opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

HL Distribution Center Europe

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 162 ocen
Opinie(354)
Dodaj opinię

Opinie(354)

Dodaj opinię
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Strategia Grupy HL
  • .
  • Jaką firmą chcemy być:
  • .
  • Strategia Logistyczna Grupy HL
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Strategia Grupy HL

Jaką firmą chcemy być:

Strategia Logistyczna Grupy HL

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Częstochowa
  • Radomsko
  • Bełchatów
  • Zawiercie
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Pabianice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kleszczów
  • Łuszczanowice - Kolonia
  • Łuszczanowice
  • Żłobnica
  • Łękińsko
  • Antoniówka
  • Kocielizna
  • Kolonia Czyżów
  • Chorzenice
  • Bieliki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kleszczów
  4. /
  5. Opinie o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o HL Distribution Center Europe Kleszczów

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Subscribe
    Nie przegap nowości o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Gaba

    01.05.2018 12:26

    Inne

    Dopiero co się zwolniłam . Nie polecam !
    ReviewUserIcon
    Stach

    20.04.2018 21:08

    Inne

    Generalnie w firmie trzeba pracować . Zastanawiam sie co takiego dzieje się, że narzekacie?
    ReviewUserIcon
    Z.

    25.04.2018 21:09

    Inne

    Widać, ze nie przepracowales tam ani dnia, skoro się pytasz.:) traktowanie człowieka jak śmiecia, dwuznaczne zaczepki oraz nekanie to dla Ciebie nic jak mniemam.
    ReviewUserIcon
    Darek

    17.03.2018 19:24

    Inne

    Słyszałem dużo dobrego o firmie. Jestem zaskoczony niektórymi wpisami.
    ReviewUserIcon
    marta

    19.03.2018 19:25

    Inne

    Słyszeć to jedno, a pracować i doświadczyć tych wszystkich złych i przykrych sytuacji to drugie.
    ReviewUserIcon
    Misiek

    21.03.2018 20:59

    Inne

    Zgadzam się z Martą. Idąc do tej pracy też myslalem że będzie kolorowa, a jak się okazało- praca w tej firmie to ista porażka.
    ReviewUserIcon
    MAJKA

    05.02.2018 05:23

    Inne

    Witam. Czy obecnie jest prowadzona rekrutacja do pracy? Jakie na tą chwile są zarobki?
    ReviewUserIcon
    x

    24.02.2018 12:49

    Inne

    Radzę tam nie iść, na pewno nie na zmianę do D. i nie za takie pieniądze. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Olek

    02.01.2018 19:27

    Inne

    Żeby w firmie dobrze się działo musi być taka osoba, która trzyma wysokie standardy.
    ReviewUserIcon
    BG

    10.01.2018 19:27

    Inne

    Olek co ty nazywasz wysokimi standardami reprezentowanymi przez Małgorzatę? - bo ja kojarzę ją tylko z dyktaturą i niesłownością. Widziałem kto teraz nas opuścił?
    ReviewUserIcon
    Ruu

    27.01.2018 00:53

    Inne

    Ktoś ważniejszy się zwolnił?
    ReviewUserIcon
    Mariola m.

    06.01.2018 12:42

    Inne

    Witam Jakie obecnie są zarobki dla pracowników w tej firmie- Na chwilę obecną mam na myśli jakieś fizyczne stanowiska? Studiuje i chciała bym podjąć pracę żeby obyć się z tematem. Logistyka. I czy ewentualnie są możliwości awansu oczywiście myśląc przyszłościowo No i na koniec jaka atmosfera panuje w firmie?
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    10.01.2018 19:29

    Inne

    1800 - 2300 netto
    ReviewUserIcon
    Mariola m.

    26.01.2018 12:52

    Inne

    Dlaczego taka duza rozbieżność??
    ReviewUserIcon
    fiołek

    28.12.2017 09:42

    Inne

    Bo kierownik, a tym bardziej dyrektor musi mieć wyniki. Człowieczeństwo jest na dalszym, niekoniecznie drugim miejscu.
    ReviewUserIcon
    Karol

    24.12.2017 23:36

    Inne

    Z dyrektor Małgorzatą S. pracuje się w Gliwach coraz gorzej. Kobieta oderwana od rzeczywistości. zachowuje się jak by była z rodziny Kim Dzong Un'a. Póki ona będzie na stanowisku na strefie to będzie rotacja w śród ludzi z magazynu. Traktuje ludzi przedmiotowo, aż żal mi ludzi na magazynie gdy przyjeżdżam tam po towar. To nie jest dobre miejsce do pracy póki ona tam będzie. Ciężko z tą Panią się współpracuje....
    ReviewUserIcon
    Julita

    22.08.2017 23:28

    Inne

    @facio - w jakim oddziale HL Distributions pracujesz? Obecnie poszukują na stanowisko Magazyniera w wielu miastach na terenie Polski. Warto opinię odnieść do konkretnej placówki, co ułatwi osobom zainteresowanym ofertami lepsze poznanie sytuacji w firmie w danym mieście.
    ReviewUserIcon
    facio

    24.08.2017 21:06

    Inne

    @Julitko, dziewczynko przewiń sobie stronę do góry i zerknij czego dotyczy ten temat. Udzielisz sobie odpowiedzi na postawione pytanie.
    ReviewUserIcon
    facio

    15.08.2017 16:30

    Inne

    Firma ta wyznacza nowy trend w teorii zarządzania przedsiębiorstwem, a mianowicie "Zarządzanie poprzez chaos". Temat na pracę licencjancką, magisterkę, bądź nawet doktorat.
    ReviewUserIcon
    mopsik

    12.07.2017 18:51

    Inne

    Kierownik produkcji młody synek co się gówno zna na robocie. Prawda na robocie się gówno zna jak i na zarządzaniu. Zabiera bezpodstawnie i bezprawnie premie bo takie ma widzimisię. Straszy zwolnieniami to już standard. Jak mu się ktoś nie podoba to specjalnie daje robotę której wie ze ta osoba nie zrobi i wtedy jest do zwolnienia bo się nie nadaje bo nie umie to są kierownika tzw kary. Wszyscy o tym wiedzą. Tylko kary za co? Chyba za jego niepowodzenia przychodzi na produkcję się wyzywać. Ludzie pracują w stresie i wiedzą że jeśli nie będą wykonywać jego "rozkazów" bo nawet nie próśb ani poleceń to lecą na bruk. Źle traktuje pracowników jak i liderów. Jest wulgarny i chamski. Udaje ę ą a słoma z butów wystaje. Michał jest największą Porażka hl display. Lepszy był Marcin a jeszcze lepiej było jak Magda była kierownikiem. Jak się komuś coś nie uda bo a na przykład gorszy dzień to od razu się nie nadaje a jak ktoś ma swoje zdanie to też od razu trzeba się go pozbyć. Ale swoich kolegów i koleżanki traktuje krolewsko. Zero dyplomacji i widać brak doświadczenia. Buja się z laskami z produkcji co chwila innaa. Boski żigolo :-)) zapomniał już jak był operatorem i nic nie robił a swoje miejsce gdzie teraz jest czyli tak zwanym kierownikiem w cudzyslowiu zawdzięcza lizodupstwem. Nie jesteśmy robotami i śmieciami tylko ludźmi tak samo jak ty to że jesteśmy robolami na produkcji nie znaczy że jesteśmy gorsi od ciebie miej trochę zrozumienia i szacunku w nasza stronę!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Aj

    10.06.2017 19:01

    Inne

    Ktoś wie jak wygląda praca w biurach? Jest w porządku, albo królują korporacyjni lizusi?
    ReviewUserIcon
    omam

    13.06.2017 21:02

    Inne

    W biurach ludzie bardzo pozytywni, nie licząc paru wyjątków, które niestety są "kadrą menadżerską" z kompetancjami miękkimi na bardzo niskim poziomie (a i z wiedzą merytoryczną u nich różnie ;) ).
    ReviewUserIcon
    Mała

    11.05.2017 20:56

    Inne

    Witajcie ludziska czy ktoś pamięta Gościa na imię ma Jarek co z Nim się dzieje ? może ktoś wie .
    ReviewUserIcon
    haelek

    13.07.2017 14:05

    Inne

    Jarek czy Arek???
    ReviewUserIcon
    mała

    13.07.2017 21:46

    Inne

    Jarek
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.04.2017 22:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Roler

    16.04.2017 21:10

    Inne

    Wesołych Świąt dla kierownictwa zakładu życzy załoga. Odwrotnie, niż kierownictwo, którego nie stać na taki gest.
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    17.03.2017 22:01

    Inne

    dziś miało sie odbyć spotkanie , ktoś wie jak pracujemy w końcu od kwietnia ?
    ReviewUserIcon
    jo

    18.03.2017 13:01

    Inne

    4 brygady do lipca...
    ReviewUserIcon
    Wykończony

    21.03.2017 16:59

    Inne

    Tak do lipca a grafiki dali do końca roku, robią sobie jaja z ludzi
    ReviewUserIcon
    pracownik

    20.02.2017 18:42

    Inne

    wracamy do 8 h systemu pracy podobno, niezłe ludzi zostanie zwolnionych
    ReviewUserIcon
    Glucioteam

    25.02.2017 22:29

    Inne

    Gdzie mogę znaleźć rozkład jazdy busów hlowskich bo ten ziomek z auta jakiś nie przytomny i sam nie wie o której godzinie na jakim przystanku jest
    ReviewUserIcon
    D.W.

    26.02.2017 13:38

    Inne

    Chcesz rozkład jazdy to wybierz KZKGOP
    ReviewUserIcon
    Terefe

    31.01.2017 06:31

    Inne

    Witam. Czy sa na produkcji stanowiska siedzce ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pill

    01.02.2017 06:26

    Inne

    Tak, leżące tez są
    ReviewUserIcon
    Terefe

    09.02.2017 17:42

    Inne

    Dzieki za glupia odpowiedz . Pozdro
    ReviewUserIcon
    bick

    24.01.2017 13:52

    Inne

    Zakład wymaga lojalności od swych pracowników, a co managment robi, by tą lojalność zbudować? Moim zdaniem niewiele, a histeria w jaką wpadają, kiedy się ich informuje o chęci zwolnienia staje się wręcz komiczna. Nagle się okazuje, jak jesteś dla nich ważny.
    ReviewUserIcon
    Adi

    22.01.2017 15:35

    Inne

    Zbyt pochopnie wystawiłem swoją opinię ... Tryb 4 brygadowy jest dobry ale grafik w tej robocie to jakaś pomyłka. Standardowy grafik cztero-brygadowy jaki znam to: Rano, nocka, wolne, wolne Ale ten grafik co jest w tej firmie to istny żart... Jak poranne zmiany pod rząd da się przeżyć, tak nocki to istna porażka. Idziesz do pracy na godzinę 18 (wychodzisz z domu o 17) robisz 12h w domu jesteś o 6:30 szybkie wyszukiwanie się to może o 7 już lezysz w łóżku 7h snu już 14 chwilę posiedzisz i znowu do roboty. Jak dla mnie to kompletna pomyłka.
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    22.01.2017 20:07

    Inne

    Jak coś ci się nie podoba to wypier.....
    ReviewUserIcon
    ida

    24.01.2017 13:48

    Inne

    A więc jeszcze mało się znasz. Zamiast odebrać to jako doświadczenie, piszesz że "kompletna pomyłka". Nie chcesz - nie musisz. Droga wolna.
    ReviewUserIcon
    kasik

    10.01.2017 10:41

    Inne

    Witam , czy firma nadal pracuje po 12 h? czy jednak wraca do 8 h? chodzi o produkcję.
    ReviewUserIcon
    Nick

    10.01.2017 18:49

    Inne

    Dalej po 12h, ale patologia coraz większa, stanowczo odradzam.
    ReviewUserIcon
    ona

    11.01.2017 19:18

    Inne

    potwierdzam, stanowczo odradzam , pieniędzy coraz mniej a roboty coraz więcej
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w HL Distribution Center Europe?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

    Al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1 44-164 Kleszczów

    NIP:9691582008

    REGON:241711958

    KRS:0000368044

    https://www.hl-display.com/pl
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    mag

    05.01.2017 20:29

    Inne

    Jak wygląda praca na magazynie, też 4B? Jak kierownik/brygadziści, są ok czy szukają dziury w całym?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    17.12.2016 06:50

    Inne

    podobno wracamy do 8 h systemu pracy ?
    ReviewUserIcon
    bonifacy

    22.10.2016 19:17

    Inne

    Witam mam pytanko czy są przyjęcia ? i jak wyglądają zarobki ? jak atmosfera proszę o odpowiedz :) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pracownik

    20.10.2016 18:41

    Inne

    ja bardzo bardzo nie polecam tej strasznej kobiety, juz lepiej jest nawet na zmianie A. Burdoń, nie pakuj sie lepiej na tą zmianę
    ReviewUserIcon
    nowy

    19.10.2016 19:28

    Inne

    witam od soboty mam zaczac prace na zmianie Doroty Walczak jakie macie opinie na jej temat ?
    ReviewUserIcon
    bonifacy

    23.10.2016 10:52

    Inne

    Hejka mam pytanko i jak pierwszy dzień w pracy ?
    ReviewUserIcon
    pracowalaOdeszła

    16.10.2016 15:02

    Inne

    Praca nie bylaby zla gdyby... Pracownicy którzy maja dłuższy staż pracy zarabiali więcej niz Ci, którzy dopiero co się przyjęli i uczą sie od podstaw Premie nie były ucinane za błędy bądź scrapy z którymi Malo mamy wspolnego( czy to my odpowiedzialni jestesmy za to, ze maszyna produkuje noki?) lub ze ktos po 12h pracy 3dzien pod rząd juz nie kontaktuje i spakuje cos odbiegajacego od normy(szczególnie nowi Wymysly kierownictwa odnośnie norm - wymyślają je osoby które często nie wiedza jak w rzeczywistości praca wygląda. Do tej pory premia nie byla od tego uzalzniona , jednak właśnie sie to zmienia. Kolejna rzecza jest fakt ze na wtryskach zaraz nie bedzie przerw - poprostu podmiany osób na maszynach nie beda możliwe bo osoby przy stołach musza mieć normy. Można byloby tak pisac i pisac. Czterobrygadowa zmiana po 12h nie jest tutaj minusem bo jest naprawde dużo wolnego. Nikomu tez sie w głowach nie poprzewracalo. Praca nie jest trudna, często takze nie jest ciezka ale stali pracownicy wiedza ze najwieksza głupota są wymysly ludzi którzy tylko tam tędy przechodzą i nawet nie zdaja sobie sprawy jak często utrudniają nam prace . Niestety samemu nic się nie zdziała a ludzie nie chca sie odzywać. Motywujące bylyby tu premie uznaniowe, za brak zwrotow, lub brak chociażby l4 , natomiast jest zupełnie odwrotnie. Motywacji brak a sytuacje sklaniaja pracowników do częstszego rozglądania sie za nowa praca , ciąza(500+) badz wyjazdem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.10.2016 18:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ona

    07.10.2016 19:06

    Inne

    wyplaty są zawsze na czas, choc chyba raz sie zdarzyło ze były dzien pozniej dla osób z HL z tego co mi wiadomo ale mnie to nie dotyczyło.
    ReviewUserIcon
    Jorg

    11.10.2016 19:14

    Inne

    Wypłaty są na czas, robota jest bardzo lekka. Szczerze mówiąc nie wiem czy da się na Strefie znaleźć tak łatwą pracę na produkcji za takie pieniądze. Do tego dochodzi premia, darmowy transport dla pracowników, bonusy (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do MultiSport, ubezpieczenie grupowe, napoje, imprezy integracyjne, itp.). Czterobrygadówka to dla wielu ludzi bardzo duży plus, bo ma się sporo wolnego, a te zmiany po 12 godzin przy tym trybie pracy to nie problem. Wolny czas w tygodniu można poświęcić np. na szukanie lepszej pracy, choć jak ktoś celuje w produkcję to nie wiem czy lepszą znajdzie. Można też poświęcić niewielką ilość urlopu i zrobić sobie długie wakacje :) Fajne są też opcje rozwoju, w zasadzie każdy bardziej kumaty wskakuje na lepsze stanowiska, są też rekrutacje wewnętrzne do biur.
    ReviewUserIcon
    kandydat

    06.10.2016 15:49

    Inne

    a dlaczego szybko rezygnują z pracy? aż tak ciężko jest? nie ukrywam że jestem zainteresowany, natomiast nie wiem czy opłaca mi się rezygnować z obecnej przy której mam te 2 tys, jest tam możliwość uzyskania podwyżek i robienia nadgodzin?
    ReviewUserIcon
    kandydat

    06.10.2016 13:17

    Inne

    1.czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglądają tam zarobki na produkcji? jaka stawka zasadnicza na początek i czy są do tego wliczane jakieś premie? po prostu ile jest się w stanie wyciągnąć na rękę na początek. 2. dlaczego na pierwszy miesiąc proponują umowe zlecenie, a nie od razu umowę o pracę? czy nie jest aby tak że jak ktoś się nie sprawdzi to wywalają bez żadnego uprzedzenia, bez wypowiedzenia? (w umowie zlecenie nie jest to wymagane) 3. Czy praca na produkcji i normy w firmie są ciężkie to spełnienia czy raczej bez problemu można się ze wszystkim wyrobić?
    ReviewUserIcon
    ona

