Opinie o Cartrack Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cartrack Polska sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cartrack Polska sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cartrack Polska sp. z o.o. w Warszawa

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Cartrack Polska sp. z o.o.?

Endrju z 3p

Bardzo słaby. Praca tylko na jedną chwilę. O nic nie możesz prosić. Najlepiej pracować za miskę ryżu, o podwyżkach zapomnij, no chyba ze bedziesz dobrym wazeliniarzem co lubi się upokorzyć przed kierownictwem to może się uśmiechną do Ciebie.

Tragiczne. Niekonkretne i pretensjonalne.

Umawiają , się na rozmowę a potem nie dzwonią , żadnej informacji , że rozmowa anulowana albo opóźniona. Szkoda czasu na wysyłanie CV, 3 godziny czekania na telefon i można sobie odpuścić.

Endrju z 3p
@Kandydat

I lepiej nie będzie

Wiecie czy w Cartrack Polska sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Agnieszka

Dzień dobry. Prosimy o wysłanie w tej sprawie maila na adres: recepcja@cartrack.pl Nie współpracujemy z GoWork i nie będziemy poruszać spraw kadrowych na łamach tego portalu.

Jonasz

Dobry pracodawca i stabilna firma to już bardzo dużo. Z całą pewnością warto się tu załapać do pracy.

Bu
@Jonasz

Lol, no chyba nie bardzo. Chociaż w sumie jak ktoś lubi cale zycie na zleceniu

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
BY

Firma dno. Mnóstwo karierowiczów przyspawanych do stołków. Otrzymujesz reprymendy za opóźnienia w innych działach. Kierownik sprzedaży potrafi zrobić awanturę o pracę innych osób niepodległych Tobie, bo tak! Kasa śmiesznie niska. Połowa ludzi jedzie na śmieciówkach typu zlecenie. Instalatorzy raz na B2B, raz na UOP w zależności, jak się prezesowi policzy. Ludzie odchodzą i zamiast zatrudniać nowych to dorzuca się obowiązki pozostałym. Ale cóż, jest kilku naiwniaków co tyrają po 20h dziennie ku chwale Cartracka.. szkoda tylko, że Cartrack ich nawet nie zauważa i nie docenia ;D

Wiktoria
@BY

@BY Nie jesteś w stanie napisać nic pozytywnego o pracy w Cartrack? A jak oceniasz atmosferę pracy w tym miejscu?

BY
@Wiktoria

Atmosfera była OK, ale im dalej w las tym było gorzej. Było to spowodowane odejściem coraz to nowych ludzi. Niestety w pierwszej kolejności odchodzili Ci ogarnięci i sympatyczni. Zostają tylko Ci co lubią hobbystycznie podkopać pod Tobą dołek ;) oraz Ci , którzy biorą wszystko i nie potrafią się postawić, np jeden kierownik nie wychodzący z pracy przez całą dobę.

Pussywagon

Polać mu. Dobrze prawi Gość :D

Leon
@BY

Jakie gpsy taka praca, kijowa

Tomasz

Biore udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisku Specjalista ds.Sprzedaży Zdalnej - Handowiec Stacjonarny. Co możecie mi powiedział o firmie ? Czego się spodziewać jeżeli chodzi o atmosfere czy zarobki?

Aldi
@Tomasz

Jak nie jesteś zdesperowany a przy dzisiejszym rynku nie powinieneś być to się zastanów poważnie nad alternatywami. Co do zarobków, cóż. Prezes zarabia dobrze.

show

Spokojnie przeszedłby dalej niż recepcjoniska. Wydarłby się na nią mówiąc jaka jest (usunięte przez administratora) po czym stwierdził, że rzyga już tym tematem i ta recepcjonistka puściłaby go dla świetęgo spokoju.

Czy pracodawca Cartrack Polska sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dickhead

Nigdy nie słyszałem o jakiś szkoleniach xd a jak już jakieś są, to układają je debile... szkolenie z doskonalenia jazdy autem dla pracowników biurwy, którzy tylko siedzą za biurkiem... a dla tych co jeżdżą po całym kraju to nie ma

strata_czasu

Kilkuetapowa rekrutacja zakończyła się propozycją pracy w Cartrack ze znacznie niższym wynagrodzeniem niż moje oczekiwania finansowe, które zostały jasno przedstawione przez mnie już podczas I etapu rekrutacji. Kiedy rekruter pytał mnie o oczekiwane wynagrodzenie dostał ode mnie odpowiedź, z kolei pytanie zadane rekruterowi o możliwe zarobki zrodziło temat tabu. Podwójne standardy? Absurdem jest nie udzielanie podczas rozmowy najbardziej podstawowych informacji. Strata czasu - zarówno mojego jak i Cartrack. Nie polecam.

