Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Icc

A co sądzicie o naszym systemie kwalifikacji? Kto tym zarządza bo mam klika pytań

Steven Seagal
@Icc

Nie wiem kto tym zarządza ale należy go zwolnić!!!

Ooo
@Icc

Taki jak i oni

O la Boga

Tylu ludzi zwolnili to ciekawe czy Kierowników też zwolnią bo po co stanowisko Kierownika na parę osób można ich przyłączyć do innej grupy

Bezsensu

WTR ICC największy kabaret z możliwych... Piątki wolne brak nadgodzin bo niby brak roboty, ale niedziele ruszają na nowo... Ktoś powinien wziąść koło i zdrowo puknąć się w durny łeb. Kompletny brak poszanowania dla ludzi tam pracujących...

PremiaRośnie100000%
@Bezsensu

Trzeba widzieć plusy zawsze - czwartek balet, piątek balet, a w sobote kierowca, bo w niedzielę do pracy ????????????????????

Z sensem
@Bezsensu

Oprócz niedziel soboty też za dzień wolny w tygodniu, witamy na Wtr.

pikuś

na ile procent się w tym miesiącu wyrobił zakład ? będzie premia wie ktoś?

Premia.w.kuhwe
@pikuś

Będzie premii sto milionów majster, milionów procentów

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Knur

Hej dziku

Lilka

Do wszystkich, którzy nie wiedzą o co chodzi: Jeżeli uważacie, że kierownictwo robi coś bez sensu, to się mylicie. Jest wręcz przeciwnie: wszystko jest dokladnie przemyślane i zaplanowane. Wiadomo było nie od dzisiaj, że będzie problem z pracownikami. Jak myślicie, po co został wybudowany ten wielki magazyn? Po co zapelnialiscie go szarpiąc nadgodziny przez tyle czasu? Magazyny już pełne, można pozwalniac ludzi, a dalsze zlecenia opędzi się Ukrainą i resztą Polaczkow co zostali dokladając brakujące sztuki z magazynów. Nie trzeba się starać o nowych ludzi, nie trzeba dawać podwyżek i przy okazji ukręcilo się łeb sprawie ewentualnych strajków w Phoenixie. Po ostatnich zwolnieniach nikomu nie przyjdą już takie pomysły do głowy. Nim magazyny się opróżnią wiele wody upłynie. Do tego czasu dobra koniunktura się skończy, zacznie się recesja i już tylu pracowników nie będzie potrzeba. A jak nie, zawsze można postawić halę gdzieś w inmej części Polski, tam gdzie jest większe bezrobocie. Co zdaje się firma już zrobiła. Więc kochani nie liczcie na cud w Phoenixie, a tym bardziej na podwyżki, oprócz tych rządowych co roku. Oczywiście z tym także sobie firma poradziła obcinając premie. Jak to się odbiło na pensjach dobitnie wyjaśnia ankieta na stronie zwiazkowej na fb. Nie oczekujcie więc jakiś zebrań z kierownictwem i wyjaśnień. Bo tego , co powyżej napisałam chyba nie chcielibyście usłyszeć.

Raf
@Lilka

Kolejna teoria spiskowa, amerykanie nie wylądowali na księżycu tylko w wielkim kanionie, wtc sami sobie.....

Jarek
@Lilka

Wina Tuska!

Natalia

@Rtv Agd, obecnie w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska brakuje pracy? Zdarzają się przestoje, że pracownicy nie mają żadnych obowiązków? Opisz, jak to wygląda dokładnie wewnątrz firmy. @Obserwator, ile osób zostało zwolnionych z biura w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska? Może Ty jesteś w stanie opisać, dlaczego obecnie jest taka fala zwolnień w tej firmie?

Pracownik :(

Nie ma pracy i nie będzie tylko ludzi w h... Potrafią robić z dnia na dzień będzie gorzej kierownictwo nic nie wie to wszystko grubymi nićmi szyte tylko Góra wie co się świeci oczywiście buzia na kłódkę. Przychodzisz do pracy jutro nara dobre miejsce pracy nie polecam.

Krysia

Hej i jak poprawiło się coś w firmie? Przebywam wlansie na urlopie i nie wiem czego się spodziewać po powrocie? Są jeszcze zwolnienia i czy jeszcze będą?

Zuzanna Lipko

Zostałam zwolniona po 5 tygodniach pod koniec sierpnia. Oficjalnie z powodu nie wyrabiania normy, nieoficjalnie z powodu redukcji. Jak zapytałam jak miałam się tak szybko nauczyć normę wyrabiać gdzie co niektórzy po większym czasie pracy jeszcze jej nie wyrabiali to wskazano mi powód zwolnienia nr 2. Nie polecam. Ale nie żałuje, znalazłam sobie pracę na jedną zmianę bo różne pory pracy co tydzień to masakra.

Romuald
@Zuzanna Lipko

Standardowe procedury, opcjonalnie wskazują wyjście z użyciem suwmiarki :)

Melisa xd
@Zuzanna Lipko

ty się chwalisz czy żalisz? :)

Zuzanna Lipko
@Melisa xd

Nie chwalę się ani nie żalę. Po prostu dobrze się stało że mnie zwolnili, stwierdzam że wolę pracować na jedną zmianę i tyle. Mam prawo przekazać swoją opinię. Co do sposobu zwolnienia - uważam to za dziwaczną sytuację.

Natalia

@PRowiec, to pytanie nie do mnie, ponieważ ja nie zajmuje się tym, co opisałeś w swoim komentarzu. Interesują mnie tylko i wyłącznie rzetelne i uzasadnione opinie na temat pracy w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska. @Fajna firma, zdarzały się sytuacje w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska, że osoby, które rozpoczynały pracę na najniższych stanowiskach w tej firmie, z czasem awansowali na stanowiska kierownicze? Znasz takie przypadki? Reszcie użytkownikom przypominam, że jest to forum publicznie, gdzie zabrania się obrażania i wyzywania innych uczestników dyskusji. Pamiętajcie o tym, pisząc posty na ten temat.

Fajna firma

Polecam, każdy może awansować i zostać kierownikiem, chyba nawet bez matury. Na produkcji to faceci a baby albo nie ogarniają albo co innego w głowie mają.

@Fajna firma

Jak już to kobiety i to one ogarniają lepiej niż nie jeden facet. Nie raz to kobiety mają większe jaja niż faceci. Koledzy na papierosie a za plecami (usunięte przez administratora) obrabiają a powiedzieć coś w oczy to już nie potrafią. Ja jestem "babą" z jajami...

Koleżanka
@ja

No raczej wieśniarą bez matury z pod Nowotomyskiej miejscowości

U

Skąd Wiesz ze nie mam matury? I kto to pisze

Koleżanka
@U

Osoba która nie ma swojego życia tylko żyje plotkami i szuka skandalu a na resztę sama sobie odpowiedzieć możesz

Abc
@Koleżanka

No to chyba ty jestes taka osoba :) . Bo rozsądny człowiek nie wypisuje takich bzdur Na forum tylko mówi wprost tej osobie widocznie brakuje Ci odwagi na tyle aby to zrobić ( paranoja) .

Haha

co za Buractwo

Idioci w pcw
@Koleżanka

No więc Dlaczrgo nie powiesz tego tej osobie prosto w twarz? Zabrakło odwagi czy co ?

Andrzy
@Koleżanka

Dlaczego miastowa Świnia obraża ludzi ?mądra pewnie tylko w necie , Bo w rzeczywistości głąb haha brak słów!

