Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

sp1

w firmie rządzi HR, on decyduje już prawie o wszystkim, nawet kierownicy nie mają dużo do gadania!

@sp1

I dobrze :) niektórych trzeba potrzasnac

Bez nałogów

Nie wszyscy ślusarze pracują na 3 zmiany.nie wkładajcie wszystkich do jednego worka.ślusarzy jest ponad 30.a czarna owca wszędzie się znajdzie .na każdym dziale.wiec nie traktujcie wszystkich.obrazliwie.ja nie ćpam i nie pale.pracuje tu wiele lat.staram się wykonywać swoją pracę najlepiej jak umiem.premie mamy z wtr bo też mamy na nią wpływ.moze mniejszy ale jest.nie my ustaliliśmy taki sposób premiowania naszego działu tylko kierownictwo i zarząd . Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i ludzi pracy.hejterów mi żal.

sp1

prawda, ślusarnia w nocy śpi a nie pracuje! dlaczego nie ma nadzoru w postaci brygadzisty?! Panowie z kopytami na stołach, a jak chrapią!

ICC

Co się dzieje z paniami które sprzątają WC????? Brak mydła,papieru toaletowego oraz ręczników papierowych już nie wspomnę o smrodzie który panuje w toaletach. Najbardziej śmierdzi w WC przy stołówce. Na stołówce też panuje smród i brud. Czy ktoś łaskawie może się tym zainteresować.???

Zaskoczona
@ICC

Masz problem o toaletę ?? To posprzątaj najpierw swoje gó*** , a później się wypowiadaj ! Codziennie toalety są sprzatane !!!!! Ile można po kimś sprzątać ??, ale skoro większość osób sra i nie wie do czego służy szczotka do WC to czas najwyższy zrobić szkolenie jak korzystać prawidłowo z toalety ! Ciekawe czy w domu robicie tak samo ! Panie "sprzątaczki" nie będą pilnowały przez cały dzień toalety , mają też inne obowiązki ! Pozdro fleje !

@Zaskoczona

Łał ale super że wiesz co ja robię w toalecie. Jesteś zabawna :) Do twojej świadomości proszę mnie nie obrażać bo gów***nem to może jesteś ty. Polecam Pani przeczytać uważnie jeszcze raz mój wpis o co chodzi. A co do sprzedania to co tu kurw... możesz wiedzieć co ja robię w toalecie. Siusiu to ja chodzę do WC przy szatni bo tam jest czysto i pachnie. W twoim wpisie oskarżasz mnie o robienie bałaganu. Pozdrawiam i życzę miłego korzystania z toalety.

Śmiechu warte
@ICC

Skoro się tak unosisz najwidoczniej coś Cię dotknęło! Ale nie ważne ! Kobiety są gorszymi flejami niż mężczyźni !!!! Nie które nie potrafią nawet podpaski zmienić ! I cała klapa jest owalona od krwii i pomyśl teraz o osobach ,które muszą sprzątać po brudaskach takie świństwa ! ! Czy to jest normalne zachowanie ??? W domu też tak Kobiety robicie ?? Skoro zostawiacie taki syf w pracy po sobie to świadczy tylko o jednym ,że taki sam porządek macie w domu ! To wszystko w temacie !! :D Proponuję zrobić szkolenie kobietom w kwestii korzystania z toalety , miłego weekendu !

@Śmiechu warte

Zgadzam się z Tobą że nie które kobiety są flejami i współczuję Panią sprzątaczką tu sprzątać,no ale nie raz widziałam jak niektóre sprzątaczki sprzątają tą toaletę. Jest tylko jedna pani co jak posprzątać to pachnie nawet na hali i bardzo mocno jej za to dziękuję. Ta pani ma.szczupłą sylwetkę i włosy do ramion. Niektóre panie nawet nie spłukują swoich potrzeb naturalnych.

Maciej

Trochę kultury wieśniaro z ICC

@ICC

Jak się nie podoba w żeńskiej to wejdź do męskiej, fajnie jest jak ktoś wrzuci papier do pisuaru, wrażenia nie z tego świata

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Krawitz

Leny, masz racje. Pani Zosia to byla obrotna kobita bo i robote zalatwila, kawe firmowa na lewo sprzedala a i papier do d..y tez mialysmy takze niby sprzataczka a wieksza wladze miala jak dyrektor. Hihihihihihi.

leny

No i kolejny raz dyr. Bąk pokazał jaki jest słaby i niema swojego zdania. Obiecał że zatrudni pracownika a przyjdzie pani z hr i powie że nie to on nawet nie zaprzeczy. Nigdy nic nie potrafił załatwić, niby dyr. a pani Zosia miała więcej władzy, wystarczyło dać jej cv i praca była załatwiona.

v.i.p

To jest typowy cienias bez swojego zdania. Pxcw jedyną jego firmą, nigdzie indziej nie pracował, nic nie widział, na niczym się nie zna, na zebraniach tylko wykresy rysował i dukał wyuczone na szkoleniach korpo-brednie. Mierny ale wierny więc awansuje. Ludzie którzy mieli swoje zdanie, wiedzę i potencjał na kierowniczych stanowiskach już nie pracują. Zwolnili się lub zostali zwolnieni.

prawda boli.

Liderzy ? Na solarze sa liderzy. I doprowadzilo to do totalnego chaosu , poniewaz na lidera brali nawet osoby zewnatrz , ktorzy totalnie nie znali sie na produkcji i jak taka osoba moze kierowac zespolem ?????? Patologia.

Najwięcej mówią Ci co nic nie robią
@prawda boli.

No i co z tego że brali z zewnątrz, przecież były rekrutacje wewnętrzne też, trzeba było wystartować i potem zarządzać tym wszystkim jeśli uważasz że umiesz lepiej. Na wtr też były rekrutacje wewnętrzne na technologów brygadzistów i nadal są z tego co wiem, na kierowników też wewnątrz na różnych działach szukają. Jak tak narzekacie że nic nie robią to startujcie, a i nadgodziny będziecie mięli kiedy chcecie, bo przecież brygadziści/liderzy na nadgodzinach lub zastępcy są wymagani chociaż by po to żeby patrzeć się wam przez 8h na ręce, bo jak nie ma nadzoru to większość tylko ściemniać potrafi, a potem mówić jak to mają źle i że ich nie biorą. Wyrabiaj się to i Ciebie wezmą.

Power Rengers
@Najwięcej mówią Ci co nic nie robią

Weź się gościu lepiej zastanów co piszesz!! Bo pi,,,,,lisz głupoty, wszystkie konkursy są ustawione. To kierownik wybiera osobę, a hr tylko przytakują. Te wszystkie testy, egzamin to jeden wielki pic na wodę. Możesz napisać test bez błędnie, a i tak wybiorą tępego ucznia!

@Power Rengers

Jakiego znowu ucznia ? Nie mów, że uczeń ci pracę podbiera hehe

JA

Dzien dobry, moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego jedni moga chodzic na nadgodziny co sobote a inni nie moga bo juz stali bywalcy sa jak zwykle i co weekend zapisani? Inne osoby tez chcialyby zarobic. Gdzie trzeba to zglosic? do kierownika dzialu czy udac sie z tym wyzej? i jeszcze jedno, ilosc miejsc na nadgodziny jest ograniczona wiec dlaczego brygadzista sieci na wtr chodzi co sobote skoro jego ludzie wszystko robia a on tylko patrzy z kim sie zabrac na fajeczke? Przeciez on nic nie robi!!! za co mu placa??? Jest jeden albo dwoch sieciowych a brygadzista w sobote nie jest potrzebny bo nie ma dla niego pracy a przyjsc tylko zeby 8 godz zlecialo?? to gdzie te oszczednosci dzialowe??? Aaaa, on moze? Bo wujek jest kierownikiem i oczka na wszystko przymyka??? Czas poruszyc ten temat wyzej bo na wtr nic sie nie zalatwi.

admina
@JA

"JA" pracujesz na wtr? masz całkowitą racje! NIe bez powodu ma ksywe "leser" zresztą jego braciszek nie lepszy! Wielki brygadzista a jak zostaje na nadgodzinach po 22 to musisz go szukać po innych działach!!!

Ty
@admina

Wszyscy brygadziści i technolodzy na wtr to ściemniacze, a kierownicy patrzą tylko dokładać roboty i wymyślać jakieś głupoty... banda de.... gdzieś mają pracownika, ma być i zero dyskusji. Po co brygadziści w ogóle na na nadgodziny mają chodzić skoro żaden nic nie robi, u wąskiego cały czas ta sama ekipa, na innych zmianach podobnie, a na ślusarni to już całkiem - pracownicy chodzą żeby się wyspać, a potem żerują na premi wtr

admina

Pracujesz na wtr?

