Opinie o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

Rafał

na stronie jest sporo ogłoszeń, mam uprawnienia na wózek ale chyba przede wszystkich to chęci do pracy wymagają więc pytanie na które stanowisko-dział? najlepiej próbować się załapać?

pomocny
@Rafał

Ciężko tak powiedzieć nie ma takiego najgorszego działu wszędzie jest wmiare napewno do ogarnięcia. Dopytaj o co tam chcesz

Norton
@pomocny

Podpinam się pod wątek, macie jakies benefity? jak wygladaja premie itd?

Rysiu
@Norton

Za moich czasow (do 2016 pracowalem) socjal byl niezwy w sumie nie wiem czemu mialoby sie to zmienic, obiady byly za symboliczna zlotowke, autobus z Bytomca za darmo, dofinansowanie do urlopu, na swieta i do stawki zawsze cos dorzucili za nadgodziny czy za nocne zmiany wtedy. Calkiem dobrze wspominam ale przeprowadzilem sie na polnoc wiec tak..

Mamut
@Rysiu

Tak jest

Koleszka

Mógłby ktoś napisać ile na początek można wyciągnąć za miesiąc pracy ? Z góry dziękuje

Gryl
@Koleszka

Jako kto?

Norton
@Gryl

np. operator sortowi drewna? widzialem ogloszenie

Garry

Maja myślę, że ten link jest bardziej przydatny https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,79389 przynajmniej można się zorientować w warunkach

Danuta
@Garry

Wklejony przez Ciebie link odnosi nas do strony GoWork.pl, na której obecnie się znajdujemy. Nie rozumiem więc, co chciałeś przez niego przekazać wszystkim potencjalnym kandydatom. Jeśli jesteś zainteresowany jakimś konkretnym stanowiskiem pracy w firmie Homanit w miejscowości Krosno Odrzańskie, to zachęcam Cię do przejrzenia oficjalnej strony internetowej firmy, na której znajduje się obecnie wiele ofert pracy w tym miejscu. Podaję link: https://www.homanit.pl/pl/kariera/oferty_pracy/ Firma poszukuje na takie stanowiska, jak: elektryk, specjalista informatyk, operator linii lakierowania, operator sortowni drewna, ślusarz - mechanik utrzymania ruchu, spawacz oraz specjalista do spraw kadr i płac. Czy któreś z nich jest odpowiednie dla Ciebie?

Maja

@yell Na stronie internetowej firmy HOMANIT nie ma informacji o rekrutacji na konkretne stanowisko, jednak można zgłosić swoją kandydaturę. Można to zrobić pod tym linkiem - https://www.homanit.pl/pl/kariera/aplikacja-inicjujaca.php Jeśli zdecydujesz się aplikować, to daj, proszę, znać, czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

Szlachetna paczka

Nie wiesz to nie pisz bzdur

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. controlingu w firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
żyjecie?

co tu taka cisza ?

Frisco.pl Sp. z o.o.

a mam skale porównawczą ....

Frisco.pl Sp. z o.o.

moim zdaniem świadomość, że jestem myślę, że w dobrych relacjach z większością ludzi więc atmosfera jest sympatyczna plus poczucie stabilizacji, bo Homanit ma jednak ugruntowaną pozycję na rynku, rotacji wielkiej nie ma, więc nic nie wskazuje jakoby mieli mnie zwolnić też podnosi mój komfort psychiczny. Bez strachu

Witek

Firma jest świetna to fakt. Może jednak podpowiecie jaka jest atmosfera w pracy, jaką umowę proponują na starcie?

Dok
@Witek

Atmosfera normalna, bez klotni czy cos takeigo.

Ktoś

Takich jak Ty powiadasz to dużo tam jest?

sentymentalny

związany z homanitem jestem od lat, wczesniej z hardexem i pamietam poczatki zmian i nie ma porownania, zaklad sie rozwija, warunki sie poprawily, dobrze miec swiadomosc ze w dobra strone to wszystko idzie

Szarem

Trafilem do homanitu po tym jak zmienilem prace. W poprzedniej prawie mnie rozjechali psychicznie dlatego waznym wyznacznikiem do podjecia nastepnej byla atmosfera. Myslalem ze nie ma miejsc gdzie czlowiek boi sie byc poklepany po ramieniu, bo az podejrzane ze z sympatii i tu prawie paranoje ze szuka miekkiego miejsca zeby ci noz wbic , a tutaj jest normalnie dobrze. Ktos wczesniej uzyl tego okreslenia, ze jest ludzko . I ja sie pod tym podpisuje

krzychu

mi się osobiście dobrze się pracuje, nie ma nad czym się rozwodzić. Jest w porządku, jak polece tutaj prace to nie skłamie

dzimi

Mysle, ze najlepsza oceną jest fakt, że widze sie w tej firmie za pare lat, nigdzie sie stad nie wybieram

marta
@dzimi

a jak z wynagrodzeniem ?

kamyk

wysoka ocena z gwiaazdek mowi sama za siebie

Musiolek

Zawsze bedzie sie narzekac bo to bo tamto, ale nie mowie ze jest tam kiepsko.

Tymon

Może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?Podpowiedzcie czy spokojnie można z nimi pracować?

puma
@Tymon

Można można. Na ich stronce jest formualrz do wyslania to probuj.

Jery

Zastanawialaem sie jaka opinie wystawic bo troche juz tam robie, ale jak sobie tak wszystko podusmowalem i te lata to nie jest zle, znosnie.

Jakie jest teraz minimum zarobków ze wszystkimi dodatkami na początek?

yell

czy szukaja kogos do pracy tera?

Zdjatko
@yell

Możesz sobiee wysłać maila na ich stronie jeśli jesteś nadal zainteresowany.

Krzychu87

tak wszyscy piszą i piszą o tej firmie, ale ja uważam że liczą sie małe gesty. Ostatnio miałem rozmowe z kierownikiem i pytam się czy mogę sobie wziąć dzień urlopu bo musze pozałatwiać rzeczy urzędowe i takie tam pierdoły. On do mnie- że jasne i że praca jest ważna ale nie najważniejsza i że na wartościowych ludzi zawsze poczeka. Kurde, tak normalnie, po ludzku. Zrobiło mi się miło.

Maja

@Duck Rozumiem, dziękuję za tę informację. Mogę spytać w takim wypadku na jakie stanowiska aktualnie firma Homanit poszukuje pracowników? Jeśli mógłbyś przybliżyć ten temat, to będą to na pewno bardzo cenne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

• Jak się pracuje w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 1191 ocen.
  • Gubińska 63
    66-600 Krosno Odrzańskie

Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.