Opinie o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

Maja

Na stronie internetowej firmy Homanit Polska nie ma jednoznacznych informacji o rekrutacji na konkretne stanowiska pracy. Jest natomiast aplikacja inicjująca, którą firma zachęca do zgłaszania swojej kandydatury do pracy z podaniem daty, od której można rozpocząć już pracę. Czy ktoś z osób aktualnie zatrudnionych może coś więcej napisać na temat kolejnych kroków po złożeniu aplikacji inicjującej?

Duck
@Maja

Zostawiasz dane i potem się kontaktują jak chcą.

gangesz

tutaj jest bardzo przyzwoita robota zfajnym zgranym towarzystwem. doceniam firmę za podejście do mnie jako pracownika.

Maja

@Cibe, czy poza stosunkowo łatwymi zadaniami do wykonania i niezłą wypłatą zawsze na czas, są jeszcze jakieś atrybuty pracy w Homanit Polska, które Twoim zdaniem należy podkreślić jako wyróżniające firmę na lokalnym rynku pracy. Jeśli zechciałbyś napisać kilka słów na ten temat, to na pewno wielu użytkowników tego forum będzie Ci wdzięcznych za takie rozszerzenie.

Cibe

Nie narzekam na pracę tutaj nawet powiem. Oczywiście nie jest perfekcyjnie bo nigdzie tak nie jest ale praca jest nie taka znowu trudna, można swoje porządnie zarobić i pieniądze wypłacali mi zawsze terminowo. Polecam mocno.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. controlingu w firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Maja

@kokon, bardzo merytoryczna opinia, która w kilku słowach odpowiada na pytania, które najczęściej zadają sobie osoby, które chcą coś zmienić w swoim życiu zawodowym. Zachęcam wszystkie osoby, które mają doświadczenie pracy w firmie Homanit Polska, żeby poszły śladami @kokona. Niech to będą nawet tak krótkie wpisy, ale proporcje opinii dobrych do odmiennych stworzą statystycznie najbliższy prawdy obraz satysfakcji pracowników z zatrudnienia w tej firmie.

Maja

@kokon, myślę, że gdybyś zdobył się na rozwinięcie swojego komentarza, to zarówno @Filip, jak i @Pitrek znaleźliby odpowiedzi na swoje pytania, a przecież właśnie temu służyć ma to forum. Każda opinia, która poza zdaniem oceniającym pozytywnie lub negatywnie pracę w Hardex S.A., zawierać będzie krótkie uzasadnienie takiej właśnie noty, będzie najbardziej wartościowa z punktu widzenia osoby, która będzie chciała podjąć w niej pracę.

kokon
@Maja

atmosfera jest bardzo okej. ludzie w porząsiu. normalna pensja.

Maja

@disco, jeżeli jesteś osobą aktualnie zatrudnioną w firmie Homanit Polska, to może gdybyś zechciał napisać kilka zdań na temat tego, jak Ty trafiłeś do tej firmy i jak przebiegała rekrutacja, jeśli oczywiście byłeś jej poddany, to z punktu widzenia osób, które będą aplikować do Homanit, takie informację będą bezcenne. Warto dzielić się swoim doświadczeniem, bo dostępność takich informacji sprawia, że zmienia się jakość rynku pracy.

Pitrek

Czy są teraz jakieś przyjęcia? Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

disco
@Pitrek

moze sie cos zdarzyc ale najlepiej przez ich strone aplikowac tam jest formularz do wyslania i dane kontaktowe. jak beda potrzebowac to dadza znac.

Filip

Czy udało się wynegocjować wyższe zarobki?

kokon

praca w sumie nie taka najgorsza. warunki do pracy okej.

Maja

@Diablo ja nie pisałam nic o gospodarce. Ale oczywiście rozumiem Twój żal, że pensje są niskie. Nie wiem czemu kierujesz w moją stronę tą wypowiedź, ponieważ ja nie jestem pracownikiem firmy Hardex, by móc coś w tym temacie zdziałać, ale mam dla Ciebie i innych pracowników propozycję. Proponuję, żebyście grupowo przeszli się do szefa i porozmazywali o rynku pracy i pensjach Was satysfakcjonujących. Jeżeli nie podwyżki to może chociaż dostaniecie nowe premie?

Maja

@michu owszem specjaliści są na rynku pracy potrzebni, ale też inne niższe stanowiska muszą istnieć, by cała gospodarka prężnie działała. Także zawsze dla każdego znajdzie się miejsce i nie wszyscy muszą być specjalistami. Ważne, by każdy potrafił rozmawiać i negocjować swoje warunki pracy.

Diablo
@Maja

Szanowna Pani Maju. Minimum socjalne 4 osobowej rodziny to 3500 PLN (usunięte przez administratora) niech mi Pani pokaże chociaż jedną osobę oprócz kierowników itp która tyle zarobi.Na tę kwotę w Homanicie na produkcji muszą pracować dwie osoby(usunięte przez administratora) Według Pani na tym polega prężna gospodarka?.

michu

wszyscy jestescie smieszni, zamiast przekwalfikowac sie na mechanikow, elektrykow, kierowcow, operatorow wozkow, slusarzy itd, to lamentujecie. przekwalfikujcie sie i nie bedziecie mieli problemow, a po drugie kto wam kazal sie nieuczyc (w szkole czy zawodu obojetnie), tylko sie bawic, a teraz lament.

Maja

@NOIR nawet jeżeli jesteś niezadowolony z zarządzania firmą Hardex S.A. to nie powinieneś grozić i obrażać inne osoby. Obowiązuje na forum regulamin, w którym napisane jest, że wpisy obrażające innych mogą zostać usunięte.

Meg

@Dyrektor, przeczytałem wszystko od dechy do dechy: gdzie te stosunki intymne użytkownika elaela- trzeba miec ogromna wyobraznie zeby po jej wypowiedziach wysunac taki wniosek, albo ....głodnemy chleb na mysli

Maja

@Paula rozumiem, że zaistniałe sytuacje zdenerwowały Cię, ale na forum według regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin nie można opisywać konkretnych osób z nazwiska. Takie wpisy mogą być usunięte przez administratora.

Paula

Na wstępie chcę zaznaczyć, iż jestem pracownikiem fizycznym. Pracuję w Homanicie gdzieś od pół roku. Powiem wam, że mojej stanowisko pracy jest w porządku, lubię przychodzić do tej pracy. Ale byłoby jeszcze piękniej gdyby nie wielcy dyrektorzy Homanitu(usunięte przez administratora)

Maja

@mjetek czyli takie osoby pracują w Hardex S.A.? I jak jest ich cel w firmie? @Aaaa piszesz o sobie? Byłeś zwolniony po 40 latach pracy? Czy ktoś jeszcze ma podobne spostrzeżenia do pracy w tej firmie jak użytkownik @Aaaa?

Maja

@Mietek jakich agentów? Co masz na myśli? Mógłbyś rozszerzyć swoją wypowiedź na temat Hardex S.A., żeby każdy wiedział o co chodzi? To ważne, żeby na forum były jasne wypowiedzi, żeby każdy mógł znaleźć informacje jakich potrzebuje.

mjetek
@Maja

Agentów byłych wojskowych służb informacyjnych i ich tajnych współpracowników.

Maja

@operatorco uważasz, że warto by było zmienić w firmie, by pracowało się lepiej?

Mietek
@Maja

Zwolnic agentow WSI i ich tajnych współpracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

• Jak się pracuje w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 1191 ocen.
  • Gubińska 63
    66-600 Krosno Odrzańskie

Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.