Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

MagdaLena

Witam! kto wyjeżdża 16 kwietnia do pracy w Nowym Tomyślu?? ponieważ ja mam jechać ale do tej pory nikt z firmy nie zadzwonil z żadną informacją

W4
@MagdaLena

Nie martw się, zadzwonią 15ego o godzinie 23. Tak robią zawsze. Nie przekazują informacji, które, wbrew pozorom, są ważne dla pracowników. Każdy dowiaduje się o wszystkim na ostatnią chwilę.

A.
@MagdaLena

Nie martw się, ja też nic nie wiem w dalszym ciągu (haha). Ale złapałam kontakt z osobą, do której dzisiaj dzwonili. Wyjazd o 4 rano spod zakładu. Oczywiście 16.04 :)

A.
@MagdaLena

Na dokumenty też długo czekałam, a jak w końcu przysłali to robiłam badania z prędkością światła żeby zdążyć na czas ;)

freczyzna
@W4

to akurat normalne w pxcv

pp

Feniksa chyba przycisnęło z brakiem pracowników bo już się nie pojawiają ogłoszenia przez agencje pracy tylko zatrudnienie bezpośrednio u nich.

@pp

To chyba dobrze ze przes Feniks maślaku.

@pp

Firma zrezygnowala z agencji pracy tymczasowej.pozdro

@AA

Maślaka to masz w gaciach. Lepiej ze mną nie zaczynaj bo jesteś za cienki między uszami na dyskusje ze mną. Jak cię matka z ojcem nie nauczyli kultury to ja cię mogę nauczyć.

@pp

Czemu nie byłeś tam taki mądry?

@AA

Niby gdzie ? W feniksie nigdy nie byłem i nie będę.

@pp

Gdzie to się domyśl a o firmie nie masz prawa tak pisać jak ciebie tu nie ma .Pisz o swojej chyba że jesteś na bezrobociu

@AA

Słuchaj gamoniu sam siebie zatrudniam i nie muszę tam iść a zainteresowałem się tą firmą bo pewna osoba mnie o to poprosiła. Nie chce już mi się z tobą gadać więc się zatkaj z łaski swojej bo i tak nic mądrego nie napiszesz.

Mixuś

Kiedy uruchamiają produkcję do autobusów. Jestem tą pracą zainteresowany.

wiosna

Hej. Jedzie ktoś 21 maja do Nowego Tomysla na szkolenie ? A może się ktoś wypowiedzieć co już tam był lub jest jak to wygląda?

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

ewuska

Hej czy ktoś jedzie 23 kwietnia na zakładową 3 z Dzikowa

????

Co się dzieje na IFC

Chifiarz

Widzę że pojawiło się ogłoszenie "Ślusarz narzędziowy", może ktoś napisać jakie są stawki na tym stanowisku, jakie zarobki ? Tylko proszę o konkrety, a nie płacz i trolowanie jak w wątku Chify.

Brunek
@Chifiarz

Celna uwaga :)

Zdzisiu

Czy firma prowadzi rekrutacje wewnętrzne?

Konopczak

Trzymajcie się!!! Lada dzień Ukraińcy wykupią ten śmietnik i wezmą was do roboty przy kopaniu rowów pod internet.

Cześć jedzie ktoś z was na szkolenia do Nowego Tomyśla 19 kwietnia z tbg

Ona tbg nowa
@Dorota

Jako pracownik produkcji? To znowu jest wyjazd tam?

@Ona tbg nowa

Tak prawdopodobnie 3 tury tylko nie wiem dlaczego mi powiedział ze na 2 miesiace jak inni mają 2 tyg

JA. ONA TBG...
@Dorota

A kiedy bylas na rekrutacji ? Jak na dwa miesiace to moze na wyzsze stanowisko :)

Tak

@JA. ONA TBG...

Co ty ja byłam 15 marca na pracownik produkcyjny

Ona tbg nowa
@Dorota

To nie wiem... moze w tym Tomyslu im naprawde brakuje pracownikow.

Nie strasz mnie

Nowa

Ja jadę, ale 16.04 - pracownik produkcji

Nowaa Tbg

Witam, Wypowie się ktoś na temat pierwszego wyjazdu (szkolenia) w Nowym Tomyślu ? Team Tarnobrzeg. ???? A kto wyjeżdża 16.04 proszę o kontakt na maila ???? chętnie poznam przyszłych współpracowników ???? justysia05_1234@wp.pl

@Nowaa Tbg

Ja jadę :) Mój mail: maeby.ann90@gmail.com. Jest może ktoś, kto będzie dojeżdżać z Tarnobrzega?

Jak

do kiedy trzeba złożyć wnioski na wczasy pod grusza?

starszy ale młodszy

Jestem wieloletnim dobrym pracownikiem ale ze względu na ograniczoną ilość starszych pracowników nie mogę awansować z młodszego na starszego pracownika. Pytam więc kiedy będę mógł zostać starszym pracownikiem?

@starszy ale młodszy

Kpina z tymi egzaminami. Ja po 12latach pracy w tej firmie wciąż mam młodszego... Najlepiej by było gdyby tych egzaminów nie było wcale bo uważam że nie jest to sprawiedliwe że jedni mają a drudzy nie

nierób
@starszy ale młodszy

Odpowiedz jest prosta; czekasz jak kolega umrze, bo innej możliwośći nie ma. Ot, super pomysł hr. I bardzo sprawiedliwy.

@nierób

Ogólnie panuje nerwowa i niezdrowa atmosfera, jeśli o to chodziło żeby nas skłócić do gratuluję pomysłu

Pracownica produkcji
@starszy ale młodszy

Mam ten sam problem,nigdy nie będę miała wyższego stanowiska,bo ktoś tak wymyślił. A pracuje długo i wykonuję te same prace co st.pracownik produkcji. Dziękuję za taką motywację.

pracownik techniczny
@Pracownica produkcji

Dokładnie zero motywacji a robić masz wszystko to samo co st.pracownik [bo umiesz] a jak nie będziesz tego robić to jesteś pierwszy do zwolnienia. Chce pracować sumiennie bo taki jestem ale dlaczego mam to robić za mniejsze pieniądze? teraz mam to w (usunięte przez administratora)

@pracownik techniczny

Najlepiej zlikwidować te śmieszne egzaminy. A podwyżkę dać ludziom od ilości lat stażu

poprostu rozczarowany
@Ktoś

Od lat pracy, od zaangazowania, od ilośći chorobowych a nie tak jak jest teraz że przychodzi młody, zapału do pracy zero, nic nie umie, nauczyć za bardzo też mu się nie chce tylko telefon i fb i ma taką samą stawke co ja po 10 latach pracy. No gdzie tu logika? kto to wymyśla? Przeciez wiadomo ze ja taką osobę mam gdzieś, nie naucze, nie pomogę bo jak ma moją stawke to niech zapiernicza. Luuuudzie.... No nie dziwcie sie ze tak jest bo to jest niesprawiedliwe! Starsi, doswiadczeni pracownicy są tu bardzo niesprawiedliwie traktowani a za to młodzi- duzo kasy zarabiać, wszystko mu się nalezy ale robic to nie.

@poprostu rozczarowany

Firma nie docenia starszych pracowników. A szkoda. Wychodzi na to,że najlepiej się zwolnić i zatrudnic jeszcze raz za jakiś czas...nie dość że będę mieć tę samą stawkę to jeszcze więcej przywilejów

@starszy ale młodszy

Może w tej sprawie odpowie Pani Natalia? Tak tu się udziela i zachwala wszystko więc jestem ciekaw czy ten pomysł też jej się podoba i czy uważa że jest sprawiedliwy...

@starszy ale młodszy

Jeżeli jesteś długoletnim doświadczonym pracownikiem i nie możesz zostać starszym pracownikiem to znaczy że albo nie zdałeś egzaminu albo często chorujesz....innego wyłumaczenia nie ma . Nie staż potwierdza to co umiesz

speidermann
@starszy ale młodszy

Jak zaczniesz pracować a nie strzelac fochy i na chorobowe !

Ktos
@ja

Nieprawda. Od lat nie byłam na chorobowym.

@ja

Zdałem a nawet robie to co starszy pracownik ale są tylko trzy miejsca na starszego

weneryczny janusz

Pilnuja podestu żeby się nie zawalił.

mix

Co robi sieciowy na podeście ? Patrzy na Ciebie z podestu jak kłamiesz na goworku:*

wyciagnie tam z piatke na lapke?

mix

a co robią sieciowi na podeście na Hali 6 codziennie przez kilka godzin?

Wyborca

Krem do rąk obiecują od lat

@Wyborca

To sobie kup

HvhbggnVv
@Wyborca

Co miesiac mozesz sobie brac 1krem z Bhp ???? wystarczy tylko pojsc i stac w tych kolejkach i jeszcze, zeby Bhp bylo otwarte bo to dziala jak wiatr zawieje....

Zapraszamy

To prawda że szykujecie strajk na ulicach Nowego Tomyśla bo tak źle się u was zarabia bo całe miasto aż chuczy?? To ile ma na reke nowy pracownik??

@Zapraszamy

Żadnego strajku nie będzie i nie musi gdyż zarobki są na średnim poziomie w okolicy.Nie trzeba żadnychstrajków a druga sprawa to solidarność cienka jak złotówka tylko robią dużo szumu i koniec.

nick

może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego wielmożna szlachta z biura na ostatnim alarmie przeciw pożarowym wyszła sobie na dwór w kurtkach, czapkach, szalikach i rękawiczkach, a robole musiały wyjść w krótkich rękawkach lub polarach ?

J.K.
@nick

Może bo mieli to pod ręką na wieszakach w biurze, a nie w szatni jak inni?

@J.K.

Dlaczego organizujecie takie szkolenia w zimne dnia a nie latem !!! Było trzeba poinformować roboli, nie którzy wzieli by chociaż ten polar !!

Ronczyn
@nick

Odliczają czas spędzony na palarni, więc nie zostaje na futra.

@Ronczyn

To nie był planowany alarm

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska