Opinie o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

Powstaniec

wysyłał ktoś aplikację inicjującą?

give
@Powstaniec

W sensie to polega na tym, że nie mając ofert i tak podsyłasz cv, czy jakoś tak?

@give

No coś takiego, tam masz taki formularz i go uzupełniasz i oni go potem sprawdzają. Tylko trzeba tam napisać kiedy chcesz przyjść to pracy.

@give

Ale nie wiem czy to działa czy tak czy tak to już musiałbyś zadzwonić. Źle było zaznaczone jak coś bo ja też dopiero startuje.

hmm
@Powstaniec

a co ci to da czy ktoś wysyłał czy nei jak to ty musisz wysłać żeby sprawdzić efekt?

@hmm

No nie wiem, jakoś raźniej w więcej osób.

Witam

Widnieją się ogłoszenia o zatrudnieniu kierowca na żurawia! Ktoś podpowie jaki są zarobki i czy warto w to wchodzić!

Hollywood

Polecam to miejsce pracy.Polecam to miejsce pracy.

Chłopie
@Hollywood

Płyta ci się zacięła? nie musisz się powtarzać zrozumieliśmy w pierwszym zdaniu...

Pyt
@Chłopie

a moze pierwszy raz pisze na forum? dajże człowiekowi napisać co chce niech ma satysfakcje

Lil’ Heart Breaker

Uczciwe warunki.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. controlingu w firmie Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Łowca cieni

Najlepszy pracodawca w promieniu 50 km

Destiny

Jeśli trzeba by coś powiedzieć na temat tej firmy to warto polecić ją kandydatom by przyszli i przekonali się jak jest wewnątrz. Opinie nie zawsze wszystko oddają.

luss
@Destiny

no tak, ciężko się nei zgodzić. warto sprawdzić naocznie, zanim zacznie się wysnuwać wnioski czy osądy

Tylewtemacie
@luss

pamiętajmy też, że każdy gdzieś ma swoje odczucia, jedna oosba powie tak, a druga nie i tyle

sztama
@Destiny

a powie ktoś coś może o warunkach? jaka atmosfera, czy spoko ludzie i te sprawy

Już były
@Destiny

Witam. Byłem, widziałem nie polecam. Prawie wszędzie jest lepiej. To moja opinia, znajomi którzy odeszli też tak twierdzą. Powodzenia dla wszystkich.

Dina
@sztama

warunki są ogólnie dobre, każdy mógłby coś wytknąć ale to jak wszędzie, mnie na przyklad przekonuje dofinansowanie, które można dostać na wczasy albo też ubiegać się o jakieś zapomogi, które są bezzwrotne

@Dina

Wszelkie dofinansowania są z ZFŚS obecnie będą na nadchodzące święta (o wys.decyduje średnia przychodu za ostatnie 3m-cy wszystkich członków rodziny prowadzących wspólne gospodarstwo domowe) Co do zapomóg - są to zapomogi losowe - ciężka choroba pracownika lub członka rodziny, zdarzenie losowe i jest ona bezzwrotna.

Husky
@Już były

Nie przesadzaj już, że jest tak wszędzie lepiej bo nie jest. Ja to miałem wcześniej niezłego pecha do pracy i to dopiero były złe warunki, nawet za granicę jak pojechałem to się zdarzały takie buble że o ja ... Pracy jest sporo to fakt no ale chyba każdy tutaj wie na co się pisał. Ale pracuje się osiem godzin i to jest okej bo jeszcze człowiek i odpocznie i nawet coś od czasu do czasu porobi przy domu. No powiedziałbym że taka standardowa praca, nie za ciężka, taka w sam raz. Co do ludzi to są w porządku, trzeba czasami się dotrzeć bo każdy jest inny ale da się jak się chce.

konrad
@Już były

Firma jest uczciwa wobec pracownikow co dosc rzadko zdarza sie w zakladach z obcym kapitalem. Bylem pracownikiem, dzis na emeryturze, a jeszcze o emerytach firma pamieta chociazby w upominkach swiatecznych.

@konrad

długi staż pracy?

czapka z daszkiem
@konrad

Wow, jeszcze nie słyszałem, żeby jakaś firma pamiętała o swoich byłych pracownikach. Bardzo to miłe z ich strony.

Hard-Drive

Współpracuję z tą firmą już wiele lat i nie mam jej nic do zarzucenia.

@Hard-Drive

no wiesz, tak kolorowo to nigdzie nie ma

@Vers

Może masz racje, zdarzają się różne akcje ale ogólnie pracuje się dobrze. Jako kandydat chyba niezbyt wiele masz do powiedzenia na ten temat.

@Hard-Drive

na pewno nie mam doświadczenia w tej pracy, ale już w niejednej byłem i wiem, że nigdzie nie jest tak idealnie, żeby nie było sie do czego przyczepić

@Vers

Dobrze, poprawię: jest okej. Może być?

perfecto!

Staszek

Widzialem na stronie, że szukają elektryka od zaraz. Ktoś powie coś o tej firmie? czy są uczciwi i wszytsko tak jak powinno być?

@Staszek

Tak, firma jest uczciwa cokolwiek Pan przez to rozumie. Proszę przeczytać komentarze a jest ich bardzo dużo.

Roni
@Elaela

Można zdobyć doświadczenie w tej firmie, także jak najbardziej spoko robota pod tym kątem.

Staszek
@Elaela

Naprawde czasem az strach coś napisać, bo zaraz złośliwy komentarz ktoś musi wtyknąć.

