Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Telly

Bo cebulki...

Natalia

PHOENIX CONTACT prowadzi rekrutację na letni program stażowy. Warunkiem udziału w niej jest wykonanie i wysłanie zadania dostosowanego do danego stanowiska. W linku znajduje się więcej informacji: https://www.phoenixcontact.com/online/portal/pl?1dmy&urile=wcm%3apath%3a/plpl/web/corporate/career/subcategory_pages/Offers/5475457d-98cf-48f0-aa77-f2c585fc5cbe#section09ca84c1-1690-401a-949f-53232bceae41 Czy ktoś zamierza brać udział?

Bogusław
@Natalia

Zadania w rodzaju jak wytropić kamerę :)

Wkurwiony pracownik

Dla Tarnobrzega, lepiej zainstalujecie kamery na dziale sprawdzania i kontroli bo dzieją się dziwne sytuacje, osoby z kontroli specjalnie wyciągają sztuki z kartonu bądź metale żeby tylko dać jak najwięcej czerwonych kartek i (usunięte przez administratora) drugą zmianę i pracowników co zostali przyjęci na samym początku , a pracownikom dopiero przyjętym jest zakaz wystawiania kartek bo niektórym liderkom spieszy się do domu do Tomyśla a wiadomo jak będą miały 0 błędów to szybciej do domu pojadą , zróbcie coś z tym zanim dobrzy i uczciwi pracownicy sie pozwalniaja i będziecie mieć reklamacje na całe zamówienia i wrócą wam całe Tiry zwrotów

Marion C.
@Wkurwiony pracownik

Szkolenia są takiej jakości, że nowi robią jak pod siebie...

@Marion C.

Witam co dokładnie masz na myśli pisząc o szkoleniach?

Do wkurwionego pracownika
@Wkurwiony pracownik

Zawsze możesz się zwolnić jak Ci nie pasuje ????

Olgierd Żołądź
@anonymous

Trzeba mieĆ duży mózg. Sprawdzają.

Maciej
@Olgierd Żołądź

Trzy koszulki, parę butów i pieluchy.

Olgierd Żołądź
@Maciej

Aktualnie najbardziej reflektuję na buty.

Pies na baby

Ile dają na start w Tarnobrzegu na produkcji?

Maciej
@Pies na baby

Trzy koszulki, parę butów i pieluchy.

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Jestem ciekawa co będzie w tym roku na imprezie z okazji dnia dziecka. Zawsze był jakiś prezent dla dzieciaka i kilka rzeczy do jedzenia i picia a w tym roku? Dla 3 latka mam gofr i kluski lane a dla 7 latka dodatkowo hoddog..... Wiem że inne firmy nie mają wcale takich imprez ale wydaje mi się że z roku na rok coraz biedniejsze są te imprezy

Zawsze w (usunięte przez administratora) żle. Ja to bym nic nie zrobiła i koniec. Co za baby... wstyd!

@ja

Ale jak napisałam, zdaje sobie sprawę, że w innych firmach nie ma wcale takich imprez.... I "ja" nie musisz się tak denerwować... Chodziło mi tylko o fakt, że firma z roku na rok ma coraz słabsze te imprezy. Bynajmniej w moim odczuciu. To że inne firmy nic nie organizują to nie znaczy że ja muszę być mega zadowolona z imprez które ma PxC. Fajnie że firma coś robi ale moim zdaniem jest coraz słabiej z roku na rok. I to nie są pretensje tylko fakty....

Ty

W tym roku, dla 3 latka będzie kebab z frytkami, dla 7 latka mega burger a dla mamy prezencik- paczka fajek od Ukraińców i po flaszce żubrówki. Pasuje?

Pies na baby

Ile dają na start na produkcji w Tarnobrzegu?

^zawszetrzebanarzekac
@Pies na baby

Proponuję wcale nie korzystać z imprezy w dniu dziecka . Będzie jak w innych firmach . Wypowiedź typowego Polaka , który zawsze narzeka ehh. Żenujące .

dobryobserwator

Panowie magazynierzy i jak podwyżka niezła co tyle naobiecywał łysy drań no i (usunięte przez administratora) z jego wypocin,po podwyżce miałem mniej jak w kwietniu to nie tylko ja inni koledzy też nagadał na obiecywał i znowu zrobili nas w konia to potrafią najlepiej.No i teraz na mieście będzie a w pxcw na logistyce zarabiają nie 13,50 zł a 18 zł i co oni chcą tylko że ujebali premię i w sumie wyszło to samo a może mniej.Brawo łysy w tym jesteś dobry a tak naprawdę to na logistyce trzeba być wytrwałym albo zomowcem wtedy masz dobrze, to nic że jesteś cymbał najważniejsze że masz starą w biurze i możesz wydzierać tą mordę wtedy twoja zmiana jest najlepsza no bo dobra stara szkoła zomo.A żę panuje tam zastraszanie mobing i big brader to im się wszystkim podoba żenada.A to wasze gptewu co tak się chwalił łysy to nic innego jak 36 głosowało z czego 20 to biurowi musiał wyjść rewelacyjnie prawda!!!!!

czy dzwonili do kogoś co byli na rozmowie 5 maja

max

dosyć TEGO oszustwa! po "podwyżkach" wypłata z kwiecień niższa niż za marzec, gdzie tylko 168 h do przepracowania, zapłata za dzień wolny niecałe 15 Euro? NIE polecam!

Wy r..ani
@max

No ale na zebrani nikt się nie odezwał tylko wszyscy się cieszyli.

Elektro
@max

Śmiech na sali po prostu. Ktoś tu ma nas za debi..i W ogóle się nie dziwię że nikt nie chcę tu pracować jak rucha..ą nas na każdym kroku. Trzeba się ewakuować z tego obozu.......

Andrzej wkurwiony
@max

to jest porażka z tą wypłata a premii coraz to mniej!!!!!

Wkur. W chu
@max

Wypłata???? Jałmużna A nie wypłata.

fds

Oszustwo...

Pracownica

Najpierw nie ma zleceń,potem jak są zlecenia to nie ma przyrządu A na końcu nie ma materiału. Powiem mi ktoś o co chodzi ?Dlaczego części są na serwusie i nie mogą z niego wyjechać ? Ludzie nie mają pracy,ale nikt tego nie widzi.

Aa

Który dział lepszy TDC czy ICC ? Może ktoś opisać czy się różni praca na tych działach i gdzie mniej nadgodzin?

Kenik
@Aa

Mniej mają w Opalenicy i lepszy widok na Autostradę Wolności.

Mila
@Aa

Lepszy ICC :) Polecam. Fajna ekipa

Ania 72

Tarnobrzeg ,wyjeżdża ktoś 14 mają do Tomyśla?

@Ania 72

Tak ja jadę ????

@Róża

Witam, Ktoś jescze jedZie w połowie maja ??? Na ile wyjazd?? TydZień czy jak zwykle dwa tygodnie ??? Dużo osób jedzie ??? Pozdrawiam

@Michał

Hej. Ja jade na dwa tygodnie bo trzy to trochę za dużo tam siedzieć

Ania72

wiola
@Ania 72

tak ja tez jadę 14 maja

Elia

Oj ludzie ludzie.....ciągle narzekacie, ale nie robicie. Praca w Wielkopolsce to praca dla ludzi na kilka lat przed emeryturą, którzy chcą jakoś do niej dociagnac, albo dla młodych ludzi na starcie, którzy nie mają na razie innej opcji. Dla tych pomiędzy to porażka. Po kilkunastu latach pracy w tej firmie zrozumiałam, że to już nie miejsce dla mnie. Mialam serdecznie dość stawania na baczność pod rozkazami jakiejś smarkuli, która mogłaby być moją córką i dostosowywania się do coraz durniejszych pomysłów ludzi z hr. Po 6 miesiącach rozkrecania swojej firmy zarabiam więcej niż w Phoenixie i to ja dyktuje sobie warunki , a nie jakiś szkop, któremu tyle lat nabijalam kabzę. Nie żałuję nawet przez minutę, że rzuciłam pracę w Wielkopolsce.

Maciek

Szczerze nie polecam. Jeszcze nie spotkałem się z taką sytuacją że jak nie ma pracy to lider ci powie wprost że mam sobie pójść poszukać pracy do innego lidera .... masakra. Po czym druga liderka ci powie że ona nic nie wie ze miałeś do niej przyjść i masz sobie iść szukać w innym miejscu zajęcia. Paranoja, są dni gdzie zupełnie nie ma co robić i człowiek się bujał jak piłeczka. Ale mimo to w sobotę trzeba przyjść robić nadgodziny bo przecież jak to nie chcesz przyjść, prawdziwy skandal. Nie polecam, w grudniu ubiegłego roku udało mi się znaleźć nową pracę i bez żalu opuściłem mury tej firmy. Wystarczy jeszcze dodać że praca na trzy zmiany to piekło dla organizmu oraz dla życia towarzyskiego.

kAROL
@Maciek

Komunikacja między liderami leży i kwiczy, zresztą za moich czasów potrafili chować przed sobą lepsze zlecenia żeby tylko następna zmiana przypadkiem nie zamknęła zlecenia ... z ego co wiem to robią tak do dzisiaj. zresztą IFC to niezły bałagan organizacyjny, roboty brakuje, obowiązkowe nadgodziny (gdzie PIP?) , zupełny brak logiki. dziwię że to jeszcze funkcjonuje.

Śmieszne
@Maciek

Do nadgodzin Cię zmuszają żeby tak naprawdę nie wydało się za jakie śmieszne pieniądze ty tak naprawdę pracujesz. Rozmawiałam /łem z osobami które nie chodzą na nadgodziny że względów różnych to nie mają nawet 2000zł netto . Tak że firma bardzo się postarała i przemyślała jak to zrobić żeby ludzie sami chcieli chodzic na nadgodziny.

Mac
@Śmieszne

A kto chce chodzić na nadgodziny ? Naprawę nikomu się to nie podoba, zmuszanie do pracy w każdą sobotę i szóstą nockę to jest koszmar. Pracuj sześć nocy pod rząd i co masz z weekendu ? Sobotę chodzisz jak zombie, jeszcze w niedziele człowiek dochodzi do siebie a od poniedziałku na rano. Przecież to jest taki szok dla organizmu, nie da się do tego przyzwyczaić. Z jednym się zgodzę gdyby nie te nadgodziny to wypłaty wyglądają tragicznie ale z samymi nadgodzinami i bez premii też nie jest wesoło. Jednym słowem nie opłaca się. Jest rynek pracownika teraz, moim zdaniem trzeba być w prawdziwej desperacji godząc się na taką pracę.

Halowy Mistrz Świata

Nastozłotowa duma Wielkopolski zachwala pracę za naście zlotych :-) Tyle betonu w jednym miejscu to chyba poszło tylko na Wilczy Szaniec buahahahaahahaaaaa!!! Za okrawki brutto możecie tylko pracodawcę cmoknąć w hugony :-) I po co hazardować zdrowiem, nie warto pomyśleć o górnictwie albo jakiejś hucie? Cyckać mlecz buahauahuahahah mirabelki i szczaw !!!!

Zaintersowany

Czy te oferty na Facebooku mają coś wspólnego z prawdą? Czy to tylko chwyt?

qwerty

Z narzędziowni ktoś się zwalnia że szukają drążacza? Ogłoszenie w szmatławcu jest....

Śmieszek

Kto uważa że nowa gazetka celna5 to sterta bzdur i kłamstw? Ankieta ponad na 50 pro wyszła dobrze? HqHahahahhahahahhq

Igor

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Czy potrzebują nowych pracowników?

Ifc
@Igor

To chyba firmy Ci się pomyliły... Tutaj nie ma nic dobrego... (usunięte przez administratora) kiła mogiła...

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska