Opinie o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

operator

elaela przejdz sie po dziale PU i PC na kazdej zmianie i zapytaj ludzi czy są zadowoleni z warunkow pracy. wladze wymagaja jedynie ilosci i jakosci (haha, to dobre!), a dyrektorzy zamiast zajac sie usprawnieniami na dzialach, podwyzkami, to oni wola robic zdjecia scianom czy tez smietnikom hahahaha :D:D cyrk na kolkach nic wiecej nie da sie powiedziec, dyrektor podchodzi i pyta sie dlaczego pod stolem lezy papierek albo dlaczego orenzada stoi przy maszynie. boze swiety, ludzie co sie teraz zatrudniaja maja 13,50 brutto na godzine, a ludzie, starsi, ktorzy pracuja to po 20-25 lat maja 13. jakie to jest podejscie do czlowieka? NIE POLECAM FIRMY. w karlinie to chociaz co miesiac premia jest, a u nas? raz na 4 miesiace :DDD

Maja

@diabloa co więcej możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia w firmie? Jakie benefity oferuje Hardex S.A.?

diablo

W tej firmie tak jak w każdej innej potrzebna jest tania siła robocza, i nie ma co liczyć na godziwy zarobek. Przynajmniej jest gdzie przeczekać za nim znajdzie się pracę za granicą( dotyczy młodych),lub doczłapać do emerytury.

dzięki

Można też wejść na stronę będzie szybciej są aktualne oferty np. na operatora wózka widłowego

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. controlingu w firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Zadzwoń na recepcję, dziewczyny podadzą aktualne oferty, na pewno są dostępne wolne miejsca pracy.

gość

Aktualne oferty pracy mozna sprawdzic w recepcji w biurowcu. Są tam wydrukowane kartki z aktualnymi wolnymi miejscami pracy, aby sie nie rozpisywac, mogę sie podpodpisac pod słowami Elaela. Ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie, jaki i wiele osob, z ktorymi rozmawiałam.

Elaela

Niestety nie wiem. Zadzwon, tam naprawdę dziewczyny nie gryza. Jest sezon urlopowy może akurat. Powodzenia.

Aaaa
@Elaela

Elaela nie wiem kim jestes w tym zakladzie ale jedno wiem - ten zaklad wpedza ludzi do grobu- doslownie. Nie wiem czemu masz odwage zachecac do pracy w nim, co cie motywuje do tego. Ludzie jesli macie taka mozliwosc nie pracujcie tam. A jesli juz musicie- bierzcie wyplate i nie poswiecajcie sie pracy - bo po 40 latach pracy wykopia was na bruk bez zwyklego slowa "dziekuje". Najgorsze ze to ludzie ludziom taki los szykuja. Wystarczyloby kilka madrych osob w zarzadzie. Nie umiem pojac jak moglo dojsc do takiego upadku tego zakladu. Zycze mu jak najgozej, i wszystkim ktorzy tam decyduja- was tez spotka ponury los jesli tyle ludzi na was zlozeczy.

Elaela

Prosze zgłosić sie z CV do biurowca głównego I piętro dział HR - uprzejme Panie porozmawiają, zaprosza do rozmowy kierownika komórki w której chcesz pracować, przedstawia warunki a Ty zdecydujesz co dalej. Powidzenia

bzzzz

Oj Elaela :) Co masz bidulko napisac. Widze, że chcesz pozyskać ludzi do pracy i zachęcić. Tylko napisz, jak jest . Napisz, że przecież "robota ma byc zrobiona" i trzeba byc na nadgodzinach. Ja miałem ich w jednym miesiącu ponad ok 50 :) Więc Elaela powiedz jakie są realia !:) - to co wczesniej pisałaś to prawda, pakiet socjalny (obiady i dojazd z niektorych miejscowosci) ale dodaj, że jest tak ze pracuje się czesto bez dnia wolnego. Więc Elaela jak to podsumowałaś " nie jestem leniem, skierowanym z UP, " tylko człowiekiem , ktory poświęcał się dla tej firmy. I jeżeli ktoś chce- niech pracuje. Ale to jest moje zdanie

@bzzzz

I tu sie mylisz nie jestem pracownikiem działu HR a tym samym nie mam nic wspólnego z rekrutacja. Pracuje w nadzorze pionu technicznego i mam doczynienia z niby pracownikami którzy przychodzą na zasadzie nic nie robić a zarobić. Tak sie nie da niestety, nie uogólniam. Wiele osób przychodzących chce pracować i pracuje ku obopólnemu zadowoleniu. Nie mogło być sytuacji w której pracowałeś przez 2 tygodnie bez wolnego. Wbrew temu co piszesz kodeks pracy w firmie jest przestrzegany.

bzzzzzzzz

ja i osoby z ktorymi wspolpracowalem zaczynalismy od 12,50/h brutto. po probnym bylo 13/h brutto... i z tego co sie orientuje to na wydzialy produkcyjne od tylu zaczynasz nawet z 10 letnim doswiadczeniem. Zadzwon i zapytaj.

bzzzz

Elaela nie zapomnij Panu Mackowi dodać, że pracuje sie tam nawet na wolnych bo wciąż ludzi brakuje. Ja przez dwa tygodnie pracowałem non stop aż po prostu nie wytrzymałem . Jasne - za nadgodziny miałem zapłacone (bez nadgodzin to jest ok 1700zł na ręke po okresie próbnym) Premia? Premii wiecej nie było niż jest od kiedy jest ten nowy system uzalezniony od wyników :) Pozdrawiam Cię Elaela

@bzzzz

W wolne systemowe pracujesz jak chcesz, nikt Cię nie zmusza.

Szaman
@bzzzz

Homanit karlino to i tak macie więcej na rękę niż u nas Pozdrawiamy krosno

bzzzz

Elaela caps lock ma niestety inną definicję niż krzyk (masz bardzo dużą wyobraźnie). Ale jasne- nie będę sie dalej rozpisywał na ten temat, bo szkoda słów i czasu. Ty masz taką funkcję, żeby robić dobry wizerunek tej firmie i to rozumiem. Niech każdy kto chcę przekona się jak jest :)

@bzzzz

Nie pisze o funkcji caps locka na klawiaturze, ale utarło sie na wszelkich forach, iż ten kto pisze w ten sposób krzyczy. Nie wydaje mi sie żeby to forum wymagało krzyku. Co do wyobraźni, nie przeczę-pomaga i w pracy i w życiu prywatnym- ludzie ze "zdrową wyobraźnią" są pomysłowi co im ułatwia tak naukę jak i działalność praktyczna. Pozdrawiam

Elaela

Nie wiem jaka praca Cię interesuje. Na produkcji, na uszlachetnianiu, piłach czy też biurowa ( potrzebujemy tylko inż.utrzymania ruchu-wyższe mechaniczne, dyspozycyjność oraz kier.działu transportu). O plusach- posty powyżej co do minusów-praca w systemie - 2dni rano,2 popołudnie,2 nocki i 2 dni wolne ( ale to wg.mnie Ci co tak pracują nie narzekają). Na okres próbny - po przejściu rozmowy, badań i szkoleń nie zbyt wysoka stawka ( uzależniona od stanowiska) ale dochodzi dodatek za prace w nocy (22 - 6), premia dla prac.godz. płatnych do 20% uzależniona od wykonania planu, dla m-cznie płatnych do 10% także uzależniona od planu. Na okresie próbnym jest tzw.opiekun który pomaga zapoznać sie z urządzeniami. Po okresie próbnym gwarantowany wzrost wynagrodzenia ale nie potrafię powiedzieć jak to dokładnie wyglada - nie moja działka. Najprościej złożyć CV i bedzie wszystko jasne. Ja pracuje na stanowisku tzw.umysłowym i mam mniej profitów. Proszę się nie zrażać niektórymi postami, mijają sie z prawda. Pracuje u nas ok.500 osób a że firma się rozwija nadal potrzebujemy pracownikow. Życzę powodzenia.

bzzzz

Oj Elaela wciskaj kit dalej :) Jasne zgadzam sie, jest wiele fajnych firm- ja tylko przestrzegam !:) Zreszta jak 3/4 wypowiadających się na temat tej firmy :)

@bzzzz

Zmiana nicku z "zzz" na obecny nic nie dała. Nadal brak konkretów. Opinia "nie bo nie" no cóż trudno do tego się odnieść. 3/4 negatywnych.... ? Prosze czytać posty ze zrozumieniem a nie trzeba bedzie używać capslocka (krzyk) i pisać pseudo opinie o firmie której sie nie zna.

Elaela

Płaca mi za pracę. Pisze prawdę. Ludzie nie chcą pracować? To skąd jest tych 500 osób , sorry 494 bo 6 osób z Białorusi. jeżeli coś Ci nie pasuje w moich tekstach to ich nie czytaj. Jeżeli wyleciałas /łes to zapewne nie bez powodu-brak kompetencji, nierzetelne wykonywanie obowiązków, lenistwo. Zreszta rozmowa z osoba używająca Casplocka - krzyczysz. A krzyczy ten kto nie ma argumentów.

Elaela

podoba mi się Twoja odpowiedz. Zabrałam głos w tej dyskusji po przeczytaniu postów @Gosciowa. Nie lubię kłamstw a ze akurat pracuje jako ten "pijacy kawę biurokrata" i znam niektóre tematy od tzw. podszewki mogę zainteresowanym troszkę wyjaśnić, podpowiedzieć. Pozdrawiam zdrowo myślących.

Elaela

Wiele zależy od ludzi, ci którzy przejdą okres próbny, adaptacje do systemu i chcą pracować - zostają. Ci którzy przyszli z przymusu (UP) i którym wystarcza zasiłek niestety odchodzą. Wiele osób zatrudniło sie na tzw. "przeczekanie" i pozostali i nie narzekają. Nie mowię ze jest miód ale tak jak w każdej firmie sa do wykonania zadania i wymaga sie tego od kazdego zatrudnionego pracownika bez względu na funkcje. Pracownicy nadzoru, kadra kierownicza jak i specjaliści sa tak samo rozliczani jak pracownicy produkcyjni, a nawet od nich wymaga sie więcej, nie zamykamy biur o 14,15 czy 16 nasz czas pracy jest nienormowany i nie otrzymujemy dopłat za godziny nadliczbowe. Nie otrzymujemy darmowych posiłków jak pracownicy godzinowoplatni, my za nie płacimy. Nie jest źle tym bardziej ze firma się rozwija i ludzie z otwartą głową i chęcią do pracy maja pole do popisu. Wahającym sie proponuje spróbować i nie sugerować sie niepochlebnymi opiniami gdyz sa przesadzone pisane przez kogoś kogo praca przerosła,

Elaela

Zgadza się. Kwalifikacje są istotne ale i też chęć do pracy. Nie rozumiem podejścia co poniektórych ludzi. Niechęć do firmy w szczególności wyrażają Ci którzy zostali skierowani z UP, nie otrzymali odmowy gdyz firma tworzy nowe stanowiska i potrzebuje pracownikow wiec pozostaje narzekanie.

Elaela

Po co wprowadzać ludzi w błąd. Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych obejmuje wszystkich pracownikow bez względu na miejsce pracy, posiłki niejadalne ? ciekawe , fakt ośmiorniczek ii homarów nie serwują. Pierwsze słyszę ze zabrakło kasy na dodatek nocny i nadgodziny. Nie pracuje Pani bo zapewne nie chciało sie pracować lepiej brać zasiłki z podatków tych którzy pracują, względnie nie nadawała się Pani do pracy. Życzę powodzenia w nowej pracy obawiam sie ze tez nie bedzie Pani pasować i następna firmę Pani pojedzie.

Elaela

Okres próbny jest uzależniony od stanowiska. Nie wiem dlaczego wypowiadający sie nie piszą prawdy. Socjal juz wymieniłam, posiłki regeneracyjne, darmowe dojazdy autobusem od Bytomca a w Krośnie wszystkie przystanki PKS na wszystkie zmiany, dodatek za prace w nocy, za nadodziny, wynagrodzenie w terminie do 10 każdego m-ca. W każdej pracy jest jakieś ale, nie przesadzajmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

• Jak się pracuje w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 1191 ocen.
  • Gubińska 63
    66-600 Krosno Odrzańskie

Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.