Walc
@Elaela

wiesz, mysle że nie kazdemu chce sie przekopywać przez ileś tam komentarzy i woli utworzyć własny wątek a jak tobie coś nie gra to go zignoruj i po temacie

Walec.
@Walc

Ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z jakimiś nieuczciwymi zagraniami jakby kto pytał.

Były
@Staszek

Witam. Pomyśl sam, skoro szukają, to znaczy że brakuje. Dlaczego brakuje? Bo głownie odchodzą. Wpisy pozytywne, nie są dla mnie do końca wiarygodne, jedna osoba może wygenerować kilka dziennie. Wracając do tematu, to najprawdopodobniej na utrzymanie ruchu. Jest to system czterobrygadowy, trzyzmianowy w ruchu ciągłym. Jest męczące, max kilka lat wytrzymasz, potem sam zobaczysz. Pozytywne jest to że "złapiesz" troszkę kontaktu z zasadami utrzymania ruchu ( nie jest tak wszędzie ), może praktyki. Dowóz do pracy. Negatywne: jak wcześniej wpisałem praca zmianowa, praca zewnątrz i wewnątrz budynku (zmiany temperatury), hałas i pył, ale to normalne w takiej firmie, podstawowy środek transportu to rower. Co mi się nie podobało, praca zmianowa, hałas i pył, naprzemienne zimno i gorąc, brak możliwości rozwoju. Na kilka lat polecam, ale tylko na złapanie praktyki, jeżeli masz trochę ambicji , sam zobaczysz... Życzę powodzenia, jaka by nie była Twoja decyzja, w końcu człowiek uczy się całe życie...

Skippy

mi jest tutaj dobrze. robie swoje czasem jakas premie złapie za to.

@Skippy

A jakieś szczegóły odnośnie właśnie dodatków? Może bym spróbował się tu załapać

Latek
@kandydat

jak pracujesz to dostajesz, prosta sprawa

@Latek

Ale bardziej chodziło o to, na jakie można liczyć...

cotam
@kandydat

dają np. dofinansowanie do urlopu także się przydaje.

@cotam

Dofinansowanie do urlopu jak tez i do świat jest z odpisu na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (NFŚS) zgonie z obowiązująca ustawą. Owe dofinansowania, ich wysokość jest uzależniona od przychodu brutto na członka rodziny - składa się odpowiednie oświadczenia. To qwoli uściślenia pana/i wypowiedzi.

@Elaela

Rozumiem, a trudno wyrobić premie czy tak raczej na luzie?

@kandydat

Premia uzależniona jest od wykonania planu za m-c poprzedzający jej przyznanie. Prac.godz płatni maja do 20% przy 100% wyk.planu (jeżeli nie ma wpadek to nie ma problemu z jej otrzymaniem) przy niższym % wyk.planu premia jest niższa, prac m-cznie płatni mają premię w wys do 10% zasady te same.

Shrimpy

Zawieracie też jakieś przyjaźnie poza miejscem pracy?

Dat
@Shrimpy

wszystko zależy od ludzi, czasem trafiasz na osoby z ktorymi masz ok kontakt tylko w pracy, a czasem zlapiesz z kimś super kontakt, że spotykacie sie poza pracą

@Shrimpy

Jak się tyle z jednymi osobami pracuje to wiadomo, że się człowiek zżywa. Ja czasami się widuję z niektórymi i od razu potem w pracy jakoś inaczej się robi.

Dat
@.

prywatne wyjścia po prostu zawsze bardziej zbliżają, bo widzisz te osoby w innych sytuacjach niż zawodowe

Robol

mam spore doświadczenie w tej branży i pierwszy raz się spotykam żeby warunkiem koniecznym było wykształcenie min. średnie ale w sumie może to i lepiej bo na rozmowy przychodzą ludzie na poziomie

Pan Kierowca C+E

Witam. Chętnie bym poznał opinię Pana Kierowcy odnośnie pracy w Homanicie. Interesują mnie tematy takie jak obciążenia za jakiekolwiek uszkodzenia/obrysowania sprzętu oraz dzienny czas pracy. Pozdrawiam serdecznie

Lady Killer

Czy strona oficjalna jest regularnie prowadzona?

Cuddly Wuddly

Czy firma prowadzi rekrutacje grupowe czy raczej szukają osobno na pojedyncze stanowiska?

xyz
@Cuddly Wuddly

Pojedyncze

Robol

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej może pojawić się jakieś zadanie weryfikujące umiejętności?

Night Train

kto prowadzi rozmowe? HR czy jakiś Kierownik działu?

Pyt

Po ile h praca? 8? 10? 12?

Efc
@Pyt

po 8h

Cyrus

Ja i moi koledzy możemy śmiało powiedzieć, że polecamy tą firmę jako pracodawcę

Kawał życia tu przepracowałem. Dobra firma. Czas zrobić miejsce dla młodych, energicznych...ale będę dobrze wspominał

mlody

Cos szczególnie? Zachęć młodych, hahahaa

@mlody

Nie będę nikogo zachęcał, to jest decyzja każdego czy chce tu pracować czy nie ja się dziele swoimi opiniami

@mlody

Nie będę się rozdrabniał, całokształt mi odpowiada i tyle.

mlody

Jasna sprawa, za jezyk ciągnąć nie będę.

Liquid Science

Jak tylko traficie na fajne osoby które będą chciały wam pomóc się wdrożyć to będzie wam się dobrze pracowało

Luigi
@Liquid Science

to nie jest taki problem tutaj, ludzie są spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

• Jak się pracuje w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 1186 ocen.
  • Gubińska 63
    66-600 Krosno Odrzańskie

Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.