ślu
@Ty

Do Ty... Ty chyba pracujesz tu od nie dawna jak cała reszta rotacyjnych zawieszaczy form.. otóż Ci śpiący..slusarze wykonują precyzyjną pracę od lat bez których cały zakład i każdy dział nie miał by co robić. Jeśli my nie zrobimy wy nie zawiesicie ,montaż nie dostanie sztuk itd. Więc rusz głowa średnio wyszkolony szympansie kto na kim żeruje i kto jest na dnie łańcuch pokarmowego....

@ślu

Nie przesadzaj... są ważniejsze działy a nawet i uniezależnione od tego co się dzieje na innych.

brak słów
@polo

Ślu weź nie pierd ol jacy wy nie jesteście zaje biści, tyle lat żerujecie na premi całego wtr-u a dzięki wam jest promo za promo nie ogarniacie systemu a macie sie za bogów???? ćpacie i jaracie takie macie zadania? ogarnijcie sie wkońcu i zacznijcie sumiennie pracować bo to co sie tam dzieje to jest śmiech na sali ;)

hahah ;D
@ślu

kolega brak słów dobrze napisał ale chyba sie pomylił to raczej miało być prosto do ślu a nie do polo ;D

Sama prawda :)

Kwartale *

prawda boli.

Legoland czy skad Ty tam w ogole jestes i jak sie zwiesz. Xd nikim to moze byc osoba , ktora sie predzej nie wyrabiala. Zawsze mialam wydajnosc dopoki brygadzistce odmowilam 2 sobot ,bo nie moglam faktycznie przyjsc. Od tamtego czasu tak jest. Oczywoscie nie wspominajac o tym , ze w kwadransie potrafilam wyrobic norme przed i do tego na kwartal 86 nadgodzin.

Firma spada na psy pod każdym względem. Szkolenia są po to aby każdy nowo przyjęty porobił rok i nara zanim się skapnie o co chodzi :)

prawda boli.

Zalezy na ktorym dziale. Ja mowie o swoim przypadku , gdzie rowniez jestem ponizana po 5 latach pracy , poniewaz brygadzistka taka jest. 3 przeniesienia z dzialu na dzial , gdzie na kazdym wyrabialam norme , a tu nagle od 4 miesiecy mam po 70% gora 100. Tlumaczysz oglupionej brygadzistce zeby chociaz Cie z kims zmienila to udaje , ze nie widzi co sie dzieje. Wszystko w zaleznosci od dzialu. Ja mowie o swoim traktowaniu. Na jednym dziale starych traktuja jak smieci , a na innych nowych. Ale Ukraina zawsze ma dobrze.... Nic do nich nie mam , to nie ich wina. To wina brygadzistek , gdzie wyzej sraja jak (usunięte przez administratora) maja. Robia co chca , a kierownicstwo nie widzi co sie dzieje.

znający ich

Musiał się oddzwieczyć bo mu przecież robotę załatwił

prawda boli.

W tej firmie powinni wziasc sie za brygadzistki , bo maja sie wyzej niz sami kierownicy, nie mowie o kazdej oczywiscie , ale o wiekszosci. W miare jest na mp3 lub na niektorych liniach na mp1, poniewaz mam wielu znajomych na roznych dzialach i wiem co sie wyrabia w tej firmie na roznych dzialach. Dzial IFC , SOLAR to totalna porazka. Tam powinny sie zwiazki do (usunięte przez administratora) przyczepic konkretnie. Ludzie psychicznie wysiadaja na IFC. A na Solarze zero stabilizacji. Zatrudniajac sie w tej firmie kiedys mialam zadowalajace wyplaty , a teraz? Rzucaja Cie tu , tam i masz..... Zarob i wyrob norme. Traktowanie starych pracownikow to porazka. Nie maja pojecia co robia i w jakim strachu przychodza pracownicy , bo codziennie nie wiedza co robia , co bedzie , czy zarobia. Ludzie uciekaja stamtad jak uchodzcy ze Syrii.

kierownik montażu
@prawda boli.

Witam wszystkich. Jestem zainteresowany pracą kierownik montażu. Jakiej kwoty mogę się spodziewać ? Mam troszkę znajomości i wiem ze kierownik z malego dzialu nie produkującego ma ok 3700 netto. Myślę że to nie mała kwota bo słysząc czym się zajmuje w sumie wykorzystuje innych zwłaszcza 2 swoich pracowników do swoich pomyslów. Jesli ktoś wie jakie widełki ma stanowisko Kierownik montażu to proszę o informacje.

@prawda boli.

Traktowanie starych pracowników to masz na myśli wiek czy staż pracy???

@ccc

Staż pracy.

@prawda boli.

No to teraz mnie posłuchaj moja droga. Nie ma czegoś takiego, właśnie zakład niech się weźmie za te stare wygi bo czujecie się nie tykalne poczujcie smak poniżania i szarpania na normę a nie najlepsze zleconka i lajcik a na dodatek głupie przygadywanie ( no jak to nie wyrobilaś się przecież miałaś dobry artykuł itp.) NIK w tej firmie nie jest głupi. W zakładzie nie powinno być młody czy stary pracownik wszyscy jesteśmy równi.

Róża
@prawda boli.

Na mp3 jest nic lepiej .Brygadzistki robią co chcą.Przymykaja oczy na swoje koleżanki bo lubią.Grubowe też nie lepsze . najlepsza robotę dla siebie żeby norma była.A inni co po 80 procent.Ciekawe co zrobią jak będą liderki?

Miting
@Róża

Brawo BRAWO ....!!! Też czekam na lidera i uwierz mi że z przyjemnością będę patrzeć jak grupowa dostaje wściekłość że się nie wyrobiła.

polka

Witajcie. Na których działach są w tym tygodniu inwentury ?

×
@polka

O co cie to !

prawda boli.

W tej firmie brygadzistki dzielą pracownikow w zaleznosci czy ich lubia czy nie lubia. Nie przypadles/as to masz gorsza prace. To widac golym okiem na sporo osobach i sytuacjach. Nie polecam pracy w tej firmie. Szukam nowej pracy , bo po kilku latach ciezkiej pracy traktuja Cie strasznie. Wola Ukrainie dac lepsza prace, a starych pracownikow wyrzucaja na jajca. Z tego co wiem na niektorych dzialach nawet stosowany jest mobbing. Takze jak najdalej stad.

Øpa1256
@prawda boli.

Zgadzam się z tym wpisem bo też tak mnie traktowała brygadzistka , same najgorsze zlecenia na których niedało się wyrobic , no i niestety psychicznie nieszło wyrobić i trzeba było się pożegnać z phoenixem.

ktos

sama racja pracuje od 5 miesiecy i stare pracownice maja lepszą prace

Róża

Zgadzam się.

krótko pracujący
@Róża

wczoraj zauważylem gościa na dziale Budowy Maszyn takiegi z brodą i kazdy włos w inną stronę. pracuje tu krótko ale zastanawiam się czy każdy tu wałki kreci. Gość o z budowy maszyn kręci wałki z ramami pod maszyny siano dostaje. wiem na 1000% bo sam slyszałem. Myślałem ze to porządna firma a ty każdy wałki kręci. kojarzę jeszcze osoby z budowy maszyn którzy kręcą wałki. Zastanawiam się czy kierownictwo tego nie widzi ? masakra

@krótko pracujący

kolego on nawet plexi wynosi po pracy. widzialem w tamtym tygodniu. Widocznie ma pozwolenie na takie rzeczy. Mógłbym więcej takich przykładów podać

@dlugo pracujący

Dzis gość z brodą z budowy maszyn chodzi jakby mu ktoś w d.... wsadził. prawda boli

Jaka płaca taka praca.

@dlugo pracujący

Gość z brodą z działu budowy maszyn zamawia od stolarza z Bolewic a później schody siostrze załatwia co tu dużo mówić szwagier wcześniej pracował na tym stanowisku więc ręką rękę myje

diagnosta
@krótko pracujący

Tu się wałki kręci od lat, popatrz jakie samochody mają ludzie co zarabiają oficjalnie trochę ponad 2kzł. Kiedyś to było eldorado, kilka tysi miesięcznie na boku co po niektórzy...

@diagnosta

Walki kręcą i to widać. Gość z brodą też byle czym nie jeździ a słyszałem że przecież rozwalił i naprawiał auto za swoje a tu wyjazd na euro w gory itp. Przecież to nie za pensję którą ma tylko za wałki

polo fivi
@dlugo pracujący

to bierz przykład a nie podpierdzielasz. Trzeba być zaradnym.

lnsdjdbhjwd

jesteście przytłoczeni pracą? to ją zmieńcie, po uj siedzicie tam? przeciz jesteście tak zay eb iści, z wysokimi kwalifikacjami, ze wszedzie beda sie bili o takich jak wy:D ludzie zejdzie na ziemie. Jeżeli nie potraficie rozmawiać z ludzmi, oni was zniszczą, jak najsłabsze ogniwo, i bądzicie wyrozumiali dla innych bo skończycie na scieżce wojennej a spalonych mostów nie da sie odbudować w kilka dni.

...I w drugą stronę ..Niech ta reszta / kierownictwo / szanuje ich ..nas....I będzie dobrze .Tego nam i Wam potrzeba ...

?????

NO wlasnie ja lubie swoja prace PHOENIXE i chodze tam z przyjemnoscia... do wiadomosci : jestem pracownikiem produkcji... praca jest naprawde fajna i ciekawa . polecam o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

ccc

Igorze to są ci którzy zabierają ze sobą do pracy bardzo dużo wazeliny???? Wybacz ale widzę ile trzeba jej zużyć żeby z przyjemnością przychodzić do pracy. Ty musisz używać jej bardzo dużo. Prawda jest taka że jak liżesz cztery litery grupowej,brygadzistce i kierownictwu to masz raj w tej firmie,a ludzie tu pracują z przymusu ponieważ kiedyś było tu ekstra i pobrali kredyty hipoteczne na lata. Taka jest prawda.

legoland
@?????

to chyba jestes nikm i ktoś za ciebie odpierdala cały system

?????
@legoland

to ty chyba jestes nikim.... ja jestem zadowolona z pracy , placy i pracuje sama na siebie . jeszcze nikt za mnie i dla mnie nic nie zrobil. a ty skoro tak narzekasz tzn. ze do niczego sie nie nadajesz . dwie lewe lapy .. zal mi Ciebie...

MłodyM.

Ja tu pracuje już x miesięcy i nie mogę zrozumieć w tej firmie jednego. Jak to jest ze hr tak pi8888oli i wszystkim robi pog górkę? Coś się komuś powie to zaraz każdy wszystko wie i najlepszy ubaw jak się daną osobę upier0000000li. Masakra.

Nn

Od 17 października policja będzie wystawiać mandaty każdemu, kto stanie na trawniku. Cudownie, pora zacząć stawać na parkingu od brico! Chciałabym zauważyć, że tych aut na trawnikach jest kilkadziesiąt ... Ciekawe gdzie mają stanąć... Skoro policja już się przyczepila to Phoenix mógłby coś z tym zrobić, a nie puszcza w obieg, że będą mandaty... To nie moja wina, że nie ma miejsca -.- mam przyjechać wcześniej? A jak każdy przyjedzie wcześniej? To i tak komuś zabraknie miejsca... Za chwilę do pracy na popołudniowa zmianę będę musiała iść jak do lekarza czyli godzinę wcześniej niż jestem umowiona... Zaczynam pracę o 14 więc przyjadę na 13 żeby mieć gdzie zaparkować... Jak firma chce żebyśmy chodzili na nadgodziny? Dojezdzam autobusem, ale kiedy mam nadgodziny to jadę autem i gdzie mam zaparkować? :(

niko
@Nn

Ja proponuję zajechać pod główny wjazd do firmy i albo otwierają, albo stoję na wjeździe. Pokażmy im, że jest bardzo duży problem z parkingiem. Czyli od poniedziałku ok. 50 aut będzie z mandatem z winy PxCW ?

Dobry obserwator
@niko

Hahahaha rozbawił mnie ten wpis. Już to widzę jak wszyscy z Tobą solidarnie stoją przed tym głównym wjazdem. W tej firmie nie ma,nie było i nie będzie SOLIDARNOŚCI bo wszyscy się boją.

@Dobry obserwator

Zobaczymy co powiedzą w poniedziałek z mandatem za wycieraczką ;)

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 413.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 318, z czego 24 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 167 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska