Metrohouse
3 3 5 5 1
Administrator Nowy wpis

Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem Metrohouse lub z nią współpracował kiedyś, to może moglibyście napisać od siebie kilka słów na temat swojej pracy w niej? Każda opinia na tym forum będzie przydatna wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pączek Nowy wpis

Wydaje mi się, że i tak można się załapać do nich chociażby jako taki doradca ds. nieruchomości. Przynajmniej jest pewność, że zapewnione jest tutaj dwuskładnikowe wynagrodzenie.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
agent Nowy wpis

Pracowałem trzy lata jako agent w tej firmie i uważam że można uzyskać bardzo ciekawą wiedzę a co za tym idzie możliwość do szkolenia się a obecnie od roku prowadzę swoje biuro dzieki zdobytemu doświadczeniu

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
agent Nowy wpis

Firma beznadziejna za dużo nie powie potencjalnym zainteresowanym...Napisz co było w niej beznadziejnego, bo muszę powiedzieć że dobrzy agenci zarabiają przyzwoite pieniądze, w tym ja, zadowolona i pracująca tam od ponad roku! Moim zdaniem jak ktoś nie potrafi sprzedawać mieszkań - słaby handlowiec - nie będzie zadowolony. Chyba że masz jakieś konkretne przykłady co jest takiego beznadziejnego w tej firmie?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Niezadowolona

Pracowalam tam i byłam ich klientem, ogólnie beznadzieja, ludzi którzy pisza ze jest ok to zapewne prezesi, dyrektorzy regionalni albo ni wiadomo kto, ale na pewno nie zwykli agenci. Praca tam jest baznadziejna, nie polecam jej nikomu, w innej agencji jak najbardziej , ale ta firma [usunięte przez moderatora] czlowika do ostatniej kropli nie dajac w zamian niczego. Nie dajcie sie i nie podejmujcie tam pracy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Metrohouse - Gdańsk

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Metrohouse