Wiktoria
@strata_czasu

Przykro mi, że Twoja rekrutacja w firmie Cartrack Polska sp. z o.o. była dla Ciebie rozczarowująca. Może jednak opowiesz nieco więcej na temat samego procesu rekrutacji. Rozumiem, że był to proces wieloetapowy. Z jakich etapów się składał? Jakie warunki zaproponowano Ci na rozmowie?

Tomasz

Po rozmowie z Waszym konsultantem 10.07.2019 godzina 13:05 z numeru 22 212 19 74 Zdecydowany negatyw za hamstwo i brak kultury pracownika. Rzucił słuchawka bo powiedziałem że korzystamy z innej firmy i jesteśmy z niej zadowoleni, aż tak zabolało? Przypominam, że to dzięki nam potencjalnym klientom, transportowcom istniejecie, proponuje zwrócić większa uwagę na jakość pracy Waszych pracowników bo puszczą Was z torbami. Pozdrawiam Tomasz

Endrjiu

Jedynym plusem była atmosfera, teraz nawet jej nie ma

Ignacy

Witam, i ja się wypowiem w paru kwestiach, co prawda byłem z daleka od biura gdyż byłem pracownikiem CT jako instalator, miałem być kontrolerem jakości ale im przeszło, i powiem tak: przy rozmowie rekrutacyjnej cuda na kiju, gruszki na wierzbie, a w rzeczywistości całkiem co inne, praca mobilna miała się mieścić w 8h czasami nadgodziny, u mnie to bywało tak, że czasem to ja miałem 8h :) pracy dużo, kasa mała jak nie wiem i jeszcze kombinacje z umowami i jakimiś firmami, ja na szczęście byłem na umowie, ale słyszałem jakie cyrki robią na działalnościach, delegacji jeszcze więcej, na delegacjach każą zostać dłużej i dłużej, nikt nie słucha skarg, wszyscy mają w (usunięte przez administratora) Nauczyć się także nie ma za bardzo od kogo, gdyż przyjmują same młode osoby które nie mają pojęcia o tym co robią, sam nie za dużo umiałem, i myślałem że nauczę się ciekawych nowych rzeczy, ale to był błąd tutaj przychodzić, poza tym firma daleko za (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o technologie, konkurencja na łeb i na szyje biję i sprzętowo i w wiedzy. Pracowników którzy naprawdę coś umieją, nie szanują, za nie długo wszyscy się pozwalniają, i zostaną sami młodzi. Narzędzia z biedronki, laptop to jakaś historia przedwojenna, telefon służbowy to samo, auto służbowe paliło więcej oleju niż paliwa, poza tym że jeździłem na 3 cylindrach i tak kazali jeździć to w sumie nic złego się nie działo :) Jeśli chcecie przyjść do tej firmy jako instalator to radzę się 2 razy zastanowić, i znaleźć coś innego.

Łódzki-cwaniura
@Ignacy

Bycie na umowie nic nie zmienia, jeżeli podpisujesz umowę z inną firmą niż Cartrack. Przecież w takim przypadku wszystkie Twoje roszczenia występują wobec spółki która praktycznie nie posiada żadnego majątku. Dlatego Cartrack może Cię orać. Sprawdź w krs że przedstawicielstwo nie różni się zbytnio ale kapitał już tak. Spółka pośrednicząca założona by zdjąć ryzyko roszczeń pracowniczych.

instalator
@Ignacy

hehe odezwała się największa maruda CT,która nic nie umiała a najwięcej gadała! Tak Rafale??

Słabo opłacany zawodnik
@instalator

to chyba nie Rafał

Joanna
@Łódzki-cwaniura

nie tylko zdjąć ryzyko roszczeń ale także od każdej głowy wyciągnąć 2 000 pln na czysto a może i więcej, mechanizm jest prosty jak budowa cepa dlatego zatrudnienie w jednej spółce maleje a w drugiej rośnie - koszt w cfc 10 pracowników to 50 000 pln a faktura do cartrack jest 70 000 pln za tych samych pracowników - jak się kasa zgadza to się wszystko zgadza modne powiedzenie w firmie to: "S-R-A-M na to czy tamto" a d-u-p-o-w-ł-a-z-y będą się rozpisywać jak tam jest kolorowo i to bez mydła

zakochany w tej pracy
@Joanna

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to sama prawda, teraz moda na instalatorów z doskoku, nie ważne że robią klientom b*****(wyłączona treść) w instalacji, wszystko na odwal się. Ważne że kasa się zgadza :)

