Opinie o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

jedno z bardziej w porzadku miejsc gdzie pracowałem

Trynda
@Salami

Jaki przedzial wiekowy u was przewaza czy jest roznorodnie jesli chodzi o wiek?

mięciarz

znajdzie sie tu może praca od zaraz czy raczej troche sie czeka?

nitro

w ogłoszeniach o pracę masz dodatki najpewniej wypisane

Pisze, że operator wózka widłowego ma wynagrodzenie podstawowe + nagrodę miesięczną do 20%. A stanowisko w kadrach, z tego co ktoś z was pisał, ma 10% premii i to uznaniowej. Możliwe to w takich czasach, żeby dbali bardziej o produkcję niż biuro?

Alex

Pytanie co do aplikacji spontanicznej, to lepiej wysłać w mailu czy przez ten formularz na stronie??

@Alex

i jeszcze co tam wpisujecie w okienku "tekst dowolny", coś ala list motywacyjny czy po prostu o jakie stanowisko chodzi, dlaczego, itp.?? bo średnio wiem co tam wpisać..

@Alex

jak jest formularz to z niego korzystaj moim zdaniem

@Alex

a tam to bym napisał jakie stanowisko Cie interesuje i może kilka słów o sobie. nie wiem szczerze mówiąc nie korzystałem z tego

@paki

no chyba tak zrobię, wcześniej byłem nauczony mailowo, ale no po coś ten formularz tam jest hah

@paki

dobra, dzięki, więc nie będę jakoś formalnie ą ę, tylko parę słów i powinno być spoko chyba, nie?

@Alex

szczerze mówiąc nie wiem, gdybam tylko

@Alex

ale zrób jak uważasz za słuszne

@paki

poszło, wysłałem, więc zobaczymy czy się odezwą

@paki

a właśnie oni odzywają się jak mogą złożyć jakąś ofertę pracy dopiero czy zawsze odpiszą i dadzą info, że mają moje cv i jak coś się pojawi to będą się kontaktować?

zoloft
@Alex

Biorąc pod uwagę, że firmy raczej zastrzegają sobie kontakt z wybranymi osobami, no to pewnie pierwsza opcja

Deolo

I jak, wiesz już co?

Deolo

O, dobrze wiedzieć, nie wiedziałem, że a olx też wrzucają

leker
@Deolo

na te z (usunięte przez administratora) aplikujecie normalnie przez (usunięte przez administratora), nie? czy na mejla i tak podsyłacie cefałke?

o co chodzi
@leker

chyba nie złapałem? no aplikuje się normalnie, po co drugi raz wysyłać cv? raz starczy

cute
@leker

myśle, że wysłanie cv po prostu w odpowiedzi na ogłoszenie jest wystarczające

bigl
@cute

a myslicie ze te stronki typu olx są legitne? nie wiem skąd u mnie ten brak zaufania ale wole sie upewnic

Legitny
@bigl

No olx to taki dość rozpoznawalny więc powiedziałby że legitny jak najbardziej zresztą chyba większość stron z ogłoszeniami o pracę taka jest

Sknerus

U mnie to było w okolicach 2tyg ale składałem jakiś czas temu, pewnie zależy ilu mają kandydatów, jak szybko kogoś potrzebują itp

Jagg

Czy ta rozmowa rekrutacyjna to odbywa się stacjonarnie ?

Kumak

Ktoś się orientuje czy w razie odmowy wysyłają w miarę sprawnie jakieś info? tak żeby nie czekać bez sensu?

white
@Kumak

tak, wysylaja info z tego co wiem

Elo
@Kumak

Kolega mi mówił że tak, zresztą ta rekrutacja w ogóle całkiem sprawnie idzie

chrum
@Elo

potwierdzam, rekrutacja idzie na prawdę bardzo szybko, a każdy po rozmowie dostają odp o decyzji

Trynda Nowy wpis
@chrum

Dzwonili czy maila wyslali? Nie mowie ze to jakas wielka roznica ale tak z ciekawosci pytam.

Bałwanek Nowy wpis
@Trynda

Jak kiedyś aplikowałem to dzwonili normalnie

jedno z bardziej w porzadku miejsc gdzie pracowałem

lemur

to co jest na plus?

żeton
@qwert

a na jakim stanowisku jesteś?

Marizon
@lemur

Jak dla mnie to normalne ludzkie warunki a to nawet w tych czasach nie jest takie oczywiste

Jan

Masz na myśli atmosferę w pracy? Można się dogadać z ludźmi i przełożonymi? Zależałoby mi na relacjach bez wielkiej spiny. Tu tak jest? A inne warunki? Np. wypłata też ok?

@Jan

Wiadomo co trzeba robić i nie są to lekkie obowiązki ale rotacji nie ma, wszytko raczej na spokojnie. Są działy gdzie trzeba zasuwać a sa gdzie jest bajlando

@qwert

A w jakim dziale pracujesz? Mój chłopak chce aplikować na operatora wózka widłowego, wiesz może taki operator u nich może zarobić? Widzę, że jest też bezpłatny transport, ale tylko wybrane kierunki, z jakich miejscowości oferują ten transport do pracy?

PREMIE
@Anna

Nie wiem jak z wynagrodzeniem, ale podobno mają dobre premie.

kokos
@PREMIE

ciekawe czy udaje się te premie dostać faktycznie? za co są przyznawane?

kokos
@PREMIE

w sumie dużo mają tych dodatków czy benefitów, wydaje się na poziomie ta firma

One
@kokos

porównaj co jest oferowane pracownikom fizycznym , wnioskuje że firma daje nacisk na ludzi na produkcji

Benj
@kokos

a mają standardowe dodatki do świąt i urlopów?

@One

A ty wiesz co im oferują? Bo jak są dobrze wynagradzani to penie jest niezła motywacja do pracy. Mnie ciekawi czy można też dorabiać w nadgodzinach. Oczywiście z wyższą stawkę.

dre
@Jan

jest sporo dodatków do stawki godzinowej jak coś ;)

dre
@Jan

ale nie wiem ile to obecnie dokładnie wychodzi, bo już jakiś czas tutaj nie robię

nike
@dre

a ktoś by powiedział coś więcej na ten temat?

Rozerw
@nike

Zapytaj na rozmowie, tutaj ci nikt dokładnych stawek raczej nie poda

Konik
@kokos

jakie są te dodatki i benefity?

karakas
@Konik

socjal mają całkiem fajny i dużo dodatków do stawki godzinowej

karakas
@Konik

a no i jeszcze dodatki do świąti urlopu, no tak dosyc typowo

@karakas

plus są obiady za złotówkę, duży plus i oszczędność w obecnych czasach moim zdaniem

regi
@brygadzista

tak i te dania sa serio dobre. mozna docenic jak sie nie chce gotowac tylko dla siebie. moj osobisty faworyt to kotlet mielony i spaghetti :D

Norbik
@brygadzista

O to serio fajna sprawa. Pozwolę sobie zapytać, czy z tych tanich obiadów może skorzystać też nowo zatrudniony pracownik? Różnie w firmach bywa, dlatego wolę ustalić. Jest jakiś limit tych obiadów w ciągu miesiąca, czy można jeść codziennie?

Szyszka
@lemur

Po pierwsze ludzie są bardzo spoko, a po drugie jest sporo fajnych inicjatyw jak posiłki za zeta, dofinansowania do świąt i urlopów itp.

zacc
@Norbik

apropo nowo zatrudnionych to jakieś wdrożenie jest?

ogniomiot
@Szyszka

posiłek za przysłowiowego zeta brzmi bardzo fajnie, to jest jakis automat z obiadami? czy po prostu firma ma jakąś umowę ze stołówką? i w ogóle smaczne te taniutkie posiłki są?

@ogniomiot

Posiłki nie są taniutkie,1 zł płaci pracownik a resztę firmą. Są to szafy z których pobiera się posiłki.

Loew
@Elaela

nigdy nie slyszalem o tak fajnym beneficie jak obiad za zlotowke :)

Loew
@Elaela

moglabys powiedziec cos wiecej o benefitach ?

szwagier
@Szyszka

wiesz moze czy tutaj potrzebuja tylko z ludzi z wczensijeszym doswiadczeniem czy i bez jest szansa sie przyjac ?

tynna
@szwagier

na pewno masz to napisane w ofercie

bokaj
@tynna

a gdzie ofert do nich szukać?

felicita
@bokaj

na pracuj pl i innych takich tez widzialam kiedys

barb

no a jak się pracuje? polecałbyś czy raczej gdzie indziej szukać?

barb
@felicita

no są ale nie wiem czy to przez nich oryginalnie postowane?

kobvi

no a jak już cv wysyłam to ile mam czekać czy się dostałem?

ID

Orientuje się ktoś czy dzwonią w razie gdyby się nie zakwalifikował z informacją zwrotną?

smile

potwierdzam, mojemu znajomemu wyslali sms o negatywnej decyzji

bajko

różni chyba, mam też ludzi których polecałem, i tak do tygodnia mieli odpowiedź zarówno negatywną jak i pozytywną

Kerz

Skoro sie taki smieszek trafil to zapytac warto. A czy atmosfera u was tez jest na ogol spoko?

@smile

A ile czekał na odpowiedź? Ciekawi mnie akurat jak długi jest czas oczekiwania na feedback jeśli chodzi o stanowisko elektryka... Właśnie znalazłem ofertę pracy na ten wakat i rozważam złożenie CV...

LechCzech

Do mnie jakoś po dwóch tygodniach dzwonili z tego co pamiętam

Salami
@Kerz

Według mnie atmosfera bardzo na plus, spokojni, ogarnięci ludzie

Trynda Nowy wpis
@Salami

Jaki przedzial wiekowy u was przewaza czy jest roznorodnie jesli chodzi o wiek?

Wasze wpisy mnie umocniły w tym, że aplikowanie na stanowisko specjalisty ds. personalnych to dobra decyzja. Tylko jakbyście mogli jeszcze napisać więcej szczegółów o tych benefitach i dodatkach pieniężnych byłoby ekstra. W ofercie w sumie wspomnieli np. o nagrodzie 10% od wynagrodzenia, ale nie wiem, na jakich zasadach działa jej przyznawanie itp. Z wielką chęcią przygarnę też każdą radę dotyczącą rekrutacji. Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia w firmie:)

Elaela

Radzę się zastanowić. Benefity to nie wszystko. W pracy spędzamy 8 - 9 godzin. Atmosfera. Stanowisko wolne bo… . 10% premii jest uznaniowe i zależne od wykonania planu oraz przełożonego.

ju

mnie tam się praca akurat bardzo podoba i polecam kazdemu, mamy fajny socjal m.in. obiady za zlotówke, dofinansowania do urlopu czy świąt

bigl

nie rozumiem, a w czym jest problem? w sensie pracujecie 8 h a macie umowe na niepełny etat czy co? no bo te 8 h to standard jeśli chodzi o pełny etat więc dlatego dopytuje

@Elaela

Masz racje z tymi benefitami, nic nie zastąpi dobrych zarobków… a ta dodatkowa godzina to co, normalnie płatna jest?

Kumak

Za samą pensję daje się w miarę normalnie przeżyć miesiąc?

Reds

Dzięki samej podstawie czy jakieś premie się do tego przyczyniają?

Elo
@Kumak

Ja tam całkiem przyzwoicie żyję, nie mam niewiadomo jakich potrzeb więc mnie wystarcza na wszystko co potrzebuję

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. controlingu w firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Jak tu z tym mechanikiem ur jest, nagroda roczna za obecność jest wtedy, kiedy nie ma ani dnia na L-4? A nagroda miesięczna do 20 procent to za co jest przyznawana? Jakby ktoś z mechaników napisał, jaki jest stan maszyn i czy często są awarie, to ja dzięki z góry!

mięciarz

znajdzie sie tu może praca od zaraz czy raczej troche sie czeka?

bobek
@mięciarz

a zgłaszałeś się już tutaj? odpowiedzieli ci czy coś?

Buer
@mięciarz

a na co aplikujesz? moze troche wiecej ci podpowiem

szako
@Buer

mi mozesz powiediec za to czy jest jakis tranport dla pracownikow?

Roki
@Buer

Ja na automatyka, jeśli powiesz coś więcej to byłoby mi bardzo miło ;)

Kitao
@Roki

Jak ja patrzyłem właśnie na ogłoszenie na automatyka to szukają kogoś od zaraz, więc pewnie długo się nie czeka. Wysyłałeś już cv i dostałeś odpowiedź?

Maciejewski
@Roki

Praca świątek-piątek, na trzy zmiany. Dużo umieć nie trzeba, jedyne co trochę skomplikowane to HDF, no może Schelligi. Marne szanse na awans, wszystko zajęte. Dobre miejsce na pierwszą pracę.

Czub
@Maciejewski

co to znaczy świątek piątek? xd od niedzieli do piątku?

moldis
@Czub

podobno brygadowka jest wiec na pewno w kazdy dzien tygodnia bo inaczej to by nie funkcjonowalo

Leroy
@Maciejewski

Jak na pierwszą robotę to można bez doświadczenia się tutaj zatrudnić myślisz? Bo właśnie szukam czegoś

Gong
@Leroy

tak bez problemu, praca nie jest trudna więc szybko się nauczysz

babilon

przyjmuja bez doswiadczenia?

babilon
@Gong

z uopem nie robia problemu czy na cos innego wola zatrudniac?

Anula
@Gong

Cześć, a jakie obowiązki leżą po stronie automatyka w takim razie? Napiszesz coś wiecej o pracy? Lub masz moze jakieś rady co do rozmowy kwalifikacyjnej? Chłopak chce złożyć tu cv, ale trochę się stresuje :P

Chaps
@Anula

Na ich stronie dokładnie możesz sobie sprawdzić jakie są obowiązki na danym stanowisku.. Ale jak zerkałem to takie dosyć klasyczne jak na automatyka.

Chaps
@Anula

Ale co do tej rozmowy kwalifikacyjnej to też chętnie przyjmę każdą informację.

Brr
@Anula

niech się nie stresuję ogólnie rozmowy mamy rczej spoko bez spiny czy dziwnych odchyłów jak chodzi o pytania

Buła
@Chaps

Są jakieś inne ogłoszenia tam niż na automatyka?

Buła
@Chaps

Słyszalem dobre opinie o robocie tutaj ale automatyk to nie dla mnie ;/

joda
@babilon

uopa mialem ale chwile mnie tu juz nie ma to kto wie co teraz maja

@Buła

poszukaj na ich stronie do krosna jest kilka ogłoszeń

@joda

przeważnie jest uop

@Buła

i dobrze słyszałeś bo praca naprawdę jest godziwa u nas

mruk
@roll

co do jednego z ogloszen, szukaja operatora wozka widlowego i oczywiscie wiadomo z uprawnieniami ale doswiadczenie jest jedynie mile widziane. to znaczy ze tak naprawde nie trzeba go miec i nadal jest szansa?

mruk
@roll

najwazniejsze ze o prace umowa, bo wtedy kazdy do grupowego ubezpieczenia moze dolaczyc nie?

Tobiasz
@roll

Jak tak pozytywnie się wypowiadasz to pewnie dobrze traktują pracowników. Jest jaki socjal od pierwszego dnia pracy nawet na okresie próbnym czy dopiero potem można korzystać z benefitów?

tomb
@Tobiasz

w sumie gdzie nie pojde to najczesciej po okresie probnym wiekszosc benefitow zaczyna przyslugiwac

tomb
@Tobiasz

to jakie to benefity firma oferuje między innymi? :)

Rob
@tomb

A szkolenia? Też przysługują nowym? Czy trzeba mieć staż i się wykazać żeby załapać się na fajny kurs zakończony uprawnieniami?

jaś
@Rob

Chyba że po okresie próbnym się łapiesz, wtedy też nawet fair.

Lope

zmieniając temat to wiecie czy to ogłoszenie o pracę tutaj na górze samej jest aktualne? bo miesiąc temu dodali i nie wiem sam

masza

ogłoszenia są aktualne :)

Fajnie by było pracować od piątku do niedzieli haha. Powiecie jak wygląda okres wdrożenia dla automatyka bez doświadczenia? Ktoś pisał, że praca nie jest trudna i szybko można się wszystkiego nauczyć. Uczą inni pracownicy? Czy może jakieś szkolenie jest na początek zorganizowane?

