Alti Plus S.A

Kraków

Opinie o Alti Plus S.A

Trochę przyzwoitości

Ciekawa jestem ile by było chamskich komentarzy gdyby trzeba było podpisać się imieniem i nazwiskiem .

Rocefeler
@Klient 14.03.2017 20:14
Na powstncow kasjerki wzielyby sie za robote a nie obgadywaly kazdego pracownika i klientow a szczegolnie paniusia z tombakami...

A ja lubie ta paniusie posluchac jak z byle czego histerycznie smieje sie na caly glos a pozatym przypomina mi miniona epoke wiec dajcie jej spokoj

anick
@Klient 14.03.2017 20:14

ja (usunięte przez administratora) takich klientów to się powinno na kopach (usunięte przez administratora) ze sklepu

COP

AntyPolska Firma z klapkami na oczach.

Titik

Firma która została na rynku 10 lat za konkurencją jeśli chodzi o hurtownie; pisanie zamowień na kartkach po przyjezdzie na hurtownię okazuje się że 80 % towaru brak bo pani Barbara obrażona na dostawców. Zamówienie czegoś z poza listy graniczy z cudem poprzedzone pytaniami po co to klientowi? masakra

Lajkonik

Owszem, atmosfera napięta... prezes zarządu spółki Leszek G. przebywa na turnusie we Wrocławskim areszcie śledczym. Pewne " tradycje " wyniósł z SSP. Żaczek, później kultywował tutaj....

Lajkonik

nak

miki,słyszałem, że atmosfera potrafi być napięta ze względu na ciągłe ciśnienie i pompowanie balonika sukcesu. Niestesty firma i pracwnicy pewnego poziomu nie przeskoczą, ale może warto dla samego zdobycia doświadczenia do nich się załapać. Dajcei znać

ja

Przeczucia mnie nie myliły.Jest tak jak myślałam.Tajemnicza osoba obrabiająca nas na forum i podszywajaca się pod klientów namierzona.Teraz poczekamy co zrobi dalej.

Ja
@ja 09.11.2015 20:30

Haha

NA.Powstanców.w.Alti.Pani.kierownik.kradnie.wraz.z.męzem.ładują.towar.do.auta

Administrator ostrzega

Zasady korzystania z serwisu ! Pkt 3 .Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę.

Jan Himmilsbach

"Ja chętnie napiłbym się kawy , ale wszyscy myślą , że ja tylko tą wódę , no i stawiają , a ja nie mam śmiałości , żeby im odmówić..."

Dobra rada .

Mów prawdę w oczy ! Nie za plecami !

Mały mejerek

A są przyjencia ? Hetnie bym popracował z tyloma starszymi paniami . Czułbym się troche jak w Ciechocinku . Hahahahahaaaaaaaa

Gienek

Szpszedam sokowiruwke . Mało używano . Wiadomość w sklepie .

Fan

Nie ma to jak bierdonka !

Okoliczny mieszkaniec

Najlepsze laski pracują na Szczelców . Mówię wam . Wiem , bo tam codziennie chodzę po kilka razy .

Stefan

Czy ja u państwa dostanę alkohol ?

Ruda tańczy jak szalona

Kompleksy , kompleksy , kompleksy .....

Klijent

Myjcie się dziewczyny , bo nie znacie dnia ani godziny ...

klient

kasjerki faktycznie ok.ale pani Aneta to najbardziej naburmuszona kasjerka i w dodatku najbrzydsza ,omijam ja z daleka .

100 % poparcia !
@ty wiesz kto?!! 05.11.2015 14:56
Na szczęście internet nie do końca zapewnia anonimowość.Chwila trudu,dwa wykonane telefony i IP wraz z adresem komputera jak na...

Jeszcze jedno . Dla osoby lub osób , które przyczynią się do zdemaskowania szmaty ode mnie osobiście dobry szampan !

@ty wiesz kto?!! 05.11.2015 14:56

Tę opinie napisałem ja,choc nie przypominam sobie, zebym wystawał godzinami przy kasie a tym bardziej miał jakies nieprzyjemności bądź scysje z kierownictwem.Niby o co?O to ze chwale ich pracownicę i lubie zamienic kilka słow?.Pani o wdzięcznym nicku jeżyk 12 próbowała chyba być złosliwa a może zadrosna,niestety nie wyszło!

Jahoo

O co wam chodzi buraki ? Jak dla mnie personel jest ok . Bardzo miłe kasjerki . Moja ulubiona to Aneta . Kierownictwa nie znam ale widzę , że daje radę . Sklep trochę jak z PRL-u , ale załoga spoko .

@Jahoo 03.11.2015 21:19

Ja z kolei lubie sklep na Powstancow.Duzo towaru,godziny pracy przyzwoite a i personel całkiem miły.Oczywiscie,widac różnice pod względem mentalnym,merytorycznym i estetycznym.Moja faworytką jest p.Asia.Zawsze wesoła,usmiechnieta i sympatyczna.Pozniej,długo długo nic....i kolejne panie.Generalnie jest jednak ok.

johnatan
@klient 04.11.2015 10:34

rzecz gustu haha nie gustuje w takich kobitach a to co forum biura matrymonialnego?

ja

nie sugeruj sie tym ze nie ma ogloszen, niektore firmy szukaja pracownikow ale nie umieszczaja ogloszen w internecie

JAN

Co to prawie wszyscy Panią kierownik tak negatywnie opisujecie, gdyby tak było to już by nie pracowała, pewnie trzyma dyscyplinę, a to się wielu może nie podobać.Nie mam nic wspólnego z firmą ALTI, ale nie ładnie tak pisać o swoich przełożonych.

życzliwy

W hurtowni alkoholi na ul Lea pracuje nijaki Bronek ciekawe indywiduum,mruk,ignorant nie sympatyczny bubek.Żle odnosi się do współpracowników jak i do klientów.Persona wyjątkowa,prawdopodobnie z koneksjami gdyż jest bardzo pewny siebie a jego zachowanie potwierdza to. Ciekawe,że taki niesympatyczny bubek pracuje tak długo a pracodawca toleruje bo zachowaniem psuje opinie firmy!!!

macho
@życzliwy 21.06.2015 19:01

wymaga? on moze poprosic a jak nie ma innego to co maja mu stworzyc? jakie ty glupoty piszesz w sklepie pracuja ludzie a nie wrozki

john

ludzie dajcie spokoj kobiety na powstancow dzwigaja same worki z ziemniakami marchewkami itp. warzywami a wy wymyslacie takie ziemniaki nie bo chce duze albo takie nie bo chce male istny kosmos!!!!!!!!!!jest tam dwoch gosci tylko zaden im nie pomaga!!

Dariusz

Adam daj sobie spokój z CV, jak Ty nawet nie umiesz napisać Whisky.

on

cv mozesz zanies do sklepow ALTI lub do biura naLEA wolne masz tylko dwie niedziele w miesiacu ale za to masz odpowiednie zarobki 2500-3000 zl

Njugen
@on 20.10.2015 11:59

Dlaczego kobiety mile sympatyczne uciekaja z tego sklepu a zostaja niemile naburmuszone i pyskate? Na strzelcow jest nonstop ten sam personel

ja..

(usunięte przez administratora) w banie,jak się komuś nie podoba to idźcie do zachodnich kołchozów ,tam jest dopiero syf a ALTI ,co by nie powiedzieć Polska Firma ,przynajmniej wiesz na czym stoisz .

klijent

Nie.polecam.alti.na.powstanców.28.kraków.bo.Pani.kierownik.kradnie,towar.ze.swoim.męzęm.i.zmusza.pracowników.do.milczenia.

@klijent 11.01.2015 19:22
Panie.które.pracują.na.wędlinach.na.powstanców.28.tylko.gadają.a.klijentów.mają.w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]...

co to za bzdury?????dlaczego ludzie pisza takie bzdury???? za takie pomowienia i oszczerstwa mozna beknac latwo mozna sprawdzic wlasciciela komputera z ktorego sa one wysylane personel na powstancow jest super!!! zarowno jak i kierowniczki jak masz uwagi to odwaz sie powiedziec to samo co piszesz podpisujac sie z imienia i nazwiska ale prawwdziwego a nie falszywego cwaniaku

kliejt
@klijent 11.01.2015 19:22

a jak ty gadasz przez komorke to skad one maja wiedziec do kogo mowisz prostaku?

juzek999

Pani.kierownik.traktuje.niektóre.osoby.za.niewolników.tylko.ulgę.mają.osoby.które.donoszą.i.piją.znią.kawe.tak.jest.na.ulicy.powstanców.28

juzek999

pracowałam.firmie.alti.na.powstanców.28.pani.kierownik.okrada.pracowników.a.niektórych.pracowników.uwaza.za.niewolników.tak.jak.mnie.tylko.uwaza.panie.które.donoszą.na.innych.i.piją.z.nią.kawe.

wezyr

praca od rana do wieczora cięzka ale wypłata zawsze w terminie jak na polskie warunki to w miarę ok 3000 na rękę trzeba się przyzwyczaić raczej nie dla młodych pracuje juz 2 lata ale napewno nie do końca zdrowie by tego nie wytrrzymało

xxx

pracowałem w Alti Plus i żałuję że tak długo dzięki bogu już tam nie pracuję wypłata ok na początku potem porażka i na dodatek kierownik oszust i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich mało wszystkie gratisy na lewo a pracownika traktuje jak buraka ale on sam nim jest firma spoko tylko nie którzy zwłaszcza kierownik u którego pracowałem to cham

higgins

na ich stronie można zauważyć, że świetnie rozwijali się do 2007 roku. Od tamtego czasu brak wzmianek o kolejnych sukcesach

jonh

fakt trudno byc stale usmiechnietym jak klienci potrafia byc okrutni niech ci ktorzy wciaz nazekaja pomysla ze kobiety ktore pracuja a szczegolnie w sklepach spozywczych to tez istoty zywe bo czasami widac ze sprzedajaca dwoi sie i troi a paniusi cos nie pasuje

nostradamus

od paru lat robie zakupy w alti na powstancow sklep fajny ale obsluga koszmarna zero usmiechu tylko powaga i sztywnosc ale od jakiegos czasu milo tam wejsc na stoisko owocowo-warzywne stoi usmiechnieta ekspedientka grzeczna uczynna towar zawsze dolozony naprawde polecam

odbiorca

W alti drożyzna. Taniej w Euro i Makro.

unkown

Te wszystkie opnie o tej firmie i Kierowniku piszę pewnie te osoby ,które tam pracowały,bądź pracują..ale Tylko tutaj mogą wyrazić swoją opinie:)bo tak to liżą [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę swojemu pracodawcy ,zeby ich nie wywalił na zbity pysk:)bo 99% pracowników to ludzie z wiochy:)

venomous

to samo w innym oddziale,na lewo idzie tyle gratisów że głowa mała a kierownik to niezły prymityw i burak

Chłopak myśli i ma każdy kombinuje na swoje.

wiesiek

jak ktos pisze ze on nie ma sklepu to zapraszam na długa 33, a miłto on jest chyba dla swojej kochanki

:-)

znam jeszcze jednego kierownika z oddziałów tej firmy, napewno nie jest lepszy od Tego! zarzad sie nie interesuje takimi sprawami bo maja kase, tak długo jak hurtownia bedzie przynosiła zyski nikt nie bedzie monitorował tego typu spraw! ponadto zarzad nie jest lepszy...

Anonim

Pan [usunięte przez moderatora] nie ma zadnego sklepu monopolowego , a jeżeli wam coś sie nie podoba to nie przyjezdzajcie do tej firmy pan [usunięte przez moderatora] to bardzo mila osoba bardzo lubie jezdzic do tej firmy

wiesiek

jeden z kierowników tej hurtowni [usunięte przez moderatora] to niezły oszust.całkowity brak poszanowania klienta i prawa.jak taki ktoś moze być kierownikiem.wstyd dla całej firmy

praca jak w średniowieczu.

Zostaw opinię o Alti Plus S.A - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alti Plus S.A