Opinie o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy InterMarche. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w InterMarche o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

julia

powiedzcie mi ile zarabia osoba ktora zamawia towar i na tradycji i odpowiada z te stanowisko

.....
@julia

Julia nie wiem dokładnie ale na tradycji najniższą krajową niestety a wiem że dziewczyny tam tyrają jak osły ....miały obiecywane na samym początku że ten dział jest najważniejszy na sklepie to on przynosi temu sklepowi zysk i że ten dział będzie miał najwcześniej premie i coooo ??? jakoś o tym nie ma żadnego tematu niestety ...

Bzdura. Byłam w piątek i kasjerki siedziały.

Lack

wcale nie jest tak jak piszecie ludzie są traktowani gorzej jak zwierzęta kasjerki muszą stać 8 godzin a krzesła są ale nie do użytku pracownika.w całym mieście nie ma pracy na kasie na stojąco tylko tu

Gadajcie co chcecie, ale wędliny macie zajebiste chyba najlepsze na śląsku. Super . Mimo że zostałam zwolniona w tamtym roku bardzo dobrze mi się tam pracowało. przeklinam tą piekarnie ale nie sklep. Było fajnie. Widocznie nie dałam rady.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie InterMarche, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
asiula

wiecie co..tak sie zastanawiam...czy aby na pewno zgodne z prawem jest podawanie imion na forum??ostatnio na jakims forum itm jakis klient podal dane charakterystyczne pewnej pracownicy i oskarzyl ja o niechlujne podawanie wedlin po czym zostala zwolniona wlasnie przez takie wasze gadki...zostala zwolniona nieslusznie ...opamietajcie sie..a jak piszecie o kims to raczej bezosobowo bo mozecie komus zrobic krzywde

Pracownik Intermarche

Ja Was nie rozumiem, przychodzisz do pracy otrzymujesz informację ile będziesz zarabiać i pracujesz albo nie. Wiadomo stawka w sieciówkach jest raczej taka sama, podstawa i tyle. Nikt nie obiecuje nic więcej. I gdyby nie takie sklepy kilka tysięcy ludzi nie miałoby pracy. Pracowałem w (usunięte przez administratora), wiem co mówie, teraz pracuje w Intermarche i nie jest źle. Acha nie pracuje w Bytomiu, bo zaraz będę posądzany o d(usunięte przez administratora). A ci co narzekają niech szukają innej pracy, nikt tam Was nie trzyma siłą.

Janek

(usunięte przez administratora) /> Naprawdę sądzisz, że lepiej mówić wprost? W dzisiejszych czasach tylko(usunięte przez administratora) zachowują posadę. Każdy, kto ma jakieś zasady - wylatuje. I to wszytko za całe 1100 zł na rekę.... Żenada,

ktoś z boku

Lizodupy być może maja się dobrze ale może także są pracownicy, którzy dobrze pracują i się starają, a nie są "kablami" i lizodupami. Nie mierzmy wszystkich tą samą miarą.Pozdrawiam

mody

Byli, ale odeszli na własne życzenie, albo się pozwalniali, bo z przydupasami (usunięte przez administratora)i nie szło wytrzymac. Zreszta, kazdy szef z ITM ma przeprowadzane pranie mozgu przez baze, wiec na cuda i zmiany na lepsze nie ma co liczyc. O glodowych wyplatach i wyzysku ponad sily lepiej nie wspominac, bo to temat rzeka, tak samo na Halembie, jak i w Bytomiu. Dobrze maja tylko lizidupy i taka jest prawda.

pracownik:)

Jest jak jest. Czasem fajnie, czasem mniej. Jednakże nie zgodzę się, że u nas jest"świnia na świni"bo pracują tam także ludzie, którzy są zgrani i zżyci ze sobą. Być może u Was na Halembie takowych ludzi nie ma

tola

Współczuję, ale na Halembie też jest to samo. Wyzysk i świnia na świni.

VIKTORIA

hej czy mogę się dowiedzieć ile zarabia Kierownik Działu (usunięte przez administratora) ? Z góry dziękuje za informacje

icek

(usunięte przez administratora)Tak czytam Wasze komentarze i mam nie zły ubaw. Jestem klientem , który sprawdzał godziny otwarcia i przez przypadek otworzyłem forum/opinie nie sądziłem , iż większośc pracowników ma tak niskie Q :( Jestem tam zazdrośc ,wyzysk i obrażanie innych . To nie świadczy dobrze o sklepie ! Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora) . Z poważaniem Klient :)

Lol

No(usunięte przez administratora) mnie Pan, w Niemczech to może i się pracuje ale tam płacą pieniędzmi a nie rzucają groszem na zdesperowany motłoch, odpracujesz swoje idziesz na urlop, a nie błagasz o dwa dni bo dziecko Ci zachorowało, sie (usunięte przez administratora)w tą główkę zanim coś napiszesz bo to żal nawet próbować porównywać Niemcy do Polski .... Myślisz, że czemu Polacy w Niemczech są doceniani, zacznij płacić i taktować pracowników jak w Niemczech to też będą Cie szanować, a jak się myśli tylko o własnej (usunięte przez administratora) i jak tu orżnąć biednego polaczka z ostatniej resztki godności to i h****je się na takim forum sypią!!!!

pracownik itm

zgadzam sie z osoba ponizej jesli chodzi o palenie i wyjscia do toalety. (usunięte przez administratora) mysli ze jak ktos idzie do toalety tzn ze idzie zapalic a nie za potrzeba "okresowa" lub fizjologiczna i to jest dla mnie śmieszne:D. kwestia palenia jest taka sama CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA no (usunięte przez administratora) smiech na sali!!! dla kogo zakaz dla tego zakaz(usunięte przez administratora) potrafi wejsc do szatni lub damskiej toalety i sprawdzic kto pali. jesli zobaczy szarego pracownika to trzeba sie tlumaczyc ,przepraszac i obiecywac mocne postanowienie poprawy,człowiek czuje sie jdzieciak ktorego zlapano na niewiadomo jakim przestepstwie,dobra metoda na zwolnienie hahaha ale jak kierownik(usunięte przez administratora) jest na papierosie czy to w kiblu czy przed drzwiami wejsciowymi to jest w porzadku ale pewnie trzeba ostro lizac (usunięte przez administratora) szefostwu zeby miec takie fory. mnie by osobiscie jezyk juz zdretwialby od tego lizania........

Czeski

Wszystkim poszukującym zatrudnienia nie polecam pracy w tym markecie. Jest to istny XXI w. współczesny obóz pracy. Zarobki śmiesznie niskie, atmosfera jak w więzieniu. Solidny i uczciwy pracownik się tam nie liczy. Liczą się jedynie koleżanki kierowniczki, które notorycznie migają się od pracy i po znajomości mają chyba z 100 dni urlopu które dostają bez problemu. A jeśli pracujesz solidnie nie masz tam co liczyć na równe traktowanie, szybko wybadają że się starasz, będą Cię naciskać i nigdy nie dadzą Ci wolnego, no bo przecież ktoś musi zarobić na tych nierobów. Na terenie zakładu pracy obowiązuje powszechny zakaz palenia, ok ale co z tego skoro koleżanki (usunięte przez administratora) i tak chodzą palić do szatni ? A za te osoby obrywają wszyscy bez względu czy palą czy nie. Aha i jeszcze jedno, jeśli masz zamiar skorzystać z ubikacji w sprawach fizjologicznych czy "okresowych" musisz iść do syna (usunięte przez administratora) i ładnie poprosić o kluczyk oczywiście tłumacząc dokładnie w jakim celu idziesz do toalety. (usunięte przez administratora)

pracownik itm

Do Pani powyżej-nasze wędliny nie są nafaszerowane chemią i o to może być Pani spokojna, a jeżeli chodzi o sól to w okresie letnim zazwyczaj soli się bardziej wędliniarskie wyroby, bo jest ciepło i szybko się psuje

lala

W ostatnim tygodniu dwukrotnie zakupiłam wędliny z Waszej wędzarni i z przykrością muszę stwierdzić że trafił mi się wyjątkowy syf .Wszystko niewyobrażalnie słone i bardzo doprawione chemią (plastry błyszczące i sprężyste ) .Dodam że zakupy robię u Was od samego początku .Nie wiem czy podejmę jeszcze jedną próbę ,bo szkoda mi pieniędzy ,jeden zakup to ok 40 zł.Może ktoś podpowie jaka mogła być przyczyna .Będę wdzięczna .Pozdrawiam !

klient

Boże kochany widzisz a nie grzmisz po co te pogaduchy kto z kim kto kogo to jest ich sprawa spotkajcie sie w grupie i powiedzcie co macie sobie do powiedzenia.Zachowajcie sie jak ludzie a nie wyzywajcie sie od baranów matołów itd.to jest strona do opini a nie przechwalania sie kto co widział na imprezie.Dorośnijcie i pomyslcie co Wy tu piszecie .Pozdrawiam

Drodzy pracownicy! ta strona mija się z celem jej założenia. Każdy może tu wpisać różne rzeczy przy tym wyciągając brudy innych osób. Nie macie odwagi powiedzieć komuś w oczy, to piszecie obłudnie tutaj. Mówicie cześć, śmiejecie się w twarz, poklepujecie po plecach, a potem wbijacie przysłowiowy nóż. Morały prawić każdy potrafi. Patrzcie na swój ogródek czy nie ma tam chwastów, a potem oceniajcie innych ludzi. To prywatna sprawa naszej koleżanki z kim chodzi na spacery.Uważajcie, bo następnym razem Wy możecie być opisani i czy będzie Wam miło i do śmiechu???zastanowiliście/zastanowiłyście się nad tym? nie...a radzę. Ta strona powinna być dawno zamknięta, bo ludzie sieją tu nienawiść i zamęt.Pozdrawiam Wszystkich zainteresowanych:)

Zostaw merytoryczną opinię o InterMarche - Bytom

InterMarche