opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

HL Distribution Center Europe

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 162 ocen
Opinie(354)
Dodaj opinię

Opinie(354)

Dodaj opinię
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Strategia Grupy HL
  • .
  • Jaką firmą chcemy być:
  • .
  • Strategia Logistyczna Grupy HL
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Strategia Grupy HL

Jaką firmą chcemy być:

Strategia Logistyczna Grupy HL

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Częstochowa
  • Radomsko
  • Bełchatów
  • Zawiercie
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Pabianice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kleszczów
  • Łuszczanowice - Kolonia
  • Łuszczanowice
  • Żłobnica
  • Łękińsko
  • Antoniówka
  • Kocielizna
  • Kolonia Czyżów
  • Chorzenice
  • Bieliki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kleszczów
  4. /
  5. Opinie o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o HL Distribution Center Europe Kleszczów

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Subscribe
    Nie przegap nowości o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    zainteresowana

    08.06.2016 20:21

    Inne

    Jest ogłoszenie do pracy w księgowości. Napiszcie jaka jest atmosfera. Praca 8 godzin czy ciągłe nadgodziny i stres?
    ReviewUserIcon
    xxx

    30.05.2016 19:09

    Inne

    praca byłaby w porządku, gdyby nie ludzie :) jak nie wredni- to głupi.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    11.05.2016 15:00

    Inne

    oczywiście zatrudniają na umowy pod HL na stanowiskach wyższych.
    ReviewUserIcon
    xxxx

    15.04.2016 18:01

    Inne

    Przez agencje Biznes Partner: - pierwsze dwa tyg 11.06 zł na umowie zlecenie + 15% premii; - potem umowa na 3 miesiące ze stawką miesięczną 2000 zł + 15% premii(po tej następna na pół roku); Co do pracy 2 dni pracy 2 dni wolne, 3 dni pracy 3 dni wolne. Proszę bardzo
    ReviewUserIcon
    Nowy

    10.04.2016 12:39

    Inne

    Praca odbywa się dwa dni po 12 h i dwa dni wolnego?
    ReviewUserIcon
    taka jedna

    11.04.2016 07:38

    Inne

    Precz ze Związkami !!!
    ReviewUserIcon
    Johny

    09.04.2016 11:16

    Inne

    Może ktoś opisać mniej więcej stawki jakie są na hali produkcyjnej i w biurach? Czy wypłaty pracowników fizycznych są ściśle określone, żeby było wiadomo ile można dostać na wyższym szczeblu? Jak jest z podwyżkami? Nie ma wcale, są uznaniowe, czy może odgórnie narzucone ileś procent po danym okresie?
    ReviewUserIcon
    ona

    27.03.2016 22:05

    Inne

    sytuacja pogorszyła się jeśli chodzi o pracę w HL, wprowadzenie czterobrygadówki pogrąży moim zdaniem ta firmę, ale zobaczymy co będzie. Praca po 12 h w tej firmie będzie ciężka (praca wcale nie jest taka łatwa jak sie wydaje ale to zalezy od hali) do tego gorsze zarobki gdyż brak nadgodzin będzie odczuwalny. mysle ze taka praca jest dobra dla kawalerów ale nie dla osób z dziećmiwiec od razu odradzam pakowanie sie w ta prace
    ReviewUserIcon
    chopek

    04.04.2016 11:40

    Inne

    Witam te opinie to bzdura,praca jest bardzo fajna,czterobrygadówka po 12 godz też super ,jest wiecej wolnego w tygodniu na swoje potrzeby. powiem tak co wy chcecie 1 wypłacają na czas wypłaty 2 13 pensja jest wypłacana 3.Bilety do kina lub multisport też dostajemy 4 doładowanie 30 zeta na kawe i inne tez dawają 5 wczasy pod gruszą wypłacają Poprostu powiem od siebie w (usunięte przez administratora) wam sie laski poprzewracało,najwazniejsze to makijaż i paznokcie.I w dodatku czas macie na plotkowanie i gadania bzdur i narzekania.Droga wolna na zasiłek i 500+ utrzymywac sie z urzedzu ,Taka jest moja opinia pozdrawiam....
    ReviewUserIcon
    nowicjusz

    16.03.2016 12:31

    Inne

    Witam prosze o przedstawienie sytuacji w dziale UR. mile widziane opinie dot. przełożonych,atmosfery, zarobków, nadgodzin , i ogólnie....
    ReviewUserIcon
    wyga

    19.03.2016 16:03

    Inne

    nie ma nadgodzin, właśnie się wjebałeś w czterobrygadówkę
    ReviewUserIcon
    DobraRada

    10.03.2016 12:54

    Inne

    Tutaj przychodzi się pracować a nie żalić na forum. Jak waunki Wam nie odpowiadają to droga wolna. Przecież jesteście takimi ekspertami w tym co robicie, że każdy się będzie o was bił. jak w innym zakładzie jest lepiej to czemu tam nie idziecie?
    ReviewUserIcon
    oburzona

    09.03.2016 08:05

    Inne

    @mirka niby sa zapowiadane podwyżki ale ile 100zl brutto. Jak oni co roku robią podwyżkę ludzia po 40 zl brutto to czego wymagacie. Szczerze wszystko wyjdzie w praniu tylko nikt nie pomyślał o tym ze niektórzy maja tak poukładane grafiki z partnerem co do dzieci np ze teraz moze być problem z ponownym ulozeniem
    ReviewUserIcon
    oburzona

    01.03.2016 15:19

    Inne

    Firma jest fajna tylko cudowni biurowcy wpadli na genialny pomysł zrobienia czterobrygadowek. Nie zwracając uwagi na ludzi nawet nie pytajac co pracownicy na to tylko miesiąc przed wprowadzenieniem łaskawie poinformowali pracowników i tak jest ze wszystkim w tek firmie. Dlatego ludzie chca odchodzić bo czasami niektórych rzeczy sie nie pogodzi. A ludzie którzy sie tu uczą jak zapytali co maja zrobić jak szkola i praca im wypadnie w niedziele usłyszeli ze maja zapieprzać 12 godzin w tygodniu. To co się dziwić ludziom
    ReviewUserIcon
    oburzona

    29.02.2016 14:36

    Inne

    Zróbmy wszyscy starajk i nie idźmy na imprezę nie popierając tym samym tych nie normalnych zmian
    ReviewUserIcon
    Operator

    28.02.2016 12:56

    Inne

    Było dobrze ale sie skonczylo.. 30% pracownikow bedzie szukac nowej pracy bo nikomu sie nie raczy pracowac w weekendy a w tygodniu miec wolne zrobi sie taki syf ze jeszcze gorzej firma bedzie funkcjonowac a stałych operatorow juz nie bedzie bo odejda .. Ale dodac tez moge jak by operatorzy pracowali tak jak powinieli i wyrabiali sie wedlog norm a nie ściemniali to tez by bylo inaczej.
    ReviewUserIcon
    doktor yry

    26.02.2016 16:38

    Inne

    11 marca czas wspomnień i pożegnań, słowem stypa zamiast imprezy firmowej.
    ReviewUserIcon
    świeżak

    21.02.2016 21:05

    Inne

    Współpracuję z firmą od niedawna ale szczerzę nie mogę napisać nic złego :D Nie sądziłam, że chodzenie do pracy może się podobać... A jednak ! :D Szybko mnie zaakceptowano, ludzie są przyjaźni :D duży nacisk na jakość :D co raczej się chwali :) Ogólnie jestem pod miłym zaskoczeniem firmy :D
    ReviewUserIcon
    Jarek

    10.02.2016 22:59

    Inne

    Hmm...wnioskuje po wpisach, ze wypowiadaja sie zazwyczaj najnizsi szczeblem "fachowcy" - osoby, ktore narzekaja na wszystko i wszystkich, pogratulowac :)
    ReviewUserIcon
    CIno

    10.02.2016 11:34

    Inne

    A jak wyglada opinia od strony handlowcow? Bo opinie na temat produkcji nic nie mowia osobom nastawionym na nieco inny tryb pracy. Chcialbym aplikowac, mam pokazna baze klientow z krajow niemieckojezycznych i chcialbym owe wypracowane relacje przyniesc ze soba. Jest to dosc powazna sprawa i musze wiedziec, ze dobrze robie i nie strace ciezko wypracowanych znajomosci przez nieprofesjonalne podejscie :)
    ReviewUserIcon
    ona

    04.02.2016 19:16

    Inne

    ja powiem szczerze, że wcale nie jest tak źle choć to zależy od zmiany nie polecam zmiany Anny B (dramat), ale na innych jest naprawdę dobra atmosfera. Jeśli ktoś chce pracować to nie będzie miał problemu, a kasę wypłacają na czas
    ReviewUserIcon
    jo

    05.02.2016 16:27

    Inne

    to chyba im się ten czas ostatnio przesunął
    ReviewUserIcon
    ,,,,,

    03.02.2016 21:14

    Inne

    DRAMAT.........JAK TO CZYTAM. CHCIAŁAM SIĘ TAM PRZYJĄĆ.
    ReviewUserIcon
    ,,,,,

    03.02.2016 21:11

    Inne

    DRAMAT.........JAK TO CZYTAM. CHCIAŁAM SIĘ TAM PRZYJĄĆ.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w HL Distribution Center Europe?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

    Al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1 44-164 Kleszczów

    NIP:9691582008

    REGON:241711958

    KRS:0000368044

    https://www.hl-display.com/pl
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    Rambo

    12.12.2015 01:07

    Inne

    Tak tak manpower jest najlepszy haha a sa teraz przyjecia. Placa grosze wszyskie nad godziny ktore sie robi np soboty,niedziele to sa platne za normalna stawke ktora na dzien dzisiejszy na reke wynosi 65zl za dniowke haha smieszne a najwazniejszego nie powiedzialam jak sie nie spodobasz jakies kierowniczce to moze Cie zwolnic w pierwszym dniu. Powodzenia
    ReviewUserIcon
    Kicia

    06.12.2015 17:36

    Inne

    Matołek jeśli jesteś z Gliwic to idź do manpower Wrocławska10 tam się składa Cv do Hl display :P
    ReviewUserIcon
    pismak

    09.11.2015 13:30

    Inne

    @owieczka - całkowicie się z Tobą zgadzam, komunikacja sklepowa jest bardzo istotna na dzisiejszym, bardzo konkurencyjnym rynku. Absolutnie nie neguję przydatności produktów wytwarzanych przez HL. @czytacz - dziękuję za nazwanie mnie kosmitą, miło z Twojej strony. Bynajmniej nie pisałem, że jeśli ktoś produkuje tanie nieskomplikowane produkty, to nie należy się przykładać do pracy. Myślę, że zakupowiec (jeśli ma trochę oleju w głowie) jest w stanie o wiele szybciej "zrozumieć" nieskomplikowany technologicznie asortyment, natomiast asortyment o dużej złożoności (przykładowy procesor) wymaga już ogromnego supportu ze strony działu technicznego. Dlatego też uważam, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej potraktowano owe nieskomplikowane produkty jak igły, z której pani kierownik za wszelką cenę chciała zrobić widły.
    ReviewUserIcon
    pismak

    14.10.2015 14:38

    Inne

    Powiem może troszkę jak wygląda proces rekrutacji, w którym było mi dane uczestniczyć - rekrutacja dotyczyła pracy biurowej w dziale logistyki. Sama rozmowa była przeprowadzona w obecności dwóch osób, bardzo profesjonalnej Pani z działu HR oraz pani kierownik owego działu logistyki. Kierowniczka okazała się być ogromnie przemądrzałą babą jakby pozjadała wszystkie tytuły doktorskie (straszny logistyk teoretyk). Miałem wrażenie, że aplikuję co najmniej na stanowisko specjalisty z 5-letnim doświadczeniem do działu logistyki firmy produkującej najdroższe na świecie procesory, a ta firma produkuje przecież TANIE PLASTIKOWE LISTWY DO SKLEPÓW!!! Z uwagi na powyższe, nie polecam :)
    ReviewUserIcon
    pismak

    04.11.2015 16:12

    Inne

    @czytacz Właśnie przejrzałem katalog produktów, no tak, za wyjątkiem listew są jeszcze plastikowe ramki, standy, kasetki, stojaki, roller tracki - rzekłbym sama nowoczesna technologia...
    ReviewUserIcon
    czytacz

    07.11.2015 12:43

    Inne

    Więc wystarczyło ten katalog przejrzeć przed rozmową i po prostu lepiej się do niej przygotować. Razi mnie kwestia podejścia - produkują tanie listwy, więc nie muszę się spinać, pewno robota będzie lekka i nikt nie będzie się czepiał. Produkują najdroższe procesory - o! trzeba wejść na wyższe obroty. Może i lepiej, że Cię nie przyjęto, bo takich kosmitów i wyrwanych z rzeczywistości tam już trochę jest. I naprawdę ciężko się z takimi współpracuje, bo nawet najprostszych spraw nie ogarniają, a wymagania i wyobrażenie o sobie mają wysokie.
    ReviewUserIcon
    johny

    01.10.2015 10:10

    Inne

    Witam Czy ktoś mógłby opowiedzieć jak wygląda praca w HL od strony biurowej? Przygotowanie do druku, planowanie produkcji, itp.? Jak wyglądają w rzeczywistości godziny pracy, czy są jakieś dodatki do pensji, itd?
    ReviewUserIcon
    Jony

    01.10.2015 01:30

    Inne

    Całe szczęście już niedługo skończą sie problemy HL,a z osobami z manpowera bo juz nie bedzie chetnych do pracy w tej smiesznej firmie a jak ktoś usłyszy HL to powie nie dziękuje
    ReviewUserIcon
    xxx

    15.09.2015 23:24

    Inne

    Jeszcze chciałabym dodać, że owa firma ma podpisaną umowe z Manpowerem a to oznacza, że muszą wywiązywać się z obietnicy i stale przyjmować pracowników. W tym tygodniu z całej hali, na której pracowało kilkadziesiąt pracowników, zostało dwóch. Zostanie przyjęta druga taka grupa i sytuacja się powtórzy. Nie ma obecnie mowy o podpisaniu umowy z firmą a znajoma tam obecnie pracująca, musiała przejąc 4 maszyny naraz, czyli za 3 dodatkowe osoby. Mam nadzieje, że to skutecznie odstraszy kolejnych chętnych.
    ReviewUserIcon
    Manga

    26.01.2016 17:21

    Inne

    Atmosfera tam zależy od mojego podejścia... niedawno przerzucono mnie ze zmiany Michała na zmianę Ani B. Byłam wściekła, bo przywiązałam się już do ludzi na swojej zmianie, obydwie strony wiedziały czego mogą się spodziewać...a tu masz...znowu zaczynać od początku... Postawiłam przed sobą wyzwanie, mianowicie wyrobić sobie swoją własną opinię na temat Ani B. Pewnie jest nie najgorsza dlatego, że nie mam z kierowniczką za dużo do czynienia, jednak z tą złą atmosferą nie jest aż tak tragicznie. Powtarzam...To zależy od podejścia :-)
    ReviewUserIcon
    xxx

    15.09.2015 23:17

    Inne

    generalnie sprawa wygląda tak, że jako uczennica zaoczna - szukałam pracy na pon-pt, w miare dobrze płatną. byłam nastawiona na ciężką prace by tylko się tam utrzymać. oczywiście zatrudniona przez agencje byłam świadoma, że propozycja od firmy nie przyjdzie ekspresowo ale to tylko mnie motywowało do tego by się starać, jak i kilka innych osób ze mną pracujących. UTRZYMAŁAM SIĘ 4 TYGODNIE NA ZMIANIE PANI DOROTY:) i o ile nie narzekałam na tempo pracy i ilość narzuconych mi obowiązków tak nastawienie pani kierowniczki zostawiało wiele do rzeczenia. widać było wyraźną różnice w nastawieniu do osób stale zatrudnionych a pracownikami z agencji, którzy są dla nich nic nie warci. całkiem sporo osób pożegnało się po pierwszym dniu bez wypowiedzenia i pomimo miesięcznego kontraktu, a także konkretnego powodu. bywało też, że takie osoby były pomijane przy wyznaczaniu obowiązków co kończyło się naganą za nic nie robienie, uzasadniając, że mają robić cokolwiek. jedna z pracownic została również wyrzucona z powodu przepracowania, gdyż dostała obowiązki za 3 osoby i słabej klimatyzacji. warte wspomnienia jest też to, że przy wyrzucaniu pracowników - reszcie załogi, Pani Dorota mówiła o samorezygnacji co nie miało nic wsólnego z prawdą. reasumując jest to jeden wielki (usunięte przez administratora) bez jakiegokolwiek szacunku do pracowników - no chyba, że mowa tu o znajomościach. NIE POZDRAWIAM, OMIJAJCIE TO MIEJSCE Z DALEKA. buziaki
    ReviewUserIcon
    Cocojambo

    02.08.2015 17:13

    Inne

    HAAAALO ktoś odpowie :-)?
    ReviewUserIcon
    i do przodu

    03.08.2015 19:06

    Inne

    Wątek się rozwija, a ty sie z jakąś Helenką wbijasz. Sprawdź se połączenia autobusami, albo znajdź se kogoś kto z Helenki na strefę dojeżdża. I tyle.
    ReviewUserIcon
    Cocojambo

    01.08.2015 02:03

    Inne

    Pytanie z poza tematu... jak dojechać do hl z Zabrza dokładnie z Helenki ? bo wiem że przejeżdża tam 57 ale fest rzadko... także stali pracownicy prosze o pomoc
    ReviewUserIcon
    TVN24

    01.08.2015 01:20

    Inne

    Cała prawda całą dobę tylko na tym portalu :D Szkoda że nikt z przełożonych nie czyta tego forum i nie zainteresuje się tym co dzieje się na fabryce. Może pora zgłosić sprawę w jakieś zewnętrzne państwowe organa ścigania to ktoś sie zainteresuje mobingiem - a to teraz tak modne :D Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ja

    31.07.2015 13:48

    Inne

    Szkoda tylko, że wszyscy mądrzy przez internet, a jak przyjdzie co do czego to skulić ogon i uciec. Samo nic się nie polepszy, więc Ci wieczni narzekacze mogli by przejąć inicjatywę i próbować coś z tym zrobić.
    ReviewUserIcon
    Nie lubie arbuza

    29.07.2015 13:44

    Inne

    HL a dokładniej HB kiedyś za czasów Magdy O. był miejscem gdzie do pracy przychodziło się z chęcią a w pracę wkładało się serce , zaangażowanie. Teraz jak już zrobione zostały czystki i dziwne zwolnienia to nie jest już to samo. Tak naprawdę na każdej zmianie jest widoczny brak męskiej ręki. Prawie każdy z 3 kierowników to MEGA dupo właz i bez wazelinki wcisnął by się w 4 litery.
    ReviewUserIcon
    starzec

    29.07.2015 22:30

    Inne

    Dokładnie! Falun zaczęło istnieć dzięki Pani Magdalenie Wyniki i to że jeszcze istniejemy to tylko i wyłącznie jej zasługa ;* ...przyszedł taki Arbuz na jej miejsce i nie robi nic! tylko spija śmietankę Tak to "Cześć dziewczyny :D" milutki gość bo od gnojenia ludzi to jest Anna - jego prawa ręka
    ReviewUserIcon
    Ja pracujaca...

    28.07.2015 23:32

    Inne

    Doszły mnie słuchy,że zaczął się temat Pani A.B. na forum...więc i ja napiszę na ten temat parę słów chociaż na co dzień nie pracuję na jej zmianie...ale trochę nadgodzin i przekazywanie zmiany wystarczyło żeby dostrzec jaką kierowniczką jest wyżej wymieniona Pani. Bez wahania można stwierdzić, że ludzie są na jej zmianie zastraszani i wykończeni jej ciągłymi pretensjami, poleceniami i bezustanna OBSERWACJĄ! Z rozmów z niektórymi osobami dowiedziałam się że A.B. potrafi siedzieć za regałami i obserwować pracownika czy broń boże z kimś nie rozmawia bo zaraz jest jeden wielki krzyk "weź się do roboty"! Zgroza, z tej zmiany robi si (usunięte przez administratora) Może na mojej zmianie nie zawsze jest idealnie, ale przynajmniej do pracy nie przychodzę zestresowana...Trzymam kciuki za to żeby i na Waszej się poprawiło:)
    ReviewUserIcon
    Zuzka

    28.07.2015 12:50

    Inne

    Swego czasu pracowała taka liderka na manualu i też miała wielkie poparcie wyżej postawionych osób , ale w końcu i one nie wytrzymały i postanowiły się rozstać w tą panią. Może teraz też jest ten moment żeby zebra (usunięte przez administratora) i ruszyć w stronę biur żeby coś zrobić z panią A.B. Tak dalej być nie może. Ile czasu i ile osób jeszcze musi ta pani zgnoić żeby w końcu coś się zmieniło. Wydaje mi się że 4 lata to zdecydowanie za dużo. Pozdraiwam
    ReviewUserIcon
    Manga

    26.01.2016 16:58

    Inne

    Zuzka, Anna B. faktycznie jest głośna i momentami wulgarna, jednak gdy masz odpowiednie podejście do firmy jako całości, to nawet można przycupnąć...jednakże trzeba umieć przycupnąć tak, by jednocześnie być BAAARDZO ZAJĘTĄ ;-) Ja w tej firmie uchodzę za osobę głośną, gadatliwą, konkretną i zwyczajnie wredną...i wolę wyć TAK postrzegana, niż pozwolić innym wejść sobie na głowę. Każdy z kierowników ma w rękawku TAKIE COŚ, co innym może się nie podobać, ale w porównaniu z tym, co przeszłam w innych firmach, w HL-u jest całkiem ok... Pozdrawiam :-)
    ReviewUserIcon
    Pracownik HL

    24.07.2015 16:54

    Inne

    Najgorsze jest to, ze czlowiek na chwilkę przycupnir przy przełożonym zeby dowiedziec sie co następnego trzeba robić to Anna B juz sie drze z drugiego konca hali: "Co robisz!?!?!?! Nie ma siedzenia bierz sie do roboty." Czlowiek mowi ze wlasnie zglasza sie w tej sprawie do swojego przelozonego, na co ona drze sie ze ma sie robic cokolwiek... tragedia. Jak ludzie beda robic cokolwiek to zapomnijmy o terminowym zakanczaniu produkcji. Chyba po to mamy swoich przelozonych zeby sie ich pytac co mamy robic. Jak dla mnie bardzo dezorganizuje ta kobieta robote. Robi idiotów z ludzi. Pracownik myśli, ze postepuje dobrze a ta robi nagonke -WULGARNA nagonke na pracownika. Nadaje sie na Fürrera, ale nie na kierownika. Szok.... szok... szok... i jeszcze raz szok... Kochani Ludzie. Blagam Was omijajcie zmianę Anny B. Szkoda mi waszego zdrowia psychicznego. A Pracodawca powinien sie wstydzic, ze jej na takie traktowanie pracowników pozwala. Ogólnie mam wrażenie,że wszyscy wyżej postawieni wiedzą o jej nagannym postępowaniu. Skoro tolerują to, to ogolny strach i spadek wiary w siebie pracownikow tez zapewne im odpowoada
    ReviewUserIcon
    on

    24.07.2015 16:35

    Inne

    "Gdzie jest Ania?" "Nie wiem, usiąć na 5 sekund to od razu się pojawi..." hahaha porażka
    ReviewUserIcon
    inny ja

    24.07.2015 15:53

    Inne

    To prawda. Przez kierowniczke Anne B. ludzie sie juz nie staraja. Wszyscy pracują w strachu. Jest wiecej błędów niż przedtem. Czlowiek juz nie omawia produkcji z innymi operatprami jak nie jest pewien i boi sie tez pytac o to czy jest ok bo Anna czycha tylko az ktos sie odezwie do kogos czy tylko pojdzie omowic sprawe do przelozonego. Zaraz naskakuje na pracownika, wiec wszyscy wola pracowac tak jak im sie wydaje, ze jest ok bo ta kobieta nie pozwoli nikomu w spokoju czegokolwiek omowic. Broń Boże się przyznać, że w czymś sie jest niepewnym. Zaraz ma pretensje o to i tlamsi czlowieka obniżając jego samoocene. Jak dla mnie sam fakt, że komus sie odbira pewność siebie jest mobbingiem. To nie jest sytuacja dotyczaca jednej osoby. Bo słychać jak ludzie sie skarżą, na to i nawet juz dwukrotnie powiedziala Pani Anna B pracownikom : "Myslałeś/łaś, że jestem wredna? Teraz to ja dopiero będę wredną suką" Krew zalewa czlowieka... jaki strach ta kobieta rozsiewa po zakładzie.
    ReviewUserIcon
    ja

    24.07.2015 07:12

    Inne

    Co tu duzo mowic... praca jak praca... tylko bron Boze nie polecam zmiany Anny B. Kobieta zgroza... najwieksze zlo fabryki.. zneca sie psychicznie nad ludzmi.. wulgaryzm u niej to podstawa. To co ona robi podchodzi pod mobbing. Szkoda tylko ze ma takie chody i na gorze nikt tego nie widzi co ona wyrabia. Moze wkoncu cos by z tym zrobili bo naprawde ludzie zaczna odchodzic... otworzcie oczy!
    ReviewUserIcon
    Jarek Praśniewski

    18.11.2015 11:20

    Inne

    Miło czytać taki komentarz tym bardziej że Ktoś miło wspomina Ja też miło wspominam Te osoby i parę innych i nie powiem prace też miło wspominam nie było wtedy tak zle chcę pozdrowić wszystkich co znałem co zostali i życzę wytrwałości Wam i nie będę w tym momencie anonimowy po nicku to widać i jeszcze raz pozdrawiam całą dawną Ekipę z HL.
    ReviewUserIcon
    zP

    22.07.2015 19:02

    Inne

    Napisze krótko Firma może i porządna ale tylko na początku potem z miesiąca na miesiąc wszystko się psuło a teraz to firma do (usunięte przez administratora) niestety ale ludzi co pamiętam i wspominam są w porządku np Jarek ze zmiany Marioli Ewelina Grażyna Asia no i jeszcze parę osób pozdrawiam serdecznie Ich i życzę wytrwałości.

    Zostaw merytoryczną opinię o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.