Opinie o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. w Rybnik

nic nie żałujacy

Wiesci z ostatniej chwili. " DOOSAN " ma byc przetworzony na zakład pracy chronionej....gdzie na 1 pracownika fizycznego bedzie przypadało 2..3..umysłowych...tak umysłowych w ogólnym znaczeniu.

nic nie żałujący

Witam ponownie.Jak widze po przeczytaniu tych opini,nie mam czego ząłowac ze juz tam nie pracuje,macie ludziki racje nie powinni sie zajmowac produkcją czy remontami,ale biurokracją bo to chyba wychodzi im najlepiej.Kadra kierownicza przenosi sie z miejsca na miejsce z jednego lokum do drugiego,tam gdzie im wygodniej tylko pytanie za czyja kase?Panie"DYREKTORZE" J.R.jeśli mozna tak to ując nie jestem zemstliwy,ale pamiętliwy.i powiem tylko jedno ...zapomniał wól jak cielęciem był...robicie z siebie dyrektorów zastepców majstrów itd. tylko zapomnieliscie o jedym ze to my robimy na was i nalezy sie troszke szacunku dla ludzi którzy przynieśli tej firmie niejedne zyski,ale dla nich to sie nie liczy wazne ze oni maja pełne kieszenie kasy robol ze tak powiem jest nikim i nie liczą sie z nim.Człowiek przepracował pól swojego życia w firmie i został wylany za to ze pracował,najlepiej nic nie robic wtedy masz miejsce zapewnione.Ogólnie ludziki z daleka od tego nie powiem zakłądu pracy.....bo do tego daleko im brakuje.....Pozdrawiam

PRACOWNIK

Do tego niebawem bez okularów ochronnych i kasku nawet się nie wysrasz. To co się teraz dzieje jeżeli chodzi o środki ochrony ind to jest jakaś paranoja!! i tylko karać kur... za wszystko, brak szacunku do człowieka, jesteś tylko trybikiem i masz zapier... a z drugiej strony doosan way, szanujemy się, brak mobbingu itp - szczyt hipokryzji!!! Najbardziej wartościowych pracowników czyli monterów 3 i brygadzistów w pięknym stylu wyruch.li na kase zabierając im 10% w ramach zemsty piszczka, za brak zgody na (usunięte przez administratora) ie przez rok bez nadgodzin. Nie tędy droga cepie, jaka praca taka płaca, bo motywacji coraz mniej.

bolo

No w tej firmie nie ma przyszłości ani pracy. Mobbing,ignorancja,debilizm, zszargane nerwy, AFERY i woń alkoholu. Wiem bo tu JESZCZE pracuje ale to kwestia czasu. Poziom tej firmy jest zerowy. Same najgorsze zlecenia biorą, żadnego konkretnego przetargu nie wygrali i nie wygrają.A i jeszcze te wyjazdy do Niemiec na parę dni śmiech na sali wysyłają ludzi by powycierali sobą kocioł odje....bali najgorsza robotę i cześć . Pozdro dal byłych pracowników macie szczęście ze tu nie pracujecie..

Elektromechanik

Dyrektor działu- taki mały całkowicie nie ogarnięty podobny do Kaczyńskiego spytał mnie o Prawo Ohma. Niestety pomyliłem wzory ale to nic i tak dostałem pracę bo tutaj każdy może pracować.

Prawo Ohma

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
spokojny

Proszę się nie martwić jakimś spawalnikiem rynek się otwiera wystarczy odwrócić się do fachowca plecami a spawacze są potrzebni w innych firmach

W Doosanie jest coraz gorzej,przyjmują coraz więcej ważniaków mianowicie nowego spawalnika(usunięte przez administratora))pracuje gdzieś ok.2tyg.a już robi się cwaniakiem!Trzepia się wszystkiego bo chce się wykazać,zachowuje się jak pospolity (usunięte przez administratora)i te jego odzywki,brak kultury w stosunku do pracownika,takim zachowaniem szacunku nie zdobędzie tylko samych wrogów,jest paru wieloletnich bardzo doświadczonych spawaczy i ich atakuje czemu robi tak a nie inaczej,tak jak by umiał najlepiej ale nie bo to jest tylko teoretyczny spawalnik a nie praktyczny taki to tylko denerwuje spawaczy bo mądry z teorii a nie z praktyki!Jestem wieloletnim pracownikiem ale takiego spawalnika jeszcze w Doosanie (usunięte przez administratora) Na szczęście jestem monterem i mam święty spokój ale to co zobaczyłem i usłyszałem to żal mi tych spawaczy bo przy takim spawalniku życia nie będą mieć tylko gnębieni przez takiego oprycha,pana z kontroli jakości również bo też się chce wykazać po aferze z sigmą co dali(usunięte przez administratora)z resztą wszyscy wiedzą o co chodzi!!!

oferta pracy

Firma doosan zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy lekarzy psyhiatri o specjalizacji "leczenie zchizofremi kadry kierowniczej".Z powodu beznadziejnych przypadków wyngrodzenie b.wysokie.Możliwość pogłębiania swojej wiedzy na idiotycznych kursach iszkoleniach.

@oferta pracy

o kogo chodzi ?

kokos

zadne tam niewypelnianie obowiazkow. . to juz druga moja praca gdzie pracownik leci za 'zbytnie 'spoufalanie sie z przelozonym' ..reszte sobie dopowiedzcie.chyba zesice slepi byli

nic nie załujący

Witam.doszło do mnie o zwolnieniu bardzo niby doswiadczonej Pani DOKTOR..ale według przysłowia....woził wilk razy kilka,powiezli i wilka:)Tak Pani DOKTOR jak ja nazywali (usunięte przez administratora) została zwolniona za nie wypełnienie swoich obowiązków...nasuwa sie pytanie kto bedzie nastepny:)Do nastepnego...

nic nie załujacy

Witam.postanowiłem skreslic tu kilka swoich uwag.Nic opowiadam mim oktualnym usposobieniem dla tej jak ze dziwnej firmy.przepracowałem ponad 10 lat,były okresy lepsze i te które są aktualnie ,czyli zadne.Człowieku nie masz szans na cokolwiek,jak nie masz znajomosci czy 'pleców'zapomnij ze zaistniejesz w tym(usunięte przez administratora) Tam kazdy dba o sowja (usunięte przez administratora) gonią cie do roboty jak psa.stali by nad tobą z batem jak by mogli..a jak ci sie noga podwinie.to niestety juz nie istniejsz dla nich.zostajesz skreslony na zawsze.a przecie kazdemu moze sie przytrafić to i owo,tylko tym co nic nie robia nic sie nie przytrafi,a takich tam jest masa.na dzis tyle.....jeszcze sie idezwie:)

praacownik

oj dzieje się, wie ktoś o co poszło z naszą panią od HR?

wez_Stary

poprawka do komenta wyzej "PSEUDOINSTRUKTORÓW z SU "

antypiszczek

w koncu poszla won ta od piszczka. moze posypia sie glowy tych np pseudoinstruktow po znajomosci w su itp

REN34

tulipan podobno daja 4,0 tys na reke

WILK

Ma się pojawić w Doosanie specjalista od napojów alkoholowych oraz kawy

loyd

tulipan przeslij cv zaprosza cie na spotkanie to sie dowiesz - a z tego co wiem to szukaja teraz operatorow i tokarzy na obrobke

tulipan 12

jakie sa zarobki na maszynach cnc jezeli ktos wie to moze sie podzieli informacja

goliat

Krótko i na temat co do spawaczy: warunek przyjęcia- wykonanie próbek w metodzie 141 hl45. Próbki sprawdzane w pierwszej kolejności VT potem UT i RT. Jeśli próbki nie są zadowalające to podjęcie kursu wewnętrznego spawania rur i po miesiącu egzamin. I tutaj najważniejsze - jeśli ktoś nie dotrwa do egzaminu (brak postępów na kursie) zostaje do miesiąca zwolniony - o czym nie informują przy przyjęciu!!! Więc albo wam się powiedzie albo do miesiąca będziecie rejestrować się w Urzędzie Pracy. Firma poszukuje spawaczy z górnej półki i selekcja jest spora, a przed zwolnieniem żadnych oporów. Stawki na okresie próbnym nie powalają na kolana ..... (do 2100 brutto bez premii)

praacownik

anonim - 2013-07-18 17:35:27 wilk a wiesz coś na temat konkretniejszych warunków pracy w firmie DOOSAN BABCOOK ENERGY POLSKA sp.z.o.o?Najniższa stawka dla monterów na dzień dobry (w Rybniku): 2000 zl brutto miesięcznie, czyli minus zusy i podatki plus premia to wyjdzie około 1700-1800, z nadgodzinami ze 2000-2200 Spawacze trochę inaczej, lepiej, ale są wymagania

Wilk

Firma Doosan jest podobną firmą do wszystkich innych będących obecnie na rynku energetycznym pieniądze również podobne. A PRACOWAĆ WSZĘDZIE TRZEBA narzekanie nic nie pomoże

Zostaw merytoryczną opinię o ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. - Rybnik

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.?

Kandydaci do pracy w ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALTRAD BABCOCK EUROPE S.A.