opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

HL Distribution Center Europe

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 162 ocen
Opinie(354)
Dodaj opinię

Opinie(354)

Dodaj opinię
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Strategia Grupy HL
  • .
  • Jaką firmą chcemy być:
  • .
  • Strategia Logistyczna Grupy HL
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Strategia Grupy HL

Jaką firmą chcemy być:

Strategia Logistyczna Grupy HL

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Częstochowa
  • Radomsko
  • Bełchatów
  • Zawiercie
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Pabianice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kleszczów
  • Łuszczanowice - Kolonia
  • Łuszczanowice
  • Żłobnica
  • Łękińsko
  • Antoniówka
  • Kocielizna
  • Kolonia Czyżów
  • Chorzenice
  • Bieliki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kleszczów
  4. /
  5. Opinie o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o HL Distribution Center Europe Kleszczów

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Subscribe
    Nie przegap nowości o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    japycz

    02.04.2014 12:19

    Inne

    nawet się nie pchaj do tej firmy nie polecam (usunięte przez administratora)babcia na dworcu lepiej zarobi
    ReviewUserIcon
    czerepach

    09.04.2014 16:48

    Inne

    japyczu, jakoś masowych zwolnień nie zauważyłem, więc zarobki chyba ludziom odpowiadają
    ReviewUserIcon
    japycz

    13.04.2014 13:01

    Inne

    Czerepach brak zwolnień nie oznacza dobrej pracy i dobrych zarobków chyba że pasi Tobie 1800 brutto na łapkę i może premia jak się uda a moim zdaniem robiąc nadgodziny to powinno się coś z nich odłożyć a nie tym sposobem zarobić a tam ludzie nadgodzinami to właśnie mają normalne zarobki bo bez nich to nie są pieniądze na normalne utrzymanie siebie a tym bardziej rodziny a normalne zarobki w firmie HL to są w biurach i tylko tam bo nie na produkcji i nie na magazynie ani jako materjałowy który na hali jest szybszy prawie od światła a pracy ma tyle że szło by obdzielić całą brygadę i starczyło by na drugą zmianę pozdrawiam i życzę Tym co tam pracują wytrwałości przyda Wam się .
    ReviewUserIcon
    oni

    01.04.2014 13:40

    Inne

    Czesc proszę o krótką i konkretną odpowiedz. jakie sa zarobki w hl display pod agencją pracy na MAGAZYNIE ?
    ReviewUserIcon
    Żyła

    22.03.2014 20:48

    Inne

    Ja do "pracownika", który pisze coś na temat byłej liderki. Waląc takie byki w swoich opisach zniżasz się niestety do poziomu ludzi z IQ=50(jeśli wiesz co to znaczy lamo). Nadajesz się tylko do zamiatania ulic, bo ze zbieraniem złomu ze śmietnika się nie utrzymasz, bo to za wysokie progi dla Ciebie. Mam nadzieje, że nigdy nigdy nie będziesz miał(a) dzieci. Oszczędż IM tego.
    ReviewUserIcon
    szaleej

    21.03.2014 20:26

    Inne

    Związki zawodowe przybywajcie!! :) czekamy z otwartymi ramionami :-) a wszystkim zainteresowanym pracą odradzamy.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    18.03.2014 14:12

    Inne

    Pani Iwonka dość ze ma bujną wyobrażnie,to z głową nie pokolei haaaaaa,jej mało co pomoże,zero honoru,hahahhaha
    ReviewUserIcon
    pracownik

    15.03.2014 10:36

    Inne

    Pani Iwona W. była p.Team lider hura hura ma bardzo bujna wyobraźnię Układa sobie dziwne historyjki w swojej chorej głowie i wygaduje innym dziwne i śmieszne historie Myślała ze ma wsparcie w Pani D.W. a ona po kontach śmieje się z niej jak wszyscy Zostałaś zwykłym szarakiem i Twoje strgi i udawanie teraz nie winnej nic Ci nie pomoże
    ReviewUserIcon
    pracownik

    03.03.2014 14:16

    Inne

    wsparcia to nigdy nie będzie miała z takim podejśćiem do ludzi .(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    STALKER

    02.03.2014 13:11

    Inne

    wszystkiego najgorszego była liderko jak się ciesze że nadszedł ten dzień upadku twojego poczujesz co znaczy być nikim oj dostaniesz za swoje huraaaaaaa nie masz w nikim wsparcia możesz się czuć zwolniona
    ReviewUserIcon
    pracownicy

    27.02.2014 12:14

    Inne

    Jeszcze kilka dni, P.team lider juz nie będzie taka pewna siebie.Huraaaaaaaaaaaaaaa będzie dla Nas zerem ,tak jak My dla Niej.Radość piękna ze ten dzien nadszedł.Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    strzelce

    25.02.2014 14:03

    Inne

    ona juz czuje strach wszędzie hura hura, (usunięte przez administratora),,,,,,pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    pracownik

    19.02.2014 14:16

    Inne

    Jeszcze poltora tygodnia i gwiazdeczka P.team lider wroci na szarego operatora moze poczuje sie jak dziewczyny ktore traktowala jak zero
    ReviewUserIcon
    pracownik

    12.02.2014 18:30

    Inne

    w końcu pani (usunięte przez administratora) odejdzie hura hura hura do domu zołzo
    ReviewUserIcon
    Punisher

    06.02.2014 11:37

    Inne

    No to nic tylko się cieszyć produkcja odpocznie(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    lola

    05.02.2014 00:45

    Inne

    no jeszcze miesiac i nastepna pseudo gwiazda zgasnie hehe A VIVA wtryski
    ReviewUserIcon
    GliwickiGorol

    23.01.2014 15:37

    Inne

    Czy Plant Manager pracuje tam jeszcze?
    ReviewUserIcon
    STALKER

    30.12.2013 11:13

    Inne

    a więc życzenia się spełniają albo to blef albo prawda
    ReviewUserIcon
    hohlik

    26.12.2013 15:30

    Inne

    Gwiazda juz nie pracuje w HL , 10 grudnia ją wywalili :P
    ReviewUserIcon
    aniołek

    24.12.2013 13:16

    Inne

    Jakieś życzenia na święta macie bo ja mam niech gwiazda zgaśnie na zawsze i piorun ją trzaśnie najlepsze życzenia dla Pracowników a nie pseudo pracowników czyli gwiazda pozdrawiam .
    ReviewUserIcon
    pracownik

    14.12.2013 11:44

    Inne

    poczekaj jak ci posłuży z pomocą to uszami ci ta pomoc wyjdzie a obłuda i kłamstwo i obłuda to jest właśnie liderka a jak nie wierzysz to zapytaj ludzi co za ziele z niej jest i ile zła narobiła ale nie długo już nie długo precz z frajerką.
    ReviewUserIcon
    rudi

    10.12.2013 18:27

    Inne

    co ty gadasz ,pani liderka jest ok miło się uśmiecha i jest wyrafinowana ,służy z pomocą.(usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w HL Distribution Center Europe?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

    Al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1 44-164 Kleszczów

    NIP:9691582008

    REGON:241711958

    KRS:0000368044

    https://www.hl-display.com/pl
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    STALKER

    05.12.2013 10:07

    Inne

    gwiazda chyba pseudo gwiazda czas noska (usunięte przez administratora) utrzeć bo psuje całą atmosferę (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    STALKER

    29.11.2013 21:57

    Inne

    no i zwolnili przez gwiazde woprzo pracownika szkoda był ok.może gwiazda wkońcu zgaśnie.
    ReviewUserIcon
    Były Pracownik

    08.11.2013 14:39

    Inne

    a jezeli chodzi o rzekome zarobki pozal sie boze a na umowe o prace poczekasz sobie z 10 12 miesiecy :) takze predzej sie (usunięte przez administratora) garba dorobisz niz zaczniesz normalnie zarabiac zarobki na umowie zlecenie 1200zl ale uwaga!!! Z wszystkimi sobotami :)
    ReviewUserIcon
    omg

    09.10.2013 00:41

    Inne

    o ludzie o czym wy piszecie to ma byc opinia o pracy ew. zarobkach.Opinia ktora ma pomoc potencjalnym pracownikom ktorych praca interesuje a nie laski zreszta jakie laski? ktore? jakos nie zauwazylem szczegolnie zeby tam jakies fajne sie krecily. I darujcie sobie jakies romanse co to kogo obchodzi niech sie kazdy swoja (usunięte przez administratora) interesuje i bedzie git ! Piszcie konkrety o robocie a nie o pierdolach
    ReviewUserIcon
    Młoda

    28.09.2013 09:01

    Inne

    Witam szkoda że niektore osoby wypowiadające się na tym forum nie patrzą na siebie i ukrywają swoje brudy ,a o innych wypisują głupoty. Niektóre osoby już przejrzały na oczy i zaczeły rezygnować ze swoich funkcji Ludzie sa w porzadku mowa tu o operatorach
    ReviewUserIcon
    nnn

    14.11.2013 11:52

    Inne

    w firmie opus na torunskiej robia bindownice-moze meni zbindowaliby..
    ReviewUserIcon
    Fryderyk

    26.09.2013 14:00

    Inne

    Teee sztywniaku idz lepiej do zakonu pracować posadzke polerować anie mi tu farmazony udzielać ,trzeba się patrzeć na piekno kobiet jest 21 wiek a nie o zakonie myslec:)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    25.09.2013 18:55

    Inne

    w fabryce jest super ,niezłe laski pracują na zmianach ,chce się pracować Hl jest OK.Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    24.09.2013 21:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)chyba sie rozczarujesz bo Góra wraca po L4 i nie ma zamairu nigdzie uciekac. A (usunięte przez administratora)z tego co wiem to sie z nim nawet dogaduje, wiec chyba nie ma czego sie bać. A leserem pierwszej kaluży to chyba Ty jestes.
    ReviewUserIcon
    ja

    23.09.2013 19:19

    Inne

    no a jak tam ten nowy kierownik?
    ReviewUserIcon
    jorguś

    19.09.2013 12:13

    Inne

    Cieszcie się, że kierownika wywalili, przynajmniej jest szansa, że porządek tam zapanuje. Lesery i olewusy teraz w baty srają, bo nowy kierownik porządki robi, a Góry nie nazywaj liderem, bo nim nie był - nierób pierwszej wody, dlatego nie wróci, bo się boi, że go wywalą.
    ReviewUserIcon
    A.

    15.09.2013 14:41

    Inne

    Spróbuj na Falun, tam teraz się miejsca porobią. Kierownika wywalili, jedyny lider na fabryce już chyba nie wróci, a szkoda. Może coś wolnego będzie w najbliższym czasie :D
    ReviewUserIcon
    ludzie

    12.09.2013 22:21

    Inne

    Hej nic się nie poprawiło może na innych zmianach. Bo na palarni, na terenie Fabryki słyszysz jak komentują))) szczegolnie o zmianie gdzie jest Gwiazda Hl)))))) tam jest do bani na tej zmianie ze względu na osoby Fałszywe. Taka atmosfere tylko wprowadza ,kaźdy kto zna tą zmiane to wiemy o kim mowa. Na innych zmianach jest super.
    ReviewUserIcon
    filemon

    15.08.2013 18:47

    Inne

    ratujcie się kto może . Ta firma to dno tam tylko ludzie się przyjmują od samych kierowników i liderów , same kapusie tam robią . jeżeli nie jesteś z rodziny kierownictwa to trzeba wchodzić do dupy bez wazeliny by cie nie wywalili z roboty . więc radze omijac ten zakład z daleka .
    ReviewUserIcon
    szogun

    14.08.2013 12:02

    Inne

    są trzy zmiany , wiadomo że noccna jest lepiej płatna i wiadomo że sie lepiej opłaca i znalazło by sie wiecej osob chetnych na same nocki - gdyby ktos mial racjonalne powody to istniala by pewnie mozliwosc pracy tylko w nocy ALE :) tylko przez jakis okres a nie na stałe.
    ReviewUserIcon
    szogun

    14.08.2013 11:59

    Inne

    Nie ma takiego stanowiska jak brygadzista :) Jest kierownictwo - zatrudniane z zewnatrz i liderzy zatrudniani z wewn.
    ReviewUserIcon
    ONI

    10.08.2013 09:44

    Inne

    w tej firmie nie da się rozwijać chyba ze będziesz kapusiem, chyba ze trafisz na fajna zmianę to być może są szanse,pamiętaj jeżeli trafisz na zmianę do brygadzistki która ma zmianę od poniedziałku nocki to uciekaj bo tam są fajni ludzie ale brygadzistka jest do bani długo tam nie wytrzymasz pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    nick

    05.08.2013 17:01

    Inne

    Dokladnie tak, umowe o prace to mozna dostac tylko w biurze, ale i tak niekoniecznie. Na produkcji to umowa zlecenie przez agencje , a jak Ci sie poszczesci na dobra zmiane trafic i pokazesz ze umiesz pracowac to jest szansa na umowo o prace przez agencje, ale dodatkow jeszcze ktos z tej zmiany musi sie zwolnic . Wszystkie dodatki socjalne sa tylko dla praconikow HL'a to chyba tyle
    ReviewUserIcon
    celebrytka

    05.08.2013 11:05

    Inne

    Umowa o prace ? są , jednak to żalezy na jakie stanowisko aspirujesz ? Jeśli chodzi o produkcje to z tego co mi wiadomo obecnie nie ma takiej możliwości sytuacja wyglada troche lepiej z wyższymi stanowiskami.
    ReviewUserIcon
    obserwator

    11.07.2013 22:19

    Inne

    fabryka schodzi na dno, przychodzą nowe osoby na stanowiska biurowe a nie widać co, a dokładnie kto jest problemem - nieudolny kierownik produkcji falun. Dodatkowo podobno to kuzyn dyrektora, który go tak chwali...
    ReviewUserIcon
    ja

    07.07.2013 15:24

    Inne

    Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma,praca jest jaka jest,a atmosferę robią ludzie-gratuluje

    Zostaw merytoryczną opinię o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.