Opinie o Winckler Personal w Brzeg

Winckler Personal jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, świadcząca od 2012 roku kompleksowe usługi rekrutacyjne, oparte na najwyższych światowych standardach, zdobywająca dzięki rzetelności zaufanie i uznanie kandydatów. Specjalizujemy się w doborze personelu średniego i wyższego szczebla z różnych branż. Doskonała znajomość rynku pracy oraz dotychczasowe doświadczenie czynią nas godnym zaufania partnerem w zakresie doboru personelu. Skupiamy się na takich działaniach, które poprzez wskazanie nowych możliwości, efektywnie wpływają na zmianę i rozwój ścieżki zawodowej naszych kandydatów. Do tej pory zrealizowaliśmy z sukcesem setki projektów rekrutacyjnych dla dużych i średnich przedsiębiorstw zarówno polskich jak i zagranicznych, w tym koncernów międzynarodowych reprezentujących większość sektorów rynkowych. Pracujemy z pasją! Odwiedź nas na www.wincklerpersonal.pl (Rekrutacje - Polska) oraz na www.wincklerpersonal.com (Opieka osób starszych - Niemcy)

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winckler Personal w Brzeg

Czy w Winckler Personal zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czy jest możliwość pracy w Winckler Personal na część etatu?

nowa Nowy wpis

Widziałam informację , że firma została wykreślona z rejestru przedsiębiorców, szkoda

Reni Nowy wpis

Grazia1160

Miałam tę okazję współpracy z firmą,byłam bardzo zadowolona,nawet dostałam od nich list pochwalny za dobrze wykonaną pracę

Programista Php

Profesjonalny proces rekrutacyjny, coś zupełnie nowego niż u konkurencji. Odmienność na + mimo że przez brak przewidywalności i troche inne pytania niż zwykle nie było tak łatwo. Mimo obaw, że to agencja i nie będą w temacie wielkie zaskoczenie i rozmowa ze specjalistą. Zaproponowane zarobki - bajka. Prawie 2 x wyższe niż w poprzedniej pracy...

Polecam doświadczać osobiście :)

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
no nie

Winckler się zamyka - płaczę :( :(

Mikołaj
@no nie

Czyżby firma Winckler Personal podjęła decyzję o zakończeniu działalności? Przynajmniej na chwilę obecną tak rozumiem Twój wpis. Mam nadzieję, że zechcesz wyjaśnić to, co napisałeś.

no nie
@Mikołaj

tak rozwiązali ze mną i z koleżankami umowę mówiąc że kończą działalność i będzie likwidacja firmy, ale podobno nie splajtowali tylko są inne powody

Neugierige

Jak płaci ten Winckler? w euro czy w złotówkach? i raz na miesiąc jest wypłata? W obecnej agencji mam wypłatę dopiero w połowie kolejnego miesiąca na konto a czasem i do końca kolejnego miesiąca się przeciąga. Szukam firmy, która szybciej płaci, bo mam kredyt :( Polecacie Wincklera? wypowie się jakaś opiekunka?

ella
@Neugierige

tak wypowiem sie ja :) pracuję u nich od października i wynagrodzenie mam co miesiąc. Najpierw na samym końcu miesiaca pracy wpływa mi tak zwana podstawa a potem zwykle do 10tego mam już diety na koncie. Mi to pasuje, oni płacą za dni spędzone w danym miesiącu na zleceniu. Jak w październiku 16 dni pracowałam to z początkiem listopada miałam już za te 16 dni kasę na koncie. Teraz za cały pełny styczeń podstawa mi 31ego stycznia wpłynęła a diety dokładnie dziś dostałam. i ruszam jutro na zakupy na wyprzedaże :)

ella
@ella

a i w Euro kasę dostaję, ale można też złotówki wybrać jak ktoś woli

Agula
@ella

ella już dostałaś diety za styczeń/ bo ja jeszcze czekam, jutro muszę chyba przedzwonić do koordynatorki, czemu inni dostali a ja jeszcze nie ...

Agula
@Agula

dostałam, 2 dni bank mi księgował moje pieniądze :( w złotówkach byłoby szybciej księgowane, ale ja za nic nie zmienię na złotówki, tak to sobie przynajmniej mogę wymienić wypłatę po korzystnym kursie. ella- gdzie jesteś na zleceniu w Niemczech? może koło mnie :p)???

Xyz
@Neugierige

Witam, jak wypłacili Pani wynagrodzenie za luty? Tyle, co było w umowie, czy mniej ze względu, że luty miał 28 dni?

miriami
@Neugierige

hej pierwszy przelew pod koniec miesiaca. drugi przelew do 10go kolejnego miesiaca. mi to pasuje, a szczegolnie, ze dostaje w euro!

lejla
@Xyz

ja dostalam zgodnie z iloscia dni w miesiacu, czyli w styczniu za 31 dni, w lutym za 28 dni. Dla mnie to jest okay, bo przynajmniej jak wyjade w lipcu, sierpniu, znow zgarne wiecej. Pozdro dziewczyny z Wiesbaden!

maryla
@Neugierige

Kochana, oni wyplacaja w 2 przelewach. Pierwszy w ostatnim dniu miesiaca. Drugi w pierwszym tygodniu kolejnego miesiaca. Pieniadze zawsze na czas. Mozna w pln i w euro - wedlug zyczenia. Mi sie tu podoba, firmy szukalam dlugo, ale teraz juz wszystko mi pasuje, a zwlaszcza pacjentka, u ktorej jestem dzieki wincklerowi, pogodna podopieczna, 66 lat, rollator, nadcisnienie, duzo jezdzimy sobie, zwiedzamy, ja tez lubie aktywnosc - wiec dla mnie BOMBA! Gorzej jak seniorce sie pogorszy, ale dam rade, bo ja strasznie polubilam. Mam zlecenie cuuudne, naprawde. Polecam wszystkim wincklera, bo firma mala, ale dbaja o mnie, czuje sie zawsze tak, ze moge na firme liczyc.

mariaaa22
@Neugierige

hej, placi w 2 turach. Wiec pod koniec mies. mam i czesc na koncie, pozniej mniej wiecej do 10-go dnia kolejnego mies. otrzymuje druga czesc. Mozna pobierac wynagrodzenie w PLN lub EURO. Panie sa wyrozumiale, i zawsze mozna wszystko z nimi dograc. Mala firma, ale sa naprawde porzadni, POLECAM.

Małgorzata

Polecam firmę Winckler personal wszystkim zainteresowanym pracą za granicą jako opiekunka lub opiekun. Jest to firma wiarygodna, miłe Panie koordynatorki, służą pomocą w razie potrzeby profesjonalna obsługa. Wynagrodzenie zawsze w terminie. Winckler personal jest firmą godną zaufania. Dziękuję Wam za wszystko. Pozdrawiam

Nina

Super agencja , dobrze płacą. Można spokojnie polecić innym potrzebującym!

Julka
@Nina

Myślę że płacą jak inne tego typu agencje, ale mają chyba dość lekkie zlecenia z tego co czytałam opisy na ich stronie i do tego obsługa na plus- ludzkie i szczere podejście, co słychać w telefonie, a nie oklepane formułki jak bywa gdzie indziej . Może wyjadę jak mi znajdą zlecenie do samotnego dziadka na chodzie i bez demencji.

Sławomir

Ta firma mnie dosłownie uratowała, dzięki nim wyrwałem się z Polski i spłaciłem komornika. Zatrudniają na diety, więc komornik zabierał mi tylko podstawę a ponad 60% wypłaty zostawało dla mnie. Praktycznie wszystko da się z nimi załatwic, koordynatorka z biura jest bardzo wyrozumiała, zawsze mnie wysłuchała, jak musiałem się wygadać. W Polsce nie miałem praktycznie dachu nad głową, uciekałem przed długami, brakowało mi na jedzenie. Te wyjazdy do niemiec to było dla mnie jak zbawienie - kwatera u dziadka, wyżywienie u dziadka i spora kasa na koncie. Teraz wszystko naprostowane. Może jeszcze wyjadę z nimi jak będę w potrzebie. Zdrowia i szczęścia życzę w Nowym Roku !!!

Leśny Ludek
@Sławomir

Ja wyjeżdżałem z winklerem ponad rok, ale wtedy komornik mi prawie wszystko zabierał z zarobku. Wtedy nie zatrudniali na diety wyjazdowe i dlatego odszedłem, to teraz już zatrudniają na diety? Może moj senior Franz jeszcze żyje i potrzebuje opiekuna? A pani Patrycja jeszcze pracuje u nich w biurze?

jadwiga r.

ja dostalam, w 2 czesciach, 150 euro po 1 mies i 150 euro po 2 mies . Chodzi o to, ze rodzina niemiecka musi z winckler popracowac przynajmniej 30 dni - wtedy bonus 150 euro, a najlepiej min. 60 dni - wtedy bonus 300 euro. Mi sie poszczescilo, dostalam cale 300 euro. Poza tym z tego co wiem rodzina wciaz wspolpracuje z firma, bo pani marta mi mowila. Moje sugestie dla Winckler Personal: bardzo mi sie dobrze wspolpracuje. nie mam uwag. Lubię atmosferę w Winckler Personal za: kontakt z paniami. jak sa jakies problemy, zawsze moge liczyc na panie z biura.

Aleksandra

Czy ktoś dostał od tej firmy Winckler Personal ten bonus 300 Euro za polecenie klienta z Niemiec? Trzeba być u nich zatrudnionym, żeby go dostać? Nie pracuję już jako opiekunka ale nadal mam kontakty i znajomi z Niemiec do mnie dzwonią jak ktoś opiekunki szuka.

ania
@Aleksandra

Tak, ja dostałam nawet dwa takie bonusy, ale ja pracuję u nich już od 2 lat jako opiekunka i ten bonus mam zapisany w umowie i akurat dwie sąsiadki mojego seniora szukały opiekunek. Najlepiej zadzwonić do biura Wincklera i zapytać, albo na facebooku firmy dopytać, bo tam więcej opiekunek może coś powiedzieć.

Gosc

Za przejscue do konkurencji kasa

sknera
@Gosc

Kasa nieosiągalna, bo trzeba podobno załatwić sobie specjalne zaswiadczenie od poprzedniego pracodawcy z ich podpisem i pieczątką. A która firma wystawi coś takiego opiekunce, jak wiedzą, że idzie do konkurencji????

maryla
@sknera

@Gosc mam pytanie co oznacza kasa nieosiągalna? Ja mam zaakceptowana oferte z czwartku. Brzmi fajnie, samotna seniorka, kasa 1300, mi pasuje. Nie musialam zadnego zaswiadczenia dosylac...

sknera
@maryla

ten bonus za przejście do konkurencji Wincklera praktycznie nieosiągalny w niektórych firmach - to mam na myśli. Konkurencja mówi, że da kasę, ale potem chce zaświadczeń, żeby wypłacić i ostatecznie nie wypłaci jak nie dostanie zaświadczeń.

sławek

firma ok, zarobki, ok, ludzie tez, jesli jest sie porzadnym to warto sie trzymac tej firmy, bo sa fer - polecam. Moje sugestie dla Winckler Personal: mozecie pomyslec o tym, zeby sprobowac wywalczyc takich klientów, kt. nie oczekuja mycia okien. Ale wiem, ze to widzimi sie klienta. bo nawet pokazywalem mu w umowie, ze nie nalezy to do moich obowiazkow, a on swoje..

Kryza

Ja pisałam już i nadal podtrzymuję swoją opinię na temat firmy Winckler w superlatywach. Od listooada 2017 wyjeżdżam z nimi, nie zamierzam zmieniać. Staranne i życzliwe dobieranie miejsc z podopiecznymi wg obustronnych informacji. W sensie: kandydatka na opiekunkę wyraża swoje oczekiwania a koordynatorka przedstawia oferty, jakie są akurat dostępne i uzgadnia się wspólnie. Jechałam pierwszy raz bez doswiadczenia, z językiem kontaktowym i nadzieją oraz zaufaniem. Zostałam zaakceptowana przez rodzinę i nadal uznawana przez nią za dobry wybór.Nie zawiodlam się, wszystkie informacje przekazane od firmy potwierdziły się. Kontakt utrzymujemy wyśmienity. Jestem b. zadowolona i wracam zawsze po urlopie w to samo miejsce. Firma płaci rzetelnie i terminowo i żadnych żadnych kwasów nie ma. Polecam z całą mocą.

Tosia54
@Kryza

Ja tez jestem zadowolona. Kasa + kontakt z Winckler + stan pacjenta = ZAWSZE sie wszystko u mnie zgadzało. Niezadowolenie pojawia sie tam, gdzie brakuje empatii, ciepła i zrozumienia drugiego człowieka. Miłego wieczorku, dziewczyny!

Prawdziwy

Winckler Personal jest the best! Winckler Personal jest the best! Winckler Personal jest the best!

Alinka

Promedica jest the best!

Lady D

To gdzie w końcu się mieści ta firma? Na ich stronie pisze siedziba Brzeg, ale też że Lwowska Warszawa, a ja kontakt z jakąś pracownicą z Brzegu miałam? A Tutaj na Go Work pisze, że Twarda. To oni w kilku miejscach są? Chętnie bym do nich pojechała osobiście, bo przez telefon to ich oferta brzmiała całkiem zachęcająco, ale ja wolę zawsze umowę osobiście w biurze podpisać, a nie korespondencyjnie. Ktoś jechał do nich do biura?

Oszust

nie polecam pani tego Wincklera

Oszust

polecam promedice bonus 600 euro

Lady D
@Oszust

Ja z Promedicą niestety złe wspomnienia mam, zaczynałam u nich moją przygodę w opiece. Ich biura to chrom i szkło, wszystko pięknie z wierzchu, na wyjeździe tylko zdawkowe pytania i udawanie zainteresowania "managerki", a jak miałam problem z agresywnym dziadkiem, to zainteresowanie się skończyło. Jak dowiedziałam się ile płaci im rodzina niemiecka a ile z tego ja dostaję za moją ciężką prace dzień i noc, to podziękowałam i nie tylko z tych względów, szkoda pisać więcej, nigdy więcej wyjazdu z nimi, nawet za 600 euro bonusu, potraktowali mnie na koniec bardzo nieładnie i jeszcze grozili jakimś zapisem w umowie.

winckler personal
@Lady D

Szanowna Pani, nasze biura mieszczą się w Warszawie ( ul. Lwowska 6/7) oraz Brzegu ( ul. Długa 21). Można wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretny termin. Serdecznie zapraszamy.

Nie puścili moich pytań odnośn

Cenzura tu jest.

marek

myślę iż warto do konkurencji przejść

Gosc2

To już wszystko jasne, kto zamieszczał te zjadliwe posty! Firma na P... najpierw przygotowuje grunt i wrzuca kłamliwe opinie o innej firmie na jej forum, a potem jak gdyby nigdy nic ma jeszcze czelność zamieszczać na forum Wincklera swoją reklamę. Gratuluję braku wyczucia....mam nadzieję, że Administrator portalu GoWork coś z tym zrobi, to chyba narusza regulamin tego forum, czyż nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Winckler Personal - Brzeg

• Jak się pracuje w Winckler Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Winckler Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Winckler Personal?

Kandydaci do pracy w Winckler Personal napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Winckler Personal
4.2/5 Na podstawie 610 ocen.

Winckler Personal