Witam.
Dołączę sie do opini wyzej wymienionej firmy.
Praca może i lekka i nie zbyt skomplikowana ale rotacja ludzi osłabia system pracy , dodatkowo bzdurne zmiany ktore sa doslownie co kilka dni, o ktorych nie zawsze jest się poinformowanym - organizacja pozostawia wiele do zyczenia. No i najwiekszy haczyk :) ! Ilosc nadgodzin ! Praca od pn do nd :D o czym nikt nie mowi na poczatku. Fakt ze niedziela nie jest az tak przymusowa ale przelozeni informuja Cie o 'mozliwosci' pracy w ten dzien w taki sposob ze odmawiajac masz wrazenie jak bys powiedzial ze nie stawisz sie w pracy w tygodziu. Co do soboty to jest juz prawie obowiazkowym dniem pracy. Jak ktos chce zarobic i nie ma zycia rodzinnego to owszem mozna tam pracowac od pn do nd nie omal ze 24h na dobe. Kodeks pracy poki co nie ma za wiele wspolnego z tą fabryka. Ciekaw jestem jak potaocza sie tam losy.. :]