Opinie o Diehl Controls Polska w Namysłów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Diehl Controls Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diehl Controls Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diehl Controls Polska w Namysłów

Zosia

A jak jest z umową po jakim czasie można dostać umowę przez firme i czy zarobki są aż takie zle jak ludzie na mieście mówią?

@Zosia

Ja jestem Monterka na SMD i na zarobki nie narzekam chociaż za te wekkendu i nocki mogłoby być lepiej Ale wypłata na czas i praca fajna chociaż odpowiedzialna. Pracuje tam ponad 5 lat i różnie bywa chociażby z plotami wyssanymi z palca.

Kruk
@Zosia

Musisz przepracować 18 miesięcy żeby dostać umowę przez Diehl zdąża się że można wcześnie jak pokażesz że Ci zależy i jesteś dobrym pracownikiem. Mogą Ci przedłużać chyba bo nie jestem pewna co parę miesięcy. Najlepiej zadzwoń do agencji to ci powiedz A.

Mariolka
@Ania

Kto to wypisuje, jak jesteś monterką to nie ważne gdzie pracujesz, stawka jest taka sama :)

Magazynier

Pozdrawiam Panią z TPM ;)

Maja
@Magazynier

Ktoś tu ma chrapkę, czy w życiu nie wyszło? Już nie długo nie będzie TPM, ciekawe co zrobi pierwsza zmiana?? Wróci na 4 brygadowke?

Janusz z Madagaskaru
@Maja

Myślę że jeśli chodzi o chłopaków to oni sobie spokojnie poradzą, ich praca na pewno jest doceniana i zauważalna. Ciekaw jestem co zrobią z koordynatorem i liderem. Koordynator jakieś doświadczenie ma i wiedzę to go gdzieś upchnął, gorzej lider MP który chodzi i tylko czepia się każdego po kolei na produkcji, jakby miał jakieś pojęcie, już chyba nie ma osoby na produkcji gdzie by nie zostawił złego wrażenia po sobie.

Magazynier

Pstryk
@Maja

Niedługo zacznie was uczyć awarii. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że od teraz każdy z dozoru będzie naprawiał maszyny. I bardzo dobrze. Jasno wyjdzie kto pracuje i chce pracować, a kto leci sobie w kulki. Nie będzie taryfy ulgowej.

@Janusz z Madagaskaru

Złośliwości, nie znają granic, każdy z Pracowników ma swoją wartość, to że nie każdy ją zna, nie znaczy że jej brakuje. Oceniać można wówczas, kiedy przynajmniej chwilę pobędziesz "w czyichś butach" . Nie bądź ignorantem. Pozdrawiam

Rudy

Skoro piszecie już o zasrancach z br.3 to się zgodzę mimo że tutaj pracuje i przyznam że jest (usunięte przez administratora) bo można popatrzyc na małpy w zoo Pozdrawiam cała 3 br.

Poo
@Rudy

Potwierdzam to co jest na br.3. Może nie panie monterki ale ci wyżej to już przesada. Wieczne wywyższanie się i pokazywanie jacy to oni nie są.

Br3
@Poo

Hahahaha a kto wyżej się wywyższa. Każdy mierzy swoją miarą. Normalny człowiek nie oczernia tylko zajmuje się swoim życiem. Praca jest pracą 8h i do domu a jak nie ma się życia poza pracą to żyje się ludźmi z pracy i ogólnie pracą. Pozdrawiam wszystkie brygady i życzę dobrego życia bez nadmiaru jadu.

Zosia

Dzięki bardzo za opinię nigdzie nie ma lekko A plotki były są i będą A chorzy ludzie zawsze będą mieli z tego pożywkę. Pozdrawiam i być może dozobaczenia niebawem

Monter

Kocham Panią Dominike

Kocham Panią Dominike

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wolny

Zosia Dawaj do Diehla jak fajna jesteś i młoda to będzie na kim oko zawiesić i chorzy ludzie na własne niepowodzenia będę wymyślać nowe ploty z kim i gdzie się spotykasz. Praca ogólnie ok ale te oczernianie innych jest straszne wielu ludziom to narobilo wiele problemów...

Zosia

Witam Czy na produkcję jeszcze są przyjęcia? I czy przez Diehl czy agencje ?

@Zosia

Z tego co wiem to cyba tak bo nowe osoby chodzą po hali i zatrudniają wyłącznie przez agencję

Ggggg

Może to będzie sposób żeby jedni zobaczyli gdzie kończy się granica I dla przykładu jak ktoś pójdzie w końcu do sądu za znieważenie to ludzie się nauczą że nie można obrażać innych.jakim prawem obrażajcie ludzi z TPM? Na jakiej podstawie? Nie macie do tego prawa.nie wam oceniac ich pracę i umiejętności.popatrz na siebie jedna z drugą. Jeden z drugim.to ludzie z doswiadczeniem I wiedzą.

Hahaaa

Jakiś nowy proces szkolenia, czy zarzuty wyssane z palca w celu zrobienia (usunięte przez administratora)burzy, więcej konkretów poprosimy, bo nie mam możliwości reakcji. Trzeba dobrać człowieka do tych paragrafów.

Nic do śmiechu
@Hahaaa

Nie rozumiem postawy pracownika na tak wysokim stanowisku, że traktuje takie sprawy jak humor a może żart, na pewno dla tej osoby, która przeszła przez tą sytuację nie było do śmiechu. Konkretów wystarczy szukać wśród kadry kierowniczej i związków.

Baba
@Nic do śmiechu

Fakty i dowody, po co wszyscy mają w nosie ten temat bo to pewnie ściema bez pokrycia

VS4 Br3 i audytor
@Baba

Wszelkie pytania i odpowiedzi tam należy szukać, dziwi mnie tylko, że ludzie o tym mówią ale i tak nic się nie dzieje. Widać odpowiada taki styl rządzenia, tak wam, tam pracujący pracownicy br3, A może ten ktoś ma takie znajomości, że wszystko co robi jest ukrywane. Hahaaa i Baba rozumiem, że nie chcecie by takie sprawy wychodziły na światło dzienne ale nie rozumiem waszej postawy kiedy ktoś usiłuje wam przekazać taką wiadomość i otrzymuje taki sarkazm, brak zainteresowania. Chyba nie chcecie by firma była w taki sposób zarządzana. A i jeszcze jedno mamy tu tylko odpowiedzi pracowników (pracownika) na wysokim szczeblu, ale nie widzę tu jakichkolwiek wpisów które zaprzeczyły by, że tak nie było od pracowników.

Szpieg

Pompki wykonywane w pracy były samowolnie wykonywane dla zabawy i pokazania umiejętności A nie za karę pozdrawiam tą osobę co umie tylko szpiegowac i podpierdzielac normalnych ludzi

no jasne
@Szpieg

faktycznie, nie ma to jak dobra zabawa lidera w upokarzanie. Umiejętności faktycznie nie zabrakło, dzięki sile perswazji chłopak samowolnie wykonał polecenie... Szkoda tylko, że nie związane z pracą

Dziękuję
@Szpieg

Dziękuję za potwierdzenie o zaistniałej sytuacji. Odnosząc się do przedmówcy pytającego o system szkolenia, czy to ten nowy sposób szkolenia a i odpowiadając na inne pytanie czy wystarczy już tych faktów. Zaistniała sytuacja może być rozpatrywana dwojako po pierwsze jako czynność niezgodną z obowiązkami pracownika cytuję "Pompki wykonywane w pracy były samowolnie wykonywane dla zabawy i pokazania umiejętności" albo czynność ta (wykonywanie pompki) wynikała z innego powodu np. stresu, atmosfery w pracy, mobbingu (oby nie). Przedstawione tu dwie wersje w szybki sposób można zweryfikować analizując przebieg pracy osoby zarządzające (czy nie było innych skarg itp.) i tej co wykonywała pompki (czy były inne incydenty z udziałem tego pracownika). Przeprowadzenie wywiadu środowiskowego, również da w tej sprawie pewne odpowiedzi. Trzymam za tą osobę kciuki by tak jak zapisała okazała się normalnym człowiekiem.

#$$#
@Szpieg

Pompki dla zabawy to sobie w domu rób a w pracy to się pracuje. Jedni muszą (usunięte przez administratora) za stawać na 12a oni pompki dla zabawy robią. Masakra. A góra nic z tym nie robi.

Słuchacz
@no jasne

Kiedy to się skończy, upokażanie ludzi przez liderów, wszystko w tej firmie ulega zmianie, ale stanowiska liderów ciągle są, po co?Brygadziści nie wykonują żadnych manewrów, nie mają nic do powiedzenia, to kolejni specjaliści na dodatku.Lider sobie życzy, lider karze, lider zrobi was takimi malutkimi jak mu podpadniecie.Jedna wielka (usunięte przez administratora) rodzinna.

Pod wrażeniem

Co jest złego w wyrazie (usunięte przez administratora) współczesne obozy pracy ? Diehl wprowadził program Next, aby zapobiegać przemocy psychicznej na terenie zakładu, to może zacznijcie z tego korzystać.

Rozbawiona

A to dobre :) O czym należy pamiętać przyjmując się do pracy, gdzie jest duża grupa ludzi. Pracuj nie dyskutuj z nikim, nigdy nie wiesz na kogo trafisz ,proszę o tym pamiętać w Diehlu jest dużo sympatycznych ludzi, łasych na informacje, a jeszcze szybciej donoszą, nie szukaj tu koleżanki nie znajdziesz jej, szybo Cię sprzeda za awans, albo przy kłopotach zgoni winę na Ciebie.Tutaj jak sobie Ustawiacz nie radzi ze sprzętem, to też zgania winę na pracownika.

@Rozbawiona

Nie szukaj koleżanki, kolegi i drugiej połówki... Fundamentalne zasady tego zakładu.

Hydd

Przeciez od dawna to było wiadomo, chyba że są tacy co tego nie rozumieja

Pracownikdcp
@Rozbawiona

Wypraszam sobie. Ustawiacz zgania wine na pracownika? Jak nie potrafię sobie poradzić z awaria wzywam TS/TPM i na nikogo winy nie zwalam. Pracuje tu 3lata i po części prawda że nie można każdemu ufać ale nie zgodzę się z tym że aż tak ludzie donoszą. Chyba że faktycznie jest tak na innym streamie.

lubię być next
@Pod wrażeniem

Tak, dlatego od jakiegoś czasu funkcjonuje stwierdzenie "who is NEXT". Eliminacja stresu poprzez eliminację...

Pozytyw
@lubię być next

Nie macie na cos wplywu zle,macie wplyw-tez zle.wezcie się zdecydujcie co wy ludzie chcecie A jak nie to naprawde siedzcie cicho róbcie swoje A swoje życiowe porażki odbijecie w inny sposób .nikt was na siłę nie trzyma jak wam tak źle to idźcie złożyć wypowiedzenie I naprawdę będzie wam lepiej.zamoast się cieszyć że firma podeszła jak podeszła z wirusem,nikogo nie zwolniono I docenić to że macie bezpieczne miejsce to tylko jad sączyć. Idź do lasu jeden z drugim wykrzycz się I może frustracja minie.pozdrawiam

Ktoś z TPM

Chciałbym się dowiedzieć skąd wy ludzie bierzecie te wszystkie dziwne teorie?

Polisz
@Ktoś z TPM

To są teorie ludzi,którym żal D.. .sciska,nie mają swojego życia to szukają sensacji u kogoś.Wtedy czują się bardziej docenieni I dowartosciowani.Szukaja sensacji bo ich życia to ponura nuda,nic się nie dzieje A jedyna atrakcja to zakupy na promocji w lidlu lub biedronce.pozdrawiam I życzę wam aby wnooncu wasze życie nabrało sensu

Ktoś z TPM
@Polisz

Lepiej bym tego w sumie nie ujął ???? Pozdrawiam wszystkich pracowników ????

Egon

Paulinka mogę Ci pomóc się nie nudzić.Tym bardziej, że Stary nie widzi.A w życiu nie wychodzi.

Paulina

A ja mam chrapkę ,na kogoś. W życiu może wychodzi ,może nie .Stary nie widzi.

Mikro

Czy są jeszcze przyjęcia?

Niewidoczny smutek

Wogole panel rządzi na B1 srteam 2 liderem. Dziewczyna która dobrze pracuje, wykonuje swoje obowiązki dobrze A jej umowy nie przedłużają po Panie z panelu jej niezaakceptowaly. Nie liczy się praca jaką wykonuje tylko od widzimisie Pan i jaką tu logiga. Najlepiej wszystkich odrzucić same królewny zostaną które sa najlepsze i wszystko umieją ale jak żółtą kartkę dostana to już do śmiechu im nie jest i wymadrzac się przestają ot co taka rzeczywistość ..... I niesprawiedliwosc...

Smutne
@Niewidoczny smutek

Pani pracuje 1.5 roku i nagle się nie nadaje bo jedna pani jej nie lubi ale ale nikogo nie lubi z nią by zrobić porządek bo cały brygada wie o kogo chodzi ale najlepiej pozbyc sie milej pracowitej , ukrainki super

M
@Smutne

Lider się jej boi

Operator
@M

Lider gość do porządku dajcie mu wreszcie spokój

Spostrzegawczy
@Niewidoczny smutek

Tam tylko donosy umieją dobrze pisać lecz czy zgodne z prawdą poddałbym to dyskusji.

Zasada
@Spostrzegawczy

Lider powinien reprezentować choć podstawy kultury.

Nibyspostrzegawczyajednaknie
@Zasada

Ktoś tu chyba myli podstawy kultury z brakiem pozwolenia wchodzenia na głowę liderowi.

No
@Zasada

Są tacy co nawet przywitać załogi na dzień dobry nie potrafią, taki ważny ;(

Shrek
@Nibyspostrzegawczyajednaknie

W Diehlu jest fajna praca, cały problem w tym,że do nadzoru pchają się ludzie konfliktowi, nie potrafią rozmawiać z ludźmi,system kar istnieje, wystarczy że popełnisz błąd, to nie wiedzą czy rozszarpać Cię na miejscu czy jak się nie przyzna to do zwolnienia.Nadzór pozwala sobie na publiczne upominanie, krzycząc! To się dzieje, to są fakty.Mi dzisiaj Kierownik zwrócił grzecznie uwagę, abym w rozmowie z nim nie podnosiła głosu, więc dlaczego począwszy od Lidera do Ustawiacza ludzie krzyczą do Monterów, proszę to poprawić, bo to nie szkoła.

Qqq

A co to się dzieje na VS 3? Kaska z dnia na dzień zniknęła, wersji tyle, że nie wiadomo w którą wierzyć.

Tak sobie czytam i dochodzę do wniosku jak każdy niepracujący w Diehl, że wszyscy ludzie ram pracujący to po prostu (usunięte przez administratora) Szkoda mi was. Cały Namysłów śmieje się z ludzi tam pracujących. Począwszy od dołu do góry. Już są anegdoty o Diehlu np. „... jak jeździsz durniu, pewnie z Diehla jesteś...”. Albo! Szukam pracy. A gdzie pracowałeś/aś? W Diehlu. Sorry nie mamy stanowisk dla nieudaczników.

John Brawo

Już wiadomo jak będzie wyglądał podział BluePrint w obszarze produkcyjnym?

śmiech

Straszenie ludzi że jak nie będą chodzić na nadgodzinny zostaną zabrane urlopy coś pięknego.

@śmiech

Boże, co za brednie. Pracuje już 13 lat i jeszcze nie słyszałem, żeby zabierali urlopy w takim przypadku. Nikt nie ma prawa zabrać urlopu, za to że nie pracujesz w nadgodzinach.

Sztuki sztuki
@Pracownik roku

Jak można kwestionować słowa jakimi posługuje się nadzór, żeby tylko wywrzeć presje.Ludzie dobrze wiedzą i pamiętają co się do nich mówi.Było przekazywane, że jak nie będziemy nadgodzin robić , to będą cofane urlopy.29 czerwca przemyśleli swoje słowa, urlopy będą zgodnie z grafikiem, ale będziemy dostawali polecenia służbowe do pracowania po 12 godzin.I co ,bo pracujesz 13 lat , to też jest nieprawda?

@Sztuki sztuki

Jeśli mowa o cofnięciu urlopu, to niestety, ale każdy pracodawca ma do tego prawo. Oczywiście musi być to uwarunkowane jakimś poważnym argumentem. Wystarczy poczytać o tym i wszystkiego można się dowiedzieć.

SCHETYNA kofa Was platfusy
@Pracownik roku

(usunięte przez administratora) Mam urlop i nikt mi nie będzie go zabierał Proste

Śmiech
@śmiech

A pytanie czy faktycznie mogą nas zmusić do pozostania na nadgodzinach czy nie, bo jeżeli samemu się nie zgłosi kiedy się chce zostać to wtedy kierownik wybiera w które dni zostajesz a gdy nie dostajesz notatkę lub naganę.

@SCHETYNA kofa Was platfusy

Żebyś się kiedyś nie zdziwił. W sytuacji kryzysowej mogą każdemu cofnąć, czy nawet ściągnąć z samego urlopu. Ale tak jak wspomniałem, wystarczy się zapoznać z przepisami w kodeksie.

@Śmiech

Przerabiałem ten temat na swoim dziale i niestety, ale mogą zmusić do bodajze 8 godz w tygodniu (nie pamiętam, więc mogę się mylić więc proszę mnie poprawić) Jedynie zwalnia osoby, ktore mają dzieci do 4 roku życia, lub opiekują się kimś kto tej opieki wymaga, albo zaświadczenie od lekarza.

Nikt ważny...
@Pracownik roku

Pracodawca może ściągnąć pracownika z urlopu, zgadza się, są takie przepisy. Druga strona medalu jest taka, że urlop nie przepada, tylko musi być oddany w innym terminie. Jeśli pracownik w związku z urlopem wydał na siebie jakieś pieniądze, np. opłacił z góry pobyt w ośrodku nadmorskim, a pieniędzy wycofać nie może, pracodawca również musi to zwrócić pracownikowi. Pracodawca może zatrzymać pracownika na dłużej w pracy niż 8h, jednak musi to ewidencjonować i zapłacić za nadgodziny.

Nikt ważny...
@Pracownik roku

Nadmienie jeszcze, że przerwanie urlopu a odwołanie urlopu, bodaj art 167 Kodeksu Pracy, to dwie różne definicje. Jeśli pracownik przebywa na urlopie z rodziną, i zostaje z niego wezwany do pracy, a jest to polecenie służbowe pracodawcy, wówczas, zgodnie z wykładnią prawniczą, pracodawca zwraca koszty niewykorzystanego urlopu także za członków rodziny pracownika bilety kolejowe lotnicze pobyty hotelowe itp. Zatem pracownik ma obowiązki, ale ma też prawa.

@Nikt ważny...

W pełni się zgadzam. Po prostu nie chciało mi się tyle tego rozpisywać, a odniosłem się do przepisów, które można przeczytać.

Dawna pracownica

chciałam się zapytać czy nadal obowiązuje ten bezsensowny cel na dany model i stanowiska? chcialam wrócic tam do pracy, poniewaz dobrze mi sie pracowało i mialam dobry zespół, w którym pomagałyśmy sobie. Nie wiem jak jest w chwili obecnej?

Dawna pracownica

Pracowalam tu kiedyś. Zostalam zwolniona za brak wyrobienia celu, który jest dla mnie bez sensowny. Chodziłam do pracy,starałam się,żeby wykonywać prace jak najlepiej i to człowieka potraktowali jak śmiecia. Inni sobie lekcewazyli obowiązki a liderzy zmiany dawali im sznse. Nie rozumiem, jak to jest?

marek

Będzie rekrutacja na wakacje na produkcje?

@marek

Nie będzie, tylko jest

Zostaw merytoryczną opinię o Diehl Controls Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Diehl Controls Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Diehl Controls Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diehl Controls Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 28 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diehl Controls Polska?

Kandydaci do pracy w Diehl Controls Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diehl Controls Polska