    06.10.2016 15:19

    Inne

    1. wynagrodznie na umowe zlecenie z tego co slyszłam ok 1600 zł na rekę(bez premii) , pozniej na umowie o pracę ok 2000 zl (przy całej premii 300 zł ) 2 wiele osób szybko rezygnuje z pracy, a z umowa o pracę wiąze sie koniecznosć zrobienia badań wiec koszt dla firmy, 3. jak sie chce to mozna sie wyrobić najczęściej spokojnie ze wszystkim w sumie teraz moze zajść duzo zmian w firmie w związku z nowa Dyrektorką, która juz wprowadza absurdy jak np odbieranie premi jesli przydarzy ci sie wypadek
    ReviewUserIcon
    Dżej

    11.10.2016 19:07

    Inne

    Trudno nie odebrać premii, jeśli koleś spierdzielił się ze schodów bo latał w rozpiętych butach. Firma bardzo dużo traci na takich wypadkach, a tu masz klasyczny przykład wypadku wynikającego z głupoty pracownika.
    ReviewUserIcon
    valencia

    05.10.2016 07:05

    Inne

    Jak ma na imię nowy ustawiacz ze zmiany AB? :)
    ReviewUserIcon
    aaaalyah

    09.12.2016 21:52

    Inne

    Piotr
    ReviewUserIcon
    aaaalyah

    09.12.2016 21:58

    Inne

    Niezle ciacho z niego i nie ma obrączki. Mniam
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.10.2016 17:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    byku

    04.10.2016 13:17

    Inne

    Czy ktoś wie jaka firma nowa wchodzi do HL?Chodzi mi o kontrolę jakości.
    ReviewUserIcon
    Agencja

    25.10.2016 14:19

    Inne

    Firma IQS-t
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    28.09.2016 18:55

    Inne

    Siemanko, przez jakie agencje rekrutują do HL?
    ReviewUserIcon
    ja41

    03.10.2016 16:54

    Inne

    Najszybciej przez Manpower Gliwice Wrocławska 10
    ReviewUserIcon
    ona

    21.09.2016 13:36

    Inne

    obecnie mozna robić nadgodziny w kazdy wolny dzień
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    14.09.2016 21:41

    Inne

    Witam! Mam jedno pytanie: czy mimo wprowadzenia czterobrygadówki jest możliwość robienia nadgodzin? Chodzi mi o to czy jak chcę to mogę przyjść do pracy w dzień kiedy wypada mi wolne.
    ReviewUserIcon
    mynia

    03.09.2016 10:57

    Inne

    Ale są nowi ustawiacze, no no :)))
    ReviewUserIcon
    dolores

    17.07.2016 15:43

    Inne

    Ja jestem zadowolona. Podana stawka na zleceniu to 11.06 brutto. Praca jest lekka, zazwyczaj siedząca, wiec bez obaw ... 12 godzin na stojąco zdarza sie raczej rzadko. Atmosfera bardzo przyjazna... chociaz wiadomo, ze ludzie są rózni, zależy do kogo sie trafi. Z tego co wiem nadal szukają, nie trzeba szukac ofert po internecie, najprosciej zglosic sie bezposrednio do Manpower.
    ReviewUserIcon
    k

    14.07.2016 17:23

    Inne

    Witam czy ktoś może powiedzieć mi coś więcej o tej firmie jakie warunki tam panują jacy ludzie czy są ok i jakie zarobki
    ReviewUserIcon
    kng

    06.07.2016 19:03

    Inne

    podane zarobki "- pierwsze dwa tyg 11.06 zł na umowie zlecenie + 15% premii; - potem umowa na 3 miesiące ze stawką miesięczną 2000 zł + 15% premii(po tej następna na pół roku); " to netto czy brutto?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.06.2016 16:15

    Inne

    Robota po 12 godzin 2 dni pracy 2 dni wolne 3 dni pracy 3 wolne. Ogólnie jest super i praca baaaardzo lekka !!!
    ReviewUserIcon
    zainteresowana

    10.06.2016 08:01

    Inne

    W jaki sposób odbywa się rekrutacja do HL? Zatrudnia się pracowników bezpośrednio przez firmę czy też jakąś agencję pracy?

    Zostaw merytoryczną opinię o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.