okruszek
@mruk

właśnie też bym się chętnie dowiedział bo zrobiłem sobie jakis czas temu uprawnienia, ale no nie miałem okazji jeszcze fizycznie się w tym wprawić i to byłaby moja pierwsza taka praca

okruszek
@Tobiasz

w każdej dotychczasowej pracy którą miałem niestety benefity przysługiwały po okresie próbnym, ciekawe czy to taki standard czy to zależy od pracodawcy

tnt
@okruszek

nie potrzeba doświadczenia, ważne żeby papiery się zgadzały

Większość? Czyli jednak nie wszystkie? To na jakie benefity można liczyć od razu w takim razie? Chętnie dowiem się, co czekałoby mnie tutaj na starcie;)))

szaleniec

atmosfera jest okej, na takich jak ty jeszcze nie trafiłem

malachit

czy sa jakies dodatki finansowe do pensji raz na jakis czas?

Miraż

A to tutaj nie ma jakiegoś okresu próbnego najpierw na którym benefity nie przysługują? Od razu są czy jak?

Salami
@okruszek

Polecam próbować, zawsze jest szansa więc jak ci zależy to się nie oglądaj tylko wysyłaj cv

ju
@Miraż

jak ja sie zatrudniłem to rzeczywiście te benefity z czasem przysługiwały, ale to wychodziło raczej naturalnie, teraz nawet nie wiem jak nowi mają

nitro

w ogłoszeniach o pracę masz dodatki najpewniej wypisane

Lidia

Kierowca - Operator HDS te zmiany to ma w jakich godzinach? W ogłoszeniu napisali tylko że są dwie, ale nic więcej, a pomagam tacie szukać pracy i chciałby wiedzieć takie rzeczy, zanim przygotuje sobie CV i wyśle, wiadomo. Pomoże ktoś?

amad

ktos jakby opisal jeszcze na jakie umowy przyjmują i czy są jakies benefity w tej pracy to byloby super, wiem ze pewnie juz to ktos pisal ponizej, ale chodzi mi o to konkretne stanowisko

tower

a co byś konkretnie chciał wiedzieć?

Cześć, ta umowa na czas nieokreślony to jest na dzień dobry faktycznie? Tzn chodzi o to że znalazłem ofertę pracy przez urząd dla ludzi bezrobotnych na tego mechanika utrzymania ruchu i tam taka podana, ale nie znam firmy co od razu daje taką to mówię wejdę i zapytam, bo aż zbyt piękne się mi to wydaje no ale może? ;d

zyguła

a to nie jest tak ze po 3msc okresie probnym ją dostajesz dopiero? wie ktos?

sam

na wakacje tu można się zatrudnić i coś sobie zarobić czy raczej nie bardzo? chodzi mi o jakieś fizyczne stanowiska oczywiście

Rozerw
@sam

Nie wiem czy typowo na wakacje coś otwierają, ale ogólnie teraz trochę tych ogłoszeń jest, więc może coś się znajdzie :)

Konik
@Rozerw

A gdzie najlepiej szukać tych ogloszeń? Sam znalazłem coś ale może inne bardziej mi będą odpowiadać

Maurycy
@Konik

Na ich stronie głównej wiszą i teraz nawet widzę że do krosna sporo jest, więc pewnie coś dla siebie znajdziesz :)

Tapir
@Maurycy

a ktoś kojarzy może o co chodzi z tymi dojazdami z Bytomca i jak to wyglada w praktyce?

Ola
@Konik

Oferty są na (usunięte przez administratora), i na oficjalnej stronie Homanit:)

miki
@Ola

wiecie jak teraz z przyjęciami? opłaca się w ogóle tracić czas na rekrutacje?

Klam
@miki

No do Krosna jak patrzyłem to jest dużo ofert więc obstawiam że przyjmują

leron
@miki

sa jakieś przyjęcia, wysłanie cv czasu ci dużo nie zabierze

@miki

jak ty uwazasz ze juz sama rekrutacja moze byc strata czasu to powodzenia w szukaniu roboty xd

@leron

ile czekales zanim sie do ciebie odezwali pierwszy raz? bo domyslam sie ze w weekendy nie patrza na zgloszenia ale tak mniej wiecej ile to trwalo?

kisen
@walc

do mnie odezwali się w w ciągu tygodnia

@kisen

no to szybko w sumie, a na co wysyłałeś zgłoszenie?

@kisen

bo ja właśnie chcę chyba wysłać cv na elektryka i fajnie by było jakby ktoś opowiedział o tej pracy tutaj

@kisen

w czwórce się tutaj pracuje?

niszt
@WD

zależy jakie stanowisko cię interesuje?

palto

zapewne o system pracy czyli czterobrygadówka, przynajmniej tak to brzmi

palto
@palto

tak czy inaczej nie bardzo się dowiedzieliśmy więc ponawiam pytanie

atantis
@palto

no masz 3 zmiany w systemie czterobrygadowym

zacc
@atantis

to znaczy że korzystacie z grafiku ustalonego na jakiś czas z góry?

Czy dużo wcześniej podawany jest ten grafik? Można mieć na niego wpływ czy nie za bardzo? Dopytuję, bo mam sporo zajęć dodatkowych i chcę wiedzieć, czy dałbym radę wszystko ogarnąć...

@atantis

W jakich godzinach są te zmiany? Skoro jest to system czterobrygadowy, to rozumiem, że w weekend też się tutaj pracuje, tak? Jeśli trafi się praca w sobotę bądź w niedzielę, to można liczyć na jakiś lepszy zarobek za te dni? :) Wyjaśnij, jeśli możesz.

łysy

dużo ofert jest teraz do Krosna na ich stronie a zastanawiam sie jakie tu maja wymogi co do doświadczenia, ktoś opowie cos wiecej na temat pracy? bo chce rozpoczac teraz prace ale nie mam az takiego doswadczenia zawodowego ale moze sie uda cos

koreten
@łysy

a które stanowisko by cie interesowało? ogólnie mogę powiedzieć, że praca jest okej, ale o wymogach cięzko powiedzieć jak dokładnego stanowiska nie znam

mhm
@łysy

skoro widzisz oferty to chyba powinny byc tam podane wymagania?

nirvana
@koreten

a powiesz coś więcej o stanowisku na linii lakierowania? bo widzialem taka ofertę

@koreten

mnie by interesowalo ogloszenie na automatyka ale cv juz wyslalem, wiec jedyne co moge chciec teraz wiedziec to co bys powiedzial o pracodawcy. czy wszystko jest wyplacane w terminie i zgadza sie z tym ile powinienes dostac?

@walc

Ja mogę mówić tylko za siebie bo nie wnikam jak to z innymi tam wygląda ale u mnie zawsze wszystko jest na czas

@walc

Ale obstawiam że to tak u każdego jest, że na czas, bo pracodawca się dobry trafił. Nie ma co się do tego przyczepiać.

@walc

A no i tyle ile się powinno dostać to tyle się dostaje

Były
@walc

Oczywiście na automatyka utrzymania ruchu. Praca 3 zmiany sobota niedziela też. Dobre na start, potem "brygadziści" cię "dojadą" .

@Brodacz

mówisz że tutaj wygląda to wszystko stabilnie? bo ja bym chcial wlasnie robotę znaleźć na dłuższy okres czasu

cwc
@WD

też od razu dopytam odnośnie stabilności jak sprawy się mają z uopem na nieokreslony???

@Były

Ale weekendy jakąś wyższą stawką naliczane? Co konkretnie masz na myśli pisząc o brygadzistach? Będą wymagać jeszcze więcej godzin?

Konsty
@WD

Jak dla mnie stabilnie i robota na dłużej jak dajesz sobie rade .

spencer
@Konsty

na jakich warunkach> dają uopy na nieokreślony?

Kacha
@Były

Weekendy są obowiązkowe czy dla osób chętnych? A No ważne pytanie: co ze świetami? Pracujecie czy wolne? Jezeli pracujecie, Można liczyć na jakieś dodatkowe bonusy za święta ?

bigos
@Kacha

podbijam pytanie, ktoś mógłby wyjasnic ten temat?

@Kacha

Pracując w systemie zmianowym - czterobrygadowym, tj: 2,2,3 pracuje się w weekendy, później jest 2 dni wolnego , co do świąt - setki plus nagroda np 200zł za dniówkę

@Elaela

Każdy weekend w czterobrygadówce jest pracują? Pytam bo chociaż jeden w miesiącu wypadałoby spędzić z rodziną. Zmiany są tak ustawione ze to umożliwiają?

Tak, umożliwiają.

Miloa
@Elaela

No to dobrze. Zawsze ogólnie wypadają dwa dni wolnego w takim systemie?

Miloa
@Elaela

Czy jest na przykład możliwość żeby wyszedł jeden dzień wolny jakoś? Powiesz coś o tym jeszcze?

@Miloa

Co rozumiesz przez … jeden dzień wolny jakoś… ? Zawsze można się zamienić żeby mieć dzień dodatkowy, wziąć wolne systemowe do dni wolnych weekendowych, urlop na żądanie … skonkretyzuj to pytanie … Wszystko jest do ogarnięcia

Ksenia

Mam nadzieję, że oferta pracy w roli specjalisty ds. controllingu nie jest przestarzała. Interesuje mnie poznanie przybliżonej wysokości wynagrodzenia, choćby po to, aby oszacować czy 10 proc. nagrody miesięcznej jest faktycznie atutem na stanowisku.

Amor
@Ksenia

to raczej taka biurowa praca czy jak ? ?

Exex

jak tam zakład żyje? jest w porządku?

pasterz

a dlugo jz pracujesz jesli mozna spytac? wlasnie zastnaawiam sie czy do was nie przejsc ale zalezy mi na stalej pracy

Radzio
@pasterz

Powiesz jakie stanowisko cię interesuje? Szukają teraz kogoś czy masz zamiar aplikować w ciemno i po prostu zostawić CV w kadrach?

Woryl
@pasterz

ja robie juz drugi rok i szczerze nie sądzielem ze na tak długo tu zostanę, ale na chwile obecna nie mam powodu żeby cokolwiek zmieniac

Woryl
@pasterz

jak dla mnie jeśli szukasz czegos na stale no i oczywiscie tego roadzaju praca ci. nie straszna to sie tutaj odnajdziesz na dłuzej

Del
@Woryl

a jak tutaj jest ze zmianami? bo tego nie napisali w ogloszeniu, jest tylko ze praca zmianowa. jest normalnie po 8h pracy czy wiecej? i czy te zmiany w takim razie roznia sie od stanowiska od ktorej godizny sie zaczyna?

Del
@Woryl

dobra jednak ddoczytalem dalej, jest takie cos 'praca 3-zmianowa w czterobrygadowym systemie pracy'. tak w skrocie mozesz powiedziec mi co to jest ten czterobrygadowy system pracy? chyba do tej pory pracowalem jedynie na 2 zmiany

@Del

no w sensie pracujesz w "ruchu ciągłym", trzy brygady pracują a jedna odpoczywa i na zmianę.

@Del

no a trzy zmiany to pewnie trzy zmiany masz i na różne pracujesz na czterobrygadówce po kolei

@Del

a tutaj wszystkie stanowiska tak pracują?

@Bombaj

są zawsze trzy zmiany po 8 godzin, jedna brygada ma wolne i robota idzie ogólnie 24/7 wiec w weekendy jak wypada ci zmiana też normalnie robisz

@Bombaj

druga linia ma tryb pracy 3 zmianowy

@brygadzista

na każdym stanowisku są te trzy zmiany?

Wolf

na czterobrygadowce chyba nie masz dodatku za nocki tylko dodatek ogolnie za czterobrygadowke, przynajmniej w poprzedniej tak mialem

szako
@brygadzista

a jesli chodzi o benefity to jakies macie dodatkowo?

meduk
@brygadzista

a ile wtedy weekendów wychodzi pracujacych w miesiacu??

meduk
@brygadzista

a co to znaczy druga linia ?? to ta sama robota tylko ktoś inny ta?

Felter
@szako

z takich najwiekszych to chyba pakiet socjalow czyli dofinansowania do wczasow czy na swieta i grupowe ubezpieczenie

Felter
@szako

no plus dodatkowo jakies darmowe obiady, transport i premie za przepracowany rok czy miesieczne

nine
@Felter

a jaki ten transport oferuja?

Kostek
@Felter

Darmowy posiłek jest codziennie? A premia roczna to ile wychodzi? Jedna dodatkowa pensja czy liczona jest od zysków firmy?

Manz
@nine

a np. dofinansowanie do paliwa czy własnego dojazdu istnieje u was?

Olga

Specjalista ds. zakupów surowca drzewnego, jak rozumiem, jeździ do kontrahentów, nie jest to praca wyłącznie stacjonarna? Jeździ wspólnie z kontrolerem jakości, czy ten działa na miejscu w firmie, już po zakupie? W ogóle chętnie przyjmę szczegóły, co do pensji także. Reszta jest wyjaśniona w ogłoszeniu, widzę bogato w benefity, więc...

W ogłoszeniach na oficjalnej stronie są wyróżnione dwa wakaty reszta wymieniona, czy ma to jakieś znaczenie? z czego to wynika?

puni

podobno mieliście kiedyś obiady dla pracowników za 1zł dalej to macie?

LaVidaLoca
@puni

Tak, nadal są obiady dla pracowników za złotówkę.

dorus
@puni

codziennie? jak to wygląda?

Norek
@dorus

posiłek jest do wyboru normalne porcje zupa lub drugie danie, codziennie coś innego, każdemu przysługuje jeden dziennie za 1 zł resztę dopłaca pracodawca.

Norek
@dorus

można też zakupić drugi na wynos ale już w normalnej cenie coś koło 20 zł

empc

ktoś niedawno o to pytał ale bez odpowiedzi, są dwie siedziby gdzie jest biuro a gdzie produkcja?

Xero

Jakieś biurowe oferty mają może?

@Xero

Biuro w ogóle jest w Karlinie czy w Krośnie Odrz?

szakal
@Xero

ja tam ofert typowo do biura nie widzę póki co

Xero

nie bardzo się chyba nadaje heh chyba że do przyuczenia? :)

żeton
@Xero

na (usunięte przez administratora) masz ofertę na specjalista/tka ds. kontrolingu

nikii
@żeton

gdzie? a na staż w tym obszarze dałoby radę się załapać?

motywator
@nikii

a napisz no mejla do nich i się dowiesz, ale jak trzeba pracownika to nie stażīsty, choć mogę się mylić

jorgund

jaki poziom hałasu na produkcji?

xxx
@jorgund

decybeli nie mierzyłem ale głośno jest jak to na produkcji

@xxx

Ale chyba nie aż tak żeby było szkodliwe dla zdrowia, co? Ktoś z BHP to kontroluje czy ludzie dostają przez to dodatek za szkodliwość?

Xvx

ogólnie warunki pracy takie dość z tych cięższych ale poza tym to firma fajna moim zdaniem. już dość długo pracuje i mi sie podoba

Olga
@Xvx

A co Ci się podoba konkretnie? Mi się zdaje, że w tej całej inflacyjnej sytuacji to kasa jest ważna i ewentualnie czy są jakieś premie albo płatne nadgodziny. Tym bardziej, że jak piszesz, praca należy do cięższych.

@Olga

nie mówie że praca ciężka tylko warunki. temperatura, chemia itp..

wertu
@Olga

o jakies konkretnie stanowisko pytasz ? bo zero konkretow

Weronika
@Xvx

mógłbyś rozwinąc swoją wypowiedz odnosnie złych warunkow - temperatury ? jest niska czy za wysoka?

Też były
@Weronika

Na HDF wysoka temperatura i hałas. Na formatowaniu hałas i pył. Na Holteku hałas

pytanie

Te oferty co sa na stronie ich firmy to aktualne? mozna wysylac cv?

Mewa
@pytanie

Dziwne pytanie... mozna i sa aktualne

@pytanie

nie wiem w sumie ale aplikuj, co ci szkodzi

krasnal
@Xvx

w jakim czasie odpowiadają?

Maniak
@krasnal

Kolego, skad ktos ma to wiedziec? Roznie na pewno

maxi
@krasnal

kilka dni w moim przypadku

@maxi

u mnie tak samo może to jakaś reguła

gorilla

a może nie? mi się wydaje, że od ilości chętnych to zależy i tyle

szakal
@pytanie

na olx też są dodawane, tam zerknij sobie też

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

• Jak się pracuje w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 1185 ocen.
  • Gubińska 63
    66-600 Krosno Odrzańskie

Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.