niż minimum, zakład się niby rozwija, ale na koncie nie przybywa. ECC stoi i działa, nikt nie wie jak i dlaczego ale działa, rębak nowszy, prasa nowsza, pożarów nie ma, ale wypadki tak. Co będzie dalej nie wiadomo, dużo ludzi z Ukrainy, Polacy wolą jeździć do Niemiec.

Stary

Dawno mnie w sumie tutaj nie było a czasem fajnie na stare śmieci wrócić

Stary

Co tam na Krośnie słychać ciekawego?

Kali

W jakim terminie dostaje się wynagrodzenia? Do 10 jak w większości? Czy pod koniec miesiąca?

abc
@Kali

to większość dostaje do 10? zawsze mi się wydawało że cześciej właśnie jest pod koniec miesiąca

abc
@Kali

ale jak ktoś ma info to też się chętnie dowiem z wyprzedzeniem chociaż pewnie mówią o tym na rozmowie

Wynagrodzenie wypłacane jest do 10 każdego m-ca

@abc

No, tam gdzie dotąd pracowałem zawsze było do 10, stąd przyjąłem, że to taki standard

@abc

Może, nie wiem, nie będę się wykłócał

Okej, dziękuję bardzo

Wpada zawsze terminowo?

@Kali

Tak, Santander natychmiast ( idzie jedną paczką), pozostałe banki najpóźniej następnego dnia rano ale zawsze to jest przed 10. Za ten m-c będzie 8.07 gdyż 9 jest w piątek ( inne banki) a 10 w sobotę.

To dobrze. Dziękuję

Joker
@Kali

Absolutnie zawsze jest na czas nigdy nie było opóźnień. Tak jak to Ela mówi dokładna godzina zależy od tego w jakim banku ma się konto, ale terminowość zawsze dotrzymana

Joker
@Kali

Takimi podstawowymi rzeczami nie trzeba się tutaj martwić. są uczciwi i dotrzymują obowiązków i obietnic

Radosław

Czy w homanicie jest jakiś gorący okres/sezon produkcyjny kiedy jest zapotrzebowanie na większą ilość pracowników?

homan
@Radosław

a co chcialbys sie do roboty zalapac i nie ma ofert pracy. wydawalo mi sie ze byly

Torn
@homan

Dobrze ci się wydawało bo są na stronie homanita.

Radosław
@homan

Na razie się tak wstępnie rozglądam i po prostu zastanawiam się czy w jakimś okresie roku jest więcej roboty i wtedy byłyby większe szanse

homan
@Torn

a nawet nie sprawdzałem tylko tak strzelałem bo jakiś czas temu jeszcze były

Lemur

Dzień dobry, niedawno zdobyłem uprawnienia na wózki, czy w przypadku pracy operatora wózka trzeba mieć jakiś określony czas przepracowany na wózkach, czy świeżo po zdobyciu uprawnień również mogę ubiegać się o pracę?

Wasyl
@Lemur

nie ma określonego czasu przepracowanego na wózkach . po prostu masz miec uprawnienia

Lemur
@Wasyl

O, to super. Dziękuję bardzo.

Majk
@Lemur

ja też poszedłem do pracy zaraz po zrobieniu uprawnień. w sumie po to je robiłem zeby prace dostać. także spoko luz mozesz isc

remik
@Majk

długo ci to zajęlo?

Jolusa

Mam pytanie czy potrzebuja obecnie do pracy kobiety

@Jolusa

Z tego co wiem na razie nie. Proszę złożyć CV jak coś się ruszy to będzie brane pod uwagę. Powodzenia

filla
@Jolusa

Na jakich stanowiskach w ogóle pracują dziewczyny? Głównie biuro, administracja, czy na fizycznych również się znajdą?

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

• Jak się pracuje w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 1186 ocen.
  • Gubińska 63
    66-600 Krosno Odrzańskie

Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.