Natalia

@XYZ, nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na pytanie, które mi zadałeś, ponieważ nie jestem pracownikiem, który pracuje w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska, więc nie mam pojęcia, jak rozwinie się dalej sytuacja, którą opisałeś. Twoje pytanie najlepiej, jakbyś zadał szefostwu firmy, które najlepiej wie, co w tym przypadku zrobić. @Poleć kogoś haha, dlaczego tak uważasz? Masz jakieś wątpliwości co do funkcjonowania tego działu w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska? @Jak?, nie bardzo rozumiem, o czym piszesz? Możesz bardziej szczegółowo napisać? @Phoenix to pe***, bardzo, proszę, aby na forum publicznym nie używać takich zwrotów i słów obraźliwych, ponieważ swoim komentarzem łamiesz zasady, które panują na forum https://www.gowork.pl/regulamin

PRowiec
@Natalia

jeśli nie jesteś pracownikiem to ile można dorobić robiąc im pozytywny PR? szukam dodatkowej roboty. możesz mnie polecić?

Phoenix to penis

A ja powiem o tej firmie coś co tam się (usunięte przez administratora) to masakra ludzie wykształceni pewnie po zerówce (chodzi o górę) którzy nie umieją zarządzać firmą (usunięte przez administratora) kierownicy którzy kazali chodzić na nadgodziny soboty i niedziele a teraz (usunięte przez administratora) nie ma roboty a my musimy brać urlopy (usunięte przez administratora) ludzie... Następnie po przeprowadzce na icc jest taki(usunięte przez administratora) że idź do (usunięte przez administratora) ...

Poleć kogoś
@Phoenix to penis

Było trzea kogoś polecić !

Fokus

książkę można by napisać po 13 latach pracy o Phoenix Contact nie ma idealnej firmy nawet z własną działalnością są problemy . Są gorsze i lepsze firmy ,a o co się rozchodzi o pieniądze każdy by chciał jak najwięcej ale nie zawsze tędy droga zdrowia i najbliższych nie kupisz. Zawsze możesz powiedzieć nie i nikt ci tego nie zabroni bo co ci zrobi czytajcie kodeks .Pozdrawiam

max

w życiu nie pracowałem w większej gimeli jak teraz jest na WTR ICC.

Poleć kogoś
@max

Poleć kogoś, bo nie poleconych to już nie !!!

wungiel
@max

Podobno kierasy mega ogarniają ha ha

klemens

zaklad z roku na rok schodzi coraz bardziej na psy. awansują wazeliniarze i miernoty to co sie dziwić że jest jak jest. no i ciekawe kiedy bedzie nowy filmik promocyjny dla naiwnych.

Poleć kogoś haha

Pierwsze co powinni zrobić to pozwalniać cały dział hr.

Turururu
@Poleć kogoś haha

a później wykopy pod internet ha ha aha ha a aa !!!

Etam

A co tam slychac na icc wtr pan wydziarany jakaś nowa kolezanka czy coś???

ICC W3

Czy ktoś może ruszyć te stare stażem pracy święte krowy a nie że robią najlepsze artykuły i siedzą stale na jednej lini?

Roberto
@ICC W3

Ech na IFC to samo, wystaczy dobry układ z liderem i już święte krowy i stare wygi mają najlepsze zlecenia. A reszta z braku roboty musi się bujać od lidera do lidera po całej hali w poszukiwaniu roboty, oczywiście na swoim czasie .... Uciekajcie stamtąd jak najszybciej.

W7
@ICC W3

Na W7 ICC też jest to samo.

Czarna owca
@W7

Na W5 ICC wcale nie jest inaczej! Najlepsze, ze kierownicy wiedza, a nic nie robia!

?????
@ICC W3

pracuje w firmie juz pare lat i nie widziałam jeszcze starych Krów ....

zdziwiona
@Czarna owca

Dziwne . Ja jestem na W5i niczego takiego nie zauważylam....

Bolen
@zdziwiona

A bagażnik zamknij na Super Glue :)

Madra
@zdziwiona

Bo nie chcesz????

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska