Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

XYZ

Pani Natalio, jak długo jeszcze nie będzie pracy? To co się dzieje, to po prostu istny cyrk. Przerzucają ludzi z innych warsztatów, gdzie obecna załoga nie ma w co ręce włożyć... Kiedy kierowcy mają zamiar wyjść do ludzi? Poinformować o całej sytuacji w firmie???

Madra
@XYZ

W Tarnobrzegu dzieje się to samo obiecanki cacanki a teraz umów nie przedłużaja chyba zwina żagle ????

abc
@XYZ

a co ty sie pytasz jak nie znasz osoby odpowiedziec to jej nie łaska, bo nie wie, bo niby skąd ma wiedzieć ale wyciagać informacje o firmie to pierwsza pyta

Madra
@abc

Nie rozumiem wcale to co napisałeś nie wiem do czego to a czy się pyta kogoś czy nie to jest forum to się każdemu można wypowiedzieć więc!!

Bonzo

Czy tylko ja nie dostałem paska z wypłata na e-mail ?

~pomoc
@Bonzo

Sprawdź w spamie

Leon

Beda dalej zwalniac. Pracownicy z niska wydajnoscia, tych co robia buble i sciemniaczy L4. Ponoc tych co urlopy nadciagali sobie L-kami maja im dziekowac za prace. Pisze tylko co sie dowiedzialem. I to nie dotyczy ICC ale calej firmy.

Kaja
@Leon

Ludzie opamietajcie się,sami sobie nakręcacie taką atmosferę. Ile kryzysów już było w tej w firmie i z każdego wychodziliśmy obroną ręką

Co za patologia
@Leon

Po co piszesz takie bzdury? Zwalniaja tylko osoby które miały niska wydajność.

Jigswa

Zwalniali tylko Ukraincow czy Polakow tez? Ile osob polecialo? Legendy juz kraza ze 100osob nawet. Na jakiej zasadzie zwalniaja? Starszych stazem czy nowych pracownikow?

Aasd
@Jigswa

Ile dokładnie ludzi to nie wiem, ale z każdej zmiany po kilka osób. Tak zarówno Polaków i Ukrainę zwalniali, większości nie przedluzali umów lub przenosili na IFC, ale mówią że to nie koniec

Orra

Zamkną cały zakład.

alibaba
@Jigswa

Chyba więcej już poleciało i to nie koniec

Terefere
@alibaba

Tylko z jednej hali czy z innych hal tez poleca osoby?

kaki
@Terefere

na hali nr. 2 też coś kombinują - wydaje mi się że to nie koniec przeniesień na gorsze stanowiska lub zwolnień

Abraham

Do końca roku 500 osób jeszcze poleci

@Jigswa

Jak otwierali firmę w Tarnobrzegu to kierownicy na zebraniu na hali 6 w jednej ze salek na balkoniku zapewniali nam że nie mamy czego się obawiać że zabraknie dla nas pracy , mało tego że napewno nikogo nie zwolnią. I co ? Ery bajery. Długo nie czekaliśmy.

Operatorka
@Abraham

I niech zwalniają!

Lola
@Operatorka

Jak mnie to cieszy że ten zakład pada na zbity pysk :) Te zmuszanie do nadgodzin odbiło im się czkawką.

H2o
@Lola

Moja propozycja zakładać więcej związków zawodowych.Są one gwarantem otrzymania nowych kontraktów i załatwienia następnych podwyżek płacowych.A to że zakład może mieć problemy lub jak to napisałaść paść na.........to już nie nasz problem?Zastanawiam się tylko co dalej?

Że co ?
@Abraham

Skąd masz takie informacje ? Potwierdzone źródło?

@Że co ?

Zwolnili ok 40 osób w tym pracowników Ukrainy.15 osób za niskie wskażniki od dłuższego czasu.A przeniesienia były po to aby zachować miejsce pracy.Uważam że rozsądne działania podjęli.

Pnt
@Monia

I jak w BERO założyłaś już związki?

@Pnt

Sami muszą chcieć i założyć.Ja mogę trochę pomóc.

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Jolaś

A jak sytuacja przedstawia się w Tarnobrzegu, ktoś coś powie?. Jak atmosfera, jakie zarobki i czy są przyjęcia.

@Jolaś

Sytuacja taka sama jak u nas.

Uczciwa pracownica

Ciekawe czy szefostwo wie ze na hali 6 pracownicy prowadza handel

Icc
@Uczciwa pracownica

Czym? Bo to że brygadzistka w czasie pracy dorabia sobie na avonie to już dawno wiadomo. Najlepsze jest to że brygadzistka zwróci ci uwagę o byle gów. no a sama robi gożej niż my. I to w trakcie czasu pracy. Puźniej jak podejdziesz do niej po coś np. żeby przynoisła kartony z innwgo warsztatu bo nie ma to ci odpowiada że musisz ty iść bo ona nie ma czasu. Ogólnie grupowa , brygadzistka i liderka za takie bieganie i załatwianie części z innych warsztatów mają płacone i jest to ich obowiązkiem a tak naprawdę to biegają pracownicy sami.

Ciekawe
@Uczciwa pracownica

Za mało macie roboty, że o Wszystkie g ó w n a się będziecie czepiać ? ... Monitoringi p i e r d o l o n e?

Lola
@Ciekawe

A co cię tak boli ? Nie możesz handlować przez to ? HAHAHA nie ma to jak lizus liderki na forum. One mają na wszystko czas poza pracą.

!!!
@Icc

następnym razem weż słowniczek ortograficzny.

ChujCieTo
@Uczciwa pracownica

Handlujące brygadzistki dobre! ???? Zwolnić tego szlaufa.

Colas

Czy przyjmują teraz nowych pracowników.?

cokee
@Colas

Nie właśnie zaczynają zwalniać.

Wolny

Hej wie ktoś jak długo potrwaja piątki wolne i dlaczego nie ma prac na działach

Młody
@Wolny

Ponoć magazyn w Bloomberg pęka w szwach i nie przyjmują towaru proponuję więcej pracujących sobót

CIEKAWY
@Wolny

Na jakiej zasadzie będą te wolne piątki? Tzn czy będą jakieś zmiany w umowach na 3/4 etatu czy poprostu urlopy lub postojowe?

@Wolny

W środę komunikacja z pracownikami na ten temat. We wtorek z pracownikami z Ukrainy.

Ciekawski
@Monia

dotyczy to wszystkich pracowników czy tylko poszczególnych działów/hal?

@Ciekawski

Na razie poszczególnych działów.

Suzi
@Monia

Coś wiadomo po tym spotkaniu z pracownikami Ukrainy?

@Suzi

Dostali wypowiedzenia

Róża
@CIEKAWY

I po co były nadgodziny chyba żeby ludzi pozwalniac

Ona

W Nowym Tomyślu też zwalniają ,choć tydzień temu mówili że zwolnień nie będzie, aż tu nagle trach i z dnia na dzień dziękują za współpracę. Nie wiem tylko jak można przyjechać na nocke i powiedzieć ludziom "od jutra Pani nie pracuje,a dziś może już Pani jechać do domu " jak Ci ludzie niby mają wrócić do domu jak przyjechali autobusem , kierownicy po raz kolejny pokazali jak im zależy na pracowniku.Brawo.

Mimi

Zatrudnilam sie w fili w chmielowie obiecali ze bedzie praca zrezygnowalam z pracy gdzie mialam umowe na stale po 3 miesiacach mnie zwolnili zaklad zachowal sie w stosunku do mnie fatalnie nie polecam przestrzegam wszystkich co chca tam podjac prace !!!!!!

Nicolas

Czy trwa u was rekrutacja?

Ciekawy

Skoro jest teraz jak jest. To dlaczego poprzyjmowali nowe osoby??? Dlaczego? Na jeden ze znanych mi dzialow, ktory nie ma teraz prawie pracy przyszlo kilka nowych osob. Potrafi ktos to wytlumaczyc?!

Powiedzcie sami ile moze isc tego towaru?? Juz mamy piatki miec wolne a nastepne to beda zwolnienia i to Polacy poleca bo sa drosi w utrzymaniu....

Abc

A na co Ci to wiedzieć

Teoretycznie pracuję a praktycznie go więcj nie ma w pracy niż jest chorobowe na topie.

Małolata

Kto wie po jakim czasie należą się nowe buty

@Małolata

Po roku

Uważaj na Ip

Elelnoto

Wiele osób pisze otej firmie i wypowiem się ją to jest tak Są pseudo kierownicy którzy zwalaja całą robotę na liderki nic dziwnego że są jakie są po 2 z gówna bata nie ukrecisz czyli wszystko rozwalone mechanicy naprawiają ale to jest popychanie piłeczki potem babki narzekają że za zdlugo że to że tamto nie dziwię się bo potem normy nie zrobią.. Następnie ktoś napisał że nikt nas nie zmusza do tej pracy ale wiele osób siedzi ze względu na odległość lub dowóz wyjechać do Niemiec? Wiele osób ma rodziny Phoenix kur.. co się z TB dzieje czy wgl w firmie jest jakiś normalny kierownik co umie szczerze pogadać i wysłuchać pracowników ? Tak z serca? Nie popracuje z choćby tydzień. Jako normalny pracownik zobaczymy ...i jak to jest z Ukraińcami że wiedza lepiej od Polaka co robić? To już schodzi na psy zatrudniacie więcej Ukraińców a na pewno się utrzymamy na rynku ..

nie polecam tej pracy..

CO DO ODPOWIEDZI PANI NATALII MIŁO ŻE CHOCIAŻ KTOŚ TO CZYTA I STARA SIE ODPOWIADAC NA ZARZUTY,CO DO DYREKCJI TO SYTUACJA ZNANA ALE BAGATELIZOWANA. WRECZ OLEWANA. GLOSNO BYLO O TYM ZE MONTAŻ ZARABIA WIECEJ NIZ ADMINISTRACJA... TYLKO CZY KTOS WZIAL POD UWAGE DETERMINACJE TYCH OSOB KTORE SIEDZIALY PO GODZINACH NA OKRAGLO,PRACOWALY NA SWOJE WYNAGRODZENIE, ALE TEZ WYPRACOWYWALY WSPOLNY ZYSK ''13'' KTORA KAZDY CHCE DOSTAC! ,KOSZTEM RODZINY I KOSZTEM ZDROWIA?? NIKT TEGO NIE ZROZUMIE CO NIE CHODZI NA NADGODZINY MAJAC RODZINE I DZIECI! ŁATWO KOMUS LICZYC ALE JAKIM KOSZTEM TO NIKOGO TO W TEJ FIRMIE NIE OBCHODZI! LUDZIE CHCA ZARABIAC, A TU ZACZYNA SIE ODBIERAC MOZLIWOSC ZAROBKOW!

nie polecam tej pracy..

od tego jest to miejsce- zeby sie wypowiedziec!!! wiele osob narzeka ale siedzi bo nie ma wyjscia! kiedys chcialo sie przyjsc do pracy teraz jest naprawde zle i poprostu odlicza sie godziny do konca. Dziewczyny jedna drugiej pomagaly, a dzisiaj nie ma tego, jest za to nienawisc i zazdrosc a to spowodowane jest checia zarobienia,na wielu dzialach zostala ta mozliwosc odebrana,nie ma na czym wyrobic premii,art zostaly z czasami ponad ludzkie mozliwosci, nie do osiagniecia powyzej 70% wiekszosc ,z miesiaca na miesiac bez premi,tylko nadgodziny zostaly zeby jakos wyplata wygladala i czlowiek nie musial sie zastanawiac kupic jedzenie czy zaplacic rachunki. Zwiazki walcza ale nie sa w stanie duzo zdzialac. KILANASCIE LAT TEMU BYLO CIEŻKO DOSTAC SIE TU DO PRACY A TERAZ WSTYD SIE PRZYZNAC GDZIE SIE PRACUJE!! NA MIESCIE LUDZIE OPISUJA TEN ZAKLAD ZE TO NIC INNEGO A WYSCIG SZCZUROW !!! NAZWA SAMA ZA SIEBIE MOWI I ROBI WRAŻENIE NEGATYWNE.....

Szczera

@Natalia Czerpiesz z tego przyjemność, że pytasz o cudze problemy? Jak pisałaś wcześniej, nie pracujesz tutaj. Zajmij się może swoim życiem i swoją pracą, zamiast wkładać kij w mrowisko i robić z tego "trudne sprawy". Ludzka natura taka jest, że każdy na wszystko będzie narzekał, zwłaszcza osoby zachęcane do tego.

Karo
@Szczera

Spokojnie, w go work pracują pewnie do 16. Jutro Natalka odpisze

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska