Opinie o Winckler Personal w Brzeg

Winckler Personal jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, świadcząca od 2012 roku kompleksowe usługi rekrutacyjne, oparte na najwyższych światowych standardach, zdobywająca dzięki rzetelności zaufanie i uznanie kandydatów. Specjalizujemy się w doborze personelu średniego i wyższego szczebla z różnych branż. Doskonała znajomość rynku pracy oraz dotychczasowe doświadczenie czynią nas godnym zaufania partnerem w zakresie doboru personelu. Skupiamy się na takich działaniach, które poprzez wskazanie nowych możliwości, efektywnie wpływają na zmianę i rozwój ścieżki zawodowej naszych kandydatów. Do tej pory zrealizowaliśmy z sukcesem setki projektów rekrutacyjnych dla dużych i średnich przedsiębiorstw zarówno polskich jak i zagranicznych, w tym koncernów międzynarodowych reprezentujących większość sektorów rynkowych. Pracujemy z pasją! Odwiedź nas na www.wincklerpersonal.pl (Rekrutacje - Polska) oraz na www.wincklerpersonal.com (Opieka osób starszych - Niemcy)

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winckler Personal w Brzeg

chomik

Montaz foteli do Audi- jedzie ktos z woj. malopolskiego i chciałby zabrac mnie ze sobą samochodem? Oczywiscie koszty benzyny podzielimy na 2. W razie czego czekam na maila: hamsterro1986@poczta.fm

tomek
@chomik

Chomik napisalem do ciebie maila ale nie moge wyslac odezwij sie na thomaskarcz78g@tlen.pl bo chetnie skorzystam z twojej oferty

"Frage"

Umiem niemiecki ale boje sie rozmawiać po niemiecku. Czy język jest zawsze sprawdzany? Można to jakos obejść?

Opium
@"Frage"

Haha przeciez nikt nie uwierzy ci na slowo ze znasz niemiecki, sprawdzaja jezyk i to nieraz, z niemiec tez dzwonia ludzie zeby ustalic jakies szczegoly itd wiec NIE nie mozna tego oboejsc.a moje wrazenia z rozmow niemieckich z ta firma sa takie ze one sa raczej niestandardowe. tak jak wykulem sobie wczesniej na blache gotowe odpowiedzi bo w kazdej agnecji pytali o to samo tak tutaj osoba ktora sprawdzala moj niemiecki zagieła mnie kilkoma pytaniami ktore ciezlko cby bylo przewidziec. no ale sobie jakos poradzilem. nie boj sie rozmawiac po niemiecku jak go umiesz. to po co ci ten jezyk jak sie boisz go uzywac?

Winckler Personal

Witam, czy oferta dla opiekunki na Majorce jest jeszcze aktualna???

Lukasz

widac, ze firma dba o ludzi, jak mialem przed wyjazdem jakies pytania, dzwonilem i zawsze byla odpowiedz z biura. A dla mnie to bylo bardzo wazne, w sumie to wiadomo, kazdy sie boi przed wyjazdem. Tak samo po wyjezdzie, moge zadzwonic, spytac sie o zaliczke itp. nawet ostatnio szef niemiecki ich chwalil.

Programista Php

Profesjonalny proces rekrutacyjny, coś zupełnie nowego niż u konkurencji. Odmienność na + mimo że przez brak przewidywalności i troche inne pytania niż zwykle nie było tak łatwo. Mimo obaw, że to agencja i nie będą w temacie wielkie zaskoczenie i rozmowa ze specjalistą. Zaproponowane zarobki - bajka. Prawie 2 x wyższe niż w poprzedniej pracy...

Polecam doświadczać osobiście :)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Process Manager
Katowice
Bonprix Sp. z o.o.
Pizarro

Daję pozytywną ocenę za rzetelny pakiet informacji o pracy o której chciałem wiedzieć więcej niż w ogłoszeniu i za miłą atmosferę rozmowy. W zadnej agencji sie z tym nie spotkałem, zawsze bylem zbywany jednozdaniowymi odpowiedziami jakbym rozmawial z bandą idiotów albo leniwców. W koncu spotykam konsultantów którzy MYŚLĄ. Polecam tym, którzy chcą być w rękach kompetentnego pośrednika który niczym Mariusz Max Kolonko "mówi jak jest" :D

Tata Nikosia

Pierwsze wrażenie takie sobie - na telefon po wyslaniu dokumentow czekałem 2 dni. No ale w sumie bylo warto, moze mają taką procedurę. Suma sumarum od poniedziałku zaczynam prace i to z naprawde przyzwoitym wynagrodzeniem jak na pracownika produkcji. Ogolne wrazenie : 5

Chyba nie majĄ, na ich stronie nie widać teraz żadnych takich ofert. Ludzie nauczcie się korzystać z internetu i ze słownika ortograficznego z resztą też... a agencję polecam, sprawdziła się i nie mam zarzutów

syla

wiecie czy oni majo oferty z podstawami niemieckiego???

Alexis

Co z tym kursem dla opiekunek? Wybiera się ktoś?

Mira

ZApomnialam dodac ze to trzecia firma z ktora wyjezdzam do Niemiec wiec mam punkty odniesienia do takiej dobrej opinii o Winklerze :)

Mira

Pozytywnie zaskoczona winklerem - wyplata zawsze punktualnie i zawsze zgodna z tym co ustalano , panie ktore mnie prowadzily bardzo zyczliwe i pomocne a i w samej firmie bardzo fajnie , bardzo ladne biuro i mila atmosfera az chce sie przychodzic :-)

Urzula

Pomocna agencja, wypłata na czas jak nalezy a i bonusy maja niezłe --- sama skorzystalam na nich i jestem zadowolona (prawie 300 euro wiecej do wyplaty :-) Także polecam i pozdrawiam z Berlina :)

@Urzula

Czesc Urzula,ja obecnie pracuje jako opiekunka w Berlinie,w innej agencji ale rozwazam zmiane..czy moglabys napisac do mnie na email,jakie musialas spelnic warunki,by udalo sie Tobie podpisac umowe catharina.r@wp.pl Bede Ci bardzo wdzieczna.Pozdrawiam

Piter

P O L E C A M ! (ZADOWOLONY)

Tyśka

Bardzo dobra, niezawodna agencja. Polecam

Timon

Pierwsza taka sprawna agencja z ktora mialem przyjemnosc pracowac. Czuje sie tez doinformowany na kazdy interesujacy mnie temat. Nie ma owijania w bawelne i krecenia i zwodzenia za nos. Co prawda pracy nie otrzymalem bo ktos inny zostal wybrany przez wlasciciela firmy w Niemczech, ale zdecydowalem ze za rzetelnosc i pogodne nastawienie pani z ktora mialem przyjemnosc rozmawiac wystawie pozytyw. Podszkole sie troche i napewno do nich wroce, polecam tego allegrowicza :P

dokładnie

dokładnie ja też zdecydowanie nie polecam i odradzam

lidka

A ja wyjechalam z nimi pierwszy raz w czerwcu i wsz jest naprawde ok, firmie mozna zaufac. W razie potrzeby dzwonia do rodziny i zalatwiaja sprawy. Polecam !!!!

karla

z firma Winkler nie radzę szukac pracy człowiek uczciwie pracuje a oni nie wypłacają wszystkich pieniedzy, są najbardziej nieuczciwą firmą jaką poznałam

id..
@karla

Karla mi tez sie tak wydawalo, ale sie okazalo ze nie odliczylam sobie zaliczek które pobierałam i wyszło później wszystko okej. Takze pomysl najpierw czy nie wyplacalas wczesniej jakichs pieniedzy, zreszto mozna poprosic o pokazanie grafiku i rozpisanie wynagrodzenia krok po kroku. Ja tak zrobilam i mialam czarno na bialym. Czy i kiedy bylam w PL kiedy w DE i ile dostalam pieniedzy z bonusow do tego. Ja polecam Winklera !! Polecam wszystkim Berteuerinom

niewazne

Korzystam z ich pomocy a raczej posrednictwa jako opiekunka osoby starszej i moge polecic, ta firme dla opiekunek szczegolnie tych ktore chca czuc oparcie w posredniku. Wszystko jak nalezy, kontakt z biurem na ocene bdb, panie staraja sie pomoc w wielu sprawach na tyle na ile moga, to naprawde, "opiekuncze biuro"

a ja

polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Winckler Personal - Brzeg

• Jak się pracuje w Winckler Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Winckler Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Winckler Personal?

Kandydaci do pracy w Winckler Personal napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Winckler Personal
4.2/5 Na podstawie 610 ocen.