Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Sam

Jak wyglada praca w Machowie?jakie daja stawki na godzine?

Kurier z Luksoru

Po wakacjach wprowadzą peruki ochrony bezpośredniej, żeby pracownicy nie byli oślepiani.

Odyniec

Odyniec :D

Natalia

@Andrzej, a czy nadgodziny są dodatkowo płatne? Jak wygląda system ich premiowania? A może pracownicy mogą liczyć na dodatkowe profity? Na przykład w postaci pakietu socjalnego lub różnego rodzaju dofinansowania? Każda wypowiedź oparta o własne doświadczenia związane z firmą PHOENIX CONTACT Wielkopolska jest pomocna dla osób zastanawiających się nad złożeniem CV w firmie.

Pracownica
@Natalia

Nawet jeśli nadgodziny są dodatkowo platne(bo w Phoenixie są to prawda) to nie można kogoś zmusić do nadgodzin. Nadgodziny są dobrowolne,sama nazwa mówi o tym. A w tej firmie straszy się ludzi,że jak nie przyjdą na nadgodziny to zostaną zwolnieni. Czy to jest w porządku ? Mamy 21 wiek. I oczekiwania,że człowiek będzie robotem.

oman
@Pracownica

Owszem są dodatkowo płatne, ale zmusza się nas do przychodzenia w każdą sobotę oraz na szóstą z rzędu nockę, nie ma że boli a jak nie to ci w końcu podziękują za współpracę. Wiecie jak człowiek wygląda po 6 nockach w pracy pod rząd ? A od poniedziałku na 6 rano - czy to jest normalne ? Szukam już innej pracy jak i wiele osób.

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Kk

Czy ktos cos wkoncu zrobi z tym smrodem na hali 6 w damskiej toalecie? Jeb...e tak, ze masakra! Rak na szybko umyc nie idzie, a co dopiero potrzebe fizjologiczna zalatwic!

dobryobserwator

i co premie rozdane mordy zamknięte i tak was za srebniki można kupić bando (usunięte przez administratora) a łysy i spółka tak ma was w poważaniu i to głęboko (usunięte przez administratora) i to mocno łysy nie lubi przestojów. Zomo czyńcie swoją powinność do darcia mordy odmaszerować i wykonać

Lucio
@dobryobserwator

Jak jesteś taki cwaniak. To mów to wszystko w twarz a nie wypisujesz swoje wypociny na forum....

dobryobserwator

Witajcie panowie magazynierzy chciałem się na dzień dobry zapytać czy widzieliście zachowanie pana z HR jak można rozmawiać z pracownikami i mieć ręce w kieszeni nie wiadomo teraz czy sobie mieszał czy miał w tyłku to się na tym zebraniu mówi a w zasadzie nas magazynierów.Prawdopodobnie rozmowa z prostymi pracownikami uwłacza jego godności i dlatego woli sobie mieszać w portkach podczas takich spotkań, widać mają to wyuczone jak zachowywać się podczas takiego zebrania tryb olewający w stosunku do ludzi.A tak abstrahując od tego wszystkiego jak wszyscy jesteśmy wrzucani do jednego worka mechanicy magazynierzy itp.To dlaczego jedni mechanicy dostali 16% premi drudzy mniej bo 8% i a niektórzy 0% to zależy od działu.Bo w takim razie nie rozumiem pod co są podciągnięci magazynierzy bo jak cała organizacja nie wyrabia no to wszyscy powinni mieć po równo czyli 0,8,16% a wychodzi inaczej nie idzie tego zrozumieć to tylko dobry ekonomista jak nasz pan Dyrektor i mieszadło z HR to pojmują PS. nasz rząd szuka dobrych ekonomistów żeby tak namieszać jak tu w zakładzie dają wielkie podwyżki a na wypłatę mniej i co to a to cud.I tak najlepsi kierownicy to tylko na logistyce nie pomogą a jeszcze nakopią tak myślą intensywnie o swoich pracownikach byle (usunięte przez administratora)

IFC

Po odejsciu dwa miesiące temu z firmy w sumie mogę wystawić opinie. Powiem szczerze ze przykro patrzec co sie dzieje tam. Ukraina przejmuje ta firme w stu procentach powoli, lepiej sa traktowani niz Polacy. Polak potrzebuje urlopu - nie, bo nie ma cie kto zastapic, Ukrainiec niezaleznie od stanowiska pracy - jak najbardziej, ile dni zechce. To po prostu smutne, gdy przyszlam do pracy to czulam sie naprawde świetnie, ale trzeba bylo zrezygnowac. Obowiazkowe nadgodziny, popoludnie sobotnie w pracy, jak nie chcesz miec czasu na swoje zycie - smialo. Szkoda mi najbardziej ludzi na maszynach. Widac jak liderki potrafia niszczyc ich. . . Az zal patrzec bylo na niektore momenty zwlaszcza jak jakas poprawka nie wyszla. Szkoda slow na firme.

@IFC

Nadgodzinom powinny przyjrzeć się odpowiednie służby. Są to nadgodziny planowane co jest niezgodne z prawem. Kiedyś jak powiedziałem liderowi ze nie powinno się zmuszać do nadgodzin co tydzień to mnie wyśmiał i powiedział ze tak już tu jest i nie można nie przyjść. Ja już na szczęście uwolnilem się z tego koszmaru.

Magazynier

Jak zobaczyłem wypłatę to niewiem czy się śmiać czy płakać?! Mi już skrzydła podcięli

wolny
@Magazynier

Może ktoś (związki) zainteresuje się sprawą magazynu. Dostaliśmy podwyżki po których zarabiamy mniej jak przed tymi fikcyjnymi podwyżkami wynagrodzeń. Może ta firma chce być umieszczona w Księdze Guinessa? Jak dać podwyżkę nie nie dając podwyżki jednocześnie obniżając wynagrodzenie. Może ci z biura zejdą na dół i zobaczą co się dzieje.

polok
@wolny

Związki nie mają czasu bo bawią się na wycieczce zakładowej a ten co został bawi się telefonikiem cały dzień zamiast studiować kodeks pracy.

Dobryobserwator

Szanowne panie chciałbym żebyście przestały narzekać na to że musicie chodzić na nadgodziny bo jak jest jakieś święto to same chcecie pracować zamiast z rodziną przebywać w domu to wy wybieracie pracę więc nie trujcie dupska że tak wam ciężko do pracy chodzić w soboty moim zdaniem pokazujecie tym z biura że na rodzinie wam wcale nie zależy i za parę srebników to we wszystkie święta będziecie chodzić do pracy tak powinni wam zrobić kalendarz zmienić i na okrągło (usunięte przez administratora) do pracy i w (usunięte przez administratora) rodzina co to jest wogóle many many a to że was (usunięte przez administratora) wypłatami to jest mało ważne. Bawcie się dobrze miłe panie do pracy (usunięte przez administratora) i to ostro????????????????

Bardzo fajny dzień dziecka firma zorganizopala naprawdę było super☺ Dziekujemy☺

oposik
@pracownik

Odpracujesz w niedziele

Rekrut

Dlaczego firma otworzyła filie w Tarnobrzegu, czym to jest spowodowane?

@Rekrut

No bezrobociem raczej oraz wzrostem zapotrzebowania na nasze produkty????

Filo
@Rekrut

Nikt za takie pieniądze z polaków już nie chce przyjść. Wizje zjebanych 3 weekendów w miesiącu( w tym niedziela) nie wynagrodzi dzień dziecka itp

ICC

Ja się pytam gdzie jest sprawiedliwość w tym zakładzie i gdzie są Związki Zawodowe. Przychodzi nowy pracownik i na same dzień dobry ma 121 % czyli 21% premi do wypłaty ( dodam że nowi olewają pracę i i nawet nie wyrabiają się na 60% A gdzie tutaj do 121% ) A pracownik który wypracował sobie z trzech miesięcy średnia 127% nie jest doceniany i pyta się kierownika gdzie jest sprawiedliwość i dlaczego tak to kierownik odpowiada że mamy pecha i stawia szyderczy uśmiech albo że w złym momencie trafiłyśmy, lub że musieli tak zrobić na zachętę dla nowego pracownika. Proszę państwa ja również chcę 21 % premi więcej na zachętę. Gdzie jest tu sprawiedliwość? Stary pracownik musi zapi.....lać na nowego i jest nie doceniony.? Dodam że nowy pracownik po roku pracy nadal nie ma 100% wydajności. Czy Związki Zawodowe coś zamieżaja z tym zrobić bo rozmowy pracowników z kierownikiem nie pomagają.

Hvhbggn
@ICC

Jak zaczelam pracowac rok temu nikt mi nie pomagal, nikt na mnie nie robil. Sama musialam wyrabiac te minimum 100%. Jak glupia cieszylam sie jak udalo mi sie miec 104% rzeczywistej. Wiec to zalezy od dzialu/hali itp. Choc fakt prace nanad poczatku dostawalam latwiejsza. Ale zeby miec musialam sama sie wyrobic.

mada
@ICC

ZZ bawią się za wasze pieniądze i tak naprawdę to ostatnio nic nie potrafią załatwić!

@mada

A w jaki sposób się bawią?

miko
@Monia

Wycieczki zakładowe. Ciągle ten sam skład a jak ktoś chce się zapisać w celach integracyjnych to już zawsze lista pełna. Tylko szukają jak ktoś zrezygnuje. A po drugie to ciągle na szkolenia związkowe jeżdża i nic z tego nie wynika, tylko chleją na tych szkoleniach a na zebraniu z zarządem ani me ani be!

Xenia

Panie zwiazkowiec wez sie pan do roboty bo na razie efektow nie widac. Przed wyborami tyle pan obiecywal i g.wno z tego jest. Mniej fajeczek za kontenerem a wiecej pracy dla ludzi. I moze skonczy pan wedrowki przez hale nr 3 i rampe gdy idzie pan do domu. Pana przepisy nie obowiazuja? Gdy wchodzi pan na hale to tez odpowiednie buty przydaloby sie wlozyc. Skoro nie trzeba to niech nam pan zalatwi zebysmy nie musialy tez nosic. Duzo pan obiecuje a malo robi. Na magazynie tez pan naobiecywal zlotych gor a nic ze zglaszanymi tematami pan nie zrobil. Obiecywac kazdy potrafi a efektow brak.

Bary

Może wkoncu czas wziasc sie za bary zwiaskowcy i zaczaść tym zakladem zacznijcie cos robic bo Ukraińcy nas wykopia wszystkich z tego zakładu bo i pensje.maja pewnie wyższe

@Bary

Pensji wyższych nie mają.Ile zrobią tyle zarobią a do najniższej musza dołożyć tak jak każdemu aż się nie rozkrecil.

Zwio

Czy na wycieczki zakładowe zawsze muszą jeździć te same osoby? Czy lista jest z góry zawsze ta sama i tylko jak ktoś się wykuszy to potrzebują jeleni?

kaowiec
@Zwio

Kraków jest piękny o każdej porze :)

Bucik
@Zwio

Tak, to już jest z góry ustalone, no chyba że zwolni się miejsce to może się zalapiesz. Zawsze ta sama klika.

Melisa xd
@Zwio

To jest na zasadzie kto pierwszy ten lepszy :) , w tym roku jedzie 1 autobus pytanie Dlaczego ?:) . później organizują związki :D. Jak wykrusza się 1 zapisani to szukają glupkow którzy pojada byleby hajs się zgadzal :) . Dlatego nie jezdze na firmowe wycieczki podobno wiele się dzieje niektórzy nie potrafia się zachować :)

@Zwio

Hej. Cały czas szukałam chętnych nie jeleni. Ludzie chcą wycieczek a potem nie chcą jechać. Teraz jedzie jeden autobus ponieważ firma z braku rąk do pracy nie może pozwolić by w jeden dzień nie bylo w pracy 100 osób. Nadal jest 7 miejsc wolnych. W czwartek zamykam listę więc zapraszam.

Janush

To jest rekrutacja na produkcję, czy nie? Bo ogłoszenie wisi od kilku miesięcy, a do mnie się nie odzywają xD

Kk
@Janush

Jest, ale dla Ukrainy!

Ella
@Janush

No właśnie. Chyba tylko Ukraińców przyjmują. Zglosilam się, egzaminy podobno poszły dobrze, mieli się odezwać w ciągu tygodnia. Odzewu zero, więc bez problemu znalazłam inną pracę, w której kierownik przestępował z nogi na nogę i prosił o jak najszybsze załatwienie badań i formalności, bylebym jak najszybciej zaczęła. Widać komu zależy na pracowniku. Na pewno nie firmie Phoenix Contact.

Igor

Im lepsza firma tym bardziej narzekacie. Jeśli jest tak źle to można zmienić pracę.

robol
@Igor

Jeżeli nie widzisz,że jest źle to może zmień pracę , bo chyba masz coś percepcją.

Lola
@Igor

a kolega Igor to lider czy lizusek lidera ? skoro twierdzisz że praca lepsza to za przeproszeniem w d ... byłeś i g... widziałeś.

Natalia

@Bogusław, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Nie podałeś żadnych konkretów. @Janush, firma nawet jeśli nie prowadzi rekrutacji to zachęca do wysyłania swojego CV. PHOENIX CONTACT na swojej stronie informuje, że poszukiwania kandydatów na stanowisko zaczynają od przeglądu aplikacji, które posiadają już w bazie.

Witam, czy może ktoś się wypowiedzieć ile na tym stanowisku zarabia mistrz zmiany ? Czy są jakieś premie i jak to wyglada Jeżeli ktoś nie chce na forum to proszę o odpowiedz na e-mail beaczer33@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska