Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Kjk

Czy ma ktoś nr tel do agencji Randstad?

Olek

Hej, czy ktoś wie jak pracujemy w majówkę? Chodzi mi o 30 kwietnia i 4 maja. Czy są to dni pracujące? wiem, że 28 kwietnia odrabiamy 2 maja

@Olek

1,2,3 maj wolne . 4 idziemy i 5 też bo obrabiamy. 30kwietnia idziemy

@Olek

PS Z tego co wiem to 5maja odrabiamy tego 2maja.

Mała

Teraz proszę mi wytłumaczyć co to znaczy Koerownik bo naprawdę zaczynam się martwić onta firmę wydaje mi się ze kierownik powinien jak sama nazwa wskazuje kierować swoją grupa pracowników powinien wdrożyć się we wszystko wiedzieć jak funkcjonuje wszystko żeby później moc oceniać czy coś jest zle czy dobre. Powiem krótko jeśli ta firma liczy na to ze kierownicy którzy chodzą tylko po hali i się czepiają o papierek który leży brawo naprawdę firma doceni to a nie interesuje ich nic tylko siedzą i No No nic noe wiem ale wysyłka musi być No to sory za chwile będzie ich więcej niż samych pracowników produkcji bo tylko siedzą na tyłkach i nic nie robią nie potrafią rozwiązywać żadnych problemów No chyba Że chodzi o to dlaczego ktoś nie chce iść na nadgodziny to wtedy problem rozwiązany musisz odrobić żal poprostu żal od kiedy to nadgodziny się odrabia bo ka nie wiem nie polecam tej firmy ludzie pracują tam tylko dlatego ze autobusy są nic poza tym bo nerwicy idzie dostać

XXX

Hej! Team Tarnobrzeg, jak wrażenia po pierwszym tygodniu w Nowym Tomyślu?

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Jak wygląda praca na wtryskowni jako operator? Jakie pieniadze,jak wygląda z nadgodzinami i wgl?

polo
@6392728

Musisz się liczyć z pracą w sobotę i w niedzielę. Jak rąbiesz nadgodziny to kasa ok ale rodzina cię znienawidzi i zapomnij o imprezach w weekend.

O.L
@6392728

Zarobki 3700-3900 zł netto jak masz pełen limit nadgodzin czyli każda sobota plus czasami po 12god, bez nadgodzin okolo2700 zl netto,do tego jeszcze praca w niedzielę za dzień wolnego w tygodniu,ale to wypada raz na około 7 tygodni

Bezsensu
@O.L

3900 netto chyba jak liżesz poślaski brygadziście aby wszystkie soboty zrobić. Gościu nie wiem skąd masz takie info ale z kosmosu się urwałeś

Z sensem
@Bezsensu

Skąd ma takie info? Umie liczyć i tyle... Operator ma stawkę 18 zł (Starszy ma 21), przy premii na poziomie 30% (a aktualnie było trochę więcej) wychodzi to następująco: 18zł*168h*1,3*0,7 = 2752 zł bez nadgodzin. Każda sobota to 232 zł (100% płatne - podstawa * 8h i premia + podstawa * 8h) Podsumowując za 4 soboty masz 928 zł + 2752 zł = 3680 zł. Do tego dodatek za nocki i wszystko się zgadza. Może Ty powinieneś wrócić do lizania książek od matmy.

@Z sensem

W Twoich obliczeniach 18zł*168h*1,3*0,7 co oznaczają 1,3 i 0,7? że 0,7 to wskaźnik netto?

1,3 to wskaźnik premii?

Z sensem
@Anonim

1,3 bo mowa była o 30% premii, jak masz 25% to mnożysz razy 1,25. Na koniec mnożymy *0,7 bo ok 30% to kwota, która idzie na podatki i wszystkie składki

@Z sensem

Dzięki Kolego, po napisaniu posta ogarnąłem to ale już nie było jak tego usunąć. Na którym dziele jeszcze są tak wysokie premie? Inni mają 10% premii o ile dobrze się orientuję.

@Anonim

Soboty z kodeksu pracy są płatne 50%, a niedziele 100%. Chyba że PxCW jest inaczej?

Wkurzona

DLACZEGO W TEJ FIRMIE UKRAINA JEST LEPIEJ TRAKTOWANA NIŻ STARSZY PRACOWNIK IM WOLNO ROBIĆ WSZYSTKO I MAJĄ NAJLEPSZĄ PRACĘ LIDERKI NA WSZYSTKO IM POZWALAJĄ A TY MUSISZ PRACOWAĆ NAWET NA PRZERWĘ NIE MOŻESZ WYJŚĆ BO ZLECENIE PILNE!

Przesada
@Wkurzona

Dokladnie,ukrainie wolno wszystko i jeszcze ciągle nam sie za nich dostaje bo przeciez oni są tacy biedni zostawcie ich w spokoju a my polacy mamy im dawac lepszą robote.Masakra

@Wkurzona

Biorą wszystkich z Ukrainy, brak słów, atmoswera wszedzie nerwówka bo dzis liczy sie tylko wysyłka, im wiecej tym lider wiecej zarobi, nie wiem ile jeszcze tu pociągne.....

Załamana???? Ifc

UCZENNICA PRZEROSŁA MISTRZYNIE . GRATULUJĘ DZIWIĘ SIĘ TYLKO , ŻE NIKT NIC NIE ROBI Z TYM BRAKIEM SZACUNKU DO PRACOWNIKÓW.

Natalia

@Kasia czyli nowy pracownik jest świadom, że tak będzie wyglądała praca w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska i się jej podejmuje. To dlaczego piszecie na ten temat negatywne opinie skoro na początku pracy się na to zgodziliście? @bylyphcxw czyli atmosferę psują sami pracownicy. Firma nie ma na to wpływu. Powinniście nad tym popracować. Może jakaś rozmowa to zmieni?

@Natalia

Nadgodziny ? Podczas rekrutacji ani słowa. Pierwszego dnia bądź drugiego jak w moim przypadku dowiedziałam się że trzeba przychodzić w soboty i to obowiązkowo. Nie wiem jak jest teraz bo byłam rekrutowana przez agencję która sobie fakt nadgodzin przemilczała. Natomiast mojemu koledze powiedziano że nadgodziny są ale nie zdarzają się często - a wszyscy wiemy że zdarzają się co tydzień. Ja już tu nie pracuje zgłosiłam sprawę do PIP bo cotygodniowe nadgodziny to jest masakra. Zasłaniają się tyłami w produkcji a wiele razy jest tak że na tych nadgodzinach nie ma roboty. Paranoja.

Zatoczek
@Kasia

To jakaś agencja grupowa :)

operator sieci tworzyw=monter form? ta sama stawka a obciążanie pracą nieporównywalne!

@anonymous

To sie zwolnij !!

AA

Masz racje niech się zwalnia albo niech idzie do biura.

Tbg onaaa

Hey zatrudnili kogoś na pracownika produkcji w tbg??? Mieli dać odp i narazie cisza....

Kama

Tak ja sie dostalam od rekrutacji czekalam 11 dni na odpowiedź

Sandra

Ile placa na godzinę

KAMA
@Tbg onaaa

Czy ktos juz dostał skierowanie na badania na e mail lub listownie

@Kama

A ja czekam już 10 dzień i narazie cisza..... Powiedzieli ze do 2 tygodni dadzą odp.....

Tbg onaa
@Sandra

Nie wiem bo nie pracuje czekam na odp

Monis757
@KAMA

Ja dostalam na emaila skierowanie na badania w piatek

Monis757
@Tbg onaaa

Jedzie ktos tam w delegacje do nowego tomysla???

Tbg onaa
@Monis757

Ja nie dostałam żadnej odpowiedzi od 11 dni.....

Tbg miła
@Monis757

Ja jade. Podaj maila jesli tez jedziesz to napisze do Ciebie :)

Gocha
@Tbg miła

kiedy masz wyjazd do Tomyśla?

Tbg .... mila
@Gocha

Chyba wszyscy jada 19 :)

Roza
@Tbg miła

Hej. ja tez jade :-) odezwij sie na mojego maila rozalka.ziobro@o2.pl

@Gocha

Hej. Czy jesteś na tym szkoleniu teraz w Nowym Tomyslu? Możesz się jakoś skontaktować ze mną jeśli możesz anna.kozubal@op.pl dziękuję z góry.

Kiri

Pytanie do Zarządu, czy nie szło odrazu zatrudnić ludzi z innej części Polski? Zamiast tych wszystkich ukraińców. Na produkcji z nimi ujechać nie idzie. Za nich muszę latać w koło maszyny, bo oczywiście oni jak coś mają zrobić to nie panimaju.

Łoś super ktoś

Polak polakowi zgotował taki los. Straszne! Czytam i nie dowierzam co sie dzieje w dzisiejszych zakładach.Tego się nie da opisać .Jak można? Spedzamy tam 1/3 swojego zycia. Ludzie opanujcie się!

Hdk

Kierowca kierunek Opalenica nas kiedys zabije!!! Nie wspominajac o pasazerach ktorych zabiera 'na gape'. W przypadku gdy komus z pracownikow nie odbija karta czytnikowa nie chce wpuscic takiej osoby do autobusu, to jakim prawem wpuszcza osoby, ktore nie pracuja w tej firmie?!

Boję się o swoje życie
@Hdk

to jest prawda niech go wy pier do lą !!! Mowa o kierowcy w okularach, niemiły , bezczelny, szybko jeździ autobusem, Sapie o nie odbita kartę czytnikowa a to nie nasza wina!!!! nieraz tak sie zadaje nim ze kiedyś kogoś zabije. Dajcie nam tego " dziadka " Przynajmniej jeździ bezpiecznie !!!! Maszyna gwizda kierowca pi zda!

Dobermanik
@Boję się o swoje życie

Trudno dziś o dobrego kierowcę. Pamiętajcie ze każdy z nich ma swojego szefa którego można o tym poinformować. Ja chciałabym bezpiecznie dojeżdżać do pracy a tym bardziej bezpiecznie wracać do domu do rodziny. Poinformujcie Go ze jedzie z LUDŹMI a nie z cukrem do sklepu. Walczcie o swoje nim stanie sie tragedia.

@Boję się o swoje życie

Zgłoście ten problem kierownikowi Logistyki który jest odpowiedzialny za autobusy w naszej firmie.

WEEKEND MAJOWY NA WTRYSKOWNI ICC SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Sandra praca tbg

W którym miejscu jest zlokalizowany Phoenix w machowie? Gdzie dokładnie??

Aleja
@Sandra praca tbg

Strefowa 3. Pierwsze hale obok kabanosa

Wydział Podsłuchowy

Phoenix Contact Nowy Tomyśl - potentat na miarę swojego jedynego eksportowego zespołu :)))

Tbg

Nie wie ktoś czy już kogoś przyjęli w Tbg na pracownika produkcji? Mieli dzwonić w ciagu tygodnia a tu nic.

Gośka
@Tbg

tak zadzwonili i jestem przyjęta, wyjazd 19 marca do 29 do Tomyśla na szkoleni i pracę.

Pati
@Gośka

Do mnie również dziś dzwonili i jestem przyjęta

Natalia Tbg
@Pati

nataleczka9221@wp.pl też jadę na szkolenie możesz się odezwać?

Roza
@Gośka

Czesc dziewczyny tez jestem przyjeta :-) mozecie sie odezwac na moj mail rozalka.ziobro@o2.pl

A Ja sobie nagrałam lidera jak każe przyjść na nadgodziny. Nagrań mam z każdego tygodnia po jednym przez cały luty ! Poszło do PIP. Dosyć tego zmuszania do pracy w nadgodzinach. Ile razy przychodzimy w soboty i nie ma nawet roboty ? Ale przyjść trzeba. Obłęd.

Ona ,, jedyna taka.

Napisze ktoś ile wynosi wypłata nowego pracownika na starcie i po 3 miesiacach ?

15.75

Netto ?
@Ktoś

Ale na łapke ? A jakies premie do tego ?

@Netto ?

Brutto. Do tego prema jakościowa, premia od wyrobionej normy oraz dodatek do godzin nocnych także trochę tego jest...

ONA CIEKAWA
@Ktoś

To ile wyjdzie w zl tak mniej wiecej? Po tych 3 miesiacach da rade wyciagmac 2000?

sowa
@Ona ,, jedyna taka.

1600 dostaniesz chyba ze od razu wyrobisz 200 procent i nadgodziny bedziesz robic to 3.ooo a potem padniesz na ryj

Olo

Tyle samo co pracownik po 15tu latach pracy który nie zdał

@Olo

No to jest chore żeby nowy pracownik miał taka sama stawkę co stary pracownik... A te egzaminy to żal ... egzaminy powinny być dla nowych pracowników a starsi stażem większą godzinowke

@Ktoś

Bo za mniejszą nie chcą przychodzić

@Gość

Dla starych pracowników miejsca są ograniczone tak wymyślili

Mac

Zapomnij o życiu towarzyskim, nie będziesz miał na nie siły. Zmuszanie do pracy w soboty i sześć nocek pod rząd. Masakra. Uciekłem stąd po kilku miesiącach w życiu nie byłem tak zmęczony, już nie chodzi zmęczenie fizyczne tylko psychiczne, czułem się jakbym ciągle był w pracy. Moja dobra rada, jeżeli macie dużo przyjaciół znajomych rodzinę to nie zatrudniajcie się bo .....

@Mac

Tylko nieroby ucikają,praca jest zarobki są w miare, złotych gór nie dają tylko średnią w okolicy.

Mac
@AA

Tak jasne nieroby. Po prostu za podobne pieniądze znalazłem pracę na jedną zmianę, od pn do pt. Więc nie nazywaj nierobem kogoś kto sobie w życiu próbuje polepszyć. Jeżeli podoba ci się w praca w phoenix to super. Pracuj sobie dalej na trzy zmiany i udanych weekendów życzę.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska