HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

NIP: 9691582008 REGON: 241711958 KRS: 0000368044

Adres: Aleja Jana Nowaka Jeziorańskiego 1, 44 – 164 Kleszczów

Opinie o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

Ciekawy

A co z działem HB czy są tam jacyś normalni liderzy i kierownicy? Dostałem ofertę pracy ale zastanawiam się która zmiana jest najlepsza pod względem operatorów i kierownictwa

Arleta
@Ciekawy

Zależy do jakiego działu trafisz - ludzie jak ludzie, wszędzie są ok i ci mniej ok, zaś do liderów to masz 3 - 1 - babkę a z nimi to tak że ma grupki które faworyzuje i te których nie lubi. (usunięte przez administratora) Z prywatnej opinii - od kiedy mamy tą trójkę jako liderów z własnej woli odeszło ok.30 starych pracowników (usunięte przez administratora)

Gienek

Ale od dziś dużo się zmieni haha Nowy dyrektor

nonprofit

odszedł :) tak się to nazywa wewnątrz firmy . został zwolniony tak się ma to już na zewnątrz

@Gienek

Może w końcu zrobi porządek z kierownikami zmian, bo ich postawa i zachowanie to śmiech na sali

Enter
@Uni

@Uni Zauważyłeś, że wpis dotyczy sytuacji sprzed 2 lat?

@Enter

Nie widzisz że ten też odszedł geniuszu?

Ale mowi się "ten szef"

Uni

Chętnie Ci napiszę na priv, z tego co wiem na forum nie pisze się nazwisk:)

HL

-brak szkoleń nowych operatorów przez osoby do tego upoważnionych (nowych operatorów szkolą inni operatorzy którzy nie posiadają uprawnień) -brak kontroli nad pracownikami ,którzy nie wywiązują się ze swoich obowiazków -dlaczego do zadań operatora należy ocena jakosci detali skoro nie na każdym stanowisku znajduje się takowa karta kontroli ?(nie ma definitywnej odpowiedzi co można dopuszczać jako detal prawidłowy. za jednym razem można dopuscić detal z dużą wadą raz nie . Zależy od kontroli jakosci którą należy szukać na własną ręke ?Przy uruchomieniu maszyny jakim cudem oparator ma szukać kontorli oraz kontrolować maszyny ? operator to nie robot lecz człowiek jeżeli w danej chwili nie wie czy dopuscić detal z daną wadą a kontole jakosci powinien szukać na własną ręke , takową informację powinien uwzględnić w raporcie produkcji dlaczego nie wyrobił normy (usunięte przez administratora) Pracowałem w różnych firmach na strefie lecz to co tutaj mnie spotkało jest totalną porażką .

Julita

@Natali, czy kontaktowałaś się już z firmą HL Distribution Centre Europe i pytałaś o to stanowisko? To może być dobry pomysł, żeby uzyskać informacje z pierwszej ręki. Na forum zdania zawsze będą podzielone, ponieważ pracownicy mają różne wymagania względem pracy.

Natali
@Julita

@Julita, ale skąd pomysł, że ja tam w ogóle aplikuję :) Jedynie rozglądam się za nową pracą, a słyszałam, że HL szuka na kilka stanowisk. Dzwoniąc do firmy raczej nikt z wewnątrz nie powie mi "wie Pani co, tych z produkcji to jedziemy od najgorszych, biuro w sumie też, ale generalnie zapraszamy". Wiadomo, że prawda zazwyczaj leży po środku, ale w kwestii opinii o firmie obiektywniejsze są słowa pracowników, i to nie tych kierujących. Spotkałam się już z bardzo złym traktowaniem pracowników produkcji oraz niżej postawionych pracowników biurowych i absolutnie się na to nie zgadzam i nie chciałabym ponownie trafić do tego rodzaju miejsca :)

Julita

Dlaczego uważasz, że w firmie HL Distribution Centre Europe nie szanuje się pracowników. To poważny zarzut, na który warto mieć odpowiednie dowody. Czy możesz uzasadnić swoją wypowiedź i opisać konkretną sytuację?

Życzliwy
@Julita

Ten kto podejmie pracę w hl display sam się przekona Opinie są obiektywne ze strony pracowników. Przypominam również że forum jest anonimowe i przedstawienie danej syt wiąże się z ujawnianiem tożsamości. Wystarczy przeczytać poprzednie opinie i wyciągnąć wnioski skąd się bierze brak szacunku do pracownika.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Zaopatrzenia?
Natali

Witam, czy ktoś ma tutaj doświadczenia związane z pracą w biurze? jest mnóstwo - oczywiście negatywnych - opinii na temat produkcji, ale co z biurem. Też jest tak źle?

Julita

@Inna, czy możesz napisać jak wygląda praca na Twoim stanowisku? Negatywnie oceniłaś poziom zarządzania w tej firmie. Może warto dać jeszcze trochę czasu nowej liderce, żeby pokazała się z dobrej strony? Czy nowy kierownik zapowiadał już jakieś zmiany personalne w firmie HL Distribution Centre Europe?

wystarczy
@Julita

A ta znowu swoje :-) Może warto, a może jednak nie warto, ile razy można. Może warto po prostu wziąć się za kadrę zarządzającą i zrobić z nia porządek? Bo upadek firmy, to zawsze "zasługa" tzw. menadzerów.

Julita

@Bartosz, na forum GoWork.pl staramy się nie oceniać innych pracowników. Rolą przełożonych jest sprawdzać czy wszyscy pracownicy wywiązują się ze swoich obowiązków. Może warto swoją postawą i działaniami zmobilizować innych do pracy w firmie HL Distribution Centre Europe? Czy zastawiałeś się na tym? Profesjonalne podejście do realizacji obowiązków doceni nie tylko przełożony. Może to także wzbudzić szacunek u kolegów z pracy.

Bartosz
@Julita

Szacunek u niżej wymienionych osób? Proszę mnie nie rozsmieszac. Wiele razy próbowałem działać w tej sprawie, nic to nie pomogło a tylko mi zaszkodziło.

tobis
@Julita

Julita, żarty sobie stroisz? Kim ty jesteś?

gene
@Julita

Dobra kobieto, ośmieszasz się wypisując takie dyrdymały! To nie te czasy :-)

www
@Julita

Na forum się staracie? Postarajcie się w pracy zamiast na forum!

@www

Po co mamy się starać, skoro HL tego nie docenia.

Julita

@Ja, Czy możesz przytoczyć jakieś argumenty lub opisać sytuację, która potwierdzałaby Twoje informacje o negatywnej atmosferze w firmie HL Distribution Centre Europe? Rozumiem, że krytycznie oceniasz swój kontakt z przełożonym. Może warto dać tej osobie szansę na zaprezentowanie się z lepszej strony. Każdy z nas jest człowiekiem i miewa od czasu do czasu, lepsze lub gorsze dni.

@Julita

Nie pogrążaj się bardziej. Widać że nie wiesz nic o tej firmie i atmosferze w niej panującej. Ci ludzie "gorsze dni" mają codziennie i codziennie traktują innych jak szmaty.

dodo
@Julita

Żartujesz? Może powiesz coś o konkretach?

Zażenowana

Szczera prawda... Tracą doświadczonych operatorów na każdym kroku nie starając się ich zatrzymać twierdząc że każdego da się zastąpić !!!! Otóż nie patrząc na to jakie osoby przychodzą do pracy - "dwie lewe ręce" !!!! Co dziennie słychać tylko o kolejnych zwolnieniach doswiadczonych operatorów i o tym ile osób szuka pracy. Zaniedlugo cały HL będzie latał w żółtych kamizelkach "uczę się" :) może wtedy coś się zmieni. Do przyuczenia nowych pracowników powinny być wyznaczone osoby które będą zajmowały się tylko nowymi operatorami i wdraża je w pracę w HL.

była

Nic tak nie zachęca do zmiany pracy jak wredny kierownik :-)

@była

Zgadzam się z Tobą @była - Wredny kierownik i wredni "koledzy" i "koleżanki" z pracy

Julita

@O, rozumiem, że według Ciebie firma HL Distribution Centre Europe nie zapewnia żadnych dodatków do pensji. Czy masz także myśli premie za dobre wyniki w pracy? Jakie jest twoje zdanie na temat atmosfery panującej w zespole? Czy pracownicy stanowią zgrany zespół? Na to forum zagląda wiele osób, głównie pracowników i potencjalnych kandydatów do pracy.

O
@Julita

Nie otrzymałam żadnych dodatków, kolega u innej kierowniczki również. Atmosfera w firmie jest żenująca. Kierownicy jak i pracownicy szydza z innych, nie można się o nic zapytać bo zostaniesz zwyzywany. Absolutnie nie ma tu mowy o zgranym zespole. Odradzam każdemu. Szkoda nerwów za marne grosze.

Julita

@Gam, czy możesz napisać dlaczego według Ciebie premie w firmie HL Distribution Centre Europe dla Operatorów są ucinane? Czy taka sytuacja zdarza się często? Każdy dodatkowy benefit warto docenić, na rynku pracy jest w dalszym ciągu wiele firm, które nie mogą zaoferować takich dodatków.

