Widex Polska

Turza Śląska

Opinie o Widex Polska

Julita

@były/była rozumiem, że w firmie panuje ścisły dress code. To ważna informacja dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie. Wspominasz też o mobbingu. Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje mają miejsce? Bardzo ostro oceniasz firmę. Od jak dawna w niej już nie pracujesz? Chętnie też dowiemy się jak obecnie wygląda praca w Widex Polska. Mógłby wypowiedzieć się ktoś z obecnych pracowników? Czy rzeczywiście panuje w firmie duża rotacja?

były/była

Jednym słowem sekta. Fanaberie Pani prezes... wystarczy ze bedziesz miał koszule nie w takim kolorze to mozesz wylecieć z pracy. Zwalniają dobrych pracowników a zostawiają tylko tych, którzy donoszą !!! Protetycy w punktach mają przerypane!! Ciągły mobbing !! Protetycy też oszukują przedstawicieli w wykazywaniu audioogramów. Ciągła Rotacja. Kasa Protetycy jakieś 1800 netto plus premie a PM od 3000netto plus premia auto Rapid w śrdodku GPS.

Status

Cześć, zastanawiam się od dłuższego czasu czy warto tutaj szukać pracy i wydaje mi się, że firma jest bardzo spoko, mam tylko takie pytanie może na szybko, jak się tutaj dostać na przedstawiciela medycznego, jesli się nigdy tego nie robiło i nie ma doświadczenia?

kolo

Jestem po spotkaniu w W-wie. Spotkanie 10 min "pełen profesjonalizm" :) RKS, Pani przekonana, że jest najlepszą firmą na świecie. Pierwsze pytanie dlaczego zmienia się pracę ... atmosfera kiepska potwierdzam opinie negatywne. Aha najważniejsze na ogłoszeniu o pracę szukają do Widex a masz spotkanie w Audiofonie o którym są mega negatywne opinie w środowisku. Szkoda fatygi a Pani KRS życzę wiecej kultury osobistej i lepszego traktowania pracownic w punkcie na Grójeckiej pa pa

ooooooo

1650 tyle płacą Pani salowym w szpitalu brudnowskim w W-wie, bez obrazy nie musi Ona spełniać wyśrubowanych chorych targetów. Na tym stanowisku powinno się zarabiać min 6000,00 zł netto a tak nie jest

zainteresowany

może ktoś szczerze napisać , jaka podstawa na stanowisko przedstawiciel ds kluczowych klientów

Pracownik 1

Pracuję w tej firmie już od 4 lat i szczerze polecam. Oczywiście jest to ciężka praca więc jeżeli ktoś nastawia się na leserkę to nie zachęcam. Bardzo duża samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów. Finansowo także dobrze. Umowa o pracę i przejrzyste warunki.

Zostaw opinię o Widex Polska - Turza Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Widex Polska