Opinie o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy InterMarche. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w InterMarche o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterMarche w Bytom Zabrzańska 31

pracownik itm

ja w sumie jak cie czytam to masz racje nikt nikogo do niczego nie zmusza i to co piszesz to nawet na logiczny rozum daje pomyslec pozdrawiam

pracownik itm

Do (usunięte przez administratora) glupstwem jest to,ze niektorzy nie potrafia powiedziec pewnych rzeczy w twarz tylko wyzalaja sie tutaj to jest dla mnie glupstwem. I obrazanie swojej wlasnie zalogi tutaj, jestem zdania,ze jezeli komus cos nie odpowiada to mowi sie o tym wprost,prosciej rozwiazac wtedy pewne nie jasnosci.

Drogi kolego jeśli chodzi o to że czasem nie ma boczku albo jakiejś kiełbasy to troszkę pomyśl że rok temu mieliśmy 10 produktów wędzarniczych a teraz 30 albo i więcej. Ludzie mają większe potrzeby a mu staramy się im dogodzić. Produkty te powstały na potrzebę klientów to dla nich są nasze produkty więc logiczne ,żeby zrobić cały asortyment to choćby rzeźnicy pracowali cała dobę ,bo tak często pracują to by czasu brakło.Problem się rozwiąże. Już jest stawiana druga wędzarnia więc powiem wam kochani że raczej się nie zamykamy ,a klientów nam nie ubywa wręcz przeciwnie.Niech każdy robi sobie zakupy gdzie chce nikt nie podpisywał lojalki ,ale przestańcie wypisywać takie obelgi. Przestańcie się wyzywać, obrażać ,nasyłać kontrole jak to świadczy o nas jako Bytomianach w skali do całej Polski. Wszyscy to czytają i się śmieją .Ktoś wam napisał że miały być bony przedstawił się jako pracownik jakiegoś innego(usunięte przez administratora) a wy wszystko łykacie nie sądzicie ,że już teraz by była jakaś afera z tego. Obojętnie kto chce może wejść na tą stronę i napisać co chce wymyślić co chce podburzyć was żebyście wypisywali takie głupoty skakali sobie do pyska . Macie żal do (usunięte przez administratora) ok, źle was potraktował ,pałacie zemsta skoro tak czujecie macie do tego prawo ,nie chcieliście tam pracować ok, zwolniliście się, macie lepszą prace, jesteście zadowoleni ,to super życzę wam wszystkiego dobrego nie rozumiem tylko tego co wy macie do tych ludzi co tam pracują chcą tam zostać ich wybór zachowujecie się tak jak byście chcieli żeby oni tam nie pracowali tak jak byście im na (usunięte przez administratora) chcieli wyperswadować że maja tam nie pracować ogarnijcie się i zajmijcie się swoim życiem może co poniektórzy powinni zmienić zawód Pozdrawiam was pracuje w (usunięte przez administratora) jestem nie zawsze zadowolona bo takie jest życie nie zawsze jest kolorowo ale praca mi się podoba ludzie też a atmosfera jak wszędzie zawsze znajdzie się ktoś co głupoty gada pod-lizus kapuś pracuś leń tak jest wszędzie tacy ludzie są potrzebni bo nikt nie jest doskonały nawet ja

pracownik itm

Pan Kierownik jaki jest taki jest ale pracowity mężczyzna i pedant z niego jest:)i tego nikt nie może mu odmówić

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie InterMarche, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
pracownik itm

Pozdrawiam Wszystkich pracowników. Uważam, że w większości pracują tam fajni ludzie, a kto pracuje uczciwie tego się nikt nie czepia.

pracownik itm

Boziu jak to czytam to az mi slabo, jak mozna wypisywac takie glupstwa na forum na ktore wejsc moze kazdy, Ci co obrazaja tu cala nasza zaloge i szefostwo sa zwyklymi tchurzami,ktorzy nie maja najwyrazniej wlasnego zdania,bo nie potrafia go wyrazic na zywo,tylko jak dzieci smaruja (usunięte przez administratora) ka innych ludzi na forum i w dodatku anonimowo,ludzie litosci, wydaje mi sie,ze pracujemy z doroslymi ludzmi jak widac nie dokonca,bo czesc ludzi ktorzy wypisuja te bzdury zachowuja sie jak dzieci z podstawowki,niemacie zycia osobistego czy co,ze wypisujecie takie glupstwa? jest jak jest w zadnej pracy nie bedzie w 100% idealnie,cieszcie sie ,ze ja wogole macie,pozatym jak wam sie az tak bardzo nie podoba to zawsze mozecie zlozyc wypowiedzenie i po problemie.

pracownik itm

czytam wypowiedz żanety i niedobrze mi sie robi od tych wulgaryzmów jakimi obrzuca załoge jak jej sie nie podoba to niech sie zwolni no chyba że to (usunięte przez moderatora) pisze bo mielismy na kasach kiedys taka (usunięte przez moderatora) ktora tylko robila na pop bo nie miala z kim dziecka zostawic a na zatowarowaniu tylko w telefon sie gapila wracajac do tematu odpusc se głupia (usunięte przez administratora) te komentarze bo naprawde chyba masz (usunięte przez moderatora) zywot skoro az bije od ciebie nienawisc. ja tez nie lubie szefostwa ale ludzi z ktorymi pracuje darze jako takim szacunkiem

nikt

(usunięte przez moderatora)!co do szefostwa to wiadomo jak w swoim biznesie kazdy pilnuje tego na co zapierdzielal cale zycie!!!!!!wiem tylko tyle ze w bytomiu jest bezrobocie i kazda normalna osoba zna sytuacje na rynku pracy w tym miescie,nie obrazaj szefa swego bo trafisz na gorszego.(usunięte przez moderatora)jest niekiedy nerwowy ale to rowny gosc i jak ktos jest w ciezkiej sytuacji nigdy nie wypnie sie tylkiem.nie nazywaj kogos kto ciezko pracowl i pracuje na chleb dupolizami bo sama nim pewnie jestes!!!!!!pozdrawiam wszystkich fajnych ludzi z itmu powodzenia i dlugich lat wytrwalosci dla szefostwa.trzymta sie.

ktosiek

Do Żanety proszę nie wypowiadaj się więcej tutaj na forum, bo robisz sobie obciach! Kończ Waść wstydu oszczędź!! miej trochę godności.

pracownik itm

Do poprzedniczki(ka),uważam,że to karygodne wypowiadać się w ten sposób o ludziach z którymi się pracuje a już tym bardziej o szefostwie.Jacy by nie byli to jednak szef i szefowa.Pracuję już jakiś czas w itm i uważam,że jeżeli ktoś dobrze wypełnia swoje obowiązki,to nie ma sobie nic do zarzucenia i nie chodzi tu o podlizywanie się.A jeżeli tacy ludzie jak ty mają zamiar pisać takie wulgaryzmy,to ta strona powinna zostać zamknięta.Jestem ciekawa jak ty pracujesz,że masz czelność innych krytykować.Czemu nie powiesz tego prosto w oczy ludziom,których tak nie znosisz.

z ciechocinka

hej. czy ktoś wie kiedy otwierają sklep intermarche w ciechocinku. bo szukam pracy? plis napiszcie coś

weronika wita

dzięki Wam wszystkim za podpowiedzi. jeśli chodzi o o szefostwo to ja miałam kierownika KRS-sa w wieku 30 lat ,ale odszedł na inne rejony. Był super!!! pewnie już mi się taki nie trafi.Facet z jajami.nie znosił donosicielstwa,chamstwa,obgadywania i wazeliniarstwa w przeciwieństwie do kierowniczki sklepu. Będę molestować Urząd Pracy. Pozdrowienia dla wszystkich czytających.

m.......

No jak widać dalej jest u was żle myślałam że troche się poprawiło po roku.Szkoda pracowników.

pracownik itm

zgadza sie ze 90% pracownikow jest z up a potem slyszysz od szefa ze jakbysmy nie byli z urzedu pracy to by nas wszystkich (usunięte przez moderatora)ł az mi szkoda mojego szefa ze jest taki (usunięte przez moderatora)i ma totalny brak szacunku do pracownika mam nadzieje ze ty weroniko nie bedziesz miala takiego (usunięte przez moderatora) który rozbija sie dobrym autem i zgrywa (usunięte przez moderatora)biznesmena a słoma (usunięte przez moderatora)z butów wychodzi.......

90% pracowników rekrutowanych jest przez Urząd Pracy wiec tam musisz śledzić ogłoszenia.A cała reszta rozgrywa się przy przygotowaniach i po otwarciu.Reszta czyli podział kto gdzie i na jakim dziale i stanowisku.

weronika wita

a jak można się dodzwonić do grupy muszkieterów? :) blondynka jestem :)

pracownik itm

racja tam jest(usunięte przez moderatora) i ona trzyma wszystkie dzialy poza kasami i rzeznikami a zarobki 1200-1500 na reke wiem ze kierownicy dzialu maja wieksze wyplaty z uwagi na zajmowane stanowisko. u nas na kasach tak jest bo i maja wieksza odpowiedzialnosc sprubój weroniko zadzwonic do grupy muszkieterow moze cos sie dowiesz

hhhahah

nie ma takiego stanowiska w itm w bytomiu jak kierownik zmiany nioe daj sie nabrać ktoś cię robi w jajo tam jest jedna babka od wszystkiego na całym sklepie pozrro:L)

weronika wita

Pani (usunięte przez moderatora) powiedziała,że ma to samo szefostwo co będzie miał Ciechocinek ale nie ma namiarów na szefostwo.Dla mnie to dziwne,bo każdy sklep zna swojego KRS-a.

weronika wita

witam. cieszę się,że ktoś wreszcie mi odpisał :) :) ten sklep dopiero powstaje.Jest jeszcze zamknięty, i nie mam pojęcia kto tam będzie szefem.Jestem bez pracy i chciałabym się gdzieś załapać.Pracowałam w Lidlu ponad 2 lata i wiem co to znaczy praca w markecie.Trochę wiem na czym polegają te rozliczenia,i wolałabym unikać forsy :) Myślałam o dziale chemicznym. Jakie trzeba mieć wykształcenie,i jakie są zarobki takiej zmianowej? Jak można się skontaktować z kimś w sprawie pracy?. Dzwoniłam do Golubia-Dobrzynia i mnie zbyto :) pozdr

Zostaw merytoryczną opinię o InterMarche - Bytom

InterMarche