Opinie o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

JUHU

Grunt ze nie trzeba zasuwac jak maly samochodzic

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Edwin

Pytań weryfikujących wiedzę i umiejętności...no wiadomo, że to zależy w większości od stanowiska, a le generalnie pytania są raczej takie standardowe

Jak wygląda sprawa ze znajomością angielskiego? Zastanawiam się nad ogłoszeniem na technologa i jest ujęte, że znajomość ang jest wymagana, pytanie tylko na jakim poziomie? Jak dużo się z niego korzysta?

isobel

No komunikatywna co najmniej, myślę, że takie B2

@isobel

Hmm, to teoretycznie mam po szkole, ale w praktyce, to trochę się już zapomniało. No, zobaczymy w każdym razie, będzie co będzie ;)

Danuta

Zaaplikowałaś już do pracy w Homanit ? Jeśli tak, to opisz proszę, jak przebiegła rekrutacja? Z góry dzięki.

@Danuta

Jeszcze nie zaaplikowałEM* ;) ale dam znać jak to zrobię.

oli

Jesień sie zbliza, to nie tak zal do pracy pomykac jak za oknem chmurzyska wisza

Denis
@oli

no na pewno lepiej w tę stronę :P

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. controlingu w firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Parys

wpadłem właśnie na artykuł o was na gazecie lubuskiej i filmik :) całkiem fajnie to wygląda, pozdrawiam

Annan
@Parys

:) też pozdrawiam w takim razie

Pytanie...
@Annan

Tak sobie poczytałem, że fajna firma fajnie, cudownie. Ale zapaliła się lampka w głowie, dlaczego firma wydaje tak potężne pieniądze na nabór, na podstawowe stanowiska. Logicznie rozumując, to tam gdzie jest dobrze, ludzie sami się pchają drzwiami oknami. We Wrocławiu do porządnych firm, jest kolejka, a słabe firmy tapetują całe miasto włącznie z tramwajami. Reasumując skoro jest tak super, to dlaczego szukacie pracowników? Zakład nowych hal nie stawia, czyli rozumiem, że obecnie pracujący odchodzą... Nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja w Krośnie ,ale czytałem, że powstało potężne centrum logistyczne, w sumie to dobrze dla ludzi, bo pracodawcy muszą dać lepsze warunki aby mieć pracownika. Pozdrawiam Krosno, które ciepło wspominam,

adam
@Pytanie...

"to tam gdzie jest dobrze, ludzie sami się pchają drzwiami oknami." ale czy w praktyce tak jest... no nie jestem pewien. co do reszty się nie wypowiadam, dla mnie homanit do dobry zakład, ale kazdy a prawo miec swoje zdanie w tej kwestii i zdaje sobie sprawe, ze nie kazdy myśli jak ja

Cóż

Widzę, że pozytywne opinie nie odzwierciedlają rzeczywistości. Podanie złożone, a odpowiedzi zero. To się nazywa profesjonalizm! Dziękuję.

bigben
@Cóż

Przecież absolutnie wszędzie odpowiada się tylko wybranym kandydatom. Gdyby firmy miały każdej osobie, która wysyła cv (a są ich zazwyczaj setki) pisać "dziękujemy, niestety nie odpowiada pan naszym wymaganiom sratatata itd" to to by było niemożliwe do zrealizowania

Songo
@bigben

no właśnie...to nie oznacza od razu brak profesjonalizmu przecież

Cóż
@bigben

Skoro odpowiada się wybranym. To po co ta cała rekrutacja na Waszej stronie? Skoro oferty pracy się nie zmieniają? Takie trudności ze znalezieniem odpowiednich kandydatów na stanowiska niskiego szczebla?

bigben
@Cóż

Nie wiem jak to działa z tą stroną, mówię ogólnie jak to bywa zazwyczaj, że firmy zastrzegają sobie prawo do odpowiedzi wybranym kandydatom i tyle. jest mail do rekrutacji na stronie to do nich można napisać i zapytać się/ upomnieć i wtedy dostanie się odpowiedź z pierwszej ręki

Oliola
@Cóż

Z tego co się orientuję to informuje się osoby z ktorymi odbyła sie rozmowa kwalifikacyjna. Zawsze można zadzwonić do kadr i uzyskać dokładnych informacji. :)

Pawel
@Cóż

Czy uważasz, że na stanowisko cyt ''niższego szczebla'' można przyjąć kazdego? Profesjonalnym podejściem jest wybieranie najlepszych kandydatów aby reszta załogi mogła fajnie pracować:) A czy musza do Ciebie dzwonić ? Sadze,ze nie. Odniosę sie do odpowiedzi poniżej, że warto zadzwonić do źródła i uzyskać informacje.

@Cóż Zawsze można liczyć na małe złośliwości ze strony hejterów. Firma jest ok to nie bardzo mają co pisać.

kk
@Ewa

dokladnie

dodo

czy praca jest na zmiany? po ile godz?

