HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

NIP: 9691582008 REGON: 241711958 KRS: 0000368044

Adres: Aleja Jana Nowaka Jeziorańskiego 1, 44 – 164 Kleszczów

Opinie o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

kng

podane zarobki "- pierwsze dwa tyg 11.06 zł na umowie zlecenie + 15% premii; - potem umowa na 3 miesiące ze stawką miesięczną 2000 zł + 15% premii(po tej następna na pół roku); " to netto czy brutto?

Robota po 12 godzin 2 dni pracy 2 dni wolne 3 dni pracy 3 wolne. Ogólnie jest super i praca baaaardzo lekka !!!

zainteresowana

W jaki sposób odbywa się rekrutacja do HL? Zatrudnia się pracowników bezpośrednio przez firmę czy też jakąś agencję pracy?

zainteresowana

Jest ogłoszenie do pracy w księgowości. Napiszcie jaka jest atmosfera. Praca 8 godzin czy ciągłe nadgodziny i stres?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Zaopatrzenia?
xxx

praca byłaby w porządku, gdyby nie ludzie :) jak nie wredni- to głupi.

oczywiście zatrudniają na umowy pod HL na stanowiskach wyższych.

xxxx

Przez agencje Biznes Partner: - pierwsze dwa tyg 11.06 zł na umowie zlecenie + 15% premii; - potem umowa na 3 miesiące ze stawką miesięczną 2000 zł + 15% premii(po tej następna na pół roku); Co do pracy 2 dni pracy 2 dni wolne, 3 dni pracy 3 dni wolne. Proszę bardzo

Praca odbywa się dwa dni po 12 h i dwa dni wolnego?

taka jedna
@Nowy

Precz ze Związkami !!!

Johny

Może ktoś opisać mniej więcej stawki jakie są na hali produkcyjnej i w biurach? Czy wypłaty pracowników fizycznych są ściśle określone, żeby było wiadomo ile można dostać na wyższym szczeblu? Jak jest z podwyżkami? Nie ma wcale, są uznaniowe, czy może odgórnie narzucone ileś procent po danym okresie?

ona

sytuacja pogorszyła się jeśli chodzi o pracę w HL, wprowadzenie czterobrygadówki pogrąży moim zdaniem ta firmę, ale zobaczymy co będzie. Praca po 12 h w tej firmie będzie ciężka (praca wcale nie jest taka łatwa jak sie wydaje ale to zalezy od hali) do tego gorsze zarobki gdyż brak nadgodzin będzie odczuwalny. mysle ze taka praca jest dobra dla kawalerów ale nie dla osób z dziećmiwiec od razu odradzam pakowanie sie w ta prace

chopek
@ona

Witam te opinie to bzdura,praca jest bardzo fajna,czterobrygadówka po 12 godz też super ,jest wiecej wolnego w tygodniu na swoje potrzeby. powiem tak co wy chcecie 1 wypłacają na czas wypłaty 2 13 pensja jest wypłacana 3.Bilety do kina lub multisport też dostajemy 4 doładowanie 30 zeta na kawe i inne tez dawają 5 wczasy pod gruszą wypłacają Poprostu powiem od siebie w (usunięte przez administratora) wam sie laski poprzewracało,najwazniejsze to makijaż i paznokcie.I w dodatku czas macie na plotkowanie i gadania bzdur i narzekania.Droga wolna na zasiłek i 500+ utrzymywac sie z urzedzu ,Taka jest moja opinia pozdrawiam....

nowicjusz

Witam prosze o przedstawienie sytuacji w dziale UR. mile widziane opinie dot. przełożonych,atmosfery, zarobków, nadgodzin , i ogólnie....

wyga
@nowicjusz

nie ma nadgodzin, właśnie się wjebałeś w czterobrygadówkę

DobraRada

Tutaj przychodzi się pracować a nie żalić na forum. Jak waunki Wam nie odpowiadają to droga wolna. Przecież jesteście takimi ekspertami w tym co robicie, że każdy się będzie o was bił. jak w innym zakładzie jest lepiej to czemu tam nie idziecie?

oburzona

@mirka niby sa zapowiadane podwyżki ale ile 100zl brutto. Jak oni co roku robią podwyżkę ludzia po 40 zl brutto to czego wymagacie. Szczerze wszystko wyjdzie w praniu tylko nikt nie pomyślał o tym ze niektórzy maja tak poukładane grafiki z partnerem co do dzieci np ze teraz moze być problem z ponownym ulozeniem

oburzona

Firma jest fajna tylko cudowni biurowcy wpadli na genialny pomysł zrobienia czterobrygadowek. Nie zwracając uwagi na ludzi nawet nie pytajac co pracownicy na to tylko miesiąc przed wprowadzenieniem łaskawie poinformowali pracowników i tak jest ze wszystkim w tek firmie. Dlatego ludzie chca odchodzić bo czasami niektórych rzeczy sie nie pogodzi. A ludzie którzy sie tu uczą jak zapytali co maja zrobić jak szkola i praca im wypadnie w niedziele usłyszeli ze maja zapieprzać 12 godzin w tygodniu. To co się dziwić ludziom

oburzona

Zróbmy wszyscy starajk i nie idźmy na imprezę nie popierając tym samym tych nie normalnych zmian

Operator

Było dobrze ale sie skonczylo.. 30% pracownikow bedzie szukac nowej pracy bo nikomu sie nie raczy pracowac w weekendy a w tygodniu miec wolne zrobi sie taki syf ze jeszcze gorzej firma bedzie funkcjonowac a stałych operatorow juz nie bedzie bo odejda .. Ale dodac tez moge jak by operatorzy pracowali tak jak powinieli i wyrabiali sie wedlog norm a nie ściemniali to tez by bylo inaczej.

doktor yry

11 marca czas wspomnień i pożegnań, słowem stypa zamiast imprezy firmowej.

świeżak

Współpracuję z firmą od niedawna ale szczerzę nie mogę napisać nic złego :D Nie sądziłam, że chodzenie do pracy może się podobać... A jednak ! :D Szybko mnie zaakceptowano, ludzie są przyjaźni :D duży nacisk na jakość :D co raczej się chwali :) Ogólnie jestem pod miłym zaskoczeniem firmy :D

Jarek

Hmm...wnioskuje po wpisach, ze wypowiadaja sie zazwyczaj najnizsi szczeblem "fachowcy" - osoby, ktore narzekaja na wszystko i wszystkich, pogratulowac :)

CIno

A jak wyglada opinia od strony handlowcow? Bo opinie na temat produkcji nic nie mowia osobom nastawionym na nieco inny tryb pracy. Chcialbym aplikowac, mam pokazna baze klientow z krajow niemieckojezycznych i chcialbym owe wypracowane relacje przyniesc ze soba. Jest to dosc powazna sprawa i musze wiedziec, ze dobrze robie i nie strace ciezko wypracowanych znajomosci przez nieprofesjonalne podejscie :)

Zostaw merytoryczną opinię o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. - Kleszczów

• Jak się pracuje w HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.