Olej

Siema, pisze w sumie pierwszy raz na tego typu forach bo zawsze miałem bekę z takich wypocin. Piszę to aby wyjaśnić kilka kwestii. Do wszelkiej maści malkontentów, dajcie sobie siana z wypocinami o karierze na kolanach, bo nawet gdyby tak było to każdy ma o prawo robić karierę jak chce. Co do firmy to polecam, za każdym razem zaskakiwała mnie in plus. Oczywiście, że jak jest ciśnienie to jest opier$%^l. To jest normalne. Handel to handel. Nie ma przebacz. Jak komuś nie pasuje to rynek pracy jest otwarty, po co marudzić i narzekać? Z tego co wiem, nikt w CT nie przykłada nikomu gnata do głowy nie przystawia i nie każe podpisywać umowy. Uprzedzę wszelkie dywagację, nie jestem pracownikiem CT. Byłem do wczoraj. Po prostu nasze drogi się rozeszły i tyle. Czasem tak bywa. Ni mniej można się pożegnać w zgodzie i bez złości itp. Pozdrawiam całą załogę CT i życzę sukcesów. PS. nie wysyłałem maila z pożegnaniem bo wiem, że i tak wszyscy tu zaglądają ;)

To ci powiem
@Olej

Oczywiście ze ludzie a nawet kobiety mają prawo do robienia kariery na kolanach, ale firma bo dużo więcej za uszami a zwłaszcza jej pseudo zarządzający wiec nie oczekuj milczenia

Olej.
@To ci powiem

Nie oczekuje. Jeśli uważasz, że Cię oszukano lub okradziono zgłoś sprawę tam gdzie trzeba. Jeśli tego nie robisz to znaczy, że nic się nie stało. To lepsze rozwiązania niż wylewanie żali na forach. Napisałem tylko dlatego, że forum dotyczy firmy, warunków pracy, etc. a wiara wylewa jakieś prywatne żale. Nikt nikogo do pracy nie zmusza, a jak kogoś oszukują to od tego jest prokuratura. Mam nadzieje, że to jest jasne.

Tag
@Olej.

Skąd wiesz że nic nie zgłoszono ? Gdybyś orientował się choć minimalnie to byś wiedział że info to trzeba wysyłać do właściciela w Johanseburgu bo tylko on rozliczy Timona i Pumbę za ten komedio-dramat

Ala
@Tag

Brawo Ty ! Popieram

Obserwator
@Tag

W samo sedno

xyz

Teraz się dowiedziałem, że w części to mali i podli ludzie pracują w CT. Od dziś będę się na Was patrzył inaczej. Wylewanie żali i frustracji, a tym bardziej niszczenie kogoś personalnie to mega podłość tych co to napisali. Tak, wiem, INTERNET, tu można wszystko sobie anonimowo napisać. Trochę się q-wa buraki zastanówcie. Do przedszkola czas wrócić! A jak się komuś nie podoba praca, bo jesteście słabi i nie dajecie rady, to nikogo nie pali się na stosie jak odchodzi z firmy. Tych, którzy myślą, że sobie przezimują nic nie robiąc i zarobią przy tym kupę kasy to pozdrawiam i nie polecam wysyłania CV. A jeżeli ktoś pracuje w CT i mu się nie podoba to proponuję ją zmienić na inną. Bo jeżeli godzi się na pracę za płacę jaką mu zaproponowano a to mu się nie podoba, to jest jego problem. A może nigdzie indziej nie chcą przyjąć do pracy? Chyba CT powinien się oczyścić z malkontentów i zawistników? Odejdźcie sami, albo dajcie sobie spokój z pisaniem idiotyzmów i paszkwili - do sprawdzenia w wikipedii dla tych, dla których to słowo jest zbyt trudne do zrozumienia. Pa Pa

Koń-Trojański
@xyz

otóż głąbie nie ma na CT za słabych, bo obecność tam oznacza że albo cie nie chcą w lepszych miejscach albo na możliwości wieloletniego zimowania jak np pokazuje kudłacz

Chupachups
@Koń-Trojański

Naszczescie Ci naprawdę mądrzejsi sami już dawno złożyli papier i podziękowali ... a z tego co się orientuje w okresie przed wakacyjnym jak i wakacyjnym tak się dzialo obradzie dobrze zrobili ( jestem w tym również ja ) jedyne co mogę powiedzieć to nogi za pas i jak najdalej od Cartracka P.s. Prezes gbur totalny

Gekson

Jeden wielki (usunięte przez administratora) w tej waszej ksiegowsci zaistaniał , nikt nic nie wie , nikt nic nie umie , nikt nic nie robi... jak ta wasza firma jeszcze funkcjonuje to nie wiem... wszyscy się pozwalniali i wcale się nie dziwie , a nowych do pracy nie zatrudniacie bo na pewno są za drodzy na rynku na wasza firmę ! Absurd tylko zgłosić Was do PIP.

Hahahah
@Gekson

Trzeba by zgłosić i zrobili by im tam przewrót i może by to coś ich nauczyło.

Balbina
@Hahahah

Dokładnie tak trzeba zrobić bo to się w głowie nie mieście w XXI wieku , żeby tam były takie cyrki i cuda.

Dominika

Na stronie internetowej Cartrack Polska można znaleźć informację, że jako pracodawca wspiera ona rozwój Pracowników poprzez szkolenia wstępne, wewnętrzne i zewnętrzne. Ktoś z Was miał okazję skorzystać z oferowanych przez firmę możliwości rozwoju? Czy są one dostępne dla wszystkich pracowników, czy też niektóre działy mogą korzystać z nich szczególnie? Dodatkowe konkretne informacje będą bardzo pomocne dla osób, które są w trakcie poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia.

Gagaga
@Dominika

Jakie szkolenia? Prowadzone przez ludzi którzy nie maja pojęcia o tej pracy firmie o tym całym systemie. Same fachury i kierownicy a robić nie ma komu.

Dominika

@Hahah, proszę opanuj negatywne emocje. Nie są one potrzebne nikomu z nas i nie wpływają pozytywnie na metaforyczność dyskusji. Na to forum na pewno zaglądają od czasu do czasu osoby zainteresowane pracą w tej firmie. Czy możesz powiedzieć, że praca w firmie Cartrack Polska czegoś Cię nauczyła?

Haha
@Dominika

Tak , nauczyła , żeby przed podjęciem współpracy z Wami przemyśleć to dwa razy !

Kolega Kamila

Hahahaha w samo sedno

Były szczęśliwy

Firma jak firma najgorsi są dorobkiewiczowie którzy tam pracują i uważają się za bóg wie kogo. Prezes nie potrafi zarządzać ludźmi. Więcej kierowników niż pracowników i pracować nie ma komu

Lemoniada
@Były szczęśliwy

Zgadzam się z przedmówca , Prezes nie potrafi zarządzać ludźmi a tylko dba finansowo o tzw "swoich". Zero możliwości rozwoju , mydlenie oczu i opowiadanie bajek...

Dominika

@Haha, czy możesz napisać co dokładnie miałaś na myśli? Twoja opinia może być niezrozumiała dla potencjalnych kandydatów i czytających to forum. Zawiera wyłącznie kilka słów i przydałoby się jej odpowiednie uzasadnienie. Czy jesteś zadowolona z pracy dla firmy Cartrack Polska? Co najbardziej doceniasz w tej pracy i co daje Ci w tej pracy największą satysfakcję?

Hahah
@Dominika

Po pierwsze nie zadowolona , tylko zadowolony , tak jestem zadowolony ze już tam nie pracuje ! Dla potencjalnych pracowników nie , ale dla obecnych tak :) a Ty dalej taka głupia jak byłaś ...

Dominika

@Były przedstawiciel, Twoja opinia jest bardzo ogólna i przydałoby się jej uzasadnienie. Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z możliwości rozwoju i awansu w firmie Cartrack Polska. Czy próbowałeś na ten temat rozmawiać z przełożonym? Jeżeli udowodnisz, że stanowisz ważną część zespołu, to na pewno łatwiej będzie Ci w dalszych negocjacjach. Co myślisz na ten temat?

Haha
@Dominika

Wystarczy ze Ty jesteś wielokrotnie przełożona.

Były przedstawiciel

Nie polecam pracy w tej firmie, wszystko na pokaz, kiedys bylo jeszcze jako tako ale od jakiegos pol roku tragedia, niczego nie ma zero perspektyw na awans, jedynie garstka ludzi "wielbiciele prezesa" maja sie dobrze i trzymaja sie stołków,

Zostaw merytoryczną opinię o Cartrack Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cartrack Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cartrack Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cartrack Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cartrack Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cartrack Polska sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cartrack Polska sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Rtm. Witolda Pileckiego 67
    02-781 Warszawa

Cartrack Polska sp. z o.o.