Kepasa
@dodo

Tak, praca jest zmianowa. 8h

dodo
@Kepasa

dzięki

Henio

dla pewności zapytam, praca na umowe o prace?

goku
@Henio

no tak jasna sprawa

kolo

Sporo do was ofert, zastanawiam sie czy próbować.

Homa

Próbować zawsze możesz

Bexa
@kolo

jakie masz wątpliwości? czemu nie?

Pinguen
@kolo

I co kolo, pracujesz już?

Jaim

W tej niemieckiej fabryce zaraz ludzi w ogóle do pracy nie będą potrzebować bo wszystko zmechanizowane

Junak
@Jaim

u nas też nie jest jak za króla ćwieka

piq
@Jaim

ale za tymi maszynami tez stoja ludzie, nie ma tak ze wszystko maszyny zrobia same

Optimus
@piq

No wiadomo, Ameryki toś nie odkrył...

encek
@Optimus

i chwała, przynajmniej praca jest

Zosia

Aplikowałam do was na stanowisko kardowej ale jestem kobietą 50+, zaczęłam się zastanawiać czy przyjmują do was nieco starsze osoby czy preferowana jest tylko młoda karda? Nie wiem czy robić sobie nadzieje w ogóle Pozostało

good for you
@Zosia

Kadry księgowość tam raczej cenią doświadczenie więc to może zagrać na twoją korzyść ale to jak wróżenie z fusów. Dobrze, że aplikowałaś.

kr
@Zosia

Wie ktoś czy ogłoszenie nadal aktualne? Bo też chciałabym spróbować swoich sił, ale minęło już trochę czasu

Lucky Luck
@kr

A wyślij

Kasia K.
@Zosia

Chyba faktycznie preferowana jest młoda kadra(usunięte przez administratora)

Głodny

Jest jakieś miejsce gdzie można zjeść coś ciepłego i oczywiście czy jest czas na to?

@Głodny

12as
@czizi

co sie bede rozgadywał, OK to OK wszystko jasne

Bogdek

jaki system pracy dla operatora wózka? 4brygadówka?

zabi
@Bogdek

Dokładnie tak

Bogdek
@zabi

w sumie w ogłoszeniu było, nie doczytalem, sorry za zawracanie głowy. dzieki!

zabi
@Bogdek

Luz, po to jest to forum chyba, żeby pytać

dżejk

wydaje sie być u was w porządku, na prawde tak jest?

Mayson
@dżejk

moim zdaniem tak, ale to też zależy od ciebie i twojego zaangażowania

Pondy
@dżejk

po czym wnioskujesz, że w porządku? nie żebym to negował, ale ciekawy jestem

dżejk
@Pondy

po różnych opiniach, które słyszałem

jj
@dżejk

jest ok nie ma co doktoratu robic

Pytanko

cześć, można liczyć u was na jakieś dodatki pozapłacowe?

Odpowiedź
@Pytanko

Z poza płacowych są obiady za zł, bus z Bytomca, dopłacają do urlopu i świąt i z tego co się orientuje to jeszcze było coś z zapomogami ale nie korzystałem to nic więcej na ten temat nie powiem

Pytanko
@Odpowiedź

dzięki

rambo

jak tak patrze na wasze wypowiedzi to aż zazdrość człowieka chwyta

Jahny
@rambo

Jest w porzadku ale zazdrosc to nie ladna cecha...

Rafał

na stronie jest sporo ogłoszeń, mam uprawnienia na wózek ale chyba przede wszystkich to chęci do pracy wymagają więc pytanie na które stanowisko-dział? najlepiej próbować się załapać?

pomocny
@Rafał

Ciężko tak powiedzieć nie ma takiego najgorszego działu wszędzie jest wmiare napewno do ogarnięcia. Dopytaj o co tam chcesz

Norton
@pomocny

Podpinam się pod wątek, macie jakies benefity? jak wygladaja premie itd?

Rysiu
@Norton

Za moich czasow (do 2016 pracowalem) socjal byl niezwy w sumie nie wiem czemu mialoby sie to zmienic, obiady byly za symboliczna zlotowke, autobus z Bytomca za darmo, dofinansowanie do urlopu, na swieta i do stawki zawsze cos dorzucili za nadgodziny czy za nocne zmiany wtedy. Calkiem dobrze wspominam ale przeprowadzilem sie na polnoc wiec tak..

Mamut
@Rysiu

Tak jest

Koleszka

Mógłby ktoś napisać ile na początek można wyciągnąć za miesiąc pracy ? Z góry dziękuje

Gryl
@Koleszka

Jako kto?

Norton
@Gryl

np. operator sortowi drewna? widzialem ogloszenie

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

• Jak się pracuje w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 1191 ocen.
  • Gubińska 63
    66-600 Krosno Odrzańskie

Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.