O
@Julita

Dziewczyno jakie oni dodatki niby dają? Pracowałeś tam chociaż jeden dzień? Nie rozsmieszaj mnie.

Obiektywny

Większość opinii to bzdury leniwej młodzieży, w każdej firmie trzeba pracować ja nie narzekam na nic kasa dobra, benifity i cała reszta oki, osoby z którymi pracuję również Oki nie jestem co prawda operatorem czy magazynierem ale nie narzekam

Julita

@X, proszę Cię uprzejmie o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl Na forum zabronione jest podawanie danych osobowych pracowników firmy. Nie rozmawiamy na forum o prywatnych sprawach pracowników. Czy zgłaszałeś zaistniałe sytuacje do przełożonego w firmie HL Distribution Centre Europe? Może warto było to wyjaśnić przed decyzją o odejściu z firmy?

X
@Julita

Nie podaje pełnych danych, jak niektórzy na dole. Zglaszalam, ale jak mniemam mało wiesz o życiu, skoro sądzisz że to coś pomogło.

Kuba

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jak się teraz mają wasze opinie?

True
@Kuba

A ja słyszałam że Kopernik była kobieta i co. Widać, że nie masz zielonego pojęcia o tej pracy. Ja przepracowalam tam parę miesięcy żeby wyrobić sobie opinie na temat tej firmy. Z ręką na sercu nikomu nie polecam tej pracy. Ciągle poniżanie, wysyłanie wszystkiego. Nikt nic nie wytłumaczy, ale każdy potrafi się śmiać i pluc Ci w twarz. "Nie pamięta wół jak cielęciem był" idealnie oddaje obraz pracy w firmie HL. Odradzam każdemu, praca ciezka z ponizajacymi Cię pracownikami za marne pieniądze!

Ta firma to kpina! (usunięte przez administratora) Odradzam

Julita

@Nick, Twoja opinia o firmie HL Distribution Centre Europe opiera się wyłącznie na hasłach. Czy inni pracownicy podzielą Twoje zdanie, jak myślisz? Dlaczego oceniłeś negatywnie atmosferę. Niezależnie od przyczyn złej atmosfery, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdy z nas chciałby pracować w miejscu przyjaznym pracownikowi.

@Julita

Pisze jak jest. Swoje tam przepracowalam i nawet najgorszemu wrogowi nie życzę takiej pracy

Zgadzam się w 100%. Nie polecam tej firmy, atmosfery a na pewno tych ludzi. Porażka!

Nicko

Najgorsza firma w jakiej było mi dane pracować. Szkoda czasu na tę firmę, szczególnie, że jest sporo lepszych firm na strefie. Do tej pory jak sobie przypomnę nazwę HL to mi niedobrze. Jak ktoś ma jakieś ambicje to niech nawet nie wysyła CV. Atmosfera jak w (usunięte przez administratora). Dziwię się, że takie instytucje jeszcze istnieją. Traktowanie pracownika w tej firmie to jakaś porażka. Z plusów - fajny pakiet benefitów. I nie dajcie się nabrać na 13stki. Dostaniecie max 5% :D

Robson
@Nicko

Zgadzam się w 100%. Ta firma i sposób w jaki pracownicy traktują innych to dno i wodorosty

Julita

@Pracownica a czy możesz napisać więcej o warunkach zatrudnienia w HL Distribution Centre Europe? Na jaki rodzaj umowy można liczyć? Czy firma poza wynagrodzeniem oferuje jakieś dodatkowe benefity? @Gaba Proszę napisz coś więcej o swojej opinii. Dla osób poszukujących pracy Twoja opinia może okazać się pomocna.

Pracownica

Wojt.m co do przerwy to nie chce mi się wierzyć, że nie mogłeś na nią pojsc. Pracownicy Hl mają 30 minutową przerwę. Więc niemożliwe, żebyś niemógł na nią pojsc. Co do pracowników tej zmiany, zgodzę się z tym, że każdy jest inny. Są osoby miłe i takie, które potrafią uprzykrzyć życie, ale wkładanie wszystkich do jednego worka jest krzywdzące. Pracuje na tej zmianie rok czasu i poznałam naprawdę bardzo miłych i wartościowych ludzi. Pamiętaj ilu ludzi, tyle charakterów. A Ty cała nasza zmianę wrzuciłeś do jednego worka.

Zostaw merytoryczną opinię o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. - Kleszczów

• Jak się pracuje w HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.