Mitko Sp. z o.o.

Wodzisław Śląski

Mitko Sp. z o.o.

Opinie o Mitko Sp. z o.o.

Patrycja

@Gość, forum Gowork.pl służy do wyrażania opinii o pracy. Wypowiedzi pracowników są bardzo pomocne dla osób, które szukają pracy. Jeśli pracujesz w Mitko to proszę Cię, żebyś napisał o swoich doświadczeniach z tą firmą.

Igor

Czy jest jakiś powód, że ostatnio tak rzadko piszecie na forum?

Gość
@Igor 23.05.2018 14:30

A co szukasz sensacji ?

Adam

Produkty wysokiej jakości :-)

Patrycja

Dawno nie pojawiły się nowe opinie na temat pracy w Mitko - czym spowodowana jest ta cisza na forum? Jestem bardzo ciekawa, jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu. Czy ktoś może podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy? Firma aktualnie nie prowadzi żadnych rekrutacji, ale myślę, że warto śledzić stronę internetową Mitko.

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Mitko Sp. z o.o.? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

ewa

Obecnie poszukiwany jest drukarz - opis stanowiska i wymagania są podane na stronie www.mitko.pl/rekrutacja

Patrycja

Jakich obowiązków można się spodziewać na stanowisku Konstruktora? Czy obecnie ktoś na takim pracuje? Czy ciężko się dostać do pracy na taką posadę? Te informacje są istotne dla chcących zatrudnić się jako Konstruktor w firmie Mitko Sp. z o.o.

e0

piotek jeżeli rzeczywiście taką umowę w firmie dają na dłuższy termin to tak - a ty już taką otrzymałeś i możesz kolego coś więcej powiedzieć na temat samych warunków które w niej masz>? rozwiń temat

frost

Jak oceniacie warto od niego kupić auto??

grafik

sama jestem ciekawa jak z zarobkami? czy można liczyć na coś więcej niż najniższa krajowa? jako grafik?

Umowe o pracę dostaje wybrany kandydat na dane stanowisko w każdej,pewnej i w miarę stabilnej firmie.Awans zależy już od samego kandydata. Dla mnie to standard. Ciekawe co powiedziałaby o zarobkach, osoba już tam pracująca. Bo o to, się właśnie rozchodzi,że tak powiem.

@pracownik 24.11.2015 00:03

Zarobki zarobkami ale stabilność tej firmy nie jest zbytnio mocna, ja odszedłem z tej firmy i znalazłem prace na fajniejszych warunkach finansowych. Przynajmniej nie martwię sie o swoją przyszłość...

Firma istnieje,już parę dobrych lat.To daje prosty wniosek że produkty firmy się sprzedają i mają klienta. Pytanie tylko,jak się sprzedają i ile dzięki ich produktom specjalista/sprzedawca może zarobić premii..?

Mam zaproszenie na rozmowę. Czy w tej firmie praca jest przez cały rok? Pytam bo stabilne zatrudnienie i ciągłość w pracy to priorytet. Ile zarabia się w firmie, w sprzedaży? 2000 czy może 4000 brutto?

A ja widzę.Dlaczego? Choćby przez fakt że taka sama firma/konkurencja w tym samym czasie co ta firma,szuka pracownika na te same stanowisko. To daje do myślenia. Możliwe że jest teraz jakiś specyficzny czas dla takich firm i stąd rekrutacje w obu firmach. Dlatego ciekaw jestem co dzieje się z firmą i ich pracownikami przed tym okresem..

Miałem okazję pracować kilka ładnych lat. Chore zasady... może i zarobki jak na Wodzisław ok - szkoda tylko że wszystko pod biurkiem. Oficjalnie albo umowa zlecenie albo jakaś inna śmieciówka, a reszta wiadomo (w tym miesiącu będziesz miał tyle). Nigdy człowiek nie wiedział ile dostanie... Poza tym Pan Michał (pomijając że załatwił na cacy byłego wspólnika i się go pozbył na amen zostawiając bez środków do życia jego całą rodzinę) to dyktator który ma swoich przydupasów z których z drukarza robi prawie szefa... A później tych co faktycznie się znają na robocie najlepiej się pozbyć bo zagrażają lizusom szefunia... Dobrze że się sam w porę ewakuowałem i dobrze na tym wyszedłem :) Pozdro dla byłych współpracowników

Dziwne rzeczy się dzieją w tej firmie, Prezes robi czystki i szaleje. Za niedługo wszystkich pozwalnia.

Zostaw opinię o Mitko Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mitko Sp. z o.o.